CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
11. bře 2010

ver ne myslím, že je to dlouhej protokol, jiné léky a nižší dávky... 😉

anetko gratuluju moc kéž by nám to všem taky tak krásně vyšlo jako tobě

veria
11. bře 2010

chrob, jo, ten dl. protokol mohl mít svůj vliv.....

klara.k
11. bře 2010

antoaneto - my jsme se tady sice nepotkali, ale moc ti to přeju. Běhá mi mráz po zádech. Hodně štěstí a mimču se u tebe bude líbit, to je jasný 🙂

veria
11. bře 2010

Antoanet, taky gratuluju, je to zázrak. Škoda, že se takové zázraky nedějou i u mně, například 😎

mmorgana
11. bře 2010

antoaneto: gratuluji 🙂

chrobacek
11. bře 2010

tak my si asi příští měsíc taky vyrobíme přirozeně 😀 😀 😀

sysysy
11. bře 2010

antoaneta - moooooc gratuluju!!!! Všechno bude v pořádku, nic se neboj!!! Já jsem úplně stejný případ jako ty - ICSI nevyšlo a hned následující měsíc jsem otěhotněla přirozeně stejně jako ty - vůbec jsem nevěděla kdy a jak 😀 a všechno bylo OK.
Moc držím pěstičky, ať máš klidné těhotenství a na konci krááááásné miminko.

chanel
11. bře 2010

Antoanet: obrovská gratulace!!!!!!!!!! Držím pěstičky 🙂 Chrobi...podívejme se, stačilo vyměnit léky a už je to!! Takže super!!

petula82
12. bře 2010

Ahoj Chanelko,tak jak je? Dneska jsi už 6.den? Myslím na tebe,hodně štestí 😉

Antoanetko,móóc ti gratuluju! Kdo bude další?

chrobacek
12. bře 2010

Dobré ráno .... chanelko jj vypadá to dobře se stimulkou škoda toho ET ☹

antoaneta
12. bře 2010

Holky moc děkuji!!! Hrozně moc! 🙂 Budu Vás průběžně informovat o svém stavu a Vám držet palce v pokračování!
sysysy: tak to je super! to jsem ráda, že takových případů je víc, a vy holky věřte! I vy jím můžete být taky!
chrobáčku: kdyby náhodou něco(ale nezoufej, dopadne to dobře)......tak šup šup do vyrábění přirozeně 😉
chanel: držím pěsti, hlavně vydrž s testováním!!!!!

chanel
12. bře 2010

Peto: zatím se držím, ani nešpiním a trnu,netestuji!! Chro: vždycky není všechno ideální,ale rozhoupal se i ten levý a to je důvod k radosti! Anto: rozhodně informuj!! 😉

chrobacek
12. bře 2010

chanel jasně to rozhodně je už jsem ho odepisovala...

monulkab
12. bře 2010

Antoanetko já tady v práci z toho tvýho úspěchu pofňukávám, ale fakt jo!!! Moc ti to přeju, už bylo na čase abychom se tady dozvěděli nějakou pozitivní zprávu. Moje kamarádka otěhotněla stejně jako ty, ´hned první měsíc po neúspěšném IVF...chjo. Je to krásný. Moc moc držím pěsti!!!!

chanel
12. bře 2010

A co Ti v Heliosu, Chrobi navrhli, že při opu rovnou odstraní ten polyp? Zamrazí embryjka, Ty se vyhojíš a hned další cyklus Ti je dají zpět?

chrobacek
12. bře 2010

na to jsem se pochopitelně nezeptala protože jsem byla totálka v šoku a pochopitelně slzy na krajíčku ... takže se asi domluvíme v pondělí kdy se bude dle krve a utz řešit ukončení stimulace.... ale jak to píšeš tak tak to předpokládám bude, ale od dr. to potvrzené nemám, ale tak snad mi to udělají rovnou, že? a ne že mě poženou na sál dvakrát

chanel
12. bře 2010

Chro: rozhodně si přej,aby to tak udělali!! At Tě tam netrápí několikrát,rovnou Ti prohlídnou i dělohu, to je na chvilku.

