CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
10. zář 2009

Mir, právě proto si myslím, že to k mému věku rozhodně nebylo. Uvidím zítra, co nám řeknou.. jedeme tam hned ráno a manžel pojede semnou, jsem odhodlaná se tam klidně s těma setřičkama zase pohádat, jestli se budou chovat jako kozy (slušnější název mě teď fakt nenapadl).

A to ti ho nemůže předepsat tvůj obvoďák?

ywushka
10. zář 2009

Ja jsem ted vytocena jak nikdy,v polovine srpna jsem si nechala proplacet ten UZV v tom 20tt (musela jsem ho tenkrat zaplatit,protoze ten mudr u ktereho jsem byla nema smlouvu s moji pojistovnou) a bylo me receno ze do 3 tydnu ty penize prijdou,do dnesniho dne-uz je to mesic-nic neprislo a zase tam maji problem neco s mym zamestnanim,ja jsem tak vytocena,pry maji k 31.7 ukoncenou moji PN a nejsem momentalne zarazena v zadne kategorii a pritom jsem jim tam minule vsechno dokladala o tom,ze jsem na PN a dokonce ji mam prodlouzenou az do 23.11. nez budu nastupovat na materskou a ted po me chteji at jim to zase privezu ty doklady,uz jsem volala i na centralu primo do OSTRAVY a ted jeste do prace!!! Kvuli tomu ze oni tam maji bordel abych ja jim to tam zase vezla,ti me tak vytocili jak nikdy!!!!!

miradka
10. zář 2009

Luci, to neviem, práve uvažujem či mám zavolať obvodnej... ☹

Ywush, oni tam majú šialený bordel!!! Čo ti povedali v Ostrave?

ywushka
10. zář 2009

lucka: to jsme na tom dneska stejne ja jsem vytocena jak cert a dneska mi prijit pod ruky ty kravy z pojistovny tak je asi zabiju!!! Ale neboooj miminku urcite nic neni,ale na pristup sester bych si stezovala,sama jsem sestra a nekdy si na me pacinti stezovali ze kdyz chodim v noci po chodbe tak me moc bouchaji pantofle....ha ha ha tak ty si klidne muzes stezovat na to,ze byly neprijemne,...

lucka.adis
10. zář 2009

Mir, zavolej tomu obvoďákovi... ten ti to určitě může napsat.

chrobacek
10. zář 2009

yw cotoje za bordel?

lucka.adis
10. zář 2009

ywushko, to si piš, že to tam řeknu... toto se nedělá!!!!!!
Jinak musí být dneska blbý den, že i ty jsi vytočená.. nwjhorší na tom je to, že to mají v tom pitomým počítači a je jim zatěžko si tě v tom počítači najít a zjistit, co jsi doložila všechno za papíry atd. aniž by jsi tam musela po X té jezdit a znovu jim to dokládat. Ty za to přece nemůžeš, že oni v tom mají bordel!!!!!

monulkab
10. zář 2009

Chrobi a jak se cítíš? je něco jinak než obvykle? uklidni se, netestuj, počkej do té soboty a pak uvidíš, když nedojde ms, tak teprve pak testni znovu...
lucka.adis....a nechceš zkusit zavolat ještě na obi Čadovou, a říct jí jaká je situace? třeba jim tam zavolá sama a vyřídí to s nima!?!? ta sestra je fakt piča... 😖 pardon, ale jinak se nedá nazvat.

ywushka
10. zář 2009

to nechapu co to maji za bordel jsme u revirni bratsrske ted jsem obvolala vsechny mozne,takze uz to vyresili-.oni si ty moje ofocene papiry nekam zalozili,takze to proste nikdo nezmenil,ha ha ha ja mam chut na ne poslat stiznost takovy bordel mit v pojistovne a pak me budou uhanet o tom,ze nemam uhrazene pojisteni od te a te doby...svinaci jedni....manzel me musel i pres telefon uklidnovat....🙂!!! Jdu delat radeji ozdoby u toho se uklidnim!!!

ywushka
10. zář 2009

ja jsem jim rekla ze v tom maji bordel..... a samozdrejme se brani,sice nevim cim,ale brani se....!!! Jsme tak nasrana s prominutim....!!

