CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

petula82
27. dub 2010

Není se čeho bát,je fakt,že nějaká ta otázka co by,když,kdyby...ta tě provází člověka celou dobu.Měj se moc hezky,vypínám pc.dneska mě bolí hrozně hlava,už jsem i zvracela,tak si jdu dát obklad.

veria
27. dub 2010

Měj se, ahoj.

petula82
27. dub 2010

Dobrou noc

majka43
27. dub 2010

Ahoj Chanel, taky si na tebe pamatuji a na Chrobáčka. Já teď chodím do Sanusu Jihlava. Úplně jinej přístup, moc jim tam věřím. Jsem jenom u jednoho doktora a ne jak na Obi, že jsi jich poznala deset a vlastně nikoho. Asi za týden bych měla začít stimulovat na čtvrté IVF.

veria
27. dub 2010

Majko, dojíždíš tam z Brna? No tak hodně štěstí, už by sis to taky zasloužila. A vymysleli ti tam nějaký jiný postup?

majka43
27. dub 2010

Já bydlím 15km od Jihlavy, tak není problém.
Hlavně mi vyléčili cysty na vaječnících. V Brně mi říkali, že cysty nevadí, ale tady jim vadí.
Budu brát Puregon a Antagonistu, akorát nevím co to je. Asi něco místo pregnylu.

veria
27. dub 2010

Jak ti vyléčili cysty? Antagonista je něco, co se připíchává k Puregonu, nevím jestli Dekapeptyl nebo to druhé - Orgalutran či jak se tomu nadává. Pregnyl to určitě není. Tak hlavně, ať ti to vyjde! Dej nám potom vědět.

majka43
28. dub 2010

Brala jsem Norethisteron a jsou pryč.

petula82
28. dub 2010

Ahoj holky.Majko,chtěla bych se zeptat,jak to je v sanusu se4.ivf. Já 3už využila v Brně.Já jsem slyšela od hodně lidí,že si Sanus v Jihlavě chválí a zajímalo by mě na kolik peněz ti řekli,že to 4.ivf výjde.

monulkab
28. dub 2010

ahoj holčiny, přišla jsem se juknout jak to jde a optat se na jednu věc, za měsíc jedeme na dofču k moři, a mě samozřejmě jako každý rok vychází MS asi 3 dny před odletem, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás nemá zkušenost třeba s posunutím ms na dřívější termín, třeba pomocí utrogestanu? na mě vyvolávačka zapůsobila až 10 dní po píchnutí, takže do té bych určo kvůli urychlení ms nešla, loni jsem měla Norethisteron, nevadil mi, ale nesmí se při něm otěhotnět tak mám strach aby kdyby se nám na dovči náhodou zadařilo, tak aby nebyl pak problém....poradíte mi někdo?
Ještě mě napadlo, jak to je s braním HAK před začátkem stimulace na IVF, všimla jsem si že některé z vás ji vyfasovali, tak nevím, jestli si o ni nemám říct, když jdeme příští týden na konzultaci do Reprofitu....proč se to vůbec nasazuje?

chanel
28. dub 2010

KUK, už to mám za sebou!! vůbec nejsem unavená po narkoze,jako na Obi. Nic mě nebolí a hlavně, vše o.k., děloha čistá bez jakéhokoliv problému, konec vejcovodů není ucpaný,ale nešlo se podívat ne celé, to je škoda.Čípek v pořádku, bez endometriozy, jen pro jistotu se udělala abraze ednocervixu na histolku. Jinak trochu krvácím,ale jsem šatstná, bála jsem se, že bude hůř. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Majko: tak já mám taky lepší (prozatím) pocit z jiné kliniky, než na Obi. Tak y by mě zajímalo ceny 4 ivf. Peto: trpíš migrénami? Já občas jo, zrovna včera mi večer taky bylo blbě,hlava mě třeštila,ale naštestí jsem to zaspala. mono: no tak to vůbec nevím 😒 ,ale antikoncepci dávají podle odběru krve, když potřebuješ sklidnit hormony, mě ji dali před prvním pokusem,ale pak mi u dalších ne, a to mi čadová řekla, že není potřeba zbytečně tělo dopovat hormony, tak si pak vyber. Krev jsem měla asi v pořádku.

chanel
28. dub 2010

ale Mončo, v RF Ti všechno poradí co a jak

chrobacek
28. dub 2010

ahoj no tak to je rychlost jak blesk .... .je moc dobře, že jsi v porádku tak ted hurá do nativu ne?

chanel
28. dub 2010

chrobi: ahoj! Jo hurá do toho,ale musím počkat, před měsícem jsem měla ivf, takže až tak červenec 😝 ,ale hlavně, že jsem zase o kousek dál........prostě dr. říkal, pořád to zkoušet dokola a dokola

chrobacek
28. dub 2010

no jasně odpočinek a šup na to 🙂 jj v Reprofitu s minimálka to vali furt dokola to je pravda, ale taky mají úspěšnost....