chrobacek
12. bře 2010

no snad to tak bude 😉

monulkab
12. bře 2010

chrobi to co jsi popisovala s tím polypem je právě to co mi vadí na obilňáku, připadne mi hrozně divný, že v jiných carech, když to přeorientuju na svůj případ, časujou podání pregnylu, dělají utz před IUI a berou to jako samozřejmost, ale na obi mi všichni tvrdí že to u IUI není potřeba a dívají se na mě jako na blázna když jim tvrdím že ovu už byla a IUI je tím pádem zbytečné....stejně tak je to s tím tvým polypem, už nevím čemu mám věřit, buďto to teda nevadí, jak ti řekla Čadová, nebo to vadí a proto ti ho v heliosu odstraní, a nebo to nevadí ale v heliosu to udělají aby něco zinkasovali, člověk neví čemu má vlastně věřit...nevím jestli není lepší radši nic nevědět... ☹

monulkab
12. bře 2010

Jinak já jsem se už rozhodla, IVF v září. Přes léto by to bylo komplikované kvůli dovoleným, a zvažuju Repromedu. Do Heliosu nechci kvůli Šulovi.

chrobacek
12. bře 2010

no moni bohužel si to u mě obil. tímto totálka posral ... i tu stimulku jsem měla špatnou .... a ten polyp musí pryč ten tam bejt nemůže to není že za to něco mají !!!!

monulkab
12. bře 2010

Tak v tom případě ten postoj Čadové nechápu...pokud to vadí, tak ti to odstranění měli navrhnout hned na obi...

chanel
12. bře 2010

já jsem si taky všimla, že Čadová všechno vidí růžově, všechno chválí...no nevím. Kdyby možná ty iui víc kontrolovaly, tak by byly lepší výsledky,mně je dneska divně od žaludku,jinak nic,jen mírné tlaky.

sysysy
12. bře 2010

monulkab - Repromedu nedoporučuju. Tam budeš jen platit a platit....sice prostředí je tam luxusní, ale to je asi tak jedinný můj pozitivní dojem. V podstatě mi neudělali ani žádné pořádné vstupní vyšetření, hned mě šoupli na ICSI, ať jim do prasátka přibudou co nejdřív další zlaťáčky.... Když to srovnám s Obi, tak na obi se mi maximálně věnujou a snaží se najít různé alternativy než hned poslat na IVF.

mmorgana
12. bře 2010

Asi neexistuje "nejlepší CAR". Každá holka vždy pochválí ten, kde se zadaří. Mám takový pocit, že při oplodnění jde taky hodně o náhodu (nebo o spoustu nepostižitelných faktorů). Když se dlouho nedaří v jednom CARu, neuškodí jej změnit - třeba jen ta změna pomůže.
Osobně si na Obi nemůžu stěžovat - udělali mě i mužovi všechna možná vyšetření. Když se ptáme, vždy ochotně vysvětlují. Dají do ruky kartu se všemi výsledky, nikdo neřekl: "Tomu nemůžete rozumět." Jen dr. Řehulková při konzultaci mě trochu rozhodila svou otázkou, abych si vybrala hormony. A taky na ambulanci jsem loni narazila na doktora, který se ke mně choval jak k hysterickému hypochondrovi (má "epizodka" s mimoděložním těhu).
Dr. Čadová je pozitivní a povzbuzuje. Když mi řekla: "Stimulujete krásně, to je na pochvalu," tak jsem se rozzářila jak sluníčko. Ale asistentkou by se nestala, kdyby něco neuměla.
Pokud vím, tak cysty, myomy ani polypy se vždycky neodstraňují a ne vždy můžou vadit při otěhotnění - někdy jsou větší rizika spojená s jejich odstraněním. Chrobi, třeba kdybys byla na Obi teď, taky by Ti řekli, že ET nebude, že napřed půjde ten polyp pryč (třeba narostl). Kdyby to bylo tak jasné, proč vlastně začali se stimulkou, když máš polyp?

mmorgana
12. bře 2010

Holky, konec blbé nálady, musíme tu nepřízeň nějak otočit 😠
Už se těším ve čtvrtek na sraz. Předběžný čas je v 18 - pokud si dobře pamatuju, Monulka může až po 18. hodině. Kdyby někdo byl bezprizorní ve Vaňkovce už dříve, můžeme se potkat i dřív (bydlím u Mendláku, je mi to jedno). A těhotná chanelka bude platit rundu 😉 - i když asi jen nějakých vitamínů ... při našich stavech 😅

mmorgana
13. bře 2010

Tak stav z dnešního UTZ - folíky rostou, dávku mi snížili na 75j Puregonu, dneska večer Pregnyl a v pondělí nástup na OPU 😕

chrobacek
13. bře 2010

ahoj ... tak supr 🙂) jsi šikulka jaké byli folíky?

chrobacek
13. bře 2010

mm tak papučky a košilku sebou v pondělí 🙂

monulkab
13. bře 2010

mmorgana a myslíš že budeš ve čtvrtek fit? Holčiny a kde se vlastně v té Vaňkovce sejdeme????
S těmi cary je to boj, já vím....Jsem na vážkách....v září půjdu do toho IVF ale fakt nevím kam..... 😔