CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
3. srp 2010

Tyjo, tak to bude pro rodinu překvápko, až se vytasíš rovnou s dvojkama 😀

chrobacek
3. srp 2010

Jo tatka dostane překvápko k narozkám 🙂 moc se na to těším navíc ségra je taky těhotná asi o 14 dní mín jak já tak u nás bude veselo

chrobacek
3. srp 2010

ver jaký jsi teda měla hodnoty hcg?

veria
3. srp 2010

Hele, no nic moc. 16 den po ET 236 a 20 den po ET 536. Ale třeba se ještě rozjede. Když přežil takový krámy?? 😉

chrobacek
3. srp 2010

no leze to pomalu .... tak fakt nezbývá než čekat ..... hlavně ať se mimouš vzpamatuje a začne pořádně vyrábět 🙂

veria
3. srp 2010

No v podstatě já mohu být jen příjemně překvapená, už jsem s tím nepočítala, vše obrečela, koupila si letenku do Litvy na sraz s kolegy......kam jsem původně nechtěla jet, ale když jsem pak myslela, že nejsem.......Letenku jsem s velkou finanční ztrátou zrušila a jestli to nevyjde, tak budu vytočená, že jsem přišla o peníze a o výlet.....Moje chyba, no, měla jsem testovat, ale ta menstruace se prostě zdála naprosto jasná, klasická, 3 dny krve jak z vola.....

veria
3. srp 2010

Jsem si teď četla v jednom albu a ten mateřský plurál již v raném těhotenství je opravdu soda. Např. - špiníme, píchá nás v podbřišku, máme hlad 😕 😕

chrobacek
3. srp 2010

no jenže poučení od Chanel zní i přes mrchu se má jít na krev 😉

veria
3. srp 2010

Sorka, to jsem chtěla dát jinam, ale tak i pro vás to může být zajímavé 😀

chrobacek
3. srp 2010

@veria 😀 😀 😀

veria
3. srp 2010

Však já jsem na krev šla, ale až pozdě. To pondělí, co jsem měla jít, jsem zaspala.....Pak mně skoro přemluvili, ať ještě přijdu, mohla jsem až ve čtvrtek. Ani jsem nechtěla volat na výsledky. Ve 13:15 mi volala sama Čadová - prý jste těhotná. Myslela jsem, že spadnu. Fakt.

chrobacek
3. srp 2010

to musel být hustej pocit co ? 🙂 no vás co netestujete opravdu nechápu 😀 😀 😀 i když je dost možný, že by jsi na tom testu ani nic neměla.... před tou mrchou

veria
3. srp 2010

Kdyby z tebe tekly potoky krve.......Testovala bys, nebo si řekla, je to v hajzlu, na nega test nejsem zvědavá? Já vím, ty bys asi testovala 😀

monulkab
3. srp 2010

Veria zkusím se ještě poradit s doktorem a uvidím. V RF stojí IVF 26.000 + oplodnění vajec ICSI 1.000 / 1 ks.....pokud bych měla třeba 10 - 15 vajec, tak se to vyšplhá na pěknou sumičku, obvzlášť když budou i nanuci...no uvidím
Jinak já po posledním IUI jsem taky nešla ani na krev, páč jsem začala mít regulerní ms přesně v termínu, takže jsem to taky jen ořvala doma. 😀

veria
3. srp 2010

Monul, ale RF jede taky na pojiš´tovnu, co blbneš, těch 26 bys nemusela platit. Plus bys měla přes pojiš´tovnu léky, a doplácela bys podle typu injekcí.

