CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
16. srp 2009

Ahoj Holky, zdravím vás, vidím, že jste o víkendu byly spíš někde venku a že jste toho moc nenapsaly, což je dobře 🙂 .

My jsme byli na chatě, na houbách, pes se koupal v potoce a v bazénu s taťkou, takže je šťastný jak blecha a pospává.

Jen jsem dostala migrénku, takovou tu předmenzesevou, takže saj - testy jsem už nedělala 2dny 😠 ! Je to zbytečná ztráta peněz.

veria
16. srp 2009

Muschko, kolikátý den jsi po Ketu? Kdo ti ho dělal? Jako z příznaků na ms bych si nedělala nic, já měla předmenstruační bolest zad a břicha jak vyšitou, že jsem si dala jeden den panáka a druhý dva svařáky, jak jsem myslela, že to nevyšlo, a vyšlo. Takže klíííd zatím.

muschka
16. srp 2009

Veri, jsem 9.den po KET, ještě je naděje, ale moc do toho nevkládám. Ve středu jdu na krev a dám vědět.

veria
16. srp 2009

A test z moči sis dělala?

muschka
17. srp 2009

dobré ránko veri 🙂 ,

test z moči 10.den po KET mám negativní a hlava furt bolí. Dělala mi ho Čadová. Veri a Ty už jsi měla KET úspěšný? Je pravda, že po KET stoupá hladina hcg pomaleji než po ET?

Dobré ráno Žabi, teda Tvoje poslední zkušenost s OBI je dost šílená. Jestli natrefím na tu novou doktorku, tak nevím co udělám 😝

Holky, v 11h jdu k paní léčitelce, objednala jsem i kamarádku, tak vám pak povím.

ywushka
17. srp 2009

Krasne dobre ranko! Manzel dneska dela ty zkousky,jejda jsem z toho asi vic ve stresu nez on sam!!! Musim se odreagovat nejakym uklizenim,alespon trosku to tu musim dat dohromady!! Kdyz nesmim nic tahat,tak alespon neco udelam!!

Preju vam nadherny den plny slunicka

My jsme vcera byli se svagrovou v ikeii,koupili jsme si do naseho noveho domecku uplne krasnou vazu🙂,bylo nam lito ji tam nechat!🙂,ale vcera bych asi vykoupila pulku ikeii🙂

simulin
17. srp 2009

Dobré ránko,
tak jsem vás konečně dočetla, o víkendu jsme byli u těch manželových bratránků v H. Moštěnicích. Proběhlo to celkem v klidu a bobci návštěvu tamní nemocnice tentokrát nevyžadovali 😉 😀
Źabi, jsem moc ráda, že jsi zase mezi náma a moc gratuluju k srdíčku. Musel to být opravdu šok, nějak je jich tu v poslední době hodně. Snad už poslední. 😒

simulin
17. srp 2009

Jinak přeju moc štěstíčka všem holkám na stimulku. 😉 a na ketíky.
Muschko, ty nic ještě nevzdávej, třeba ještě hcg není tak vysoké. 😎

simulin
17. srp 2009

No nic kočendy, musím jít něco dělat, dnes je pondělí, tak musím vypsat zápasy na tabule. 😠 Se mi fakt děsně nechce.

Jinak pokud se nic nevyvrbí, na srázku se mnou počítejte. 😉

veria
17. srp 2009

Muschko ahoj, ne, já měla úspěšný ET, ale v 11 tt to bohužel zamlklo. Tak teď mám z toho pokusu ještě Ket. Ale mám jen dvě zamražené embrya, ani to ještě nebyly moruly, tak tomu moc šancí nedávám. No uvidíme. Podle mně by po Ketu mělo hcg stoupat stejně jako po ET.

muschka
17. srp 2009

Aha Veri, to je mi líto. Nemáme to fakt my ženský lehké ☹. Ale musíme věřit, že se jednou karta obrátí 🙂 . Já mám vždycky hodně víry a energie a jak začnu cítit, že to nevychází, (mám pocit, že to ženská pozná), najednou bych se vším praštila. Jsem takovej ten nadšenec, co skály láme ale z toho pak je dost na dně i z blbosti, ach jo 😠

S tím hcg bych taky řekla, ale už dvakrát jsem to tu četla, že to jde pomaleji nahoru. Ale tělo přece nepozná, jestli dostalo embryjko z ET nebo KET...Navíc po KET může být embryo ještě ve vyšším stadiu vývoje než po ET...

