CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
18. zář 2009

dobre ranko holky🙂 Ja jsem si dneska nejak prispala a to mam tooooolik povinnosti!!! Manzel ma zitra tricet,tak musime zaje pro zakusky,pak musim udelat bramborovy salat,ktery jsem si rozhodla,ze ho udelam doma,bude lepsi🙂 nez ten co by oni dali na raut a zitra jeste budu pect kaceny🙂 se nemuuuzu dockat🙂!!!

Jinak to boleni uz preslo,jeste ze tak...!! Bylo to docela nesnesitelne,taky jsem tam cetla,ze je to od toho ze mam brisko vic vystrcene a ze me asi tam tlaci miminko!!!

Preju vam krasny dne!!

JEJDA VCERA MELI V CHICCU NAAAAAAAAAAAAADHERNE POSTYLKY pro miminka,ale nektere taky naaaaaaaadherne drahe,ale byly uzaaaasne!!! Uplne jsme se nad nima rozplyvali!!!

zabicka007
18. zář 2009

Nazdar děvčátka, jaj, ywuš, jsi mě úplně udělala chutě s tím bramborovým salátem, už mám asi vymyšleno, co budu vařit o víkendu... 🙂

lucka.adis
18. zář 2009

Brý ráno kočky,

ywushko, koukám, že je ti líp...to je super, ale i tak to dneska moc nepřeháněj 😉 bramborový salát, mňááám.
Se těším, jak ho taky někdy udělám a k tomu většinou kuřecí řízky. Máme ho i na vánoce, ale to budeme mít kapra..jaj, se fakt těším!!!!
Pečeš kačeny? Tak to klobouk dolů, protože já ji péct rozhodně neumím a ani bych si na tak velkou " slepici " netroufla 😀 😀

V Chiccu jsme se byli mrknout a taky jsme vyloženě slintali nad postýlkama..akorát ty ceny, tě fakt hned vrátí na pevnou zem 😠 jsem zvědavá, kde budeme postýlku kupovat, asi mrknem na internet a v reálu se na ni mrknem v obchodě a bude to. Stejně budeme přes internet kupovat i kočár, je to výhodnější. Ten náš co by jsme chtěli nás přijde o tři tisíce levněji se vším co by jsme k tomu chtěli než v normálním obchodě s kočárky 😉

Sim, držím palce na dnešek!!!!!!!!!!!!

Kočky, neslezem se někdy? Třeba v Listopadu? (jen takový návrh... a doufám, že už všechny 🙂 )

ywushka
18. zář 2009

lucka: ja upecu vsechno,ja zase neumim delat omacky😀 Ja se setrim🙂!! My mame bramborovy salat porad,manzel ho miluje🙂 s rizkama🙂

elennka
18. zář 2009

ahojda holky 🙂)) všechny Vás tu zdravím... Mám to teď docela hektické.. jinak stále uvažuji, jestli něco podnikat, či nikoliv.. musím ještě za revizní na pojištovnu optat se na nějaké věci... /má teď dovolenou...
O víkendu budu opět pracovat na domečku... ale dneska jsem domluvená, že mizím brzo z práce... musím počkat, jen až kolegyně doveze burčák.../ mám objednaný/.
S tím srazem... ráda se zase s vámi potkám... 🙂))

monulkab
18. zář 2009

Sblanch....ahá, tak takhle to je, já se právě bála, že kdyby se mi udělalo moc folíků, tak že by se nekonala ani ta inseminace, kvůli tomu, aby se třeba nezadařilo až moc a já nečekala třeba čtyřčata....to by se do mě asi fakt nevlezlo...🙂 takže je to, jestli to dobře chápu, tak, že pokud je tam těch folikulů moc, tak je prostě odsají.....ale co pak dělají s těma vajíčkama????to je zamrazí pro případné IVF nebo co????Já jsem vyfasovala "jen"clostil...a uvidíme no. Zasmála jsem se nad příbalovým účinkem: nežádoucí účinky - gravidita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak se mi líbí tvůj přístup, že jsi schopná to brát takhle s nadhledem, já se o to taky snažím, ale moc mi to nejde. Kdybych věděla že se to jednou povede, tak bych byla klidnější, ale takhle....koukat kolem sebe a vidět samý těhule a nevědět jak to všechno s náma bude... 😖

