CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
30. črc 2009

to doufám, že ví, co dělá....i když někdy o tom silně pochybuji..no nechme to být...prostě musí být všechno OK a přes to nejede vlak 😀

irminka
30. črc 2009

gabi, je to fajn, je tam krásně, klídek a jsme u lesíka, takže, když je velké vedro, můžeme se hezky schovat do stínu. Vyspí se tam 5dospělých lidí, manža tam udělal i elektriku, máme tam vařič, tož prostě pohoda 🙂

irminka
30. črc 2009

gabi: máš pravdu, vše je ok a hotovo

gabina79
30. črc 2009

zní to dobře, taky už bych potřebovala na vzduch a na sluníčko, jsem bledá jak stěna....tak snad se nic nestane, když se podívám ven 😉
bramborovou omáčkku jsem ještě nejedla 😕 ...já si uvařím těstoviny a nějakou plpu na to..něco rychlého 😉

irminka
30. črc 2009

co ty vyvalené oči? 😉 Bramborovka je moc dobrá nebo tomu druzí říkají vajíčková,já nevím....Ty jsi také plpa 😀

lucka.adis
30. črc 2009

Sim, kouknu do kalendáře a dám potom vědět 😉 co ti chlapy, budou tam teda s vámi nebo jenom my baby 😀

Gabčo, tak snad to bude dobrý, musíš věřit 😉 Jinak já jdu na to Veveří právě toho 11.8. v 8:30 tak by jsme se tam mohli popřípadě potkat, kdyby ti to vyšlo na stejný den 🙂 ale ke komu půjdu toť otázka, ta paní z recepce nebyla moc příjemná 😔 každopádně se moc těším, den před tím mám poradnu pro těhulky, takže prcka uvidím i tam 😵 😵 moje dr.mi dělá UTZ pokaždé, ale jak jsem už psala, je to už přes bříško 😉

irminka
30. črc 2009

lucko: mně je to uplně jedno, jestli tam půjdou chlapi, já jedu sama, protože mého manžu by asi moc nebavili poslouchat naše kecy 😉 . Ale každý chlapje jiný, tak v tom nevidím problém, kdyby přijel taky...

zabicka007
30. črc 2009

Luci, souhlasím s Irminkou, klidně chlapi vemte, já svého ale taky brát nebudu - přesně vím, jak by poulel očima nad tou naší ,,slepičárničkou,, 😀
Irmi tak se domluvte na tom společném závozu a dle vašeho datumu se mi ostatní zkusíme přizpůsobit, co ty na to?

miradka
30. črc 2009

Ahoj holky, tak už som doma. Gabi, fotku tam dám, už ju mám vo foťáku, tak to len pretiahnem 😉 Škoda, že ten tvoj dr je taký neochotný. Ja si na mojho nemožem sťažovať. Moc ma zaujala stránka, kde sú hodnotení doktori. Našla som tam aj svojho a mal skoro 100%. Ja som s tým mojím fakt moc spokojná, je to zlatíčko...aj keď strašne vyťažený. Dnes v ordinácii ordinuje iný dr a bola úplne prázdna čakáreň. No a keď som išla v utorok na kontrolu, museli sme stáť v čakárni. Všetci chcú jeho a ordinuje len 2 dni v týždni...

Irmi, čo je to bramborová omáčka? Tuto to nikto nepozná, ale na slovensku robíme zemiakový prívarok, to je taká hustejšia omáčka a milujem ju 🙂

simulin
30. črc 2009

Irmi, no fakt závidím, táááková pohodička 😎

gabina79
30. črc 2009

Luci, jj, musím tomu věřit 😉 ...já bych chlapa nebrala, jen v krajní nouzi...a to bych se ho snažila někam uklidit 😀
S tím Veveřím ještě uvidím, co řekne manža, popř. kdy budou mít termín, ale tipla bych, že bych tam jela později...uvidíme 😉 ....a s tím utz myslím, že kecal, že mu uhradí jen jeden měsíčně...kdybych nebyla v nemocnici, tak bych k němu šla a dělal by další utz už před 14 dny...před tím to aspoň říkal...navíc pokud dojde ženská s nějakým problémem, tak přece musí utz udělat nezávisle na tom, jestli ho ten měsíc už dělal nebo ne...no ale to je jedno, já se s ním dohadovat nebudu, pak by to bylo ještě horší...
tak udělala jsem si tu plpu 😉 , tak se jdu najest a pak si dám šlofíka, dneska jsem toho v noci moc nenaspala...tak papa zítra 😉

monterka
30. črc 2009

Gábi,měla si na tom ult.trvat! Za celé těhu hradí pojišťovna tři ult.,ale když chci od něj udělat ult.navíc zaplatím mu 300kč a mám klid že je malý v pořádku.

