CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

klara.k
1. bře 2010

monul - aha, já myslela, že jsi tam byla ten čtvrtek co byl teď. To bude až tento? Tak to držím palce.

chrobacek
1. bře 2010

chanelko děkuju mě břicho vůbec nebolívá při stimulce takže tím líp že tě nic nebolí ... jaké byly folíky?

mmorgana
1. bře 2010

monulko: tak pak nezapomeň poreferovat, jak bylo na genetice. My byli unaveni, ale zato informačně saturováni 😵 Ale Beharka nebyl příliš sympatický. Ve čtvrtek na Tebe budu myslet. Jsi náš jarní předvoj, tak se ukaž 😝 😀

chanel: tak hezky opatrně na vajucha, ať je do zítřka nevytřepeš 😲

chrobi: jen počkej, třeba se společně dokopeme k tomu, abychom netestovaly brzo 😎

Jinak jsem dnes holky byla na rovnátka - dala jsem si zelené a žluté gumičky. Prostě je březen, březen je jaro, tak ať to oslavím 🙂 Vytahoval mi zase šroub, protože se mi zase uvolnil. Příště půjdu na CT, protože se mu nelíbí ta moje kost. A já hned myslela na to, že když se zadaří, tak už příště budu těhu 😎

chrobacek
1. bře 2010

mmorgana... no já nevím já jsem dost testovací maniak 🙂)) tak že bych naopak ted netestovala???

ty jo rovnátka .. ty já jsem měla nosit taky ale jelikož jsem si furt říkala, že budu těhu tak to nemá cenu ... že až po dětech tak nevím jestli je vůbec někdy budu mít 🙂)

mmorgana
1. bře 2010

chrobi: uděláme "netestovací kroužek"! 😎
Rovnátka mám, protože mi přesouvají zuby, abych mohla mít implantát za chybějící zub. Jenže situace v mé puse je složitá, tak už to brzy budou 2 roky, co je nosím 😠 . Ale těch horních se do léta zbavím. Do rovnátek běž - už kvůli tomu, že tím předejdeš mnohým problémům se zubama ve stáří. A děti budou hezkou maminku 😉

chrobacek
1. bře 2010

no jo ale mě zubařka říkala, že bych u toho neměla bejt těhu... 😒

mmorgana
1. bře 2010

Hmm, to jsem se zubařem vlastně neprobírala. Začali jsme rovnátka nosit oba a začali jsem se i snažit o mimi. Rovnátka máme už 2 roky a mimi nikde 😒
Jo, tady píšou, že začít rovnátka v těhotenství má svá rizika - http://www.dentalcare.cz/poradnadetail.asp?scop....

chrobacek
1. bře 2010

no vidíš ale kdyby jsi čekala jak já tak je nemáš 🙂 tak si vyber že? 😀 😀

chrobacek
1. bře 2010

takhle je budeš mít už odnošený

mmorgana
1. bře 2010

Na rovnátkách je nejhorší, že je máme oba současně, takže jsme se už 2 roky vášnivě nelíbali 🤐 Protože ta představa, že s hlavama slepenýma budeme hledat kombinačky je příšerná 😕 Ale až nám je sundají, to bude líbačka jak ve filmu! 😅

chrobacek
1. bře 2010

🙂 ale zase je dobrý, že je máte oba ne? alespon si nemáte co vyčítat 😀

chrobacek
1. bře 2010

tak jsem volala na krev a mám začít píchat až ve čtvrtek tak to teda vůbec nechápu !!!!

xovicka
1. bře 2010

Taky mám rovnátka, minule jsem přecházela z takových růžovočervených gumiček na fialové, fialové gumičky vypadaly moc hezky, ale na těch zubech to moc nevynikne. Před nimi jsem měla tmavě zelené a taky nic moc, za měsíc tam půjdu, tak si dám zase nějaké výraznější. Je docela opruz si s tím čistit zuby, mám na to tři různé kartáčky a v koupelně trávím dvojnásobek času. Nicméně, rovnátkuju s různě dlouhýma přestávkama už v podstatě od dětství a musím říct, že tyto rovnátka s barevnýma gumičkama jsou asi nejlepší, co jsem měla. Nejvíc mě dojímají lidi, co si myslí, že nosím rovnátka, abych byla in. V těhotenství bych ale raději taky nezačínala. Už ta představa ranních nevolností v kombinaci s rovnátkama mi není moc příjemná 😝

mmorgana
1. bře 2010

chrobi: Ty závisláku! Už se nemůžeš dočkat své dávky, co? 😵 Já už se taky nemůžu dočkat 😎
xovi: když počítám i mezizubní, má 5 kartáčků. Můj má některé kartáčky jiné, ale taky jich má 5. Když jsme v létě jeli na vodu, ostatní se nám smáli 😀 Asi před rokem jsem dostala nějakou střevní chřipku - 2 dny jsem blinkala s rovnátkama - fakt nic moc. A můj mi hezky držel hlavičku nad mísou a uklízel po mně. Když jsem přestala blinkat já, začal blinkat on a role jsme si prohodili 😔

