CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
1. zář 2009

Chrobi, tak co mrňousci, doufám že už se zahryzávají.
No, musím zase letět, jdeme se s mamčou podívat na kočárky 😵 Jen tak nakuknout. 😅

veria
1. zář 2009

Čau. Mně se teda taky zdá, že na Obi těch doktorů moc není. Z těch zkušených opravdu jen Čadová a Crha! Však samy píšete, že Čadová nestíhá a lítá sem a tam....A co Vrána? Je tam ještě? Ale ten tam je stejně asi jen rok....taky mlaďošek.
Mně zas chválí gynekolog Repromedu, jaké mají úspěchy.... Ale já zas z různých disk. vím, že to tam není nic moc a hlavně strašlivě drahé....Já si myslím, že ti gynek. mají jakési "smlouvy" s jednotlivými Cary, a když tam někoho odešlou, tak z toho něco mají....

petula82
1. zář 2009

Zdravím Chanel.Mě se přece neomlouvej,já jsem ráda,že jsem někoho z vás zahlídla,já už na tyto stránky nakukuji dýl.No hubeňoučká jsi dost a moc ti to sluší!Kolikátý den jsi ty? Já dneska teprve třetí.A kterej den jdeš na kontrolu?Měj se moc hezky,hodně štestí.Zdravím i vás ostatní

chanel
1. zář 2009

Veria: máš pravdu, Čadová a Crha!!! Jak jsi dopadla?? Máš už po krvičce?

veria
1. zář 2009

chanel, na krvičku jsem se dneska vykašlala, nemohla jsem prostě vstát ☹ Buď tam půjdu zítra, nebo vůbec, je to myslím jedno.

chanel
1. zář 2009

Veri: není to jedno, fakt, jdi tam!! Ms nemáš, tak naděje je! Já jsem měla tři testy neg. a krev byla pozitivní!!

chanel
1. zář 2009

Petulko: já jsem 7DC, byla jsem zrovna na první ultrazvuku. Ve čtvrtek bude druhý. Máš taky krátký protokol?

miradka
1. zář 2009

Veri a kedy máš podľa kalendára dostať ms?

veria
1. zář 2009

Fakt jo? Úplně nega? A kolik jsi měla v krvi?

chanel
1. zář 2009

Veri: první hcg tuším 85,za dva dny 275 za dva dny 517 a za týden 95 a šlo to do kytek. A to už jsem měla jít na ultrazvuk, bylo to špatné, tak se to neudrželo.

chanel
1. zář 2009

Ver: a to jsem dostala klasickou ms a stejně mi řekli, že mám dojít na krev

chanel
1. zář 2009

Pet. houby jsem 9DC,spočítala jsem kolik dní stimuluji, tak pardon..

veria
1. zář 2009

Mirad, co já vím, kdy jí mám dostat, myslím, že těma hormonama je to dost rozházené a že hlavně ty estrogeny (při KETU se bere ještě Estrofem), ji zabrzdí. Teď mám 29 DC, léky jsem vysadila. Zítra, jestli se proberu, půjdu na krev, ale myslím že to bude čistokrevná nulička 😉

chanel
1. zář 2009

Myslíš nebo víš?? V tom je rozdíl,my Ti držíme pěsti,aby čistoučká nula nebyla!!!

miradka
1. zář 2009

normálne máš koľko dňový cyklus? Aspoň pribliežne by si to mala vedieť. Ja aj napriek hormónom som ms dostala, myslím že sa omeškala len o deň alebo dva...

petula82
1. zář 2009

Chanel já jedu na kontolu až v nedělu(to budu8dc.).Chtěli,abych jela v sobotu,ale to budem na svatbě.Já mám dlouhý prot.,ale nevím jakse to počítá teď,když jsem ten synarel musela na dva dny vysadit,kvůli ms.A jestli se můžu zeptat,jakou úrodičku jsi měla ten 7.dc.?
Veria na krev si zajeď,já měla testy negat.(1.ivf) a krev pozitivní.a to jsem ty hodnoty měla dost vysoký.Hodně štěstí 😉

veria
1. zář 2009

Mirad, ale ty jsi nebrala estrogeny, jen utrogestan a ten MS nebrzdí. Normálně mívám MS 27-30 DC, jak kdy.
Chanel, vědět to stopro samozřejmě nemohu, ale je to velice pravděpodobné. A ty jsi měla ten test kolikátý den po ET úplně negativní?

