CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
22. dub 2010

Joj, další stimulace - bude veselo 😎 Tak holky do toho! 😵
Chrobi, dej vědet, kdy jdeš na KET a jak se to vyvíjí 🙂
Chanel, třeba je hystero zrovna to, po čem se už konečně zadaří 😅

chrobacek
22. dub 2010

ahoj saj ... jdu až +-20.6. takže si ještě počkám 🙂

veria
22. dub 2010

chanel, neblázni, proč se bojíš hysterky? Byla jsi už na laparce ne? Proti ní je hysterka procházka růžovým sadem, nemáš žádné jizvy, nic, druhý den ani nevíš, že jsi na něčem byla. Neboj se ničeho.

sajmona
22. dub 2010

klara: tak to je super.... 😉 čadová mě něco říkala,jestli jsem ji teda dobře pochopila,že o víkendu nebudou v caru doktoři a tak že kdybych dostala ms o víkendu,přišla bych i tak až v pondělí....ale co když to dostanu už v pátek....to jako začnu až 4 den stimulovat???...holky myslíte že to nevadí?????
chrobi: ajoooo jsem se spletla...ale to neva,to je taky za chvilku,to už nás tady bude pár těhotných a ty se k nám přidáš 😀

sajmona
22. dub 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace duben
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

klara.k
23. dub 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace duben
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

chanel
23. dub 2010

Saj: přeji příjemnou stimulaci, myslím,že 4DC je pozdě, chodí se 2 nebo 3DC!!! Veri: bojím, čeho já se vlastně nebojím 😅 ,abych pravdu řekla, bojím se případných bolestí,čípek mě bolí, a to dost třeba při stěru 😔 ,to mě polívá horko.MM: právě v to věřím, že po hystero už konečně se i na mě štestí usměje. Včera jsem potkala známou, byla taky na Obi na stimulaci, skončila v nemocnici s OHSS,dost velkým, měla i vodu na plících, řekli jí, že nemůže mít děti a nemůžou jí pomoci 😔 , za třičtvrtě roku otěhotněla je v 8tt a užívá si nevolnosti, tak mě to tak nějak pozitivně nakoplo 😀 MM: jak se cítíš?????????

chanel
23. dub 2010

tak jsem objednaná na hystero, ve středu 😠 do RF

chrobacek
23. dub 2010

proč ten smajl bud ráda.....

sajmona
23. dub 2010

ahojky🙂
chanel: tak nakonec jsem si tam volala a doktoři tam budou,tak v poho,mám přijít 2 dc...ale ještě jsem to teda nedostala,tak vyčkávám...prosim tě hlavně se neboj ničeho ,bude to v pohodě,budu ti moc držet pěstičky, 😉
holky přeji vám všem krásný víkend 😵

monulkab
23. dub 2010

chanel a v RF dělají i tyto zákroky? tak proč na laparku posílají do vyškova? vždyť to je to stejný ne?

mmorgana
23. dub 2010

holky, mám za sebou kontrolu: mimís odpovídá 7. týdnu, srdíčko bije a vše vypadá v pořádku 😎 . Jenom mě pořád děsně bolí hlava, ale to je nejspíš Utrogestanem ☹

monulkab
23. dub 2010

gratulace 😀

elennka
23. dub 2010

Holky zdravím z líbánek 🙂))
mmorgano, gratuluju 🙂

monulkab
23. dub 2010

jé, líbánnky, no toto 🙂 tak si hlavně hoooooooooooooooodně užívejte, dokud jste v euforii 🙂

elennka
23. dub 2010

moni, líbánky po 5 letech, to jsem zapoměla dodat .-)) za chvilku valíme do viřivky a potom bude večeře při svíčkách ...

chanel
23. dub 2010

MM: a říkalas to dr.,že Tě bolí hlava? Mě ted taky často bolí..jestli to není špatným tlakem. Chro: ten smajl je můj strach,ale v čt to bude určitě 😀 . Saj.: no tak hurá do toho 😉

chanel
23. dub 2010

Moni: dělají jen hystera, laparka je operace a to zatím nedělají,ale v budoucnu, prý i to.

chanel
23. dub 2010

elennka: tomu říkám, začátek krásného víkendu 😝

marietea
24. dub 2010

Ahoj holky, zdravim! Tak prvne gratulace Mmorgane! To je super, jen tak dal. Chanel, neboj se, dobre to dopadne. Ted na tom znama byla, odstranovali ji myom nez dojde ke KET a ani ji neuspali. Rikala, ze to bylo naprosto v pohode a druhy den o nicem nevedela, ani ten prvni ji nic nebolelo. Tak se nemas ceho bat.

marietea
24. dub 2010

Tak jinak u mne jsou zmeny. Zacala jsem kratky protokol, takze opravuju udaje o sobe:

