CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
7. zář 2009

Chanel, dvě čtyřbuněčná, to je tak jak má být, podívej se na Saj, měla taky dvě!

gabina79
7. zář 2009

Ahojky Chanelko....nebeč, to bude dobré, dva bojovníčci jako Saj 🙂

monterka
7. zář 2009

Gábi,zkus si zajít do sekáče u autobusáku...tam mají plno pěkných těhu riflí zn.Next za dobré ceny...taky sem tam byla.

gabina79
7. zář 2009

Ahoj Monti, myslíš tam někde poblíž na tom řádku, jak byl dřív Felsinger? Jak se jinak máš? Už se ti to krátí 😉

chrobacek
7. zář 2009

irmiíííí já budu mít // až na irminkůůů přece 🙂)) jojo já vím prostě mi to nedalo a musela jsem testnout 🙂)) já bych byla strašnááá kdybych to neudělala furt by mi to běhalo hlavou testní testní.... tak jsem testla 🙂)

sune ☹ acho jo .... je mi to fakt líto .....jestli se mrcha rozjíždí .... ☹

chanelko krááááása ty jsou šikulky neboj dvě ti stačí .....

lucka.adis
7. zář 2009

Ahoj kočky, pěkné " už skoro "poledne

Teda, vy jste toho zase napsali. Si vás potom přečtu..

Chanelko, koukám, že máš dva bojovníčky..neboj se kočko, určitě to bude dobrý a oni to zvládnou 😉 🙂

Gabčo, tobě ty týdny taky nějak skáčou 😵 jinak já nosím těhu rifle už měsíc a něco, do těch normálních se sice nějak nasoukám, ale na zapnutí mi tam chybí docela dost čísel 😝 😀 a nejsou tolik pohodlný, jako ty těhu.

irminka
7. zář 2009

cin: promin, já jsem myslela krev od Sun....Ty si vlastně voláš dnes, jsem to ale popleta 😝

irminka
7. zář 2009

chrobi: ale tech 6 dnů je strašně málo, fakt zkus počkat ještě alespon 2 dny..Ale ty jsi to zkoušela včera či dnes?

chrobacek
7. zář 2009

jo ... ale není to málo .... ale pochopitelně ty línější jsou tam později 🙂)) tak snad máme lenochy

irminka
7. zář 2009

Holky z Hodoše: kde je teda ten sekáč? V Hradištia okolí skoro nic nemají.....potřebovala bych tak na výšku 175 a hodně velké.. 😉

chrobacek
7. zář 2009

irmi ty jsi měla morulky?

chrobacek
7. zář 2009

jo měla koukám, ale to taky 8 dne byly lajny žádnej stínek 🙂)

irminka
7. zář 2009

chrobi: počkej kuknu do papírů

gabina79
7. zář 2009

Luci, já bych ještě počkala s těma riflama, moje staré jsou vcelku pohodlné a ještě nemám nijak extra bříško (zítra vám ho vyfotím), sice je nezapnu, což řeším gumkou, ale dá se to..a vidět to není, protože ty těhu trika jsou dlouhé...akorát, jak začne přiťuhávat, tak mi bude táhnout na bříško......já se bojím, že si koupím rifle, vyhodím za ně fůru peněz a pak se rozjedu do stran jako moje mamina a za chvíli je neobleču 😒
Kdy máš výsledky těch triplů?

irminka
7. zář 2009

jo, tak tam mám napsáno KM- kompaktovaná morula 2x

monterka
7. zář 2009

Nevím kde byl dřív Felsinger ale když deš z busu směr na Panoramku tak po pravé straně...od autobus.je to fakt kousíček. Malý obchod a ty rifle tam má za polovičku...pohodlný a pěkný. Já se mám dobře ale už začínám mít bobky z porodu. Jinak vás tady pravidelně čtu a držím čekatelkám // pěsti! Chrobi,tebe obdivuju že už si testla,já měla bobany testovat 10den po ET že tam // nebudou.

chrobacek
7. zář 2009

no jo fešáčky jsi měla 🙂))

monterko já prostě hořím nedočkavostí .... 🙂))

gabina79
7. zář 2009

Irmi, já do sekáče zatím nechodila, tak ani nevím...hlavně nemám nervy to prohrabávat a do teď mě ani nenapadlo, že by tam mohli mít něco těhu....ale asi zkusím zítra do toho jednoho u autobusáku zajít a poreferuji 🙂

gabina79
7. zář 2009

Monti, určo to bude dobré a zvládneš to 😉 Hlavně, že jste oba v pořádku 🙂 ...budeš rodit v Kyjově?...jj, když říkáš směr panoramka, tak to je ono, zítra to prubnu 😉

irminka
7. zář 2009

chrobi: doufám, že tam byla jedna fešanda 😉 Manža by chtěl... 🙂

Gabi: ty to teda prosím obkoukni a poreferuj...

chrobacek
7. zář 2009

jo pardon fešandy 🙂))) kdy to budeš vědět co máte?