chrobacek
1. bře 2010

mmorgana... no spíš jde o to že mi to ted pekně rozhodili ty plány ☹ ☹ ☹ takže ty mě předběhneš 100%

klara.k
1. bře 2010

máte prima téma - blinkací

mmorgana
1. bře 2010

klara: to je taková přípravka na celodenní "ranní" nevolnosti :D

petula82
2. bře 2010

Ahoj holky.Chanelko,tak co? Kolik si jich necháš zavést,asi dvě co.Moni a co ty ,kdy bude test? 🙂 Můžete mě napsat jak jste brali ten Clostil,bere se od toho5-9dne nebo dřív a kolik tbt ? mám jedno balení(10ks),tak asi po dvou,nebo po jednom.

xovicka
2. bře 2010

Clostil jsem brala 3-7 DC, ale záleží jak který doktor. Dává se i 5-9 DC. Já začínala na 1 piluli denně, a když doktor seznal, že ten efekt není valný, tak až v dalším cyklu jsem začla se dvěma pilulema, a dalo by se takhle dojít až ke třem pilulím denně.

monulkab
2. bře 2010

ahoj holky, test nebude, krvácím...

chrobacek
2. bře 2010

ahoj

mon... tak jakej máte plán dál?

klara.k
2. bře 2010

kurna monul - to je mi líto. Ale začíná jaro, tělo začne mít spoustu slunka tepla a vitamínu a hned to půjde líp. Určitě to půjde jako po másle 😉

mmorgana
2. bře 2010

monulko, to je mi líto 😒

sajmona
2. bře 2010

ahoj holky;)
monul: ach jo:( je mě to líto ☹
chanelko tak co jaká úrodička 😉

chrobacek
2. bře 2010

taky jsem napnutá ..... chanelko honem

monulkab
2. bře 2010

jsem překvapivě v poho, smířila jsem se s tím už když jsem měla ovu bolesti skoro 2 dny před IUI. Zvažuju jestli mám jít ještě do dalšího iui ...každopádně, teď budeme mít do května - června absolutní oddych.

mmorgana
2. bře 2010

monulka: to byla 3. IUI? A nezkusíš si při příští IUI vybojovat ten UTZ? Co Ti navrhli?

chanel: Tak honééééém! Pochlub se, kolik bylo vajuch?

Dneska jsem to konečně dostala, takže zítra jdu na Obi 2. DC a v jednu mi dají instrukce co a kdy si píchat. Píchání zdar!

monulkab
2. bře 2010

mmorgana oni mi ten utz prostě neudělají, byla to 3tí IUI, teď dáme voraz, v květnu dovču, pak možná iui (nevím jestli to nezkusím jinde než na obi...) a pak možná IVF...nevím...záleží na mých nervech.

marietea
2. bře 2010

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti s neregovanim na hormony. Meli jsme uz zapocaty cyklus IVF se dlouhym protokolem, pichali jsme si hormony, ale nejak na mne nezaucinkovaly a folikuly mam jen drobne jako bych nestimulovala. Pry se to stava. Takze se cyklus zastavil, k odberu nedoslo, nebylo co odebirat. Doktor sice rikal, ze to muzeme zkusit znovu, ale mam strach, aby se mi nestalo znovu. Davky byly vysoke a proste nic. Jakoby to telo odmitlo ci co. Zkousela jsem hledat informace na internetu u nekoho s podobnym problemem, ze to taky tak mel a pak to jednou vyslo, ale nikde zadne pozitivum. Nasla jsem hodne zen, co na tom jsou stejne, ale zadnou, komu by to i po tom vyslo. Pritom normalne bez stimulace folikuly mam, ale pro odber na IVF to holt nestaci. A prirozene je to u nas vzhledem ke srustum a endometrioze dost nepravdepodobne. Poradte prosim. Snazim se byt v klidu, ale moc mi to nejde a stale se mi honi v hlave, ze bez darovanych vajicek asi mamou nebudu :(

veria
2. bře 2010

Tak tu Chanel si na Obi snad nechali, či co 😕 Ale asi odpočívá, on je z toho člověk celej rozbolavělý....

Marieteo, a nemáš příliš vysoké FSH? Asi by ti příště měli dát krátký protokol, třeba by z toho něco mohlo být...Někdy se to fakt stane, že někomu nějaký protokol nesedne, ještě bych z prvního pokusu nedělala závěry..... Ale je to těžké, chápu, člověk natěšený, že se něco konečně děje, a teď tohle...