CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

holky dotaz jak často se pije kontryhelový čaj kolikrát denně?

lucka.adis
17. črc 2009

Dobré ráno, kočky...

muschka
17. črc 2009

Hanulko, já bublinky neřešila, je to podkožně, tak jakýpakcopak. Tak jsem bublinku vždycky nechala nahoře nakonci a dopíchla to prostě celý až to nešlo dál. Sestřičky ani nic o bublinách neřekly. Velká céva tam není, tak jsem se neděsila.

OPU je u každýho jindy, já byla 13.DC a na ET 17.DC. Záleží co vidí na ultrazvuku a jak vyjde krev. Ale člověk to chce mít už z krku, že?

Holky mě už zase bolí ta hlava, to snad není pravda, to už je nejmíň 3.den 😖

irminka
17. črc 2009

tak, jsem umytá, nafocená, kukněte, ale žádný smích jo? Jsem trošku plnější, chi, chi 😖

Já ted piju jen pigi čaj černý s cukrem a citronem...milovala jsem bylinky a ted to nemůžu ani cítit, škoda...

miradka
17. črc 2009

Žabi, teda si ma pekne rozosmiala 😀 😀 nemyslela som úplne rozdrtiť 😀 to by bolelo každú ženskú 😀 no nič..hlavne nepanikár, prsia nič neznamenajú v tomto prípade. 😉
No ja som sa snažila odklepávať, ale nešlo mi to, vždy tam nejaká bublinka bola, tak som skúšala aj trochu potlačiť injekciu, ale bála som sa, že moc vystreknem a nebude mi to stačiť, tak som len klepala..

muschka
17. črc 2009

Kontryhelový čaj se pije 2x-3x denně. Já ho pila teda 2x denně, když jsem byla po revizi a vždycky prvních 14dní cyklu, aby se upravil.

chrobacek
17. črc 2009

hanul já taky byla 13 den ale ywush byla 12 tuším protože byla rychleji nastimulovaná, takže je to indiv. ale co jsem tu sledovala je to obvykle 13 den ale i někoho pochopitelně i později

muschka
17. črc 2009

Ježíši Irminko, to je nádhera 🙂 😉 !

irminka
17. črc 2009

děkuji,děkuji 😉

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

jo jo irminko máš krásné bříško, díky jsem si myslela, že by jsem cca manžovi řekla, kdy to bude a hlavně v práci 12DC vyhcází na středu tak do té doby tu musím udělat věci tak aby to všechno bylo ok. Byli jste po OPU na PN až do ET?

muschka
17. črc 2009

Hanulko, já už 3dny před OPU nemohla moc chodit, takže mi doporučili neschopku, na OPU jsem byla v sobotu, pak byl v pondělí svátek a už ve středu jsem měla jít na ET, takže jsem ji kvůli jednomu dnu nepřerušovala, ono by se to vůbec nevyplatilo, i když psychicky by to bylo určitě lepší.

No a teď jsem doma, i když mi to připadá možná zbytečný, no nevím, být doma je tak trochu luxus, ale práci mám stresovou a dost na nohou, takže tam by to byl určitě záhul 😖 .

Holky, rozhodla jsem se ignorovat bolavou hlavičku a jedu do Tesca pejskovi pro granule a ještě mrknout na Calgonit 1+1... pa

chrobacek
17. črc 2009

Hanul mě neschopenku nabídli na druhém utz, že už jsou vaječníky velké a může nastat problém, že se máš šetřít atd... ale já ji odmítla protože mi nic nebylo ..... a pak po ET jsem si vzala dovolenou 3 dny

irminka
17. črc 2009

ted pojedu do vedlejšího města se podívat na závěsy do klubovny, chtěla bych nějakou kostku do zelena, no, jsem zvědavá, jestli něco seženu...
ha, a dnes nevařím, manža má službu, takže jsem sama, tak si koupím něco u čínanů, třeba gyros s nudlemi, hmmmm, už se těším..

muschka
17. črc 2009

Holky, já jsem zase utratila 😝 . Jela jsem jen pro granule a je z toho nákup za 800. Pytel granulí, tablety pro rybičky a sušenky pro psa a navrch ještě hračka, tak to jsem udělala radost i sobě nejen psovi 😉 , ale su hrozná, msím to vytahovat po částech, aby manžela nekleplo 🙂 .

