CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
15. zář 2009

Ywuš díky moc za vysvětlení,já jsem ještě dnes pro jistotu volala na OBI a staniční sestra mi řekla to stejný, že to mám vysazovat postupně...ale neřekla, že se to týká jenom ultrogestanu takže já přemýšlela, jak budu z prednisonu dělat čtvrtečky a bych ty dávky teda mohla snížit... 🙂 teď už mi to je jasný, díky moc
Jak to tady tak probírám tak drtivá většina z vás bude rodit ještě letos že? Já jsem tak vytočená ohledně toho snižování mateřské a všeho, bych chtěla vidět stát, kdybych mu oznámila, že máme doma krizi tím pádem budu odvádět nižší daně...😠

simulin
15. zář 2009

Cin, dovolala konečně 😒 A hned jsem klidnější.
Snaho, tak ho zkus nějak dokopat, aspoň ať tam jde s tebou a pak jak už bude v čekárně, tak třeba půjde i dovnitř. 😉
Mir to bude určitě ono. Je to takový zvláštní pocit. I když na bříško jsem se ještě nedívala, jeslti se vlní nebo na něm jde něco vidět jak Ywushce. 😉 ¨Budu to muset začat pozorovat.

lucka.adis
15. zář 2009

Ahoj kočky, vy jste se zase rozkecali 🙂

Sim, neboj..do Pátku to uteče a budeš vědět víc, i když je fakt, že já chtěla taky jenom ultrazvuk a oni mi řekli, že na ultrazvuku nepoznají ani toho Downa, takže ti b udu moc držet palečky, aby se ti všechno obrátilo k dobrému.

Ywush, Bohunice chci proto, že jsou tam víc vnímavější a chápající k těhulkám, než na Obilňáku a ke všemu, když jsem tam ležela, tak bych nechtěla dopadnout jako jedna mamina, kterou po porodu dovezli na sedmičku mezi nás " netěhotné a po zákrocích " a byla tam celou dobu bez miminka. Jenom ji ho vozili na krmení a to proto, že prostě néé že by nebylo místo, ale prostě jak se pomalu už stěhují, tak je to na úkor pacientek 😠 a to se mi fakt nelíbí, ke všemu když jsi na šestinedělí, tak když dojde návštěva, nemůže za tebou na pokoj a musíš s miminkem na chodbu a na pokoji bývají maminky většinou po pěti.
V Bohunicích je to naopak, maminky tam jsou max po třech na pokoji, návštěva může za nimi atd.

Saj, kočko..to je mi moc líto, ale uvidíš jak dopadne ta krev, třeba to tam bude 😉
Cin, gratuluju ke stoupajícímu hcg..
Chanelko, neboj a neházej flintu do žita...ještě je čas 😉
Snaho, došla ti do IP ta adresa na věcičky?

Žabi, ahoj kočeno 😵

lucka.adis
15. zář 2009

Jinak my čekáme na výsledky 😔 jsem hrozně nervóznííííí..

irminka
15. zář 2009

luci- a kdy tam máte volat?

lucka.adis
15. zář 2009

irmi, mají volat nám a nevím kdy...

zabicka007
15. zář 2009

Ahoj Luci, takže výsledky budou už dnes? Hlavně si to nech pořádně vysvětlit, ať zas nejsi v nejistotě, klidně si nachystej otázky dopředu ať ti jasně potvrdí, že je vše v pořádku...a ono to bude v pořádku 😉

irminka
15. zář 2009

no hlavně, aby jste se dnes dočkali...Oni řeknou, že zavolají a málokdy se tak stane 😠 Při nejhorším si tam zavoláte sami a hotovo

lucka.adis
15. zář 2009

Žabi, no ty nejdůležitější budou dneska...jinak ty ostatní až za 3týdny.
Jinak to měl vzít manža, ale musí do Brna na krev..že ho tam prý nutně potřebují na destičky, takže to zůstane na mě ☹ a jestli to dopadne špatně, tak budu totálně v prd... 😔

irminka
15. zář 2009

tak jsem přemýšlela, že to naše zdravotnictví, ale ne jenom to naše , je uplně v prde.., čekání na plodovku trvá až 5 týdnů-jka kde a když si připlatíš , máš to za den nebo dva dny: Takže ono to jde rychle, ale prašulky jsou přednější, je to hnus....

lucka.adis
15. zář 2009

Buď dnes a nebo zítra... musí nám zavolat, zaplatili jsme si to 😠

irminka
15. zář 2009

bude to dobré,neboj......a odpo nám řekneš pohlaví,ju?

irminka
15. zář 2009

omlouvám se za překlepy 😝

lucka.adis
15. zář 2009

irmi.... uvidíme 😀 😀

irminka
15. zář 2009

no jak uvidíme? To řekneš drahá Luci 🙂 🙂 🙂

monulkab
15. zář 2009

Ahoj holky, Ywush...nikdy mě nenapadlo že to napíšu, ale máš moc pěkný koule 😀
Lucka.a. jak ten odběr plodovky probíhá, vím akorát že se to provádí obrovskou jehlou, jak to dlouho trvá? kolik té vody odebírají a nemusíš potom třeba ležet v nemocnici? je to hodně rizikové ne? se divím že jsi už doma.
a jinak, kamarádka teď rodila v Bohunicích a byla moc spokojená, ženský mají záchod na každém pokoji, což vidím jako ohromné pozitivum, představa že bych sdílela wc s polovinou patra, navíc v období po porodu kdy každá krvácí, no, to mi na nemocniční podmínky nepříjde moc hygienický...na obilňáku to tak ale bohužel je.... 😒

