CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

petula82
25. únor 2010

Ahoj Chanelko,tak jak pokračuješ,kdy máš kontrolu?Kolik vajíček...Já ještě tak dva týdny a začínám taky.Měj se hezky a ať ti to výjde

monulkab
25. únor 2010

Proč jste platili 4x poplatek Kláro?

petula82
25. únor 2010

Ahoj Moni,tak jak je? Jak pokračujete,já to nestíhám teď moc sledovat.Já budu mít jen ty tabletky,injekce kdyžtak až příště.Jakou jsi měla reakci na ty tablety? Ty jsi je taky myslím zkoušela,že? Kolik jsi měla vajíček...

chrobacek
25. únor 2010

moni jeden poplatek je za tu konzultaci před a to za každého a další za to že prý ty výsledky zase vykazují na pojištovnu a dle předpisu se musí znova zaplatit poplatek i když ti to posílají poštou divný ale je to tak

mmorgana
25. únor 2010

Taky jsme platili 4 poplatky - jak vysvětluje chrobacek.

monulkab: jak je? a kdy jdeš na krev?

chrobacek
25. únor 2010

holky já chci mrchůůůů 😀 😀 😀

xovicka
25. únor 2010

Petulo tabletky jako clostík? Ten mi zafungoval pouze napoprvé, vyrostl mi jeden folikul 20 mm, ale stejně nebyla skoro žádná sliznice. U dalších pokusů už to šlo do kytek, folikul 12 mm pak 10 mm...

klara.k
25. únor 2010

dva za první a dva za druhou návštěvu, prý když potom posílájí výsledky tak se musís vypsat nějaký šek na 30,- tak ať to radějí zaplatíme už teď. ale to nám řekli až na konec pohovoru. Neměli jsme zaplacený ani jeden. Já na to úplně zapomněla, na nějaký poplatky, stres jak blázen a budu myslet na třicetikorunu 😝

teď čtu chrobáčka - tak přesně tak to je

mmorgana
25. únor 2010

chrobi: taky na ni čekám jak na smilování 😝 Ještě v pátek beru Utrouš a budu se modlit, abych to nedostala v pondělí, protože v úterý na Obi nemůžu 😠
Holky, chtěla jsem se zeptat, když stimuluju v dlouhém protokolu, 1. DC mám zavolat na Obi a 2. DC mám jít na UTZ, můžu jít na ten UTZ až 3. DC? Bojím se toho, aby mi to UTZ nevyšel na úterý 😖

yvett09
25. únor 2010

ahoj holky, Chrobi, mam dotaz na tebe, jak se citis po tom cviceni Mojzisovky? Cvicis pravidelne? Ja se nejak nemuzu dokopat cvicit kazdy den.

chrobacek
25. únor 2010

mmorgana jo můžeš i třetí den to neva 🙂

ahojky yvet.. ted jsem se na to vykašla protože jsme byli na dovolené a tam cvičit nešlo... a navíc jsme dle rehabky byla v pořádku tak mě to nějak přestalo motivovat... ale ted před ivf zase cvičím.. pár cviků

chrobacek
25. únor 2010

co řekli tobě? jak jsi na tom ? jaké máš cviky? kolik opakování?

chrobacek
25. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka-PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
***********************************************************************
STIMULANTKY:
aliseea 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)
************************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
monulkab
*************************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova

chrobacek
25. únor 2010

chanelko tak jak???

chanel
25. únor 2010

ahoj holky, tak zdražili stimulaci 😠 ,léky o 500, ted si to tady čtu.Hm, super. Já mám na levé 5fol.,drobné na pravé 4fol.,drobné, ted jsem si volala dneska 175 j Pur. Dec. a zítra 150, v so kontrola a když dobrý tak v pondělí odběr. Jinak to zatím vypadá v pořádku.Ptali se kolik toho vypiju, a byli v šoku, hlásím 5litrů....mám brzdit nebo se můžu otrávit 😅 ,ale já mám pořád strašnou žízen...Chrobi: jak je to u Tebe, snášíš ten sprej dobře? Mončo: co Ty??Kdy jdeš na krev. Petulko ahoj!! Děkuji za podporu, jsi zlatá, a taky je super, že začneš zase stimulovat! Budu Ti moc držet pěstičky!! Mmorgana: v pohodě 3DC, já taky tak chodím, druhý mě moc bolí břicho. 😝

chanel
25. únor 2010

já jsem tak jako Klarka, platila na genetice víc poplatku, myslím tři. Protože na krev jsem šla jiný den a do ordinace nás brali společně s přítelem.

