CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

petruska83
26. říj 2012

@engele Jo,jo, první šla engele, pak já a pak vaverunka, že jo holky? 🙂 Tak se dneska držte. My máme dítě nemocné, takže spinká se mnou v ložnici a tento měsíc jsme snažení asi vzdali....

petruska83
26. říj 2012

@martulle Iui pro samoplátce nevím ani jestli je před iui nutný uzw vejcovodu a uzw ambulantně dělají i na obilňáku.

petruska83
26. říj 2012

@saurer Já chodím ke Krajčovičové, ale uzw vejcovodu mi dělala taková paní doktorka drobná blondýnka a tu jsem tam ještě nikdy neviděla, tak možná to bude ona. A byla moc příjemná.

saurer
26. říj 2012

@petruska83 nene, tahle je taková tmavovláska mladá...taky moc příjemná...no to nevadí 🙂

engele
26. říj 2012

@martulle Jako samoplátce mě to nestálo nic, krom léků které byly potřeba a ty jsem plně hradila, samotný výkon hradí pojišťovna. IUI je záležitost na 30 minut ambulantně to dělají všude, ale předchází tomu několik UTZ a hlavně musí být průchodné vejcovody.

engele
26. říj 2012

Holky tak se držte, jsem po odběru a na Ibáčku, protože jinak bych lezla po zdech... Oděbrali mi 21 vajíček 🙂)))))))))) málem jsem padla.

petruska83
26. říj 2012

@engele Ahojky, tak to je mazec, tolik vajíček......Nechtěla jsem tě strašit, ale jak píšeš, tak ten odběr vajíček není fakt nic moc, ale co bysme neudělaly pro potomstvo.....Tak se drž a přeji hodně krásných embryjek....

engele
26. říj 2012

@petruska83 Díky za podporu, věřím, že budou a že se mi o víkendu nerozjede OHSS 🙂

petruska83
26. říj 2012

@engele A co ti řekli na takový počet vajíček, to je docela mazec. Na to, že nemíváš sama ovulaci, to je krásné. Ale asi nezáleží až tak na počtu, ale na kvalitě. Kamarádka měla jen 3 vajíčka a oplodnili jí dvě a ty si nechala zavést a já 6 vajíček a neoplodnili žádné. Tak hlavně odpočívej. Já došla tenkrát domů a šla si zrovna lehnout do ložnice a do večera ani nevylezla....🙂

engele
26. říj 2012

No řekli že je to bouřlivá reakce, musím dávat bacha na OHSS. Uvidíme, kolik se jich uchytí 🙂 Jinak já už jsem v práce, ale dnes jen po lehoučku, za chvilku už mizím a večer se uvelebím v posteli.

petruska83
26. říj 2012

@engele Pane Bože, to nemyslíš vážně, v práci jo? Tak ty jsi opravdu nezmar. To já bych asi tenkrát nedala....🙂 Stejně je to zajímavé, já měla koňské dávky fostimonu i 5 amp.denně a ty jsi měla docela nízké dávky a tolik vajíček. Myslela jsem si, že když je fostimon nejlevnější, tak jsem na něj málo reagovala. Můžu se zeptat, kolik je ti let? Asi jsem už stará, mně bude v lednu 30. 🙂

engele
26. říj 2012

🙂)) mě už letos 30 bylo 🙂
Fostimon jsem měla 3 ampule + 1x Decapeptyl denně, pak mi snížili na 2 ampule a předposlední den na 1 ampulku, ale poslední 3 dny už jsem nemohla ani pořádně sedět, hodně mě to bříško bolelo, no ale nic proti probuzení po odběru, to jsem o infúzku prosila hned 🙂 na IUI jsem měla 2x denně jen Fostimon a folíky byly 3. Je to tedy o ampulku víc a dělá to obrovský rozdíl..

petruska83
26. říj 2012

@engele Tak to já zvládla bez infuzky a proto bych asi do práce nebyla schopná....Ale asi je to s tím fostimonem o těle, každý reaguje na něco jiného. Tak se opatruj a pak písni, kolik máte embryjek, kdy si máš volat, v neděli? Já o víkendu moc na net nechodím, ale určitě dej vědět....To vám zbude snad i na zmražení... To je super.

petruska83
26. říj 2012

@engele A co je ten decapetyl, to já neměla, ale já měla dlouhý protokol a příště by mi prý Krajčovičová dala krátký, třeba mi ten dlouhý nesedl....

engele
26. říj 2012

@petruska83 měla jsem krátky protokol, Decapeptyl je na tlumení vaječníků a když k nim potom připichuješ něco dalšího tak pak lépe reagují a hlavně dr. sitím posunují ms a ovu na tehdy kdy chtějí. Volat budeme až v pondělí, tak jsem zvědavá 🙂

brnanda
26. říj 2012

@engele ty jsi dneska byla na iui? my jsme byli v půl 11 na sperio.

