CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
7. zář 2009

Cin, mýlila som sa, ja som mala prvú hodnotu hcg 423, takže ty budeš mať asi fakt len jedno mimčo... 🙂

cincolina
7. zář 2009

Mir, no tak asi fakt Čadová měla pravdu, uvidíme.
Ještě jsem se chtěla zeptat, na to pletení z papíru používáš jaký papír? Noviny?

sajmona
7. zář 2009

cin tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeer moc moc moc gratuluji k hcg,ještě bych nedělala závěry kolik jich tam je,každý to může mít jinak a i kdyby bylo jen jedno,tak přece nevadí🙂
Petula: držím pěsti na opu,to je dobřem, že jsi v klidu,moje kamarádka to takhle taky měla,nemohla otěhotnět strašně dlouho a tak si vyřídili adopci,dostali holčičku a ona krátce na to otěhotněla jakoby nic.Takže tak,fakt psychyka dělá asi strašně moc,já jsem dost nervák a všechno si moc beru,ale asi tohoo bylo na mě moc.Tak snad se zadaří,jak říkala jedna sestřička na obi,jak je moc komplikací kolem dokola,tak se zadaří🙂 možná mi chtěla dodat energii 😉
Chanelko uvidíš že se ti tvoji dva bojovníčci udrží a zítra budou 6-8b a pozítří morulky🙂 já měla taky dvě,trochu mě mrzí,že nemáme mražáčky ale co,vždyt je ani potebovat nebudeme ne????? 😉
teda dneska mám břicho jak balon a bolí mě strašně vaječníky:( jak kdybych to měla dostat

miradka
7. zář 2009

Cin, používam novinový papier, keď je núdza tak aj leták z kaufu, ale najlepšie sa mi robí z lidových novin. Inak začínala som som zaltými stránkami, ale tie ruličky boli krátke. Lidovky sú super. 🙂 Chceš to vyskúšať?

miradka
7. zář 2009

Saj, tiež si myslím, že psychika je poriadna potvora, vie zavariť na pekne dlho.. 😠 Veľa takýchto príbehov som počula...

petula82
7. zář 2009

Saj,to nevadí,že nejsou mrazáčci.Musíš věřit,že to bude v pořádku,a ono to tak taky bude! 😉 Hodně štestí.Dneska už cítím břicho,aspoň vím,že se tam něco děje.Asi mě dorůstají nějaký další vaj.No u nás se doma určitě nezadaří,máme dárce.No alespoň nám vychází jiný věci v životě.Lepšího manžela jsem si nemohla vybrat. 😅 Měj se moc hezky .Chanelko tak jak ti je?

sajmona
7. zář 2009

mir : mě se to taky strašně líbí a dala jsem si závazek,že až budu těhotná tak taky budu vyrábět 🙂 uložila jsem si i ty tvoje odkazy co jsi sem dala🙂

sajmona
7. zář 2009

petul: to nevadí ale ted ti to určitě vyjde,jsi pozitivně naladěná...strašně ti fandím 😉 😵

miradka
7. zář 2009

Sa, je to svelý relax, ale dlho pri výrobe ruličiek nevydržím, dávam si pauzy, lebo ma pri tom bolí chrbát..v obýváku máme nižší stol...

sajmona
7. zář 2009

No to verim. Jen jsem u toho moc nepochopila,ty rulicky se lakuji,a nebo az cely vytvor?

cincolina
7. zář 2009

Miradko, přesně jako Saj, taky jsem si dala závazek 🙂

miradka
7. zář 2009

Až keď máš celý košík hotový, tak potom ho namoríš a nalakuješ. Ale lakovanie nechaj radšej na mužíka 😉 Mne už sľúbil, že mi ich nalakuje

miradka
7. zář 2009

Super holky, teší ma že aj vás sa pačia takéto výtvory 🙂

sajmona
7. zář 2009

Cin: takze by jsi mela zacit🙂 takze lidovky...a rulovat🙂

miradka
7. zář 2009

Holky, aj chcete, možete sa mrknúť na moje fotky. Pridala som tam pončo, ktoré mi uštrikovala svokra. Je úplne úžasné a hodila som tam aj fotku toho košíka čo som teraz naposledy robila. Ešte ho bude treba raz prelakovať, aby bol pevnejší, ale to už si urobí miláčik... 🙂

lucka.adis
7. zář 2009

ywushko, věcičky SUPER, jsou moc pěkné a náááádherně voní 😵 😵
Fakt jsem spokojená a těším se na další Aukrování, akorát mě to prostě nějak nejede, takže bych tě musela zase zneužít 😀