irminka
7. zář 2009

ne, stačila by jedna 🙂 No právě já jdu toho 10.9. na ten 2.screening do Zlína a tam mně snad už řeknou jaké mimísky čekáme, teda doufám. Ještě se mně nechce nic kupovat, ale když se to dozvím, tak chudák peněženka 😅

lucka.adis
7. zář 2009

Gabčo, budu si volat ve Čtvrtek a jsem fakt napnutá jako kšandy u kalhot. Snad to dopadne dobře a jinak si budu v týdnu volat na ten UTZ ve 20tt na objednání, tak jsem celkem zvědavá, protože bych na něho měla jít za 3týdny nebo záleží kdy mě objednají, minule mě na první screening ve 13tt objednali když jsem byla 12tt + 6 to byl už 13tt.

A co ty, jak jsi na tom?

chrobacek
7. zář 2009

jééééé ty dostaneš k svátku pohlaví miminek to je dobrý

monterka
7. zář 2009

Gábi,rodit budu v Kyjově a už bych brala prosinec abych to měla už za sebou. Prohrabávat to nemusíš...je tam ochotná a příjemná paní. Stojí kolem 500kč a já tam byla naposled v červenci na 3/4rifle. Měla tam aji větší velikosti a docela výběr,tak snad vybereš. Holky,vy co čekáte // tak držím pěsti aji na nohách ať je máte a vy co čekáte na morulky,tak ať je taky máte!!!

irminka
7. zář 2009

chrobi: já se dozvím pohlaví a ty budeš mít //.....sakra, musí to vyjít 🙂 😉

simulin
7. zář 2009

Tak hlásím příchod od obvoďáka, neschopenku si nechám asi napsat u něj, dokonce se sám nabízel, že už mi ji teď napíše...., no docela ochotnej, tak snad pak bude i s těma vycházkama. 😝

Irmi, no s tím oblečením po hradišti máš pravdu, je to celkem katastrofa, nic těhu tu velice není a v sekáči jsem taky byla a tam taky ne. 😠 Kdyby jsi o něčem věděla, tak písni.

chanelko, embryjka budou určitě bojovat, tak bojuj taky 😉
chrobi, tak ráno jsem ti nějak nerozuměla, myslela jsem, že jsi 10 DPO a ty jako 6, jo?!!!! 🙄 Proto jsem psala, že ten 10DPO už holky ve směs testují, no ale ten 6-tý......dostaneš na pudel!!!

Gabi, jak se jinaj máš, proč myslíš, že by tě gyn. neposlal na utz ve 20tt., to se musí ne?
Já jdu v příští pondělí na kontrolu a tam se asi taky dozvím, výsledky těch tripplů, ale nějak nejsem nervozní a ani na to vůbec nemyslím. Tak snad to bude o.k.

Sun, to mě mrzí, že máš stejné příznaky a tak to vypadalo nadějně, nechci dávat plané naděje, ale uvidíš zítra na krvičce. 😔

ywushka
7. zář 2009

chanel: jeeeejda to nevadi ze se to jedno neoplodnilo,4bunecne jsou krasne!!! Zitra budou osmi a ve stredu bude ET,uvidis,hlavne to chce klid!!!

chro: ty jsi trubicka!!! Vydrz s tim testovanim!!

Saj: ja jsem pri prvnim ET v prosinci delala vsechno-teda krome takovych praci jao nejake umyvani podlah a vysavani,ale jinak jsem s epohybovala normalne a nepovedlo se a u toho druheho Et jsem nedelala prvni tri dny vuuuubec nic jen jsem lezela lezela a lezela,poprve jsem nekam jela autem az ten 6.den po et a povedlo se....ale o tom to vubec neni,nekdo dela vsechno a podari se,na tom vubec nezalezi!!!

irm: sekac ani nevim kde tu je,jeden byl tam na tm obchodaku jmenem IRO,ale jestli je tam porad,to ti nepovim,ale meli tam teda spoustu veci,jednou jsem tam mela super ulovek-mikinu MISS SIXTY🙂

chrobacek
7. zář 2009

SIM 6 po ET ale po oplodnění 10 den --- 10 den po ET tam ty // musí bejt protože když ne tak dojde mrcha protože to je 14DPO

ywush já jo?? se podívej na svoje testy 😀 😀 😀

simulin
7. zář 2009

Saj, já taky dělala skoro všechno, samozřejmě po lehoučku, žádné přepínání. Na vycházky jsem s naším hafanem taky chodila, říká se že procházky jsou výborné na prokrvení dělohy a taky tam člověk příjde na jiené myšlenky, i když je fakt že jsem se hned ze začátku pěkně zadýchávala. Ale s tím hafákem na tom vodítku, no radši opatrně, ono se to nezdá, ale to tahání ti napíná bříško, tak opatrně.
Jinka po OPu mě celkem nic nebolelo, jen pořád to nafouknutí, asi dva tři dny před ETem to přešlo, no a po něm se to zase vrátilo a trvalo to skoro až do krve.