petula82
1. zář 2009

Veria,já měla ten test neg.11.den poET a den na to jsem jela smířená s neúspěchem na krev,to jsem tehdá dostala i ms.A co si pamatuju,tak první hodnoty byly přes500 a až jsem ty hodnoty měla nějakých 2900,tak začly klesat.Kdoví jak to zvládnu tentokrát,aspoň,že už máme tu adopci vyřízenou

veria
1. zář 2009

Uplně nega, ani stín?? To je zvláštní. Jak velký embrouše ti dávali?
Možná, když máš vyřízenou adopci, tak budeš klidnější, a zadaří se. Jsi z Brna? Jak dlouho se čeká na mimino?

ywushka
1. zář 2009

canette : my jsme pri prvnim neuspechu kdy nedosla ani k ET platili 9200Kc-takze z te 15ti tisicove zalohy nam vraceli!! Zalezi ale na tom jake ti delali veci na vajickach jako ze jestli bylo ICSI-tenkrat jsme meli jen dve vajicka a na obou byly ICSI a obe fragmentovaly,takze sebylo ET!! Tak snad poradim alespon takto!!!

monulkab
1. zář 2009

petula82, taky mě to zajímá, co a jak se k té adopci vyřizuje, říkala jsem si že kdybychom museli na IVF a nezadařilo by se nám, tak bych raději šla do adopce než do dárkyně či dárce...

zabicka007
1. zář 2009

Tak dneska Vás dočíst nestihnu ani kdybych se po.... nic,tak jen shrnu výsledky kontroly - prcošek je v pořádku,srdíčko buši jako zvon,i se nám krásně ukázal,už byly vidět ručičky i nožičky,úplně milený byl. Hematom téměř zmizel a vycházky mi prodloužila ze čtyř hodin denně na 10 hodin - od 8:00 do 18:00, takže supééééér,moc přeju chrobáčkovi a všem,aby už to taky zažily a to co nejdříve!!!!!!! 🙂

petula82
1. zář 2009

Veria,ani stín tam nebyl,to tehdá mě dávali 6b a 8b a taky to stačilo.Jsem ze Znojma.My dávali žádost minulý rok v srpnu.A říkali nám ,že tak v říjnu2011by jsme se měli nejpozději dočkat.To je za chvilu.Zatím se mějte pěkně,jdu na nákup

ywushka
1. zář 2009

zabi: tak to je parada,toto uz je nadhernejsi a krasnejsi pohled kdyz uz se to tak vselijak mrvi na tom UZV-to me strasne bavilo,byla bych schopna tam lezet i cely den🙂

Mam chut na hrozen-musim si zajit do vinohradu,jeste ze top mame takovy kousicek🙂

monulkab
1. zář 2009

holky tak mi poraďte, co mám navrhnout za doplňkový vyšetření, když mi řeknou že jsem adept na IUI??? já si ty vyšetření klidně zaplatím, ale chci udělat maximum proto, abychom se s manžou zbytečně netrápili kvůli nějaké metodě, která by u nás mohla být zbytečná...

chrobacek
1. zář 2009

jsem tu 🙂)) sakra vy jedete 🙂))

máme naše děťátka v bříšku 🙂))) jůůů teda si je budu hýčkat at se zahryznou 🙂) dnes supr přístup nemůžu si stěžovat navíc na ebryologie mě neměla ted na starosti ta hvězda co předtím, ale výborná paní a na všem jsme se krásně domluvily a hlavně vypěstovala nám bojovníčky 🙂)

ywushka
1. zář 2009

Na IUI je dobre udelat IMUNOLOGII a jinak je dobre mit udelanou i GENETIKU-vysledky trvaji 2 mesice,ale my jsme si taky pockali!! Tak si to vyzadej-na obi jsou hodni,urcite ti to napisi bez kecu 😀

veria
1. zář 2009

Petul, tak přeju, ať se dočkáte, a ještě lépe, ať se dočkáte vlastního.
Já se ptala jen tak pro zajímavost, o adopci neuvažuju, to už radši tu dárkyni. Ale věřím, že se dočkáme vlastního, protože až na moji endomrchu žádný problém nemáme, jen to musíme ještě zkoušet, někdo si těch IVF musí holt projít víc.

chrobacek
1. zář 2009

genetiku nám dělali hned po druhé konzultaci .... je to prostě případ od případu podle toho jaké jsou výsledky

chrobacek
1. zář 2009

žabi supr že jste dopadli na kontrole dobře 🙂