CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
9. čer 2010

Ahoj kočeny
Monul ahoj 😉 a kam doporučuješ jet? Chystáme se s holkou a ségrou a chceme taky Řecko,tak at mám tip.Byla jsem jen jednou a to na Parze,tam se mě to teda líbilo moc.
Rio držím pěsti na testík,doufám že tam budou // 😉
Majka gratuluji 😉 😉

majka43
9. čer 2010

Rio ať ti to zítra vyjde.
Chtěla jsem se zeptat, jestli jste trošku špinili po zavedení embryí.

veria
9. čer 2010

čauky, já jsem byla v Řecku asi 4x, pokaždé jinde, líbilo se nám moc na Rhodosu a na Krétě, ale co jsem slyšela od lidí, co mají Řecko opravdu procestované, tak nejkrásnější ostrov je prý Lefkáda, co se moře a přírody týče.
To Santorini mi vždycky přišlo tak na 2 denní výlet - nebyla jsem tam, usuzovala jsem tak podle toho, co jsem vyčetla.

Majko, tak držím palec, ať se jedno nebo dvě chytnou, všechny tři raději ne. Špinit po ET určitě můžeš, může tam prasknout nějaká cévka a je to. Určitě to není nic, kvůli čemu by ses měla plašit.

rioko
10. čer 2010

ahoj holky tak test negativní ☹ ale čekala jsem to, zkusím ještě zítra a krev udělá úplně jasno

majka43
10. čer 2010

Rio, třeba vyjde test zítra. Ještě je čas. Já jdu na krev až 24.6.
Já v Řecku nikdy nebyla, ale byla jsem dvakrát v Tunisu a moc spokojená. Moře čistý, pokoje čistý, jídla haldy a pití taky.
Pak jsem byla ještě v Bulharsku a tam by mě už nikdo nedostal. Špína všade.

rioko
10. čer 2010

Majko nevěřím tomu už ☹
já byla v Řecku dvakrát, na Lefkadě a pak Zakyntosu a oboje bylo krásné, moře nádherné, pláže taky, ubytování taky moc hezké

monulkab
10. čer 2010

Saj no záleží co od dovči očekáváš, my s manžou nejsme moc takový ti turisti co by celej pobyt chtěli ležet na jedné pláži, takže si vždycky na dofči půjčíme auto a objevujeme ostrov. Lefkáda je určitě nejkrásnější ostrov na kterém jsem byla (2x), vyžaduje ale určitě cestování autem. Na Zakynthosu jsme byli akorát na výletě, takže nemůžu hodnotit, ale je tam nádherná křišťálově čistá voda. Pak stojí za vidění Kefalonie. Jsou tam taky krásný místa. Na Krétě se mi moc nelíbilo, no a Santorini - pokud by člověk bydlel přímo v těch městečkách, které jsou vidět všude na fotkách v katalozích, tak jo, určitě bych to doporučila, jinak tam ale nic moc k vidění není....pláže nic moc...pak jsem byla ještě na Skopelosu, ten byl taky krásnej, ale obávám se že film Mama mia ho tak proslavil, že tam nebude k hnutí.

chrobacek
10. čer 2010

čau holky jdu na KET 😀 😀 😀 😀

majka43
10. čer 2010

Chrobi přeju moc štěstí.

chrobacek
10. čer 2010

majko děkuju moc a jak ty se cítíš?

chrobacek
10. čer 2010

a špinění bych brala jako dobrý signál 🙂

majka43
10. čer 2010

Dneska už nešpiním, jenom včera trošku. To budeme testovat spolu.

chrobacek
10. čer 2010

no však to se děcka zavrtaly 🙂)) jůůů supr jsi těhule věřím tomu

majka43
10. čer 2010

Kéž by.

chrobacek
10. čer 2010

tak jsem se dopracovala k tomu, že jsem zjistila že mám po 120h hatchující blasty což jsou nejlepší embrouši co můžou být 🙂

majka43
10. čer 2010

A už je máš u sebe?

chrobacek
10. čer 2010

ne jsem 14 dc takže jsem dostala pregnyl a utroš a jdu až 20DC

majka43
10. čer 2010

Tak ve středu? Jestli dobře počítám? A sliznici máš jakou?

chrobacek
10. čer 2010

jojo ve středu si mám volat jak to vypadá sliznice 9mm a dom. fol 17mm a od zítřka utrogestan ...

veria
10. čer 2010

Tyjo, chrob, tak to vypadá výborně!!

Rio, ty zkus test ještě za dva dny, to embryo bylo menší.

chrobacek
10. čer 2010

ver že jo? jsem opravdu nadšená 🙂 moc se těším a věřím, že to klapne...

rio to je fakt minule jsi měla s morulkou test až ten 10 den ted jsi měla menší takže naděje je furt....

monulkab
10. čer 2010

chrobi a já jsem teď nějaká zmatená, myslela jsem že utrogestan nasazený v polovině cyklu blokuje ovulaci.... 😕 neměli by ti ho nasadit až po vrácení embroušů?

veria
10. čer 2010

Monul, když dostala pregnyl, tak asi ovulace nastane a utroš až od zítra....Já myslím, že je to o.k.

chrobacek
10. čer 2010

moni měla by mi ovu proběhnout ... asi zítra ... a taky rovnou nasazují utroš .. asi je víc ten pregnyl co mi píchli a ten utroš to nezastaví .. jinak se bere utroš i hned po OPU na obilnáku po vrácení už je pozdě to je až 20 den a já potřebuju peřinu dopředu at se mají kam zavrtat

chrobacek
10. čer 2010

jo ver taky si myslím, že nejsou blbý a ví co dělají... řekl, že mi dává pregnyl at mi to 100% praskne a tím pádem at mám zluté tělísko ... tak snad se to tím utrošem nezablokuje

veria
10. čer 2010

určitě ne. Mě při KETU dávali agolutin plus pregnyl dohromady. ptala jsem se dr., zda to ten agolutin nemůže zastavit, a on říkal, že přes Pregnyl určitě ne.....Takže v klidu.

chrobacek
10. čer 2010

jo tak si to myslím taky že to HCG to přebije 🙂

chrobacek
10. čer 2010

hele to dnes můžu počurat těhu test co ?

chrobacek
10. čer 2010

pro štěstí 😀 ještě jsem to nikdy nezkoušela tak že by naposledy co mám možnost ?

chrobacek
10. čer 2010

Majko kdy chceš testovat?