Irmi, to je fajn, taky bych si dala někdy třeba jen pizzu nebo čínu, když ti chlapi musí mít furt navařeno, hlavně maso a tak. Ale abych manžela nelíčila jako nějakýho despotu, on je zlatej 🙂 🙂 !

hanulamarkova
autor
17. črc 2009

juj musím se jít projít protože se mi chce stááášně spát. No a můj manža s malou si leží na dece a plavou moooc jim závidímmm.... 😠

miradka
17. črc 2009

Tak už som doma...na alergologii mi dr povedala, že ani jedny tablety neboli testované pre tehotné a preto sa im nedoporučujú...no povedala, že keď to bude akútne, že si mám jednu dať, ale pravidelne nie. No mám radosť ☹ nie som za tabletky, ale dnes to bolo už fakt vážne. Potom som sa objednala k zubárke a na gynde som si vyzdvihla utroš. Inak je tu hrozný hic...tak som si dala aspoň točenú zmrzku 🙂

zabicka007
17. črc 2009

Chrobi, já to spletla, to byl decapeptyl, mám v tom furt zmatek... 😅
Muschko,to znám,já jak vlítnu do Brna do Vaňkovky tak se neznám,většinou nakupuju boty,tak taky vždycky je nenápadně postupně vytahuju a o každejch tvrdím,že už je mám dlouho 😀
Irmi překrásné bříško!!! 🙂

canette
17. črc 2009

Ahoj holky !!!
Irmi, máš krásný bříško - ještě že sis umyla ty vlasy !!! 🙂

Simulíne a Žábi, máte v albu tu naši malou žabuli. Velkou jsem nefotila, s tou jsem si jen povídala. Teda ona ani tahle není úplně mrňavá, on má Muf strašlivě veliký tlapy.

muschka
17. črc 2009

Žabi, zrovna jsem na Tebe myslela jak se asi máš? Tak to jsem ráda, že to máš podobný, já mám takových věcí půlku kufru u auta, furt to vozím s sebou a pak to vytahuju 😀 . My jsme ale potvůrky, hehe 😀 !

Já měla Žabi takovou chuť se testnout, ale vydržím, vydržím... 😎 ! Ještě si nechám naději.

Miradko, do kdy míváš ty potíže? Tak aspoň lokální formy, do nosu nebo do očí, něco takovýho Ti nenapsala? Mně řekl alergolog, že by s otěhotněním počkal na podzim, jenže pak jsou zase chřipky a já mám alergii stejně i 3 měsíce v roce. To bysme neotěhotněly nikdy... 😝

miradka
17. črc 2009

Mushka, najhoršie je to v tomto období, za chvíľu bude kvitnúť peliněk a ešte čosi, takže počítam tak do konca leta no a roztoče tiež občas potrápia. No a sused asi pred 3 týždňami pokosil metrový plevel a odvey mám problémy... 😒 Najhoršie je, že by som mala spať pri zatvorenom okne, to by som asi ráno nemala také problémy.. Inak na alergologičku som sa vybodla pred 3 rokmi, lebo ma nechcela liečiť tak ako som si to predstavovala, chcela som vakcíny a ona že to nie je vhodné pre mňa, že som slovenka a chodím na slovensko a to sa musí brať pravidelne a také kecy, tak ma naštvala. Nebudem tam chodiť len preto, aby som zaplatila prachy a napísala mi recept, ktorý mi može dať aj obvoďáčka. No a teraz tam je nová a tá je super. Na slovensku som chodla na vakcíny a bolo to super, skoro som zabudla v lete, že som alergik..