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace duben
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison)
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

marietea
24. dub 2010

Jsem z toho ted takova oparena, protoze mne trochu vydesil ten Prednison. Mate s tim nejake zkusenosti? Pry je to dobre, abychom s partnerem proti sobe imunulogicky nebojovali a ze pry ted pri tom kratkem protokolu udelame vse jinak, aby to na me zabralo. Byla jsem vcera u Cadove. Mam na UZ dve trinactky a pak jen drobne. Krev v pohode, ale to jsem mela predtim taky. Dostala jsem tedy Synarel, ten mam poprve, ale dobry, jen me po nem stipe sliznice, jako bych mela zanet nosohltanu, ale nastesti to rychle prejde 🙂 No a pak muj znamy Menopur, pry jej nechame (mela jsem jej i pri dlouhem protokolu), mam rovnou 4 davky denne. No a k tomu rano a v poledne ten Prednison. Ten jsem jeste nikdy nemela a mam z nej strach, protoze potlacuje imunitni system. Ja uz tak vsechno chytnu a pri tomto mam obavy, abych jeste neco nechytla, coz by to OPU ci ET bylo na prd a muselo by se s ET asi cekat. Nevim. No nadasena z toho tedy nejsem.

marietea
24. dub 2010

Podle Cadove jej pry hodne pacientek odmita, ale ze by to u mne chtela zkusit, abych si zvysila sance. No pro vetsi sance udelam cokoliv a verim, ze tentokrat to vyjde. Taky mi rikala, ze po kratkem mozna nebudou vajicka tak kvalitni, takze mam pocitat, ze by se mozna delalo ISCI. No ale hlavne aby bylo z ceho. Nejak verim, ze to ted vyjde 🙂

mmorgana
24. dub 2010

marietea: v některých CARech se Prednison nepředepisuje, protože je to dryák a jeho nežádoucí účinky převýší kladné. Předepisuje se na snížení imunity. Mně vyšla imunita v pořádku, ale stejně mi Prednison předepsali. Když jsem se ptala, zda je to nutné, tak MUDr. říkala, že to není nezbytné a že pokud ho nechci, tak ho brát nemusím. Ale že je to prý jen taková pojistka. Uvažovala jsem stejně jako ty - pro větší šance udělám cokoli a Prednison užívala.
Držím palce 😵

chanel
24. dub 2010

mariet: gratuluji k novému a slibnému začátku 😉 , Čadová mi zase říkala, že krátký protokol je lepší,rychlejší a na kvalitu vajec nemá význam, tak ted nevím, Tobě řekla, pravý opak a pak aby se v ní čert vyznal. Naordinovala mi ho třikrát a ET vždy byl s kvalitními embryi,takže musí být i u Tebe!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 a ten Prednison, já ani nevím jestli ho v RF dávají, v Heliosu mi na konzultaci řekli, že ne,že nepomáhá.Taky jsem ho měla a nepomohl mi.Jestli máš imunitu v pořádku,tak by Ti ani neměl chybět.Já už ho na další stimulaci brát nebudu.Musíš zvýšit vitamínky během stimulace,aby jsi měla imunitu v pořádku, ničeho se neboj, už bude teplo a snad nehrozí žádné virozy.

chanel
24. dub 2010

mm: Tobě ty týdny ale utíkají........to je paráda 🙂

veria
24. dub 2010

Prednison je asi zbytečný, oni ho předepisují jen pro jistotu. Některé CARYy (viz Helios), ho nedávají vůbec, a výsledky mají srovnatelné. Četla jsem, že je třeba ho brát nejméně měsíc před početím, aby to mělo nějaký vliv. A ty dávky, co dávají, jsou minimální, když je potřeba opravdu snížit imunitu (např. při transplantacích), tak se ho berou desetinásobné dávky po dlouhou dobu. Takže bych se nebála, že jeho měsíční užívání v minimálních dávkách může uškodit.....

marietea
24. dub 2010

MM, Chanel a Verio, diky za odpoved a podporu. Mate pravdu, kdyz jsem si cetla pribalovy letak, tak tam psali, ze se to bere az 12 tablet denne, takze ty dve denne me asi vazne neublizi a mozna ani nejak nepomuze, ale co uz. Vyzkousim vsechno pro vetsi. uspech 🙂 Krasny vecer vsem.

sajmona
25. dub 2010

Ahojky;) nebyl někdo z vás dnes na obi??? 😉 jinak ode dneška začínám stimulaci takže menopur + synarel+ prednison.... já .ten prednison asi vynechám,nesnáším ho pálí mě po něm žáha ....
jinak dneska bylo krásně že???? 😉

chanel
25. dub 2010

saj: gratuluji k začátku 😉 , máš úplně jinou skladbu léků???????To jsem zvědavá, jak na to budeš reagovat a je to 3IVF nebo minimálka????