chanel
28. dub 2010

a ted si říkám Chrobi, kde byl teda problém? Když mám dělohu o.k., a to mi předtím dr. řekl, že tam mohou být srůsty ☹ a nic a nevyšlo mi to ani jendou

chrobacek
28. dub 2010

chanelko třeba ty jsi ten člověk co mu sedne minimálka věř tomu 🙂)

chanel
28. dub 2010

snad jo,ale tam je o embrya a u minimálky jich asi budu mít málo, možná dvě a jedno by se mohlo chytnout,doufám, že i Ty budeš mít pozitivní test co nejdřív 😝

chanel
28. dub 2010

omlouvám se za překlepy, nějak mě blbne klávesnice 😠

chrobacek
28. dub 2010

jo v to taky doufám 🙂 děkuju ... no však mrkni na téma Reprofit Olomouc 🙂

majka43
28. dub 2010

Holky, IVF bez pojišťovny v Sanusu vyjde asi na 60 tisíc jako na OBI. Bez léků říkal 40 tisíc, záleží jaké potřebujete dávky. Já potřebuji hodně velké a tak jsem sháněla puregon přes internet.

veria
28. dub 2010

čau holky, no já dnes zase měla den. Nejdřív jsem přišla ráno pozdě na jednání, začínalo 8:30, já dorazila 8:33, ale už tam nastoupeno v jednačce 10 lidí v plné polní a kolega mi už volal, kde jako jsem. Takže docela trapas. Pak jiné jednání v Brně, soudce straaašně pomalý, a protože mi už za 40 min začínalo další jednání v Blansku, musela jsem odejít dřív a při té příležitosti zapomněla u soudce průkazku. No ale to nebylo všechno. Dojela jsem do Blanska, včas, jednání v poho, tak jedu zpátky a na půl cesty mezi Brnem a Blanskem je benzínka, kde jsem natankovala. Chci jít zaplatit a zjišťuji, že nemám peněženku!! Jak jsem ji na tom soudě v Blansku prohrabávala kvůli té průkazce, tak jsem ji tam nechala (jakoby v "lavici"). No takže naštěstí jim stačilo nechat tam do zástavy mobil, já zpět do Blanska na soud, zpět k pumpě zaplatit, pak na soud v Brně pro průkazku.....Připadala jsem si jak největší blázen a říkala si, že je nejvyšší čas na MD....Ovšem obávám se, abych to dítě jednou nenechala před obchodem.......

veria
28. dub 2010

Ježíš promiňte, to bylo určeno do jiné, "kecací" diskuze!!!! Se omlouvám. Mám toho dneska vážně dost, jak vidíte. Tak se aspoň pobavíte snad🙂

veria
28. dub 2010

Chanel, tak super, že to máš za sebou, já ti říkala, že to nic nebude. No a jestli ti udělali abrazi, tak ti to tam narušili a embrya se budou chytat, no jéje, to uvidíš 😉

veria
28. dub 2010

Holky, co jste teď nedávno byly na IVF, nepamatujete se, které dny se dělají utz kontroly folíků? Nejdřív se dělá utz na začátku při MS a pak jedna (nebo dvě?) kontroly. Nevíte, kolikáté dny cyklu to jsou? Potřebuji to přesně, jestli to třeba nemáte zapsané, dík.

mmorgana
28. dub 2010

veria: měla jsem IVF v březnu, chodila jsem na UTZ 2., 7., 10. a 12. DC. 14. DC byla OPU, 18. DC ET. Ale myslím, že množství kontrol se pak řídí podle toho, jak rostou folíci.

veria
28. dub 2010

Morgano, dík. Já měla v mezidobí jen dvě kontroly, jedna kolem 7 dne a druhá kolem 10, teď si to vybavuji. OPU a ET jako ty, 14., resp. 18. den, to vím určitě.

veria
28. dub 2010

Ještě jeden dotaz. Měly jste na IVF neschopenku? Jaké vám dali na Obi vycházky?

petula82
28. dub 2010

Chanel,tak koukám jak si to zvládla.Když to máš v pořádku,nenabídli ti třeba zkusit IUI? Ptala ses jestli netrpím na migrény,normálně vůbec,jen včera to bylo úplně příšerný,já i zvracela.Veria na obi dávají vycházky jen 4 hodiny.Jak jsem měla na podzim to 3.ivf,tak jsem měla taky tak málo hodin a jak mě pak po revizi předali k mé doktorce,ta se divila,že mám napsaný jen 4hod.,tak mě to přepsala na hodně hodin(myslím,že to bylo9hod.)
Já byla odpoledne u kamarádky,má dvě holčičky,jednu v první třídě a druhou necelý tři měsíce starou.Ta je tak nádherná.Tak tetička(já) vozila.Mějte se hezky.pá

chanel
28. dub 2010

veri: co si vybavuji, tak tři ultrazvuky, pak opu a pak et. Měla jsi pravdu, nic to nebylo 😝 , myslím, že abraze nebyla, dr. říkal, že mi vzal jen abrazi čípku, to poslal na histolku, že děloha je v pořádku, že nebyl důvod 😅 Peto: tak to muselo být dost hrozný, když Ti bylo až tak zle 😔 ,kolikrát je mi taky od bolestí hlavy blivno, teda včera mi bylo, naštestí jsem to zaspala, ale pořád jsem se od pěti od rána budila,abych nezaspala 😀 Takže sis dneska povozila mimčo, taky mi jedna známá dneska přivezla,svou holčičku týden starou, šla s ní ven, nádhera,jak panenka 😉