CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
21. říj 2009

wow, to jsem netušila, že i IUI má takový omezení, věděla jsem o 6ti IUI ročně, ale o tom že s injekcema jen 3x za život jsem nevěděla....no ale nakonec se vám to povedlo až přes ivf jak tak koukám do tvýho pasu.

chrobacek
21. říj 2009

ahoj bsik 🙂)) jsem ráda, že jsi na nás mrkla 🙂) na imuno jdu až v prosinci protože mám v sobě kortikoidy z IVF a i z toho mám výsledky imono ... takže k ničemu ... tak musím čekat ... aby byly výsledky tak jak mají být navíc mi nedělali všechno takže jsem si to zařídila sama

monulkab
21. říj 2009

bsik a všechny ty procedury jsi absolvovala na obilňáku?

mayllou
21. říj 2009

chrob....no stimulka proběhla úplně v pohodě, asi něco jako u tebe, nic jsem na sobě nepozorovala, měla jsem puregon a synarel ale měla jsem jen tři vajíčka, z toho jedno se přestalo vyvíjet, takže mě zavedli dvě a asi zřejmě fakt nic....takže ani žádné mražáčky nemáme ....ááááách jo.....za měsíc mě čadová doporučila druhé ivf

myslíš, že ikdyž sem začala špiniž, že by tam aspon mohlo jedno zůstat, nebo už je to všechno ztraceno?? chrob a u vás je taky problém v partnerovi, vid??? jakou jste měli morfologii??? my jenom 10%, což je asi hodně špatný....ale není to divný, že když to zavedli tak bylo všechno OK a najednou nic, jak je to možný...není to třebas v tom, že to nejsem já schopná udržet???? ☹ ☹

chrobacek
21. říj 2009

may tak to je jak u mě ☹ akorát my měli o jedno víc ... a to taky nevydrželo ... no jo no .... no špinění neznamená neúspěch testni a máš to jasné kolikátý jsi den po ET ? špinění bývá i v těhu podle toho se nedá soudit.... jo u nás je problém ve spermiích pohyb do 10% morf. 1-3% při posledním ivf 15% .... to že ti zavedli morule nezaručí, že se dál vyvíjí ... můžou se přestat vyvíjet další den, nebo další ... to není tvoje chyba.... ale pochopitelně může být ... ale to ti nikdo neřekne z tohoto důvodu já chci tu imunologii

monulkab
21. říj 2009

teď koukám že ten fostimon stojí 3344 kč (10x75m.j.)....to si budu ještě dokupovat sama? doki mi říkala že budu platit 1500, ale nevím jestli v tom jsou zahrnuty i ty injekce, v tom ceníku je psáno cosi o té soupravě kterou mi to budou zavádět...

mayllou
21. říj 2009

chrob...no já jsem testovala 10 den po et a negativní a dnes jsem byla na krvi a mám si volat kolem jedné hodiny, takže nervy pracují jak o život.....jsem ale naštvaná, že nebyli žádní mražáci...mě totiž ty vaječníky nějak stávkovali...jeden skoro vůbec nespolupracoval, na jednom jsem měla 6 folikulů a z toho 3 vajíčka a na druhém jsem měla furt drobné a ty to nedohnali.....sakra, sakra, sakra.....ale asi fakt přikládám ten neúspěch špatným spermiím, že se to asi přestalo vyvíjet.....ale řekni mě, tak jsem si připlatili ICSI, s tím, že jsem FAKT VĚŘILA, že vyberou tu nej nej a všechno bude v pořádku a nic...tak to fakt nechápu, měla jsem kvalitní vajíčka, do ted jsem si myslela, že metodou ICSi vyberou tu nej spermii a že to prostě musí vyjít....tak nevím no....tak asi zas tak kvalitní vybrat neumí....

