CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

trinity1973
1. čer 2011

@elennka Moc dekuji za info.Vsemu rozumim !!! .... 6x za rok v prirozenem cyklu se stimulkou?? ahaa,to jsem zrovna nevedela,ja myslela totiz, ze celkove za zivot je to jen 3ivf+3iui ....Nebude potom to telo tak nejak rekneme"zblazneny" ,pokud bych vyuzila moznosti 6x za rok se stimulkou clostem? to musi byt dost zaprah pro telo,nebo ne ? ja nevim,ptam se jako hlupak,ale clostik jsem brala a docela potize jsem mela.

elennka
1. čer 2011

No 6x ročně se dá dělat IUI pokud je přirozený cyklus nebo cyklus s clostilem, a co se týká IUI s injekcemi,ta je 3x za život jako IVF.

wendeaa
1. čer 2011

@trinity1973 jojo, je takovej mladší.
přesně tak, taky nemůžu uvěřit tomu, že některá ženská je něčeho takového schopná.

wendeaa
1. čer 2011

moje mamka říká, kdo dlouho čeká na dítě, pak bude mít vzácné dítě. 😅

kobla
7. čer 2011

Ahoj holky. Nikdo nic nepíše,asi se nic neděje,nebo nás ubíjí to horko,nebo jsme všechny tak nějak bez nálady. Já čekám na mrchu,bude to koncem června a pak synarel a menopur najednou. Nevíte,jestli se ten menopur píchá jen jednou denně a zhruba kolik ml ? A dostaly jste k tomu jehly a stříkačky,nebo jste si to kupovaly v lékárně?

makysekm
7. čer 2011

Ahojky..tak já byla včera v CAR kde Dr hodnotila všechny výsledky a domlouvali jsme se na dalším postupui. Spermio máme usper..i mé vysledky byly v pořádku ..takže říkala že nechápe jakto že nemám ovulaci když podle hormonu bych ji měla mít super. Neregovla jsem ani na 4 tablety clostylbegytu. Takže od dalšího cyklu budu píchat injekce jako přípravu na IUI. Trochu se toho bojím..netuším jak zvládnu píchnout si to sama. 🙂

layde
7. čer 2011

@kobla ja injekce a strikaci dostala v caru k ampulim a co se tyce toho kolik mas pichat tak to by jsi si mela 1 den ms zavolat do caru a oni ti reknou .

@makysekm neboj nic to neni ja si picham jednou denne do bricha a jde to nekdy to stipne a nekdy pohoda ani nevim ze jsem si neco pichala 😀

v6r
19. čer 2011

@trinity1973 ano, presne tak - redukce folikulu nebo, v pri´pade uspechu, redukce embryi.. doktori chteji jistotu, abz to nebylo vicecetne tehu☹

leellaa
22. čer 2011

Ahojky, tak se taky přidám do Vašeho klubu, jestli teda můžu? Byla mi laparo zjištěna endo IV. stupně a doporučen CAR na Obilňáku...Včera jsem se byla domluvit s Mudr (Crha) takže zkusíme napřed jedno IVF a pokud to nevyjde, tak bude následovat hormonální "umrtvení"....hned mi brali krev a manža má donést spermíky. Zítra ráno povalím pro výsledky a uvidíme, jak to naplánujeme 🙂

kobla
27. čer 2011

Ahoj holky,dnes konečně začínám špinit a už se těším na mrchu. Vypadá to,na STR, nebo CTV na krev a zahájení stimulky. Už aby to bylo. Ale vypadá to,že na Obi snad všichni zanevřeli. Nikdo nic nepíše. Snad nebudu stimulovat sama. Kéž by to vyšlo. Podpořila jsem to vším možným. Mateří kašička pod jazyk, KoenzymQ10, Přírodní čistící kura od NADEJE-to byly troje na sebe navazující kapky, Femibion-to je taková bohatší kyselina listová a ted piju ještě nějaký ženský čaj.
Rioko,vzpomínám na tebe, už jste se zabydleli? A co Antoa ?Kouknete tady občas holky? Já čtu pravidelně,občas něco písnu. Koukám taky na UNICA,tam se porád něco děje. Doufám,že během stimulky se budu potkávat hlavně s DR Sochorovou. Je to takové mé záchrané lano.

cuddle
28. čer 2011

@kobla ahoj uz jsi zacala stimulku? na IVF? ja jedu, pravda uz pod jinym carem ....ale tak sama v tom nejsi 🙂

trinity1973
29. čer 2011

@elennka Ahoj.Ted mi nevyslo zase IVFko a chtela jsem se te zeptat,kdy si myslis,ze je vhodne jit na IUI ? ted jsem po stimulu a neuspechu. Myslis,ze bych mohla jit uz tento cyklus,kdyz je telo jeste nastimulovany ? ☹
Jsem z toho jantar,nechci zase 2 mesice cekat,nez se telo vycisti. Ja mela v planu jit ted po neuspechu na iui,pak vynechat 2m a dat se do pohody nez vletim na 3 ivf. co si o tom myslis?

