CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
6. črc 2009

No ja jsem snedla testoviny s makem a jen jsem dojedla svou porci,uz jsem sedela s krecma na zachode a s silenym prujmem....neni co zavidet!! ja musim mit porad vsechno....nemuzu mit normalni tehu aniz by me neco nebolelo a nebo nezvracela a pdobne....

simulin
6. črc 2009

Irmi, že bych zavřela a dojela 😀 Nabídka je to lákavá a určitě bude dobrá 😉
Jinak pejsek byl manžela a minulý rok nám umřel 😢 , měl rakovinu plic a byl to howowart. Dlouho jsme to bez pejska nevydrželi a pořídili si teď border colii, má 7 měsíců a je to nezmar. 🙂 Musím si dát dohromady to albíčko, nějak jsem se na to vyprdla 😅 ani fotečku z utz jsem tam ještě nedala. Jsem hrozná. 😅 😔
Mir, k doktorovi se budu objednávat zítra, tak jsem zvědavá na kdy mě sestřička objedná, jen nevím, co mám jako říct, že jsem těhu a že mě posílají z CARU..... Doufám, že mě objedná co nejdřív. 😒

irminka
6. črc 2009

mo holky, zjistila jsem, že náš dědeček nejí o rajskou omáčku, on mě nenasere 🙂 , v pěti minutách jsem mu uklohnila koprovku, jsem prostě hospodyňka, jak má být....cha,cha..děda měl štěstí, že mně není dnes moc zle, jinak bych se na to vyprdla 😉

ywushka: to bude dobré, také jsem byla dnes alespon 3 x na velké průjmové 🙂 , ale naštěstí nemám křeče, podbřišek mě také ted jaksi pobolívá, ale co s tím naděláme? Asi nic, ve středu zajdu na UTZ a budu se snad i modlit, aby tam ty 2 srdíčka byly pořád 🙂

simulin: já jsem myslela, že je to retrívr, jsem tula 😨 .....A to albíčko si teda opravdu dej do kopy, my jsme zvědavé baby 🙂 🙂

miranda: ryby mám moc ráda, ale ted také nemám vůbec na ně chut, takže je moc nevařím, to je škoda, protože jsou moc zdravé,že?

miradka
6. črc 2009

Sim, mňa dr chcel vidieť o dva týždne od poslednej návštevy, ale to má dovču, tak mám prísť až to úterý 14.7. Ešte to musím týždeň vydržať. Naviac tam mám ísť až o pol 6 večer...majú to tam nabité a furt dovolenky...tak uvidíš. Z Caru by tam mali medzitým doraziť papiere. Sim a piješ mlieko? Ja sa nejako neviem k tomu dokopať, od rána mám na stole pohár mlieka, a upila som tak deci...

Irmi, ryby sú moc moc doležité v tehu a zdravé. Čo tak aspoň rybí pomazánka 😉

ywushka
6. črc 2009

Jo rybi pomazanka-tu jsme meli minuly tyden🙂!! a mleko pijete proc?? Ja jim jen jogurty!!!

miradka
6. črc 2009

Kvoli vápniku, odčerpáva sa z tela...dieťa ho moc potrebuje

irminka
6. črc 2009

mléko nepiju, když tak kakajíčko, na jogurty nemám vůbec chut, jedině monte jak miminko, prostě jít takovou stravu na jakou mám chut......myslím, že podle krve by se mělo poznat, co tělu chybí, tak se zeptám dr, jestli by mně nevzal krvičku at se na mě podívají......