monulkab
18. zář 2009

příbalovým letákem, pardon 😅

lucka.adis
18. zář 2009

ywush, kdyby bylo po mém, tak ho máme taky pořád, ale věřím tomu, že by to manžovi začalo za chvilu lézt krkem..takhle se na to vždycky těší a o Áďovi ani nemluvím 😀
Včera jsem dělala uzenou polévku z uzených žeber a dneska dojdu do kuchyně a půlka mi tam chybí.. manža byl zase večer mlsat a dělal, že on nic 😀

Ell, ahoooooj..jsem tě tu dlouho neviděla. Všechno v pořádku, kočko?

lucka.adis
18. zář 2009

Monulko, no jak to s vámi bude.... také budete všechny brzo těhulky a vůbec nepřemýšlej nad tím, že by se to nemělo podařit!!!!!!!!

miradka
18. zář 2009

Dobré ránko holky, tak som bola u doktora, ale som z neho paf...furt sa nevie dopočítať v ktorom som týždni. Utz hovorí jedno a papiere iné a ešte k tomu splietol dátum, pretože by sa nemalo počítať od ET ale od oplodnenia, čo je OPU.Takže mi vypočítal že som 18+3 ale do papiera do Ostravy na UTZ VVV napísal 18+5 a ja som vypočítala podľa poslednej fotky na UTZ 19+2 😀 Takže ma nahlásil až o 2 týždne do Ostravy, teda 1.10. a to mi ani nepovedal v ktorej nemocnici...ešte že k nemu idem do poradny o týždeň tak sa opýtam. Som z neho na vetvy 😅 Ale aj tak je to zlatíčko... 🙂

elennka
18. zář 2009

Luci, v rámci možností ano.. ale pořád váhám, jestli mám něco podnikat.. Na jednu stranu chci a na jedné mám pochybnosti.. jinak nevím jesstli jsem psala, spermio nám dopadla přimeřeně.. o krapet méně potvůrek a trochu pomalejší, ale vyšla lepší morfologie než před rokem.. ale spíše je problém u mě... No počkám až jaké info dostanu od revizní a pak se možná do něčeho pustím...

monulkab
18. zář 2009

Lucka...já tomu taky věřím,že to dopadne, jednou... 😅 byla jsem nedávno u kartářky (u vás ve Vyškově), vím že tomu sopousta lidí nevěří, tak snad nikoho nepobouřím, a dozvěděla jsem se, že mám mateřství dáno, 2-3 děti 😅 , a jelikož se to opakovalo pořád dokola, tak řelka že to už bude asi brzy....pak se mě ještě ptala jestli máme v rodině dvojčata, tak jsem řekla že ne...no a ona že si mám "dávat pozor", páč mi tam vycházejí....ale mělo by to prý být přirozeně....tak nevím, někdo IUI považuje za celkem "přirozený" zákrok....každopádně se chci dostat k tomu že mi ještě řekla, že si má moje mamka dávat pozor na žaludek (ten den byla na gastroskopii, páč jí v žaludku našli nějaký bakterie, který tam nemají být) mě řekla že si mám dávat pozor na ledviny (v sobotu jsem skončila na pohotovosti s rudou močí) a taťka si má dávat pozor na srdce a cévy, tak doufám že když jsem mu to řekla, tak si opravdu bude pozor dávat.....tím chci říct, že se to evidentně plní, tak doufám že se vyplní i to, že brzy budu mít s manžou mimi 😀

lucka.adis
18. zář 2009

Ell, uvidíš co ti řeknou..ale doufám, že to budou samé dobré zprávy 😉

Monulko, abych se přiznala...nepatřím zrovna mezi ty lidi, kteří chodí ke kartářce a věří tomu, ale tím chci i říct, že takové lidi neodsuzuji a nebudu jim do hlavy tlačit to, co si myslím já. Jestli tomu věříš, tak tomu určitě věř 🙂 a neboj, brzo budete mít to vytoužené miminko i vy. Na Obi jsou fakt jedničky... např.Čadová, zkouší všechno možné a nehází flintu do žita..jasně že tam hrají i velkou roli peníze, ale věř mi, že jsem se setkala i s jinými zařízeními, kde jim nešlo vůůůůbec o to, aby se ti to povedlo, ale hlavně o ty peníze..a když se ti to náhodou povedlo, tak bod pro tebe, protože jsi nemusela solit víc a víc peněz.