riki22
29. čer 2011

@trinity1973 Jestli nevadí, tak odpovím já. Po IVF je dobrý jít hned na IUI, protože může doznívat ještě stimulka a může být víc folikulů, měla jsem to mít stejně, ale folikuly po nepodařeném IVF byly 11. den moc malé 😢

trinity1973
29. čer 2011

@riki22 Nevadi,jasny,ze ne,jsem rada a moc dekuji za odpoved. 🙂 Ja totiz nevim,co a jak ,tak jsem byla zmatena.Vís,nechtela jsem se vrhnout do cyklu a promarnit pokus,tak jsem prave o tom iui uvazovala.. pred chvilkou jsem volala do caru a mudra rikala,at dojdu v patek,tak uvidim.. Ja taky zadny zazrak,2 vajucha a nepovedlo se. Nesmime tomu podlehnout,kazda budeme mit jednou mimco,uvidis. 😉 🙂

kobla
29. čer 2011

@cuddle ahoj, se stimulkou začínám zítra. Snad tam bude dr Sochorová. Budu psát,co je nového. A fakt jsem zvědavá,jak na ten menopur budu reagovat,protože jsem ho jestě neměla. Je to komplet IVF cyklus. Dále pak určitě ICSI a PICSI a PK a AH. AH jsme taky jestě neměli. Takže se těším na uspěch 🙂

kobla
29. čer 2011

@cuddle ahoj, se stimulkou začínám zítra. Snad tam bude dr Sochorová. Budu psát,co je nového. A fakt jsem zvědavá,jak na ten menopur budu reagovat,protože jsem ho jestě neměla. Je to komplet IVF cyklus. Dále pak určitě ICSI a PICSI a PK a AH. AH jsme taky jestě neměli. Takže se těším na uspěch 🙂

elennka
29. čer 2011

@trinity1973 klidně bych IUI vyzkoušela, jak psaly holky, tělo je po IVF nabuzené a pokud máš průchodné vejcovody, šla bych to toho...

trinity1973
30. čer 2011

@elennka Dekuji za radu... Myslis,ze to bude jako nativ,nebo jeste budou stimulovat ? Pruchodny mam jeden,sance nizka,ale porad sance... ☹

riki22
30. čer 2011

@trinity1973 Asi bude záležet, na který straně budou folikuly, ale asi stimulovat nebudeš, protože předpokládají, že ještě doznívá stimulace. Jinak já jsem měla taky jenom 2 vajíčka ve 2 folikulech, stimulovala jsem menopurem, teď zkusím puregon.

trinity1973
30. čer 2011

@riki22 Ja na prvnim mela dlouhy protokol a byl decapeptyl+menopur,byla 2 vaja a .... ted byl kratky protokol,3 vaja a jedno odeslo.Tak moc na stimulku asi nereaguju... ☹
Kdy ted pujdes ? Po jak dlouhe dobe jsi mela pauzu?

trinity1973
30. čer 2011

@riki22 Jeste se te zeptam,myslis,ze ten puregon je je lepsi na stimul? Nevis,kolik se na nej doplaci ? ja na menopur doplacela 700kc za baleni,ktery normal stoji 5 tis.Vim,ze ten puregon je fin.nakladnejsi.

kobla
1. črc 2011

ahoj holky. Tak od včerejska píchám menopur. Snad budu lépe reagovat,než po gonalu. mám za sebou 4 stimulky a počet vajíček byl- 6,8,10,6. K zavedení zbyly vždy jen 2 embrya. Včera mi dělala dr Sochorová ultrazvuk i pohovor. A další kontrola pr tyden ve čtvrtek.

riki22
4. črc 2011

@trinity1973 Nevím, chci to zkusit, měla jsem na poprvý krátký protokol, ale měla jsem cyklus rozdrbanej ještě z Repromedy, uvidíme jak se zadaří teď. Pauzu mám 4 měsíce, mezitím jsem byla ještě na IUI. Jdu v polovině července. teď beru Norethisteron a kolem 18. bych měla začít se stimulkou.

kobla
7. črc 2011

ahoj holky,takže dnes kontrola na OBI. Jsem 9 cyklus ,sliznice 10mm,stimuluju menopurem a něco tam už roste. Jsou tam i dvě 19 i nějaké 15. Podle mně tak 5 slušně velkých folíků a snad do soboty-to je odběr,nějaké ještě dorostou a ty velké doufám neprasknou. Evidentně by byla na odběr nejlepší neděle, ale to má odd 16 bohužel zavřeno. Mrzí mně,že to mají takhle blbě. Je to lehce na náš ukor ☹

vika29
7. črc 2011

@kobla Ahoj, tak držím palečky ať folíky rostou 😉 ..dej pak vědět jaká byla úroda. Bohužel to tak je, ale myslím, že v neděli mají zavřeno skoro všechna CAR. 😖

kobla
10. črc 2011

ahoj holky. Takže pouze 4 vajíčka. Snad ani nemám sílu být smutná. Zatím věřím,že to jsou ty nejlepší kousky a se sprmijemi se budou chtít kamarádit. Zítra budu vědet víc.

layde
10. črc 2011

@kobla tak moc drzim palecky at ti to konecne vyjde 🙂

kobla
11. črc 2011

ze 4 vajíček máme 2 embrya. Jedno dvou a jedno čtyř buněčné. Zítra si mám zase zavolat.Layde,děkuji za palečky🙂

kobla
12. črc 2011

ahoj,obě naše embryjka zabojovala a jsou z nich 72h po oplodnění udajně krásné šestky. Zítra jdu na transfer.

vika29
12. črc 2011

@kobla ahojky, tak moc držím palečky, ať se ti krásně zakousnou 😉 ...a hlavně pak odpočívat a odpočívat 🙂

kobla
13. črc 2011

@vika29 ode dneška ve mně bydlí jedna krásná morula a jedno embryo-12tibuněčné. Testík bude 25 července.