tak mi máme za sebou odběr krve a spermio a 1.11 jdu zase na krev a ulrtz.tak uvidíme co výsledky ,-)

brnanda
26. říj 2012

@engele ahá už jsem si to dočetla...byla jsi na odběru 🙂 ty jo,seš teda machr, místo,abys byla v klidu...

pupidu
29. říj 2012

Ahoj holky 🙂
@vaverunka Na pozdrav od policajtů u Obilňáku taky nerada vzpomínám - zrovna, když jsme zaplatili zálohu 20tis a vyšli jsme z nemocnice, tak na nás na autě čekala botička 😝 Za sundání 400,- a za stání na chodníku 200,-. Prý páni policajti nemohli vědět, jestli jsme náhodou nešli nakupovat 😠

Jinak hlásím, že jsme v pátek byli na kontrole u doktora a prcek už má 4cm 😵

vaverunka
29. říj 2012

@pupidu Jsou to prevíti, kdyby radši honili zločince ☹, tak doufám, že to bude taky jen za 200, zítra to jdu vyřídit. A jinak gratuluju k mimi 🙂!!! Nechce se mi číst staré příspěvky, ty máš po umělém, nebo iui, nebo přirozeně ?

petruska83
30. říj 2012

@pupidu Super....Moc gratuluju...🙂 Já si teď objednala nějaký přípravek maca, prý je to na zvýšení plodnosti nějaké afrodiziakum, tak třeba mi to pomůže jako tobě ten joalis....🙂

petruska83
30. říj 2012

@pupidu A chodíš na kontroly do car nebo na svou gyndu, když se podařilo přirozeně?

pupidu
30. říj 2012

@vaverunka Přesně jak říkáš...A to ten policajt ještě prohlásil: "Šlo by to sice vyřešit domluvou, ale nebylo by to efektnivní. Ale nemyslete si, že se na vás chceme obohacovat." Blbec! Já byla 2x na Obilňáku na IVF, ale neúspěšně (špatné vaječníky, neprůchodné vejcovody, endometrióza a po druhém neúspěchu zjištěná alergie na spermie). Nakonec nám ale pomohla přírodní léčba a po necelých třech měsících s kapkama z bylinek jsem měla na testu // 😵
@petruska83 Ten přípravek neznám, ale věřím, že pomoct může. Na kontroly chodím jen ke svýmu doktorovi. Sice mi leze na nervy, protože mi teď třeba nedal ani doporučení na 1. screening, tak to budu muset zaplatit sama (1500,-), ale jinak to jde.

petruska83
30. říj 2012

Děvčata, mám dotázek: Byli jste některá v car na testu AMH a kolik to stojí a otěhotněl někdo s FSH 9? Děkuji za odpovědi.

brnanda
30. říj 2012

ahoj holky, tak mě zase bylo doporučeno toto http://www.prozdravi.cz/gynex.html tak doufám,že aspoń to k něčemu bude ,-)

vaverunka
31. říj 2012

@pupidu Pááni, takže přírodní léčba. A můžu se zeptat, to jste se obrátili na nějakého léčitele, nebo homeopata? Já mám v záloze homeopatičku, mám ji doporučenou, ale zatím jsem se nodhodlala. Akorát se ted chystáme koupit si přírodní aloe, budeme to pít na pročištění, mají s tím taky dobré výsledky, tak třeba to taky k něčemu bude 🙂

brnanda
31. říj 2012

@vaverunka no my třeba jsme se neobrátili na nikoho,a dali jsme na diskuze a poslouchala jse,co lidi povídají apod... no a anžel jí chlorelu,já jse chtěla ječmen,ale nemám ktou odvahu 😀 😀

pupidu
31. říj 2012

@vaverunka Já to aloe taky měsíc pila, vím, že to tělo hezky pročistí, ale v tom našem případě to byl spíš jen chvilkový doplněk. No, já se po tom druhým neúspěchu tak trochu zhroutila a manžel mě "dokopal" k jednomu terapeutovi (strýc kamarádovy holky). Nejdřív jsem byla proti, ale když mi řekl podle toho svýho měření přesně to, co doktoři po x testech, tak jsem to zkusila a vyšlo to. Je to detoxikace podle MUDr. Jonáše.

brnanda
1. lis 2012

tak jsem dneska byla v Caru a ... bohužel neovuluji,takže tento měs.IUI nemá co oplodňovat... ☹

engele
5. lis 2012

@brnanda a jinak máš OVU přirozeně?

brnanda
5. lis 2012

@engele já sem si všimla,že každý měs. nemám ovu,jednou za 3-5 měs.