CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
28. lis 2010

@petula82 to je fajn,za chvilku budete mít mimčo,tak jste se dočkali 😉 já s testem...v sobotu jsem testovala,8 dpo a nic....co na to říct,třeba bylo ještě brzo,ale třeba ne,uvidím,ve středu mám jít na krev tak budu vědět

petula82
28. lis 2010

@sajmona Saj,to je brzo na test,dej tomu čas.Hodně štěstí

monulkab
29. lis 2010

@klara.k Klárko tvojí zprávou jsi mi vyrazila dech....je to hrozný, já absolutně nevím co říct. Je mi to moc líto. Sakra to snad ani nemůže být pravda....

rioko
29. lis 2010

@sajmona testuješ moc brzy já měla // až 11 den tak klídek 😉

a já jsem 40 DC a mrcha nikde ach jo, na gyndu mě objednali na příští pondělí tak kéž bych to dostala a nemusela čeat na vyvolávačku, v listopadu jsem IUI nestihla tak bych ráda v prosinci 😅

kobla
29. lis 2010

klarko,je mi to moc líto,co vas potkalo. Je smutné a nespravedlivé,že to někdy končí i takto.

majka43
29. lis 2010

@sajmona Taky myslím, že jsi testovala moc brzo, ale úplně tě chápu, já budu testovat taky brzo,jak se znám.
Dneska jsem byla na ultrazvuku, sliznici mám 8,5 mm. V pátek, nebo v sobotu transfer.

sajmona
30. lis 2010

@majka43 držím palušky,at sliznice povyroste a je vše ok... dej vědět až teda půjdeš pro mimuša

majka43
30. lis 2010

@sajmona Jasně že dám a co ty? Testila jsi dneska?

majka43
30. lis 2010

A Antoa se ani neukáže.

antoa
1. pro 2010

@majka43 Ahojky, Antoa se tu ukáže, ale má nervičky v kyblíčku 😉 dnes jdeme se Saj na krev, tak se uvidí, ms zatím nedorazila, ale co není může být 😲 Jo holky a vydržela jsem netestit!!!

vika29
1. pro 2010

@antoa ahojky, holky držím vám moc palečky ať je to tam 😉

rioko
1. pro 2010

taky držím pěsti ať je krev pozitivní 😉

majka43
1. pro 2010

@antoa Moc na vás myslím, ať vám to dobře dopadne holky. Jsi dobrá, že jsi netestila.

kobla
1. pro 2010

Ahoj holky,jak dopadly testíky a krvičky ? Snad vam to oběma vyšlo. Já jdu za týden k dr Cadové,tak jsem zvědavá,co bude a kdy to bude,jestli bude chtít znovu po 3měs horm profil,nebo ne...a tak. Tak co,mužem gratulovat ?

antoa
1. pro 2010

Ahoj holky je to tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Všechno ok, vypadá to na jednoho bobiše dle hormonů, v pondělí mám další odběr krve, tak se uvidí. Byla tam Dr. Čadová a byla super. Díky za podporu. A co ty Saj?

rioko
1. pro 2010

@antoa veliká gratulace 😵

vika29
1. pro 2010

@antoajééé maminko tak moc gratuluju - to musí být bomba pocit!!! 😀 Dr. Čadová mi dnes dělala IUI.Musím říct, že je fakt moc příjemná.

antoa
1. pro 2010

@vika29 Je příjemná, ale ten její úsměv a optimismus mne tak vždy odzbrojí, že se zapomenu zeptat na polovinu věcí, v ordinaci jsem v poho a v čekárně zjistím, že se usmívám jak pitomec.... 😀 Je to dobrý pocit po 7mi letech snažení, ale zatím není nic jisté tak s radostí jsem opatrná.pa a at se Ti spermíci zakousnou!!!

sajmona
1. pro 2010

tak holky já zase jak jinak negativní ☹ už nevím co je špatně...asi mi to prostě není dáno...
@antoa já ti ještě jednou gratuluju kočeno,to je fakt super,aspon ty,to ráno v čekárně bylo fajn;))

antoa
1. pro 2010

@sajmona bylo to moc fajn, díky vám třem jsem to těch 12 dní přežila 😀 . Simi to , že Ti to nevyšlo nevím co říct, každé slovo vyzní na prázdno....tak jsem se těšila, že budeme těhulkovat na FB spolu :((((

sajmona
1. pro 2010

@antoa vypadalo to se mnou slibně:((( ale tak já do toho půjdu po novým roce,budu mít skluz,ale nevadí;)

antoa
1. pro 2010

@sajmona musíš mě dohonit!!!

majka43
1. pro 2010

@sajmona To je mi moc líto, vím jak ti je. Prošla jsem si to taky už šestkrát. Příště to vyjde, uvidíš.

majka43
1. pro 2010

@antoa Moc, moc gratuluju. Snad tě se Saj dohoníme.

sajmona
1. pro 2010

@majka43 jojo děkuju,já ted po 4...,no je to divný,ani se mě nechce brečet,spíš jsem naštvaná,asi na sebe 😖

majka43
1. pro 2010

@sajmona Já probrečela první tři pokusy, pak už si člověk asi zvykne. Začne přemýšlet co proto ještě může udělat. Já už nevím na jaký vyšetření bych šla.

sajmona
1. pro 2010

@majka43 já už přemýšlím o psychiatrovi 🙂

antoa
1. pro 2010

@sajmona Já o psychiatrovi přemýšlela dost v létě při tom nepovedeném těhu.....nyní jsem byla nějak rezignovaná, citově frigidní 😉

majka43
1. pro 2010

@sajmona Saj klidně k němu běž, není to nic špatného a on ti určitě pomůže.

majka43
1. pro 2010

@sajmona A co ti na to řekli v Caru?