miradka
15. zář 2009

Žabička, ja som všetko vysadila z jedného dňa na druhý a nič sa nestalo 🙂

Sim, asi to bude ono 😵 ja myslím, že to vlnenie u nás nebude až tak viditeľné, keď sú tam dvaja, tak majú menej miesta na rozťahovanie..ale niečo určite vypozorujeme aj okom 😵

sajmona
15. zář 2009

ahoj holky 🙂 koukám,dneska se tady peče,vyrábí a miminka kopou 😉 to je hezký začátek dne 😉
Tak jsem dnes mluvila s Čadovou,ve čtvrtek jdu na krev,zatím v žádným případě nic nevysazovat.Však to už vydržím do čtvrtka.Jo a dneska na testu zase duch,ale fakt sotva viditelný,tak jak včera..Mamatest duchy nedělá třeba ja rapid že??
Jinak já jsem rodila u milosrdných,je to tam super,každý pokoj má taky sprchu a záchod a miminka máte na pokoji.Mě se tam líbilo.a to bylo před 15 lety,ted je to tam prý ještě lepší..

miradka
15. zář 2009

Monul 😀

miradka
15. zář 2009

Saj, to je dobre, že ešte máš nejakú nádej...snáď tam predsalen bude ten duch a konečne nejaká dobrá správa 🙂

sajmona
15. zář 2009

chanel: tak co holka,doufám že aspon ty to nevzdáváš 😉
Petulko: co miminka,jak se dělí buněčky???
Ywuš: vypadá to fakt luxusně ty tvoje výtvory,fakt nádhera 😵

miradka
15. zář 2009

Holky, dostali sme ďalšiu bednu švestiek, tak zajtra skúsim ďalšiu buchtu 😀

lucka.adis
15. zář 2009

Monul, když si najedeš tak o tři nebo čtři stránky zpět, tak jsem to tam holkám popisovala. Jinak to dělají ambulantně a potom jsi tam tak hodinu na pozorování, jestli ti není špatně nebo nemáš velké křeče. Potom jedeš normálně domů a musíš mít aspoň týden klidový režim s toho tři dny polehávat atd.

lucka.adis
15. zář 2009

mir, tak držím pěsti, aby se ti tentokrát povedla 😉

chanel
15. zář 2009

ahoj holky! Saj: to je dobrá zpráva, pořád si dávej léky! No u mě pořád stejné bolesti na ms, hlavně v noci, že se budím, a dneska jsem se probudila ve dvě ráno a byla jsem mokrá, tak jsem si říkala ach jo už je to tady a rozsvítím a byla to jen voda...to je divný, v pondělí mám jít na krev,nějak tak uvažuji, že bych šla už v pátek a to i když dostanu ms..cítím se jak ucpaný wc...Luci: četla jsem to jak Ti brali plodovku, jsi statečná!! A ted už bude dobře.Žabko, Mir,Sim, děkuji za povzbuzení, to mě potěší, že na mě myslíte i když už máte svoje starosti 😀

chanel
15. zář 2009

Petko: Tobě gratuluji k vajíčkum, paráda!! Ted aby se chytly v bříšku(určitě jo)!! Moc na Tebe budu myslet!!

miradka
15. zář 2009

Díky Luci 🙂

miradka
15. zář 2009

Chanel, to vieš, že na teba myslíme 😉 Stále to vyzerá u teba nádejne. Ja som mala tiež také pocity ako ty. No veru do pondelka je ešte ďaleko, ale to zmákneš 😉 hlavne sa niečím zamestnaj a nemysli stále na to...

irminka
15. zář 2009

já se jdu holky projet na kole........ségra si nechala dělat novou fasádu, tak jsem zvědavá, co to bude za barvička 😉 Potom zajdu k řezníkovi, obchodu, udělám buchtu a budu čekat na kámošky...Doufám, že nebude pršet, mohly by jsme sedět pod pergolkou a děcka by mohli poletovat na zahradě, no uvidíme...

Tak se zatím mějte a nepomlouvejte mě....a vlastně můžete....já jsem splachovací 😉 😉 papapapa

simulin
15. zář 2009

Ahoj Luci, taky jsem přemýšlele, že kdybych musela na plodovku, že tam na výsledky volat nebudu, ale musel by manža. Musí to být moc stresující, ale uvidíš bude to určitě v pořádku 😉 Já jsem se včera vybrečela a dnes je mi už líp, nemůžeme to přece vzdávat předem. 😉 Obdivuju tě jak jsi statečná, já má z plodovky docela strach, ale ani ne tak z bolesti nebo z té jehly, ale prostě z toho, že se může stát něco dětem a u dvojčátek je trošku větší riziko, tak bych se jí nejradši vyhla. ☹ Ale to záleží, jak to v pátek posoudí, v těch číslech se moc nevyznám, tak že nevím jak moc mi to v těch hodnotách ustřelilo. Třeba to nebude taková hrůza a na plodovku nebudu muset. 😔
Mir, buchtička bude určitě na podruhé výborná. Já moc nepeču, protože mě to taky moc nejde, jednou se mi povede po druhé ne a to mě vždycky hodně odradí. 😠