Mir, mrknu na to pončo a výtvory.

Do teď jsem byla s Áďou na hřišti a teď se chystám péct bábovku a potom ji poleju čok.polevou 🙂

irminka
7. zář 2009

Mirad: to pončo je moc hezké a ten košíček také...a jak ti dlouho trvá než ho vyrobíš?

cincolina
7. zář 2009

Saj: 😀

cincolina
7. zář 2009

počkám na tebe ;)

lucka.adis
7. zář 2009

Mi, moc pěkné pončo... tchýně je šikovná 😉 a košíky jsou super.

miradka
7. zář 2009

Díky Irmi a Luci. Košík som robila asi týždeň, veľmi pomaličky...nehnala som sa. Určite by som to zmákla aj za 4-5 dní. Teraz som kúpila ďalšiu vlnu, tak budem mať ešte sveter od tchýni, je to poklad 🙂

miradka
7. zář 2009

Luci, tie vecičky sú super, páči sa mi aj zavinovačka. Takže vy nebudete kupovať teraz perinku? Akodlho vydrží bejby v zavinovačke?

lucka.adis
7. zář 2009

Mir, budeme kupovat peřinku do kočárku..nebo spíš nějakou teplejší dečku a tu dečku určitě do postýlky.
Tu zavinovačku mám hlavně i na to, že v tom může být mimi i v košíku (který budeme na něho mít od známích) atd.mám doma už dvě, ale tato je z nich nejhezčí 😉
Jinak jsem našla ve stejném stylu i sadu do kočárku, takže to objednám taky, ale až po 25tt dřív ne.

miradka
7. zář 2009

Jejda, ja nemám páru o tom, čo treba kúpiť do kočárku ☹

sajmona
7. zář 2009

Cin: takze cca za 14 dni🙂

irminka
7. zář 2009

Mirad: tak podle toho, jestli chceš mít kočárek načančaný podle babiček, tak to si pořid peřinku s kanýrkama, potom fusak, deku a když nebudeš mít fusak, tak na jaře takové ty peřinky do kočárku jako nad hlavu a na zakrytí. Tak jsem to měla u malého, protože mně nechala mamka ušít a nakudrlinkovat přenku. Ted si pořídímjen zavinovačky, fusaky do kočárku a teplé kombinézky(ty už mám i v albíčku) a potom teplé deky.

irminka
7. zář 2009

pardon ne přenku, ale peřinku 😒

ywushka
7. zář 2009

lucka: tak to je dobre,pak ji udelim pozitivni kometar! Klidne me pak zase muzes zneuzit!! 😀

miradka: ja jsem dneska zase delala patchworkove ozdoby pro zmenu. Kosiky mas pekne!!

Ja jdu do postele,jde ulice,tak se mejte hezky pa

lucka.adis
7. zář 2009

Irmi, vystihla jsi to přesně 🙂 já to plánuju tak jako ty, teď mají plno krásných dek do kočárků i teplé, takže já jsem spokojená.

Mir, mrkni n atyto stránky a na sady do kočárků, postýlek atd. : www.mamitati.cz 🙂
Určitě tam najdeš i tu se žirafama, jak mám teď tu zavinovačku.

miradka
7. zář 2009

Irmi, díky za vysvetlenie, zatiaľ som teda o tom neuvažovala, asi sa poradím s mužíkom, ale asi to bude klasika..
Ywush díky, ja zase obdivujme ten patchwork, na šitie som ľavá, aj gombík mám problém prišiť 😀