CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
11. srp 2009

Holky, mám vás moc pozdravovat od Žabičky 🙂 . Je teda bohužel hospitalizovaná na OBI a asi týden tu nebude. Vše je ale ok, dokonce srdíčko se objevilo 🙂 😉 🙂 !!!!

Jen museli včera večer na pohotovost, protože začala silně krvácet, ale plod je tam a má akci!!!

chrobacek
11. srp 2009

ježiši to jsou šoky toto ...... žabičko moc na tebe budeme myslet !!!!

gabina79
11. srp 2009

no to jsou fakt šoky..tak hlavně, aby bylo všechno OK a zdravíme...Žabi, drž se!!!

muschka
11. srp 2009

Holky, vyřídím vzkazy, ale vy asi máte taky na ni telefon, že? Ale já jí stejně budu psát. Říkám, to je normálně na frťana, kdybysme mohly co 🙂 ? Hlavně že je vše v pořádku!

miradka
11. srp 2009

Muschko, pozdravuj ju odomňa, ja na ňu nemám kontakt...no ale tá si musela vytrpieť šoky..chúďatko...hlavne že srdiečko bije 🙂

miradka
11. srp 2009

to asi ako jej tam tá mladá tak bezcitne šmátrala s utz 😠

gabina79
11. srp 2009

Mir, taky mě to napadlo, že je to tím...možná jí pak taky praskla nějaká žilka jako Sim...ale určo to bude OK, hlavně že je srdíčko 🙂

chrobacek
11. srp 2009

no mě to taky napadlo..... ale nechtěla jsem to psát.... kdyby na ten utz nešla tak třeba nekrvácela, že?

miradka
11. srp 2009

ešte písala, že ju to bolelo, takže to mohlo byť kľudne tým...alelbo jedno s druhým..

lucka.adis
11. srp 2009

Ahoj kočky, jsem zpět z NT screeningu a bylo to supééééééér 😵 😵

lucka.adis
11. srp 2009

Jejda, žabičko to je mi líto, že jsi v nemocnici, ale tam ti pomůžou... kdybych to věděla, tak bych se stavila, dneska jsem byla na Obi, musela jsem za Kummelem skrz tel.číslo které nenapsal mé dr.do propouštěcí zprávy.
Snad to bude brzo o.k, drž se kočko, moc na tebe myslím a super, že miminko má srdeční akci 😵 😵

simulin
11. srp 2009

Jejda Žabi, doufám, že to bude všechno v pořádku, držím palečky. Ale srdíčko je a to je důležité. 😉
Luci, gratuluju ke screeningu, hoď sem pak fotečky. 😉
Snaho, moc mě mrzí chování tvého přítele, ale věř tomu, že takový člověk opravdu za nic nestojí a nebo mu jedině přeskočilo a to už bych pak navrhovala jen blázinec. 😠 Spoléhej na svoji rodinu, ta je teď tvojí největší oporou, drž se a odpočívej.
Chrobi, to špinění je opravdu normální, tělíčko si zvyká na dávky hormonů a jak říkaly holky, může to trvat i tři měsíce a pokud se to neupraví, nasazují se jiné, třeba s vyšší hladinou. Prostě každá reagujeme jinak. Ale to se tě netýká máš je na měsíc a pak šupky dupky na stimulku. 😉

lucka.adis
11. srp 2009

Mám je v Albu 😉

simulin
11. srp 2009

Luci, krásný miminousek. 😵 😵

lucka.adis
11. srp 2009

NT screening dopadl na jedničku... teda aspoň UTZ, nosní kůstka přítomna, projasnění šíje atd.v normě akorát teď čekám na výsledky z krve, tak snad to bude o.k
M tam byl semnou a super, když nám ukazovali mimiňouse na té velké obrazovce tak vyhrkl... to je už tak velký 😀 potom nám pustili srdeční akci a u toho jsem se málem teda rozbrečela, jak to bylo fajn a mimiňous zrovna chrupčel, sem tam se zahýbal, ale byl v klidu nééé jako včera.