chrobacek
21. říj 2009

may a co ti říkali? pochopila jsem že jsi mluvila s čadovou a domluvili jste se na dalším ivf v případě negativní krve... no popravdě bych tomu moc nevěřila když byl test nega ale je fakt že u někoho je ta druhá čárka později ale jsou to vyjímky.....jaké jsi měla dávky? mě ten levej taky u ivf nefunguje neví proč.....my měli taky kvalitní vajíčka, taky icsi a vidíš... prostě to vždycky nevyjde je tam pravděpodobnost 40% bohužel .. i v přirozeném cyklu to tak je ... oplodní se ale nevyvíjí ...

bsik
21. říj 2009

Jsou v tom injekce. Já si připlácela, protože mám dlouhý cyklus a i při klasické IUI jsem ji podstupovala až tak 16.-17. DC. Já to s tím Fostimonem měla jako IUI a nativ dohromady kvůli pojišťovně a OPU až 17. DC. Je zajímavý že chtějí platit tu tranfetovou soupravu, tu já na Obi nikdy neplatila.......Prý ji chtějí paltit v některých soukromých Carech

mayllou
21. říj 2009

chrob...no mě vlastně neříkali vůbec nic, jen, že se to stává...ale že je to asi těma spermiema nakvalitníma...ale že mají větší úspěšnost při druhém pokusu, prý ten první je jakoby zkušení....no pěkně děkuji, zkušební za 20ticis 😒 tak nevím, co je na tom pravdy....no hele, mě ten levej taky nefungoval 🙂 ...to je mi nějaký divný....nejsi náhodou moje sestra o které nevím 😀 😀
jinak asi hned další cyklus půjdeme do dalšího pokusu, třebas už budeme mít víc štěstí....myslíš si, že to může být aji psychikou nebo stresem?? ted jsem měla totiž v rodinně hodně nepříjemný výstup, že jsem se celá roztřásla, srdce mě bušilo jak o závod , no a za dva dny příšlo špinění ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....ještě si to budu vyčítat...to je pech, myslíš, že to může být taky příčinou?????? 😝

chrobacek
21. říj 2009

may no tak nezbývá než věřit druhému pokusu 🙂)) já do něj taky šla věřila jsem že bude druhá stimulka lepší .... no a po druhém začínám víc pátratpo tom proč to nevyšlo ....prostě to zkus jestli máš chut a sílu jít do dalšího já ji hned po prvním měla .....takže jsem neváhala a šla do druhého a věřila, že to klapne....
may levej nefunguje víc holkám při stimulce ... četla jsem to i na jiné diskusi, že levej zaostával 🙂 ..... no stres určitě dobrej není ... ale já byla v poho a stejně to neklaplo, takže nemůžeš říkat, že kvůli tomu to nevyšlo, ale víš co při druhém budeš vědět do čeho jdeš a budeš klidnější a hlavně věř, že to klapne 🙂)

jaké jsi měla dávky? a měla jsi při ET morule?

mayllou
21. říj 2009

chrob....no já ti ani nevím, v jakém stádiu se mě ti mrnousci nacházeli ☹ ...mě totiž asi raději nic neřekli....když jsem byla na sálku tak mě řekli, že je to dobrý, že odpovídají tomu stavu na den jaký mají být a hotovo....měla jsem PK v pondělí jsem byla na odběru a v pátek na transferu, tak asi 5 dní???? měla jsem dávky 225J a pak poslední dva dny před odběrem 300J .....tak nevím, asi to bylo pro mě málo....měla jsem krátej protokol a ted mě řekla čadová, že zkusí ten dlouhej protokol...tak třebas to bude na mě fungovat víc nooo

chrob....taky je mě líto, že ti to nevyšlo ani na druhý pokus...člověk furt tak doufá a tajně věří, že ho nemůže přece potkat taková tragédie a vidiš, přírodě člověk neporučí....ale ted jsem taky věřila, že to vyjde a nic....vono to je asi jedno jestli tomu věříš nebo ne...prostě když to má vyjít vyjde a když ne, tak prostě ne....každej mě říkal, musíš myslet pozitivně a věřit tomu, a já myslela a věřila tomu každou minutu, vlastě až do včerejška jsem tomu věřila....a dneska už se psychicky připravuju na pokus druhej...a tomu teda vůbec nevěřím a třebas to vyjde
😉

chrob nevíš, kolik náhodou kolika holkám to tu vyšlo na druhý pokus??? jo a jak vypadají holky myslím sin a chanel, taky byly na et nééééééééé a myslím, že ještě někdo ale ted za ten měsíc si vůbec nemužu vzpomenout, kdo to byl a jak vůbec holky dopadly????