Držím Vám holky moc palečky a věřím tomu, že už brzo najdete na těhu testu vytoužené // 😵 😵

lucka.adis
18. zář 2009

Nám kdyby se to nepovedlo před 5měsíci přirozeně hned po OPU, tak jsem mezi vámi... a určitě bych neházela flintu do žita. Vždyť jednou se to musí přece podařit, no ne 🙂

zabicka007
18. zář 2009

Mir, tak ten doktor musí být dobrej zmatkář, takovej trochu mr. bean ne? 😀
Já mám postýlku naštěstí báječně vyřešenou, jelikož mám doma móóc šikovnýho chlapa, tak si jen někde vyhlídnu nějakou pěknou postýlku a on si ji pak ,,obšlehne" a vyrobí mi ji z masivu, už se těším! 🙂
El, dobře děláš, že se do ničeho nevrháš po hlavě, však až se rozhodneš jak dál, tak už si za tím půjdeš a určitě to bude správné rozhodnutí.
Monulkab, já na kartářky taky nějak zvlášť nevěřím, ale onehdá byla Ywuška a pak u Muschka a to co jim řekla ta stejná kartářka to si prostě nemohla odvodit nebo tak, takže na tom asi něco bude...čili můžeš být klidná, těhotenství je ti dáno, takže v poho ne? 😉
A já jsem 100% pro srazík, v listopadu by to bylo ideální, aspoň už si budu moci konečně nakoupit i nějaké věcičky pro mimiš, takže navrhněte někdo termíny, ať to zas není na mě...co LUci? Nechce se ti? 🙂

lucka.adis
18. zář 2009

žabi, mě je to celkem jedno kdy by se to uskutečnilo, klidně se můžeme slézt i někdy o víkendu, ale to nevím, jak by na to reagovali vaše polovičky a jaké by jste měli spojení do Brna nebo kam by se to vlastně jelo 😀

monulkab
18. zář 2009

kde je dneska chrobi??? vždycky tu bývá takhle ráno...

emers
18. zář 2009

ahojte holky,
jen vás zdravím 🙂
k tématu moc co říct nemám, akorát že jsem ráda, že vím na čem jsem z té krve, protože včera jsem měla takový příznaky, že bych si určitě dávala naději, že se třeba zadařilo 😀 však to znáte. Už jen proto na to IUI budu chodit 😉 , je to pro mě úleva. Je to zvláštní jak si tělo dělá co chce, psychikou jsem si teď žádný příznaky navozovat nemohla když vím, že nic. Asi teda příznaky mrchy, po utroši asi nějaké jiné než obvykle. Akorát je sranda, že vždycky zatím jsem se obávala mrchy když jsem šla na záchod a teď samozřejmě když vím že nic, tak mrcha nikde 😀 to je fakt zákon schválnosti. A teď ji volám ať už dojde, ať můžu už zas jít do toho co nejdřív.
se srazem - Já bych určo se s váma setkat chtěla. Mám pocit, že vás znám 😀 protože jsem vás už déle četla. Teď se snad budu více napojovat a zapojovat, tak se snad budeme "znát" a osobně se pak potkáme 😉 Jsem z Brna, ale dojedu kamkoli 😉
Jo a dík, že jste mě tu tak včera přijaly!
Doma jsem pak byla úplně v pohodě, manža se až divil, myslel si, že budu bulit, ale já měla naopak už dobrou náladu, ještě jsem si dělala prču, chudák si asi myslel, že jsem se zcvokla 😀 . Prostě jsem se z toho bleskurychle otřepala a to taky díky vám! 😉

petula82
18. zář 2009

Ahoj holky.Cin.,no já byla na transféru ve středu,mám u sebe dva koblížky.Jedno bylo 8b.a druhý prý v době transféru taky už začínalo mít 8.buň..Mějte se všichni pěkně.Cin,a jak ty?

