CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
9. bře 2010

Chro: ale taky třeba ta 18mm,stála za houby, třeba byla prázdná, většinou se mi ty větší dělají právě na lévé, nemocné straně, před stimulkou, jsem byla na ultrazvuku, díky špinění a bolestem na levém vaj., a Čadová říká, je tam folikul 20mm a co z něho bylo? Hov......Takže musíš jim dát šanci, ale vidíš, stejně při OPU máš 4 vajíčka, to zase není tak úplně nejhorší a ted s těmi jinými léky to bude jasná 6! Já tomu věřím. Kolikrát nechápu a čumím jak puk, že některá má třeba 30 folikulů z toho 20 vajíček a pohoda klídeček 😀

chanel
9. bře 2010

Já se taky vždycky na sebe naštvu, že mám 4 a z toho jde polovina do kytek,ale zase díky aspon za to. 😅

mmorgana
9. bře 2010

chanel: nezáleží přece na kvantitě, ale kvalitě 😉 BTW moje spolužačka měla 44 folíků (a taky parádní OHSS, takže ani nebyl ET, ale KET se pak povedl napoprvé).

Vyhlašuju SRAZ - ČTVRTEK 18. 3. v 18:00, patrně ve Vaňkovce.

elennka
9. bře 2010

JJ, píšu do diáře 🙂 doufám, že mě do toho nic nevleze... jen já jsem závislák na Růžovce... (ten ČT) 😀 😀

elennka
9. bře 2010

Jinak včera jsem chytala u jilcice těhu bacily, ale asi k ničemu... čekám na MS a nic..

marietea
9. bře 2010

Chanel, to dobre dopadne, mas krasne embryo, dopadne to, taky tomu verim 🙂
Jinak doplnuju udaje o sobe:
marietea: zatim prirozene, 4-5/2010 kratky protokol IVF

mmorgana
9. bře 2010

Tak holky, moje první návštěva sushi baru dopadla výborně - sushi miluju!!!

marietea: nepřidáš se k nám na sraz? http://www.doodle.com/u3xebrzu5kmyfxr8

klara.k
10. bře 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
xovicka - PCO, teď řešíme úvodní vyšetření, pak se uvidí
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, UTZ 11.3.
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU cca 15. 3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev
***********************************************************************
TĚHULKY:

sraz si znamenám, ale neslibuju, já vážně teď nic nevím jistě 😝

chrobacek
10. bře 2010

ahoj kočky

mm kde jsi byla na sushi ? já totiž miluju sushi 🙂)

klara.k
10. bře 2010

a děláte si ho doma? Já jsem dala manželovi loni k narozeninám ingredience a sem tam si to doma klohníme, ale opravdu sem tam.

chrobacek
10. bře 2010

klarko nevím kde na ty čerstvé ryby kromě Makra... ☹

klara.k
10. bře 2010

my dělali jiný, máme knihu sushi a jsou tam spousty jiným i bezmasých. Třeba ta řasa a mango, atd.

chrobacek
10. bře 2010

jo tak to je jiná 🙂

monulkab
10. bře 2010

nesnáším shushi....byla jsem s holkama na domácí shushi party, a zcela upřímně, po tom co jsem si jeden kousek dala do pusy, se mi značně navalilo, ta řasa (já říkala chaluha) tak hrozně byla cítit rybinou, že jsem to musela jít vyplivnout, jinak bych asi vrhla...a to mi kámoška říkala že koupila ty nejdražší a údajně nejlepší.

mmorgana
10. bře 2010

Byli jsme v Momo sushi a seděli přímo u kuchaře. Nikdy jsem sushi nejedla a bylo to absolutně výborné!!! Tak tam byly maki bez ryby, ale mně více chutnaly s rybama.