sajmona
21. říj 2009

hojky holky🙂 tak jsem tu...monul: já tam nakonec včera nedorazila,protože jsem uplně zaspala 😝 ,ale volala jsem tam a bylo jim jedno,kdy přijdu,takže jsem šla na to až dneska,výsledky během 14 dnů až 3 týdnů.Jo jinak jsem se domluvila na další ivf až další cyklus...
Kdo se ptal na ten fostimon???

monulkab
21. říj 2009

bsik no já to taky nechápu, proč mám tu soupravu najednou platit, páč při prvním IUI jsem nic neplatila, nevím jestli si to nemusíme platit kvůli tomu, že už spermie nedosahují těch doporučených hodnot, za kterých se k iui přistupuje, a tím pádem to běžně proplácí pojišťovna...v těch papírech mám zakřížkovanou tu soupravu - asi 400 kč a pak ještě něco co dělá 1100, tak to možná budou ty léky, nevím........ještě mi řekni, jak jsi na ten fostimon reagovala? měla jsi před tím clostilobegyt? a co ty injekce, nebylo ti po nich blbě? já se po clostilu hrozně motala a 3x jsem zvracela...takže jsem zvědavá co se mnou udělá silnější a navíc injekční stimulace.

chrobacek
21. říj 2009

may máš to ve zprávě i spermie jaké jste měli mrkni a napiš ... no podle toho že ti to zvedli tak jsi měla málo přiště ti dají 262 🙂)) to je jak u mě přes kopírák já měla první stejně 🙂)no supr lepší že ti zkusí jinej protokol já chci taky jinej 🙂
jo ja si taky říkám, že to ani není možný že už to přece musí přijít 🙂 tak třeba se nám povede přirozeně pracujeme na tom 🙂))... volala jsi na výsledky??

holkám se nepovedlo jen cin se povedlo napoprvné zbytek jsme na tom stejně ☹ ze toho srpna...

monulkab
21. říj 2009

já se ptala na fostimon, budu ho píchat od 2DC...

sajmona
21. říj 2009

MOnul,po pravdě mě bylo hůř z toho clostil než z fostimonu,ale musela jsem pak na tu punkci..no a stejně to byla na nic 😒

sajmona
21. říj 2009

ale je to na prd s tím pícháním jsou to klasický injekce...

monulkab
21. říj 2009

a kolik jsi měla folíků? ten fostimon jsi měla taky pro IUI nebo pro IVF? Mě z toho clostilu bylo blbě a navíc jsem se cítila jako v přechodu, furt mi bylo vedro a zima...

monulkab
21. říj 2009

jako velký jehly? a když už se tak blbě ptám, co dělají s těma vajíčkama který musí odsát (pokud moc dobře zareaguju při IUI) ? to je pak vyhodí nebo co?

zabicka007
21. říj 2009

Monulkab je mi líto, že ti to nevyšlo, chlap se z toho vzpamatuje, uvidíš, můj měl taky dost blbej spermiogram a on s tím vůbec nepočítal - nepije (dokonce ani kafe), nekouří, no prostě byl to pro něj šok,ale prodejchal to. Budu držet pěsti ať brzy naberete síly a vyjde to!
Mayllou, snad ještě vše není ztraceno, i když v jednu si máš volat takže už asi víš výsledky, jinak já to měla u prvního pokusu IVF dost podobný jako ty-dávky 225, ke konci taky zvýšeno na 300, krátký protokol, vajíčka kvalitní i když zbyly jenom dvě, a nakonec neúspěch...u druhého pokusu opět krátký protokol, dávky zvednuty na 262, vajíček přežilo z devíti sedm, pět šlo na mražáčky a dvě byly zavedeny, no a jednoho bobka mám pořád u sebe f(18 tt) 🙂 takže klidně to na druhý pokus může vyjít!

