CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
30. čer 2010

xovi moc hezký fotečky!!!

monulkab
30. čer 2010

Já už se v tom nějak ztrácím, Xovi ty jsi po IUI nebo jste to zvládli sami???

veria
30. čer 2010

Xovi, ty fotky ze svatby ti asi hned smazali, co:( Už je tam nevidím.

xovicka
30. čer 2010

Já jsem byla vlastně před IUI. Dostala jsem na obilňáku pro začátek naordinován clostil, pregnyl, utrouš a samosnažení s ultrazvukem v půlce cyklu na tři měsíce. Jelikož v podstatě totéž jsem absolvovala už u svého gynekologa, tak jsem z toho moc nadšená nebyla. V podstatě jsem si říkala, že po svatbě se s nimi domluvím na tom IUI. No a ono to ten poslední měsíc vyšlo, vlastně jsme asi počli 4 dny před svatbou.

xovicka
30. čer 2010

no jo, taky koukám, že mi to smazali, ale proč?

veria
30. čer 2010

Protože sem na Koně svatební fotky nepatří. Budeš to muset dát na Beremko.

chrobacek
30. čer 2010

no ono je to asi tím, že jsi řešila něco jiného 🙂)) a tím se povedlo 🙂

veria
30. čer 2010

Chrob, a proč mně se to teda před svatbou nepovedlo??🙂
Tak co, testíkuješ, testíkuješ? Nebo chodíš obden tajně na krev?🙂

chrobacek
30. čer 2010

ver páč asi je problém jinde 🙂

testovala jsem včera večer a mrška krapet zesílila 🙂 tak jsem měla opět radost 🙂 na krvi jsem byla asi před pěti minutama 🙂

xovicka
30. čer 2010

tak jsem ty fotky zkusila zmenšit a vložit znovu a když mi je znovu smáznou, hodím sem odkaz na mého picasu.

monulkab
30. čer 2010

chrobi ty si magor 😀
xovi to se divím že jste před svatbou měli chuť na sex, my jsme byli s manželem před svatbou spíš na rozchod 😀 ale je pravda že den - nebo spíš večer před svatbou jsem byla šíleně na měko a manža byl ten největší milouš na světě.

chrobacek
30. čer 2010

😀 😀 😀 jo ale nejsem sama 🙂

veria
30. čer 2010

Jo, chrob, jsi magor, potvrzuju🙂
Kam na tu krev chodíš?

chrobacek
30. čer 2010

jsem byla jednou 🙂

chrobacek
30. čer 2010

a co jako ? si to člověk po dvou letech nemůže užít ??? 😀 😀

chrobacek
30. čer 2010

jsem šťastná kdy vidím jak se ji daří a jak rostou

xovicka
30. čer 2010

monulko já před svatbou měla skoro deprese, že to určitě nevyjde, jedni rodičové se pohádají a druzí nepřijedou, bo jim nebude mít kdo hlídat psa, fotograf to vůbec nenajde a v čistírně mi zničí šaty. Ten týden před svatbou byl fakt děs, no a nyní už manžel mě tehdy vždycky utěšoval a tak nějak to dopadlo. Dneska začínáme 6 tt. Chrobáčku ty už jsi tento týden podruhé na krvi? toš pak dej vědět, jak ti hormony pěkně rostou...

chrobacek
30. čer 2010

xovi prosím tě jak to počítáš?? kdy jsi měla MS?

chrobacek
30. čer 2010

já jsem 4+5tt a termín máš o 3 dny dřív tak to moc nechápu 🙂

chrobacek
30. čer 2010

@xovicka no na obilnáku se taky hodí obden aby bylo vidět zda to roste

xovicka
30. čer 2010

Já ten termín porodu nepočítám podle poslední ms, neb když už náhodou mám nějaký cyklus, tak zpravidla nepravidelný, takže by to bylo nespolehlivé. Počítám to přímo od data ovulace, která proběhla 9. června, neb tu vím jistě a je to od ní přesnější. Jinak ta poslední ms začla 24. května. Mám pocit, že když se to počítá od termínu početí, tak se termín porodu počítá stylem, termín početí, mínus tři měsíce a mínus sedum dnů a plus jeden rok, když od data poslední ms, tak mínus tři měsíce plus sedm dní a plus jeden rok. Normálně jsem ten termín početí zadala do jedné internetové kalkulačky a vyšel mi termín porodu na 1. března (když jsem to počítala ručně, tak to vycházelo na druhého, asi nějaký zádrhel v přestupných rocích). No a jelikož mám ty dlouhé cykly, tak si proto upravuju i ty týdny. Normální zdravý člověk má ovulaci 14 DC, ale já ji měla až 17 DC. Podle MS bych tedy byla 5+3, ale jelikož vím, že jsem ovulovala později, tak si to o ty tři dny upravuju. Jsem tedy 5+0, tedy končím pátý týden a začínám šestý. Tak teď doufám, že jsem se do toho moc nezamotala, bo těm týdnům taky úplně moc nerozumím. Ale pokud se nepletu, tak to souhlasí, ty jsi 4+5, takže jsi vlastně v pátém týdnu. Bere se to tak, že 0+1, 0+2 a tak jsou první týden a 1+... je druhý týden ne?

chrobacek
30. čer 2010

Termín porodu dle data soulože
Zadané datum oplodňující soulože: 09.06.2010
(změna datumu)

Váš předpokládaný termín porodu dle oplozující soulože je: 3.3.2011

takže jsme o dva dny 🙂 a počítej od 9.6. a přičti 14 dní tj. jsi 5+0tt

chrobacek
30. čer 2010

jo ahá vidím, že jsme se dopracovaly k tomu stejnému ale to dr nepočítají jak koník ale ted začínáš pátý týden ne šestý dokud si 5+něco je to pátý

chrobacek
30. čer 2010

každopádně jsi ve druhém měsíci 🙂

xovicka
30. čer 2010

nene já myslím, že 5+0 - 5+6 už je šestý týden. v podstatě když ti začíná ms, tak jsi 0+1, 0+2 atd. ale bere se to už jako první týden, Je to jako s počítáním letopočtů - rok 1981 už jsou devadesátá léta. Prostě nultý týden neexistuje. Vycházím například odsud http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx

chrobacek
30. čer 2010

no já nevím ale co jsem slyšela tak se 5+6 bere jako pátý týden... ale fakt nevím

jinak hcg 2097

chrobacek
30. čer 2010

a jestli je to jak říkáš tak to koník má dobře ale těhule tady psaly že to není dobře tak jsem si myslela, že to je jinak ...

petronela82
30. čer 2010

sorry že vám sem lezu - ale souhlasím s @xovicka => už jde o 6 týden 😉

xovicka
30. čer 2010

No hlavně, že jsme se nakonec nějak pochopily. Pěkně ti narůstají hormony, za týden až dva už budeš mít určitě srdíčko. Já tam pořád nějak nestíhám zajít, zítra musím k rovnátkové zubařce, ale v pátek ráno na tu krev už určitě naběhnu.

chrobacek
30. čer 2010

jojo tak mě popletl někdo na koni když říkal te to neodpovídá ty týdny takže odpovídá 🙂)) jsem ráda, že to vím 🙂

xovi srdíčko bude až po dovči za víc jak tři týdny takže se moc těšíííím 🙂