chrobacek
10. bře 2010

jo tak momo mám taky ráda dokonce si objednávám občas i s dovozem 🙂

petula82
10. bře 2010

Ahoj holky,tak jak se máte? Chanelko,zdravím tě beruško,tak jak je,myslím na tebe a držím palečky.Jinak já začínám v sobotu se stimulací(5.dc) Clostilb.,asi to budu brát rovnou po dvou tbl.denně.,já totiž zapoměla po kolika to mám brát,ale myslím,že dvě nevadí,co.Já za vama kouknu zítra,to budu mít volno.Jdu se oblíkat,jdu na odpolední.Mějte se moc hezky. 🙂

chrobacek
10. bře 2010

Peto ahojky 🙂 to je docela důležité vědět kolik ne? 😀

klara.k
10. bře 2010

holky taky máte někdy pocit, že se asi zblázníte. Já jsem v práci, kde jsem nejmladší, tak krom takového toho vtipného humor - hahaha (který jsem ještě pořád nepochopila) tak musím poslouchat, jak ty jejich vnoučátka pěkně papkají, kakají a říkají cukřřřřříčččček a skořřřičččka a může se z toho po...

já mám děti ráda, proto je taky chcu, že, ale co je moc, to je moc. Bože 😝

chanel
10. bře 2010

Přesně tak, Klarko 😀 😀 , Vy tady mluvíte o takových dobrůtkách? Mě zase chytnají potvůrky z moře,ale raději je jím jen v Itálii 😲 , od rána mě slušně píchá levý vaječník, co to zase jeee? Jinak klasika pocity na ms, už se pomalu dostavují......Chrobi, co ten Tvůj ultrazvuk, čekám jak to vypadá???

chrobacek
10. bře 2010

ahojky 🙂 třeba je to těhu ne ? hcg provokuje vaječník 🙂) ms příznaky jsou těhu příznaky to přeci víme 🙂

utz zítra 😔

mmorgana
10. bře 2010

taky utz zítra - zítra si je chrobi změříme 😉
chanel - těhu příznaky? 😀

chrobacek
10. bře 2010

mm budeš mít větší ... 😒 páč mě stimulují asi pomalejí či co ... myslím, že budu mít takové jako ty v pondělí

mmorgana
10. bře 2010

chrobi, budu Ti dělat předvoj 😉

chanel
10. bře 2010

Ch: MM: jste velké optimistky!! Dokud nekrvácím, tak je to dobrý. MM:zítra už budeš vědět OPU. Chrobi, pomalu,ale jistěji Tě stimulují,ale to je taky dobře, hlavně at to dobře dopadne.

chanel
10. bře 2010

Chrobi,ale já se divím, právě o Heliosu se říká, že nešetří stimulantky a,že chce co nejvíce schopných vajíček. Tak jedině,že by Ti léčba sedla a bylo by zbytečné,aby jsi měla větší dávky. Já si taky říkám, poprvé mi dali 225 skoro až do konce a pak už jen 175 a poslední dny 150....proč mi nenechali ty větší dávky, které jsem jakž takž snesla a třeba by bylo o dvě vejce víc...nikdy jsem jim do toho raději moc nemluvila,ale jak to nedopadne, dotazů budu mít víc než dost, fakt je to v poho,že ten levý mě chvílemi tak píchne,až se mě udělá horko???

chrobacek
11. bře 2010

ahoj holky mám polyp v děloze budu bez ET ...

chrobacek
11. bře 2010

chanelko a nechceš testnout ? třeba ti fakt hcg stimuluje vaječník... a s těma dávkama máš pravdu .. je to asi lepší

chrobacek
11. bře 2010

11.3. 8den stimulace UTZ levý vaječník 5x10, 4x7 ..pravý 4x10, 2x8....polyp 11mm nebude ET

mmorgana
11. bře 2010

Hlášení z UTZ: pravý vaječník 2x15, 1x14, 3x13, 1x10, levý 3x13, 3x12, 5x10 - UTZ dělala Čadová a říkala, že je to všechno v pořádku. V sobotu jdu na další kontrolu a na pondělí to vypadá na OPU.

chrobi: zvýšený výskyt cyst, polypů a myomů se uvádí jako důsledek hormonální stimulace ☹ Ale hlavně, aby folíky rostly a byly vajucha. Dětičky Ti zamrazí a až zmizí polyp budeš připravená na KET 😉

chanel: myslím, že to píchání se uvádí jako příznak raného těhotenství 😉 Loni koncem listopadu jsem sjížděla všechny stránky o tom, jak poznat těhotenství. To píchání jsem měla taky.