zabicka007
30. črc 2009

Mír, můžeš sem hodit ten odkaz na ty doktory? Vím, že už jsi ho sem dávala, ale nějak ho nemůžu nalézt 😅

gabina79
30. črc 2009

Monti, teď už je to jedno....pro příště vím, 300 se dají...ale je to nefér...takhle si aspoň říkám, že je dobré, že se ve mně nešťoural, že spodek zůstal vklidu 😀 ...podívej se na ty stránky známý lékař a přečti si, co tam je o něm napsané 😉

pilotkaanetka
30. črc 2009

hanul zítra jdu do poradny 🙂

monterka
30. črc 2009

Gábi,já už to projížděla a četla dávno. Jenže v Kyjově si vybrat je těžké. Ten kdo by se mi zamlouval,tak jak na potvoru nebere nové pacošky.

gabina79
30. črc 2009

Monti, moje řeč... 😒

simulin
30. črc 2009

Taky jsem na ty lékaře kukala, ale toho svého tam nějak nemůžu najít. Asi tam není. ☹
Taky jedu zítra do Brna na Obi do té rizikové poradny k dr. Vránovi, tak jsem zvědavá, co tam se mnou budou provádět.... 😅

simulin
30. črc 2009

Sakra, se dívám do zrcátka a jsem samej beďar, to je děs. 😠

ywushka
30. črc 2009

zabi: nemysli na takove silene veci!! Neboooj hlavne bud v klidu,nestresuj se a odpocivej!!🙂

Pilotka: ja tady netrpelive cekam na ten tvuj porod kazdy den 😀

miradka: se kukni na net urco ti neco musi vyjet co se tyce tady techto skol!!!

irminka: ja mam uz domluveneho manzela,me slibil ze me klidne priveze i odveze 😀

JINAK MAM NOVINKU VOLALA JSEM SI NA VYSLEDKY TRIPLE TESTU A JSME ZDRAVI!!!! VYSLY NEGATIVNE!!
Byla jsem na te pedikure,nechala jsem si na nohach udelat manikurku francouzkou,tak to ted abych chodila jen v zabkach aby kazdy videl jak mam hezky nozicky 😀

gabina79
30. črc 2009

Tak už jsem se najedla a teď do těch hajan...tak se tu mějte, zítra se zase ozvu 😉
Sim, hodně štěstí na zítra...to bude možná nějaké vyšetření, ne? No uvidíš ...určo to bude dobré, třeba mimísky i uvidíš 😉
Tak papa 🙂

zabicka007
30. črc 2009

Ywuš tak to je super!!!! A všechny je budeme mít mimiška zdraví, i snažilky, určitě jo!!!!! 😀

simulin
30. črc 2009

Ywushko, tak to moc gratuluju, určitě je to fajn pocit. Snad nás to taky čeká. 😉

simulin
30. črc 2009

Gabi, díky no moc ráda bych je zase viděla, ale když ne tak 5.8. jdu na ten screening, tak snad tam mi je ukážou. 😉 Pěkně odpočívej a zchrupni si i za mě, já jdu něco dělat, ať tu nevynesu spaní. 😒

lucka.adis
30. črc 2009

ywush: já se na pedikůru taky chystám, ale nevím kam..možná asi zajedu k ťamanům, jsou v tomhle vyhlášení i na francouzskou manikůru, takže bych to spojila 😉 jinak gratuluju k výsledkůmm super!!!!

Holky, já bych manžu vzala jenom pod podmínkou, že tam budou i ti vaši chlapy 😉 jiank by ho to samotného s námi nebavilo a za druhé by se tam cítil dost blbě 😀

Mě se dneska nechce nějak chrupčet, ale možná odpadnu 😀 zítra jedem na nákupy, něco koupit na sebe, už mě to začíná tlačit. Pojedem do Brna do jednoho spešl obchůdku kde prodávají i ty bomba těhu trička s nápisy např. " nesahat kopu " atd. 😉 takže se těším, až si zítra vyberu.

irminka
30. črc 2009

tak holky, nenechávejte datum na mě 😠 Mně je to fakt uplně jedno, já jsem doma furt a furt.

Bramborovka: dám vařit normálně pokrájené brambory, sůl, pepř, nové koření, bobkový list.....zvlášť vajíčka na tvrdo....zvlášt zásmažku
Až jsou brambory hotové, přileju mléko či smetanu, potom přihodím zásmažku a provařím...oloupu vajíčka, nastrouhám je nebo pokrájím a šupnu to do omáčky....ochutnám a když tak přidám trošku octu a podávám....čerstvý chleba je k tomu výborný...no a ještě vyndám ten bobkáč a nové koření at se nezasusíme 😉

irminka
30. črc 2009

pardon-nezadusíme 😝

irminka
30. črc 2009

ywuš: tak to je super, už můžete být v klidu, gratuluji.. 🙂

ywushka
30. črc 2009

Moc dekujeme za gratulace🙂

irm: no snad uz jo🙂,jeste druhy screening mame pred sebou