No nic, já valím ještě do práce, manžel nosil neschopenku týden v kabeli a ještě ji polil vodou, super 😝. Takže jsem ji vlastně neodevzdala... 😉. Ale k paní léčitelce se už moc těším.

Holky, nevíte, jestli mi dovolí hned další KET v září? V červenci 1.IVF, srpen 1.KET a v září hned druhý? To by ale nemuselo vadit, že? Máme tam totiž dovolenou, takže bych to sfoukla bez neschopenky...dík pá

lucka.adis
17. srp 2009

Ahoj kočky, jdu vás v rychlosti jenom pozdravit a mrknout na to, co je tady nového 😉

muschka
17. srp 2009

A Veri, já dokonce slyšela, že nejlíp se zamražují nižší stadia embryjek, takže kvalitu můžeš mít super super a stadium blastocysty jako já a nic z toho a naopak holky měly nižší stadia a po KET jim to vyšlo. Takže nic není ztraceno 🙂 !

veria
17. srp 2009

Muschko, na tu tvoji blastocystu jsem teda dost sázela 😒 Upřímně řečeno, fakt to asi nevyšlo, když 10. den test nega. Ale jisté to není, vyčkej na krev. Bereš pořád ten estrofem a utroš? Mně to přijdou děsný mega dávky hormononů, denně 3 estroše a 6 utrošů, to nechci vidět ty krámy potom, to bude masakr.

muschka
17. srp 2009

Veri, já právě už taky vůbec nedoufám, vím, že jsou výjimky, ale normální je že už 10.den tam něco málo je. Léky samozřejmě nevysazuju pro to 1% naděje, ale nemyslím si, že bych byla jiná než ostatní holky...Jo, je to síla, taky si připadám jako krmná slepice 🙂 !

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

ahoj holky, tak včera jsem byla na UTZ před KET ale nevypadá to dobře jen 4mm sliznice. Píchli mi Agofolin, a agolutin a v úterý jdu na kontrolu jestli se někam pohla tak jsem zvědavá....no ale moc nadějně to nevidím. Asi až příští cyklus a s lékama od začátku no uvidíme co mi řeknou v úterý...zatím pa mějte se mooooc hezky pa

veria
17. srp 2009

Hanulo, a bereš estrofem? Mně teda na sliznici parádně zabral, mám ji 10 mm.

muschka
17. srp 2009

Hanuli, neboj, to se může ještě vybrat do toho úterka. Já měla taky nízkou sliznici 12.DC a po Agofolinu do 2 dnů super 🙂 !

simulin
17. srp 2009

Hanul, třeba ještě naroste, do úterka je dlouhá doba. 😉

simulin
17. srp 2009

jéé, to je vlastně zítra, já mám dnes pátek, no ale když říká muschka, že jí za dva dny pěkně dorostla, tak třeba to bude dobrý. 😉

pilotkaanetka
17. srp 2009

Nazdárek zdravím vás 🙂 Jééé koukám že se tu objevila Veria 🙂 tak držím palce at to tentokrát vyjde 😉

elennka
17. srp 2009

Dobré raníčko 🙂

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

jo snad doufám, no dostala jsem dvě injekce a piju kontryhel tak se snad zadaří 😀 veri neberu oni mi hnedka na začátku nic nedali, ale ten by jsem měla brát (jestli to nevyjde tentokrát) hned od začátku...no uvidíme
😅