ywushka
6. črc 2009

ja si budu muset asi zacit holit bricho! Vyrostlo me na nem straaaaasne mooooc tmavych chloupku a ty co tam byly tak hoooodn ztmavly🙂 Manzel si ze me dela uz srandu,ze mam pry vic chlupate bricho nez on

miradka
6. črc 2009

Tak to budeš mať chlapčeka 😀

irminka
6. črc 2009

to je normální, budeme chlupatější než našši manžílci 🙂 Já ještě břicho nemám chlupaté, ale zato tlamičku, myslím tváře...no horor. ptala jsem se na to mé obvodn´í dr. a ta říkala, že to může být z hormonů, měla jsem dl. protokol, takže patáků mám v sobě asi dost a dost....Takové chmýří, ale po celé tváři, ted , když jsem trochu opálená, tak je to ještě výraznější- bílounké chmýříčko, no prostě jsemm ted kočka.....
Břicho schováme, ale co ta moja držtička? 🙂 🙂 🙂

ywushka
6. črc 2009

No ja prave nevim🙂 nekdo rika ze kdyz mam pupinky na pleti,ze to bude holcicka🙂,brisko me roste spise do spicata a ne do boku-tak to by mel byt kluk🙂,takze si z toho vyber🙂 Ja bych chtela i chlapecka,ale klidne i holcicku,to by byla moje princezna ruzova 😀

miradka
6. črc 2009

jejda, tak ja budem asi chlpatá a tvár plnú akné, chcem holku a kluka 😀 a brucho bude elipsovité a poriadne obrovské 😀 😀

simulin
6. črc 2009

Mir, mléko taky nějak moc nepiju, ale snažím se občas jíst ty jogurty a taky mám jako doplněk stravy dologran a to je přídorní forma vápníku a hořčíku, .... tak že to snad stačí. 😉
Ywushko, taky jsem si všemla na bříšku více chloupků a tmavých ☹

Holky a kolik jste tak přibrali? Já se chtěla včera zvážit, ale zapomněla jsem na to. Zdá se mi totiž, že jsem přibrala docela hodně 😠 i doma mi všichni říkají, jak jsem se pěkně popravila. 😒 Mívala jsem kolem 57kg, pak díky přechodu jsem zhubla na 54 no a teď........ ještě nevím... 😖 ?

miradka
6. črc 2009

Sim, ja som pribrala zatiaľ asi len kilo...dnes sa znovu zvážim..len škoda že musím k tete. Mali by sme si aj my poriadiť váhu. Ale mám asi 51 a niečo..predtým som mala tak tak 50

ywushka
6. črc 2009

Moje lonska vaha jeste v lete byla 54kg,po stimulacich jsem pribrala na vahu,kterou jsem mela jen jedinkrat v zivote v jednom obdobi a to bylo 64kg a ted se drzim kolem tech 65kg,tak snad si to udrzim a nepriberu snad jeste dalsi 50🙂 Merim 170cm,takze to jeste neni takova hruza,ale na me tehu poznavalo okoli uz brzo kolem toho 6-7tt to na me slo videt!!!A tchyne pokazde kdyz me vidi,tak rikava,ze se hezky kulatim

simulin
6. črc 2009

Mir, no já jsem teď u maminy v Uh. až do čtvrtku a ta taky nemá váhu, tak že budu muset vydržet 😎 Nebo, že bych si zašla do lékárny, kde mají ten přístroj co ti změří i tuk a tlak.....? No, radši asi ne... 😀

irminka
6. črc 2009

no děvčata, já jsem na tom nejhůř.....při výšce 175 cm jsem měla normálně 74 kg, při stimulce jsem přibrala cca 6 kg, měla OHSS, potom jsem to snad dala pryč a ted mám tak 75 kg, je to děs.....Mívala jsem tak 64 kg , ale po urazu páteře jsem jen ležela a papkala, potom půl roku žádný sport a 10 kg bylo navrch....No , mohu si za to sama,ale jsou na tom i některé baby hůře. Po porodu na to najedu a mám za cíl mít kolem 65-70 kg...no uvidíme, hlavně zdraví....