monulkab
18. zář 2009

emers...jakou jsi měla stimulaci na první IUI? klasika clostil a pregnyl....?

emers
18. zář 2009

monulkab: jo jo, klasika, clostil jen 1x denně a pregnyl jen 5000... a prej reaguju dobře no. Ale si říkám právě jestli třeba kdyby se zvýšila dávka na 2x denně jak to bere většina, a pak pregnyl 10 000, tak jestli by to třeba nepomohlo. Anebo by se to zas mohlo zvrtnout na moc folíků a OHHS, to jako babo raď 😠
akorát mě při tom IUI štve to načasování, co když to načasování není vůbec správný??? co když ten Pregnyl píchnou moc brzy? ☹
petula: jé, tak tfuj tfuj pro štěstí! 😵

irminka
18. zář 2009

holky, já ted ujíždím na pařízském salátu a dvěma rohlíčky, no jsem prostě cvok.....Gulášovka bublá na sporáku a upeču štrůdl. Tátu nemáme doma, má službu, tak dneska jen tak zlehka 😵 . Ale ten bramb. alát s řízečkama bych si teda také dala, mnam 😉

S tím srazkem počítám a už se těším,moc moc

zabicka007
18. zář 2009

Emers, tak je skvělý, že ses s neúspěchem dokázala tak dobře poprat, tak to má být, nevyšlo jednou, vyjde to podruhé, no ne?
Irmi, to já zase mám 24 hodin denně chuť na polívku na vývar, jak jsem ho dřív vůbec nemusela tak teď fakt bych si ho dala neustále, takovej ten poctivej babičkovskej, plnej nudlí, mňam. Jenže já ho tak neumím uvařit, z bujónu to snad ani nejde 😅
Peťuli, takže jsi 2. den po ET že? Doufám, že vydržíš netestovat co nejdřív! Aspoň do desátého dne, co? 😉

petula82
18. zář 2009

emers děkuju za přání.Moňulko já také podstoupila 3xIUI,měla jsem clomhexal.Po něm dvě krásný vajíčka a bylo to prd platný.Je tam malá šance.Pak jsme šli do ivf.
Chanelko,na tebe moc myslím.Tak jak je kočko?Já dneska nevařím.Mám tu kuřecí polévku a až přijede manžel z práce,tak si dáme asi pizzu.

petula82
18. zář 2009

Žabičko jo,je to2.den.Netestovat vydržím,aspoň si to zatím myslím.Nějak to dopadne,na co se stresovat.Adopci máme vyřízenou a to je to,co mě hodně pomáhá.Tak si udělej nějakej ten dobrej vývar.Přeju dobrou chuť 😉

cincolina
18. zář 2009

Petuli, tak drzim palce aby bylo vse vporadku. Do desatyho dne je to moc dlouha doba 🙂,teda ja to nevydrzela... Ja furt bezpriznakova, tak se bojim, aby bylo vse jak ma, ale dovim se v utery na UTZ. Jinak ke srazu se taky moc rada pridam.

monulkab
18. zář 2009

petula....škoda že to IUI nevyšlo, já do IVF nechci jít, respektive ne takhle brzy, asi budu zkoušet víckrát IUI, na IVF bych šla až tak za rok...
emers...a co teď, budete znovu zkoušet IUI s vyšími dávkami? já mám brát clostil 2x deně
zabi....vývar je ta nejjednodužší polívka jaká je, jestli máš doma papiňák, tak ti napíšu jak ho dělám já, je to sranda, dělám ho podle mé mamky, všechno naházíš do papiňáku a pak to akorát po 50 minutách scedíš a zavaříš nudle....je to super, nemusíš se celou dobu vaření o nic starat.

monulkab
18. zář 2009

cinco....já si ani nevšimla že máš pozitivní testíky, jakto že nemáš v profilu že už jsi těhule???? 😕

cincolina
18. zář 2009

monulko, ja mam zatim porad strach to zakriknout... az bude srdicko tak tomu teprve uverim 🙂

monulkab
18. zář 2009

to chápu, já bych to projistotu taky do té doby tajila 😉 jsem hrozně pověrčivá....