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

ahoj pilotko tak co malinká? je hodná hod nám sem nějakou fotečku ať se můžem pokochat 😀

lucka.adis
17. srp 2009

Holky, do kdy se má brát utroš???? 😕 Já ho totiž ještě pořád beru, i když jenom jednu kuličku denně 😒

simulin
17. srp 2009

Luci, já ho teď dostala od svého dr. na to špinění místo duphastonu a mám ho ještě na tento celej týden. V letáčku jsem četla, že se bere snad jen do prvního trimestru 😕 a já už jsem druhej, tak snad to není na škodu. 😨

lucka.adis
17. srp 2009

Sim, to já právě že taky takže snad to bude v pohodě.. zítra jsem už 14tt + 0 takže 15tt, snad to mimi neublíží.
Ty už zase kočko špiníš?????

miradka
17. srp 2009

Ahoj holky, dnes som bola na EKG a vobec neviem čo si mám o tom myslieť. Sestra mi urobila EKG a potom ma poslala von a s doktorkou som nehovorila, len mi potom podala správu a tam je napísané:
Diagnózy: Z039 Pozor pro podezř. na nem.n.pat.stav NS ☹ Vobec neviem čo to znamená. Keď mi to sestra podávala, tak hovorila, že je to v poriadku, sinus či čo, ale vobec neviem o čom to hovorila 😠
No a keďže som tam dlho čakala, tak som skočila na ušno-nosno -krčné s tým, že mám už asi 3-4 mesiace problémy som zaľahnutím a zrovna som mala zase zaľahnuté. Tak sme pokecali s doktorkou aj sestričkou, už maljú obe okolo 60 rokov...no a vraj som jedna z mála, že sa občas stáva, že celé tehotenstvo majú ženy zaľahnuté a po porode to akoby zázrakom prejde. Alebo to može byť tiež súvisiace s alergiou, tú mám úplne strašnú a nemožem žiadne lieky...takže po sezóne sa uvidí. Dúfam, že sa nebudem musieť trápiť až do února. Tak ani neviem, či dnešok bol úspešný alebo nie 😒

irminka
17. srp 2009

ahojte holčulky,
miradko: snad to nic neznamená a kdyby ano, tak by ti to řekli nebo by tě hned někam poslali, ale jsou praštění,,že nic neřeknou, potom je člověk jak praštěný a neví co si má myslet 😒

Tak já jsem byla celý víken v jednom kole, sobota to dřevo, sice jen tak zlehka,ale fakt jsem byla hotováa včera jsem si nemohla ani stoupnout, jak mně bolely stehna, no hold už nejsem žádná mladice 😉 a také včera jsem byla s malým na prvním mistráku ve fotbale v Břeclavi a přijeli jsme v 15 hodin, zalehla jsem a vzbudila se až v šest, uplně hotová, měli jsme tu opět spáče, takže vařím, už popapkali a zalezli do pokojíčku na PC, konečně je klid....a ted manža začal opravovat pergolu, ale teda v tom hnusném horku za ním ani nejdu.......

zabicka007
17. srp 2009

Verio, hematom to nebyl, ten vyvrátili... ☹ To byla snad jediná jednoznačná informace 🙂
Mir, já používám Lactacyd nebo Niveu intim. mýdlo, žehlím kalhotky, nepoužívám aviváž, jenže prostě i tak jsem na to náchylná, ono v té nemocnici je to taky těžký, když nikde není ani mýdlo, a byla jsem až překvapená, kolik ženských si po záchodě neumívá ruce...no a pak stačí chytit za kliku, utřít po záchodě a je to... 😠
Jinak tohle jsem našla na internetu, ale taky z toho nejsem moudřejší:
Diagnóza Z039: Pozorování pro podezření na nemoc nebo patologický stav, NS
Číslo diagnózy dle MKN-10
Z039
Popis diagnózy (nemoci) dle MKN-10
Pozorování pro podezření na nemoc nebo patologický stav, NS
Kategorie diagnózy
Z Faktory ovlivňující zdravotní stav