mayllou
21. říj 2009

chrob...tak čtu ve zprávě.....2x embrya (9/1, 9/2) kvalita transféru 1/1.....SPG 12 mil/ml. pohyb 5%, TPS 8%, po zpracování 1,9 mil/ml...pohyb 30%

a výsledek je negativní............SAKRA, ASPON TO JEDNO TAM MOHLO ZŮŮŮSTAT ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

monulkab
21. říj 2009

zabi díky! no jo, je to holt komplikovanější než jsem čekala....teď zas budu čekat až dostanu krámy, doki mi říkala že to obvykle chodí pět dní po vysazení utrogestanu, takže v neděli budu očekávat příjezd rudé armády, a pak šup šup na instruktáž o píchání....bohužel injekčním... 😅

monulkab
21. říj 2009

mayllou mrzí mě to za tebe! ☹

sajmona
21. říj 2009

monul: já měla myslím 13 folíků,možná i víc...nechali mě na každé straně 2 a udělali inseminaci.Jako mě bylo ale tehdy po té punkci tak blbě..no souhlasila jsem tenkrát s dárcovstvím a nakonec prý nebyly vhodný..tak nevím..třeba si je nechali na pokusy a nebo to vyhodily...to už se nedozvíš..a ani kdyby to k dárcovství dali a mě řekli že ne..tak s tím taky nenadělám.Jsou to normální jehly,píchají se do svalu,mě to píchala známá nad zadek...dá se to vydržet neboj..
jo a jinak když jsem pak stimulovala na ivf s gonalem tak jsem měla jen tak mimochodem pouze 6 folíků a z toho 2 vajíčka...dobrý že?? 😒

sajmona
21. říj 2009

mayllou achjo....škoda:(

bsik
21. říj 2009

Monulko, tím spermiogramem to nebude. Tvůj je proti tomu mýmu úplnej nadsamec a taky jsme tu soupravu neplatili. Spíš je možný, že změnili platby. Mě nebylo nic ano po Clost. ani po Fostimonu. Akorát, že jsem měla ten fostimon právě proto, že od začátku jsem věděla, že pak půjdem na OPU a jen po clostíku by to nemělo cenu. Nevýhoda je akorát ta aplikace Fost. Já když si píchala těch 300m.j., tak to byly 4 ampule a píchala jsem si to v práci na záchodě, tak to tam pak vypadalo jak v lékárně 🙂 Vždycky jsem jen namířila a píchala už poslepu, protože jsem si na to neviděla.

mayllou
21. říj 2009

ahojky žabko.....no je to pech ti řeknu, doufám, že příště to snad výjde....u toho prvního pokusu jsem na tom byla teda dost podobně s tebou....ted mě čadová bude dávat protokol dlouhý, nevím, jestli to má na něco vliv...ale třebas to vyjde, když se dívám u tebe, tak ti to vyšlo a je to prima, blahopřeju 🙂 ....chtělo by to prostě víc těch vajíček no...aby byla větší šance na mrazáčky a tak všeobecně...nevím, proč se mě jich urodilo tak málo....to je děs...málo vajíček ......nekvalitní spg...... a je to hned v pr.....☹

sajmona
21. říj 2009

maylou já ted měla taky jen dvě vajíčka...to je blbý,žádný mražáčky:(

bsik
21. říj 2009

Saj, tak to slyším poprvé, že ti nechali dva folíky..........já myslela, že když už dělají punkci, tak už to řeší jako IVF se zpětným ET. Jak mohli vědět, že zrovna v těch co ti nechali bude vajíčko? Vždyť vždycky říkají, jak počet folíků nesouhlasí s počtem vajíček, protože můžou být prázdný 😒 .............