CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
12. říj 2010

Ahoj holky, jdu na Vás zase po dlouhé době mrknout, co je nového...
Moc všem držím palečky!!!!

@rioko ty jsi měla zase OHSS, že jsi byla v nemocnici? Nějak nedočítám, páč toho máte napsaného celkem dost a není moc času. Držím palce, aby krev byla pozitivní 😉

@majka43 také držím palce!! Sebe menší náznak ducha je naděje, tak ať to dopadne dobře 🙂 !!!!

@chanel A co ty, kočko? Jak se cítíš po laparce?

@sajmona Ty jsi zase s dcerkou v Lázních? Máte tam určitě krásně... přijdeš tam na jiné myšlenky 🙂 jak to vlastně u tebe teď vypadá, něco nového? Vím, že jsi psala do diskuze Těhulky Car Obilní trh..

majka43
12. říj 2010

@lucka.adis No, ale jsem už 13DPO. Včera na testu nic.

lucka.adis
12. říj 2010

@majka43 .... ale i tak, tam ta naděje je 🙂 Na krev jdeš zítra?

majka43
12. říj 2010

@lucka.adis Zítra a zrovna je třináctého.

rioko
12. říj 2010

@lucka.adis jo opět jsem tam ležela s OHSS ale dnes jsem začala špinit a pomalu ztrácím naději

lucka.adis
12. říj 2010

@majka43 tak třeba to bude šťatsná 13náctka 😉 držím palce!!

@rioko Já také ze začátku začla špinit a museli mi něco píchnout, ale to mi píchla moje gynekoložka.. potom jsem byla doma na rizikovém. Držím moc palce!!!

janajaninka
13. říj 2010

Ahooj holky, já myslím že duch se počítá, taky jsem měla na začátku ducha, pak negativní a vlastně ani na jednom testu jsem neměla fakt silnou čárku... a už doklepávám desátý týden 🙂 Rioko, já jsem taky špinila, na začátku jsem to obrečela, ale prý je to normální, někdo má i první měsíc menstruaci.. držím palce, dejte vědět 🙂

majka43
13. říj 2010

Tak HCG mám prý pod hraniční hodnotu a tak mám vysadit léky.

rioko
13. říj 2010

@majka43 takže neúspěch? jejda to je mi strašně líto nechápu to, že vám to pořád nevychází, co na to říct

majka43
13. říj 2010

@rioko A co ty? Špiníš ještě?

rioko
13. říj 2010

@majka43 no ono to nebylo úplně špinění spíš trošku růžový hlen na paíře ale mírně, dnes jednou taky ale na vložce nic není jen fakt trošku s hlenem na tom papíře, ale test ráno negativní, no jsem 9 den tak to ještě být nemusí, tetsnu zítra a pak to nechám na sobotu na krev

majka43
13. říj 2010

@rioko Hodně štěstí, já teď vůbec nevím co bude dál.

majka43
14. říj 2010

@rioko Ahoj, tak co test?

monulkab
14. říj 2010

majka43 :( ach jo....
rioko .... držím pěsti !!!

rioko
14. říj 2010

mě se rozjel už normální menzes, test samozřejmě negativní takže u mě je to taky jasný, jsem z toho dost rozhozená, vím že máme jedno dítě ale ta touha po druhém byla úplně stejná ☹

majka43
14. říj 2010

@rioko Půjdeš do třetího na OBI? Nebo jinde?

rioko
14. říj 2010

@majka43 já hlavně nevím jestli a kdy půjdeme do dalšího nemáme už na další peníze a už tak máme dost napjatý rozpočet takže teď na to neušetříme, nevím co dál ☹

majka43
14. říj 2010

@rioko To je mi líto, já bych na to měla, ale zase nemám vajíčka. A teď ani nevím, jestli mám ještě přítele, jestli bude ochotný ještě do něčeho jít. Včera mi doktor řekl, že do čtvrtého pokusu se to většinou podaří. Ještě bych zkusila dva, ale nevím co přítel. Teď přemýšlím, co si dát ještě vyšetřit, proč se to nechytá. Vlastně jen přemýšlím, ale vůbec nic nevím.