chrobacek
3. srp 2010

@veria no já právě zasádně testuju dřív než může mrcha přijít jak sama víš 🙂)))

veria
3. srp 2010

Chrob, nojono, a na to já zas nemám nervy 😉

chrobacek
3. srp 2010

@veria no jo mě zase víc ubíjí to, že nevím 🙂

chanel
3. srp 2010

@monulkab to mne mrzí, já jsem na Tebe sázela, že jsi zdravá a v pohodě, že to vyjde! Ale líbí se mi, že jdeš dál a nefnukáš 😉 😉 😉 , to je polovina úspěchu, hrozně moc Ti držím pěstičky.
@veria musíš věřit, že to vyjde, nic jiného dělat nejde,ale nechápu, že Ti nedali Agolutin a Agofolin, to prý drží těhotenství, mě to dali,ale stejně to nepomohlo ☹ . Kdo má endometriozu, tak není nic neobvyklého být těh., i přes ms.Já tehdy testovala, bylo vše negativní,ms proběhla a krev pozitivní, tak pak babo rad.Myslím na Tebe, že prostě musíš dobře dopadnout, hlavně žádný nervy!!!
@chrobacek Ty už jsi 10tt, to letí,jak voda. Na ty nevolnosti, si uvař slabý mátový čaj.Za 14 dní o nich nebudeš už vědět 😉 Mončo, zkus minimálku, na ivf kašli.

veria
3. srp 2010

Chanel, ale tu endometriozu máme přece někde v břiše a na vaječníkách, tak jak z ní můžem krvácet menstruačně??

chanel
3. srp 2010

@veria to je asi záhada. Pamatuji se, že Čadová mi řekla, že jsem případ,kde je možné všechno 😠 ,ale vím, že mi tehdy jedna sestřička řekla, když jsem se těšila jak blecha, že to může být biochem gravidita.Takže v pátek krev a pak by Ti měli naplánovat ultrazvuk? Tak je zkus přemluvit v pátek,at se mrknou.

chrobacek
3. srp 2010

@chanel děkuju to jsem už vyčetla, tak už mám dnes jeden v sobě 🙂 no já vlastně nevím kolik jsem přesně podle mrchy bych měla být v pátek 10+0 tj dle koně 11týden, tak uvidíme jak mi to posunou na tom utz, protože na tom předchozím měla být děcka 8+0 a byla 7+3 a 7+4tt, ale to není rozhodující

chanel
3. srp 2010

@veria moc Ti přeji,aby to dobře dopadlo,ani nevíš jak!!!! A řekni jim i o ten agolutin a agofolin,to je podpora, nic tím nezkazíš,by naopak. Když jsem si tehdy volala na výsledky a byl tam ten mladej dr., hned mě gratuloval a řekl, okamžitě mám dojet, že mě nadopují těma injekcema....plus větší dávky utroše.Tak mě nejde do hlavy, že Ti nechali jen ten utroš...no možná máš ostatní hormony v normě, já je neměla...a nebo čekají co z toho bude.Ale krev Ti stoupá jak má?

chanel
3. srp 2010

@chrobacek asi Ti to přesně řeknou podle ultrazvuku, když Ti bude sakra blbě, tak torecanový čípek a hotovo. Ono i to počasí dělá svý, pořád teplo, pak déšt,mě lítá tlak.....

veria
3. srp 2010

Hele já nevím. Ty výsledky viděla Čadová min. čtvrtek a neříkala nic o injekcích, jen že mám nasadit utroš......Asi víš co, jestli se to má udržet, tak se to udrží, jestli ne, tak ani tuny injekcí nepomohou, jak je vidět. Krev leze, ale za 4 dny se to jenom dvojnásobilo a kousek.

chrobacek
3. srp 2010

@chanel no mě ani není blbě, ale mám šílené nadýmání !!

chrobacek
3. srp 2010

@veria jasně jestli se má chytnout tak se chytne i s utrošem to bych taky neřešila 😉 ted je to prostě na přírodě

chanel
3. srp 2010

@chrobacek co Espumizan nebo Sab simplex kapičky, to myslím těhotné můžou!!!!! 😀 😀 😀

chanel
3. srp 2010

@veria máš ip

chrobacek
3. srp 2010

@chanel no já si právě říkala, že zkusím zajít do lékárny at mi něco doporučí