muschka
17. črc 2009

To jo Miradko, člověk se bojí si pořádně zakýchat, protože jsou to perdy do bříška a já kýchám třeba 20x po sobě. A taky nemůžeš pořádně dýchat, žádná sláva 😲 .
Injekce jsem nikdy neměla, prý zabírají dobře, ale mně je už nechtěli nasadit, právě kvůli hrozícímu přerušní léčby v těhotenství. Aby to mělo efekt, je potřeba píchat 3 roky. No jo, budeme to muset nějak vydržet 😎 .
Mně hodně pomáhá, když se osprchuju nebo aspoň opláchnu obličej, tak smyju aspoň nějaký pyl ze sebe. A taky mořská voda do nosu, i 5x denně, pořád to pročisťovat, tu můžeš v těhotenství a není návyková.

snahapada
17. črc 2009

ahoj holky tak po delsi dobe se ozivam mnela jsem mensi problemy s nervama ale uz je to lepsi uz tyden spim ale dnes mi je nejak zase divne to je tema vedrama u mne nic noveho ve stredu jdu k lekari ty dve srdicka tam porad jsou zatim doufam ze tam budou nadale tet vas jdu docitat mam co delat zatim pa 🙂 jo holky taky vam ty horka delaji problemy jako mne blbe se mne dejcha

irminka
17. črc 2009

snaha: no ahoooj, prosím tě, jaké problémy s nervama, teda, jestli se můžu zeptat. Bud v klidu, mimisci jsou ok, co si více můžeme přát....
měj se pěkně a užívej si klidu a pohody

To horko je hnus, dnes celý den polehávám v obyváku , dokonce jsem po obídku 2 hodiny spala jak miminko...taky mně není dnes moc dobře, snad se zítra trošku ochladí a bude lépe...

miradka
17. črc 2009

snaho ahooooooooooj, super že si sa ozvala 🙂 mne sa dýcha dobre, lebo som skoro furt doma a máme tu 24 stzpňov, ale posledne ma bolieva hlava...asi z tepla. uvidíme čo urobí zajtrajšie ochladenie. Čo ten tvoj podarený mužíček? uŽ je aj on v pohode?

Muschko, práve aj ja som sa bála, že tým neustálým kýchaním možem ublížiť deťom, ale zdá sa, že sú dobre chytené a len tak sa ma nepustia 😵 Mne opláchnutie moc nepomáha...ale keď som zavrela ráno okno, do pol hodinky som bola ok. Takže asi budeme v noci zatvárať okno 😖 Dr mi predpísala Rhinocort Aqua do nosu, možu ho aj tehotné, tak ho večer vyskúšam...

lucka.adis
17. črc 2009

Ahoj holky,

Miradko, tak co krvácení.. je to už o.k?
Sim a co ty?

Než vás dočtu, tak asi usnu 😀 😀 všechny vás zdravím!!!!

snahapada
17. črc 2009

irmi no trochu mne vzaly ty dvojcatka ale uz je to v pohode 🙂 teda holky vas docitat to budu asi cely dva dny 🙂 miradka hlava mne boli taky porad uz aby se ochladilo a co ty jak pokracuje tehu ja porad zvracim ale jenom odpoledne padne 5 hod a jdu blejt ale uz to neni tak hrozny no ten muj to jeste nevi o tech dvojjc. ale ve stredu mu to reknu jak prijdu od doktora tet na to jeste nemam 🙂

irminka
17. črc 2009

snaha: počkej, nerozumím.......snad bude manžel rád , ne? A pokud ne, tak se na to vyprdni, časem to všechno přejdea všichni si zvyknou... 🙂

snahapada
17. črc 2009

vsak na to prdim zvykne si

irminka
17. črc 2009

čekáte 1. miminka nebo už máš dítě? A byla jsi na ET či KET?

snahapada
17. črc 2009

prvni a ket