rioko
14. říj 2010

to je na tom nejhorší když nevím co ještě udělat pro úspěch, já jsem si říkala, když se povedlo poprvé tak pro ne podruhé a vidíš, ani jedno se nechytlo - na krev jdu nakonec zítra chci to už mít pro sebe ukončené a uvidím co mi nabídnou dál

monulkab
14. říj 2010

ach jo.... :( .........zkusila bych změnit CAR

majka43
14. říj 2010

@rioko Já bych šla do Reprofitu. Podívej na Chrobáčka. Jak jí tam pomohli.

yvett2009
14. říj 2010

@majka43 to je mi moc líto, že to zase nevyšlo. Myslím, že Chrobi byla v Heliosu, kde ji pomohli. Ja jsem ted v Reprofitu a celkovy pristup je daleko lepsi, nez na OBI. Zatim jsem ale jenom na zacatku.

majka43
14. říj 2010

@yvett2009 Aha, tak jsem to spletla, ale na Obi zůstávat, asi nemá cenu.

monulkab
14. říj 2010

já jsem taky přešla do RF a chválím všude..

yvett2009
14. říj 2010

@majka43 po dvou a více nepodařených pokusech - určitě NE

majka43
14. říj 2010

Já bych tam už taky nešla. Zlatej Sanus Jihlava.

sysysy
14. říj 2010

omlouvám se, že Vám sem opět lezu 😉 , ale já zas na OBI nedám dopustit.... Změna caru pomůže psychicky, ale ne fyzicky...si to prostě holky přiznejme, že problém je v nás a svalit vinu na doktory je taaaak jednoduché.... Já byla před lety v Repromedě, ale byla jsem tam nespokojená - nikoliv z lékařských, ale z finančních důvodů. A tento rok jsem na OBI byla 2x na IUI a i když se to nepovedlo, tak by mě ani nenapadlo si myslet, že být na jiné klinice, tak jsem těhu v cukuletu....

veria
14. říj 2010

Ahoj holky, zdravím vás po nějaké době. Občas vás sleduji, ale sama nemám nyní čím přispět, jsem po první porevizní MS, takže si s dalšími pokusy musím ještě počkat.
Rio, Majko, mrzí mně to, že vám to nevyšlo, je to na h....o, co na to říct. Líto je mi to obzvlášť u Majky, přece jen ten věk a žádné dítě, to je už opravdu k zoufání, a když se ani darované nechytají....Rio, ty nebuď smutná, máš Vojtu doma a i když věřím, že touha po druhém je taky veliká, tys už ten boj jednou vyhrála, a co by za to jiní dali. Bohužel, že ti to jednou a napoprvé vyšlo, to bylo obrovské štěstí a neznamená to, že se podaří takto i na podruhé. Ale věřím, že máš šanci na další pokusy velikou. A nešlo by vám to normálně, kdyby se léčilo to PCO? Přece se s tím dá těhotnět i normálně, po vhodné léčbě. Ale chápu, že dr. jsou hrrr, a všechno hned řeší IVFkem, achjo. Drž se, určitě tvoje šance jsou velké do budoucna.
Jinak souhlas s sysysy, že změna centra prospěje spíše z důvodů psychických. Ono to vyčerpává, když roky chodíte pořád na jedno místo a pořád nic......Já jsem se rozhodla teď zkoušet v RF, protože tam mají zkušenost s minimálkama, řádné IVF mám již bohužel vyčerpané a nikde nic. Ale to až po novém roce, teď jsem ráda, že mám od doktorů na chvíli klid.
Tak se mějte všechny v rámci možností dobře a držte se.

monulkab
14. říj 2010

já s tím tvrzením že všude je to stejné moc nesouhlasím, různá centra mají různé metody, jsou jinak pečliví a pod....
Nemůžu argumentovat zdařilým pokusem, ale věřím že na to brzy dojde 🙂

veria
14. říj 2010

Monul, ano, mají různé metody, ale ta úspěšnost je všude plus mínus stejná. Protože ta největší práce je stejně na přírodě, ne na doktorech.