chrobacek
25. únor 2010

no tak to je super počet ne? kolik jsi mívala minule ?
já nemám sprej 🙂

chrobacek
25. únor 2010

já mívám po těch pěti dnech 4 nebo 5 na pravém a levém kulovku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

chanel
25. únor 2010

Chrobáčku: je to málo, dva jsou 14mm, dva malinkaté a na druhé straně dva 12mm a malinkaté, takže to bude jako minule, horko těžko 4 vajíčka, z toho jsou některé krvavé a některé prázdné, oni tam vidí stejně jen obaly, neví jak vypadá vnitřek. Dívala jsem se na minulé OPU, pak mi museli dát antibiotika v kapačce, takže s tím počítám zase. Tebe ten levý nedá ani jeden folík? Ani pak později,při odběru?

chanel
25. únor 2010

Chrobčo: Aha Ty máš prášky?

chrobacek
25. únor 2010

chanel měla jsem proveru asi deset dní což je progesteron a ten mám od soboty decapeptyl a mrcha by měla být zítra ale prej se to po tomto prodlužuju tak snad mi mrcha dojde alespon v neděli at do pondělka můžu začít.....

na levém po peti dnech není nikdy nic a pak tam něco doroste ale jsou to mrzáčci 12mm takže ve finále podle mě bez vajíčka ... já mám asi endošku na tom levém nebo nějakej jinej problém... to tuším i bez té laparky 😔

monulkab
25. únor 2010

Petulka ahoj, z clostilobegytu mi bývalo dost špatně a měla jsem jen 2 vejca. se sliznicí jsem na tom ale byla stejně jak píše xovicka, měla jsem ji hrozně nízkou, navíc potom mi furt nepřicházela ms, takže se mi nejspíš z toho jednoho folíku udělala cysta, měla jsem spoždění snad 17 dní.
mmorgana + chanel..ahoj, je mi normálně, žádná změna, na krev půjdu za týden ve čtvrtek.

klara.k
25. únor 2010

hoky ahoj, já jen zdravím, nemám nic nového. ale je parád to sluníčko, cítím se moc dobře. 🙂

monulkab
25. únor 2010

http://www.novinky.cz/zena/deti/193181-neplodno...

něco k tématu, některé věty mi teda berou dech, protože vystihují přesně moje pocity, hlavě ta část, kdy autor píše jak to dopadá když se člověk svěří s problémem otěhotnět někomu v okolí...

chanel
25. únor 2010

Mončo: souhlas s Tebou, mám stejné pocity....a hrůza je ta poslední věta, že i přes věškerá snažení lékaře, některým párů nepomůžou...no při svém pátém pokusu být matkou to ve mě hlodá 😨 Klárko i já jsem měla dobrou náladičku dneska, sluníčko dělá divy. Chrobi: ale tak to jsi na otěhotnění dostatečně připravená 😀 , nemusí to tak být, že by jsi tam měla endometriozu, to by se Ti tam mohly dělat krvavé cysty zvlášt při stimulaci, takže to není hotová věc, víš já je tam měla,ale očistili mi vaječník a ted produkuje,víc jak ten pravý a to mi ho chtěli u milosrdních vzít 😢 ,naštestí Ventruba byl jiného, rozumného názoru 😝 , naposledy mi říkala Čadová, že dokonce na té straně i ovuluji přirozeně,což dřív neexistovalo. Ale máš papíry z předchozích ivf? Tam by mělo být napsáno, kolik který vaj. dal oocytů, dneska jsem to taky ze své karty luštila 😀 a to Ti ted taky v heliosu řeknou, třeba se budeš divit, jiný protokol, jiné léky a dětí jak smetí 😝

chanel
25. únor 2010

Holky, co máte dlouhý protokol, taky máte ten Prednison?

chanel
25. únor 2010

Xovicka: nechápu proč, když jsi měla tak krásnej folikul, Ti nenapíchali Agolutin a dali Utrogestan, to by Ti sliznice pěkně narostla...škoda

aliseea
25. únor 2010

Ahoj holky ,před chvíli jsem se vratila z Brna jsem od pěti hodin na nohou a můžu říct že zaspím jak miminko 😝
dneska mi brali krev, a pak udělali ultrazvuk.Začínám si píchat Fostimon a papkat budu Prednison,do toho stříkat nosní sprej Synarel těším se hlavně zítřka jak já se stým poperu 😕 dneska mě píchla sestřička a ukázala jak si budu ředit dávky.Tak doufám že nebudu zbabělec a půjde to jak po másle 🙂

elennka
25. únor 2010

Tak pěkný večer, opět užívám antibiotika a musím na rentgen plic.. prostě samé lepší.. a musím chodit do práce, protože obě kolegyně jsou na tom podobně jako já ☹

mmorgana
25. únor 2010

aliseea: Hodně štěstí při píchání 😅 A ten Fostimon je taky v peru? Nebo normální injekce? Synarel si píchám a vždycky tak za hodinu dostávám rýmu a pčíkám 😖

chanel: Tak třeba je to tentokrát na dobré cestě. Třeba je teď už Tvé tělo opravdu nažhavené 😉

elennka: Uf 😢 Přeji brzké uzdravení a zotavení 🙂