simulin
6. črc 2009

Ywushko, no právě taky se mi zdá, že to jde na mě vidět, bříško mám pěkně vystrčené a to jsem teprve v 7tt asi, i když tady to počítá 9tt. 😝 😅 Já si teda připadám na ten 9tt 😀 Snažím se nosit volné trika, aby nic nešlo poznat, v práci to ještě tajím i když šéfová, moje dobrá kamarádka to samozřejmě ví. 😉

ywushka
6. črc 2009

Me brisko rostlo taky hrooooozne brzo!!! Uz v 6tt jeden znamy mamnce rikal,ze bude pry babicka,ze me videl s briskem....ha ha ha🙂

miradka
6. črc 2009

tak na mne to vobec nejde poznať...možno tak za mesiac...aj keď 36 už nezapnem..

ywushka
6. črc 2009

miradka taky se ti ty tydny tady pekne nacitaji,to je krasny pohled,ze?? 😀

simulin
6. črc 2009

Je fakt, že asi hodně papkám, mám totiž strach z těch nevolností, tak že jím snad každé 2-3 hoďky, sice po malých, ale jím. 😝 😅 No, hned jak přijedu, musím na tu váhu. 😠

ywushka
6. črc 2009

jeeeejda ja se dneska asi ukousu nudou!🙂 Uz jsem si tlacila i cerne bedarky na nose🙂 a trhala jsem si oboci,strihala nehty🙂 a porad a porad se nemuzu zabavit! Ted davaji na HBO nejaky film,tak se na nej asi pujdu kukat

miradka
6. črc 2009

Ywush, presne ako píšeš, nechce sa mi uveriť že začínam 3 mesiac. Aj keď mimča sú asi menšie....
Sim, ja posledne jem menej, ale tiež sa snažím častejšie, aby som netyčkovala...mám des z hlavy v mise 🤐

zabicka007
6. črc 2009

Teda holčiny, to je samej porod, přibírání...já chci taky!!!Teda ne přibírat, ale už mít mimiško (a) v bříšku!!! 🙂
V sobotu jsem byla na OPU,dostala jsem se k PC až teď,takže stručný přehled zpráv:vajíček bylo devět,čili osm jsem nechala napíchnout ICSI a jedno jsme nechali se spermií,ať si udělají mejdan ve zkumavce-dnes jsem volala na OBI a světě div se,všech devět je oplodněných!!!!!!Transfer předpokládají ve středu 🙂 Nemusím Vám psát,jak se těšíííím 😀 😀
Gabi tobě držím moc moc pěsti ať je to vše v pořádku, 14 dní je dlouhá doba,ale když bude potom dobrá zpráva tak to čekání stojí za to
Sim tuším psala o dvou srdíčkách,takže gratuluju kočko!
Hani přeju brzkou MS!

zabicka007
6. črc 2009

Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6.
07:15
Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. OPU 25.6. 2009 2 miminka u sebe

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/

simulin
6. črc 2009

Žabi, tak to je nádhera, moc gratuluju a šup co nejdřív s nimi do bříška, aby nás bylo zase víc. Jinak děkuju 😉
Jen jsi zkopírovala starší přehled, tady v tomto to nemám dopsané. 😅
Holky, konečně se mi to krátí, ještě půl hodky a fajront. 😉

ywushka
6. črc 2009

zabi: to jee supeeeer a moc krasne gratuluju a budeme drzet palecky na ET!! Ted to musi vyjit!!! Snad nejake vajicka vydrzi i do mrazacku! To ti budeme drzet palecky jeste viiiic!!!

Ja jsem se osprchopvala a huuuraaa do hajan,uz je vecer,takze dalsi pronudeny den za nama!!!Mejte se krasne a dobrou nocku

ywushka
7. črc 2009

DOBREEEE RAAAANOOO!!!🙂 Jak jste se vyspinkali??? Ja si dneska musim jit neco vyridit zase ohledne prace!!! Jejda jak me se nechce!!! Mejte krasny den (tady je hnusne mlhavo)!!!

miradka
7. črc 2009

Dobré ránko 🙂 Ja som sa vyspinkala do ružova 😵 U nás je zatiaľ pekne, svieti slniečko. Uvidíme ako dlho to vydrží...