lucka.adis
10. zář 2009

monulko, nemůžu volat Čadové, když tam k nim už nechodím....sama má té své práce dosta ještě za mě bude vyřizovat nějaké věci ohledně genetiky a toho, že tam jsou fakt krávy. Ke všemu nespadám na genetiku pod Obilňák, ale jdu do Dětské nemocnice a tam je Čadová mimo.

lucka.adis
10. zář 2009

ywushko, oni si z nás nic nedělají...akorát z nás mají prdel 😠 ale počkej zítra, jestli na mě něco zkusí, tak je manžel pěkně setře, protože na mě to bude myslím fakt moc 😔

monulkab
10. zář 2009

ywuschka...já bych jim napsala regulérní stížnost....e-mailem nebo poštou, to je jedno, a poslala bych to tomu nejvyšímu na koho bych dostala kontakt! a když přes e-mail, tak na všechny e-mailový adresy. V pojišťovnách je bordel obecně, já jsem se po svatbě přímo doprošovala aby mi poslali novou kartičku pojišťovny, když se mi dlouho nikdo neozýval, tak jsem napsala další mail a hádejte co...? poslali mi tu kartičku 2x....takže tu jednu mám schovanou doma....už jsem ji nevracela...

monulkab
10. zář 2009

aha, to jsem nevěděla, takže beru zpět....

chrobacek
10. zář 2009

mon nijak stejně jak minule tak jen čekám na mrchu....

lucka.adis
10. zář 2009

monulko, v pohodě.. promiň, jestli jsem na tebe nějak vyjela, ale jsem z nervama v háji 😔

monulkab
10. zář 2009

ywus...ještě že máš takovýho manžu, můj sice vypadá jako ranař, ale ve skutečnosti je absolutně nekonfliktní a takový situace prostě nemá rád, nehádá se, takže ho sebou většinou vodím proto, aby si na mě nikdo nic vůbec nezkoušel dovolit, tak to funguje, ale jinak se za nás vždy hádám já 😀

miradka
10. zář 2009

Luci, obvoďáčke som volala a stresovala viac než ja, ona ten horčík nemože napísať a že mám ísť hneď do nemocnice a s doprovodom... 😖 Skúsim tam zavolať...to je hrúza... ☹

chrobacek
10. zář 2009

Lucinko opravdu neboj .....z plodovky to vyloučí !!! dám za to ruku do ohně

lucka.adis
10. zář 2009

Mir, aha... tak tam radši zajeď 😉 nic za to nedáš.

monulkab
10. zář 2009

miradka...to je fakt tak vážný? ty jo....
to předchozí má být pro lucku...sem se přepsala...bordel je všude!

lucka.adis
10. zář 2009

monulko, já se za nás taky hádám.. nemysli si, ale když mě dneska viděl, jak bulím jako želva a vyloženě se jich doprošuju, tak to navrhl sám. Vidí, jak mě to sebralo 😔

monulkab
10. zář 2009

chrobi....něco tam prostě musí být, aspoň jedno se muselo sakra chytnout!!!!!!!!to čekání je fakt strašný.

ywushka
10. zář 2009

miradka: neboooj tvrdnuti briska je normalni,nejake magnesko urcite zabere!!! Ale pokud to je potreba tak si zajed k nejakemu doktrovi aby jsi byla klidna!!

chrobacek
10. zář 2009

mir co ti je?

monulkab
10. zář 2009

a na volný předpis žádný hořčík není....? vždyť je to jen vitamín ne?

cincolina
10. zář 2009

Miradko, drž se, snad nebude moc zle
Chrobi, doufám s tebou, že se objeví! Dokud není mrcha, je naděje.
Fakt den blbec.

chrobacek
10. zář 2009

cin já už nedoufám..... ale léky nevysazuju .... takže naděje ve mě je ..... 😎

chanel
10. zář 2009

Mir: jed na nic nečekej, určitě to nic není,ale raději...a hořčík Ti může napsat každý lékař..tak to teda nechápu....a v lékarně prodávají bez předpisu tabletky Magnezka,taky je mám..

chanel
10. zář 2009

Chro: není ms, naděje je!!!