CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
26. čer 2009

pilotka: právě jsem si ráno udělala test ten slabší a ten byl // a asi po hodině mě to nedalo koupila rapid citlivější a nic.To je hrozný,zase myslím jen falešná naděje,Ale je divný kdybych nebyla že by tam byly //,že?
no měla jsem to dostat včera nebo dnes,ale tak nějak mě začalo bolet břicho trochu jinak než obvykle a točí se mi hlava 😒

gabina79
26. čer 2009

Saj, tak zkus ještě zítra další test..a kdyžtak běž na krev 😉 ...bylo by to super 🙂

sajmona
26. čer 2009

no to by bylo🙂 nemusela bych na tu laparku🙂ale už jsem si koupila noční košilku do nemocnice,kdyby náhodou🙂zkusím test až tak v neděli,to už by se mělo ukázat více a nebo to do té doby dostanu a bude vyřešeno...ale stejně mám ted brouka v hlavě,byla docela dost viditelná ta druhá/.

simulin
26. čer 2009

Sun hcg jsem měla docela vysoké 928 pak 1800 a pak asi 6600 😉 Tak že ve skrytu duše jsem si pořád myslela, že tam budou dvě, i když mi tam Kummel objevil jen jedno a to se tak chudák snažil. 😀
Saj, tak to by bylo fakt supr, další těhule, no já bych ten test udělala zítra hned ráno a uvidíš. 😉 a pak krvičku.
Gabi, jj už se ti to blíží nemůžu se dočkat. 😉

chrobacek
26. čer 2009

sune ywushka byla taky 12 den a je těhule 🙂)))

chrobacek
26. čer 2009

saj jééé že by ???? co to bylo za test???

simulin
26. čer 2009

Miradko, tak si to zítra na té svatbě pěkně užij a pořádně se nadlábni, doufám že ti nepříjdou nevolnosti a ty nebudeš moct nic popapat, to by byla škoda. 😝 😀 Já bych si dala svíčkovou. Jaký je u vás zvyka za hlavní chod u nás ta svíčková, mňam. 😉

gabina79
26. čer 2009

jéé, my jsme měli svatbu na myslivecké chatě a byla srnčí svíčková...mňam, ta byla dobrá 🙂

gabina79
26. čer 2009

začínám být nervózní..bojím, bojím ☹

chrobacek
26. čer 2009

gábi neboj prtka je držák 🙂)))

simulin
26. čer 2009

gábi, jsme s tebou 😕 🙂

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

jasně určitě vydrží nebooooj 🙂

sajmona
26. čer 2009

chrob..byl to takovej ten že čuráš rovnou na to zn Unimark stál cca 77 kč
já jsem ted uplně na nervy,furt mám před sebou ty testy y studuju🙂,jestli neuvidím aspon ducha na tom druhým.Už nemám odvahu testnout znovu,zkusím až tak v tu neděli.

sajmona
26. čer 2009

gabi nebooooj,bude to dobrý 😉 držíme palečky

chrobacek
26. čer 2009

sajmon... tak unimark teda zrovna není z těch co nedělají falešné čárky ☹ tomu bych teda moc nevěřila kupuj mamatest ten je tutovka

sajmona
26. čer 2009

Fakt??a myslíš že se může stát že by udělal test falešnou čárku??Já myslela že jen když máš v sobě pregnyl nebo něco podobnýho:(chjooo:(

pilotkaanetka
26. čer 2009

saj já bych to nevydržela a šla si koupit ještě ted mamatest 🙂 😀

sajmona
26. čer 2009

no jo ale tady ve futuru v lékárně mamatest nemají:(

pilotkaanetka
26. čer 2009

tak bych i tak zkusila další 😀

sajmona
26. čer 2009

no...já uvidím:( budu muset stejně něco v práci už konečně dneska dělat...a pak si půjdu asi teda koupit další,doufám že tam nebude ta lékarnica co tam byla ráno,pěkně důležitá🙂))

simulin
26. čer 2009

Saj a jak je silná ta druhá čárečka? Já bych asi taky ještě udělala jeden, do třetice... 😉

sajmona
26. čer 2009

sim: já bych to přirovnala jak má třeba pilotka v albíčku ten test co tam má jeden asi takhle je viditelná

gabina79
26. čer 2009

Saj, držím pěsti a udělej ještě jeden 😉

chrobacek
26. čer 2009

sajm.. bohužel znám pár holek co na tomto testu měly druhou čárku,,,,, druhý takový co dělá druhou čárku je best 2 ten si taky nekupuj.....

hanulamarkova
autor
26. čer 2009

jéjda saj určitě běž do lékárny a skus to znovu 🙂 bud se ti potvrdí nebo ne a hotovo 😉

chrobacek
26. čer 2009

já bych taky letěla pro nějakej jinej 🙂)) nevydržela bych čekat

zabicka007
26. čer 2009

Saj tak to by byla bomba! Ale taky bych zkusila sehnat ten mamatest, všude ho chválí jako nejspolehlivější...stejně nechápu, jak může vyprodukovat falešnou čárku 😒 😠
Gabi držím pěsti, hned dej vědět ju? Kvůli tobě si udělám přesčas 😀

pilotkaanetka
26. čer 2009

ten test co myslí saj jsem si dělala 6 den po ET 🙂

gabina79
26. čer 2009

Saj, já taky používám jen mamatesty, asi jsou fakt nejlepší 😉
Žabi, doufám, že se ten tvůj přesčas moc neprotáhne...snad ty výsledky po té druhé budou 😅