No a zeptala jsem jenom tak ze zvědavosti, jestli by bylo poznat co by to tak mohlo být, tak ten tip máme a hodně se k tomu dr. přikláněla, i když to zatím není 100% 😵

simulin
11. srp 2009

No já se teď nadlábla a jdu chvili odpočívat, venku hnusně, pak mě čeká uklid a pak dám možná fotečky do albíčka. 😝

simulin
11. srp 2009

Luci a povíš? 😕

lucka.adis
11. srp 2009

Sim, já sem teď taky jedla.. 3 talíře polévky 😀 a jinak jsem poslední dobou K.O, včera jsem odpoledne zalehla, jak jsem dojela z kontroly a dneska to bude asi stejné, no a to chci dneska udělat " už konečně " štrůdl, takže se budu muset k tomu dokopat.

chrobacek
11. srp 2009

jů Luci krásné miminko a je to holka, že jo???

miradka
11. srp 2009

Luci, tak gratulujem k úspešnému screeningu. Prezradíš nám pohlavie? Koľko cm už má dieťatko? 🙂

muschka
11. srp 2009

Holky, jen stručně, už mi jde kamarádka. Žabi mi volala, kdyžtak je pokoj č.8, kdybyste měly cestu. Mám vás strašně pozdravovat 🙂 😉 !!!! Dělali jí krevní testy, ale výsledky až zítra 😒 .

Luci, moc gratuluju 🙂 ! pa

cincolina
11. srp 2009

Muschko: taky moc podzravuj,drzim palce. Kdyztak se zastavim v sobotu, aspon bych videla konecne nekoho nazivo ;). Luci, nadherne mimco!

lucka.adis
11. srp 2009

muschko, kdyby jsem to věděla dřív, tak bych za ní na tu chvilku došla... teď tam cestu bohužel nemám 😔

mir, mimi měří 6,5cm + něco málo k tomu... odpovídá přesně týdnům 🙂

chrobi, jsi si jistá že to vypadá na holčičku 😀

lucka.adis
11. srp 2009

muschko, možná za ní dojdu zítra dopoledne.. to by mě tam na chvilku mohli pustit, ne? Stejně leží tam kde jsem ležela já na oddělení 7 a pokoj č.8 protože spadá pod Car, kdyžtak ji napiš až budeš mít čas a ať ti napíše podrobnější info, jestli za ní na chvilku můžu dopoledne cca 8-9hodina 😉

Manža pojede na krev-dávat, tak by mě tam hodil a potom vyzvedl.

ywushka
11. srp 2009

lucka: NT screening je parada,ja jsem strasne zvedava na ten zitrek,mame ho v 11:00 😀

zabi: tak to je mi lito!!!Musim ji alespon napsat smsku,myslim mam jeji cislo.

Jinak dneska porodila mamcina sestrenka-nikomu nerekla co cekaji,vedela to jen ona a jeji pritel-maji holcicku Leonku-3,25kg a 53cm 😀 velika zenska!!!

Ja potrebuju jet na postu,ale vuuuubec se mi nechce!!🙂

ywushka
11. srp 2009

Napsala jsem Zabicce smsku a od vsech jsem ji pozdravovala!!!

chrobacek
11. srp 2009

Lucko jo holčička to je 🙂)))))

gabina79
11. srp 2009

Luci, tak to je super 🙂 ..a fotečka krásná 🙂 dali ti ji automaticky nebo sis řekla? Jak to teda probíhalo? Kukala jsem na mapu a ono je to kousek od Obi, že jo?
Sim, kde jsi z těma tvýma fotečkama??? 😉

gabina79
11. srp 2009

Ywuš, tak ať ti ten screening dopadne dobře - to už budete vědět, co to bude, že? Jedeš do Břeclavi nebo do Brna?

ywushka
11. srp 2009

gabi: do breclavi, v 10:30 mam poradnu a v 11:00 screening! Snad to bude vsechno v poradku! Miminko se uz celkem pravidelne kazdy den hybe🙂,coz je hrozna sranda,jakmile se totiz pohnu a nebo polozim ruku na bricho,tak hned prestane,asi si mysli,ze hrajeme na schovku ci co...🙂