CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
24. črc 2009

Sim, práve o to ide...čo ak sú špatné výsledky? Dá sa s tým niečo robiť? Alebo sa preto radšej chodí v prvom trimestry, aby sa mohol stihnúť urobiť potrat?? Nie že by som do toho išla, ale chcela by som tomu rozumieť...

chrobacek
24. črc 2009

sim na toto odpověd vím, ale radši se neptej

miradka
24. črc 2009

jejda, chrobáčku to znie veľmi veľmi zle... ☹

chrobacek
24. črc 2009

jo holky chodí se na to, aby se zjisitilo zda jsou mimi v porádku a když ne jde se na potrat přesně tak ... a když bude špatné jedno ... to druhé usmrtí (tzv.redukce) a ono se vstřebá ... ale je to riskantní i pro to druhé pochopitelně... takže nic moc ☹

miradka
24. črc 2009

myslela som si to... ☹ takže modliť sa, aby boli obe detičky v poriadku

simulin
24. črc 2009

Jejda, bojím bojím. Snad to bude v pořádku. Ach jo.

irminka
24. črc 2009

simulin: nezaplatíš 2400,-Kč, je za 1.screening- kreva UTZ 1000 - 14OO,-Kč a dokonce v Batovce je to zadara, ale mají tam většinou plno, ani se jim nedivím...

bsik
24. črc 2009

Ahojky jdu vás pozdravit a pochválit jak tu krásně těhulíte 😉 Tan sreening v 1. trimestru je dobrý v tom, že když ti vyjde pozitivní, tak můžeš jít pro vyvrácení nebo potvrzení VVV na odběr chor. klků nebo AMC dřív a případně se rozhodnout pro ukončení těho ještě dřív, než mimi začne kopat. Ale když ti vyjdou špatne až tripltesty v 16tt, tak než se provede AMC a jsou výsledky, tak už to miminko většinou cítíš........No ne že by to byla útěcha.......Ta redukce plodu se dělá ale jen do 12tt Byla jsem na tom tehdy, když se mi poIVF ujaly všechny 3 embryjka.Jinak já byla na screeningu taky na Veveří. Vyšlo mi to pozitivní na DS, ale už mám za sebou i plodovku a výsledky byly nakonec v pořádku 😀

chrobacek
24. črc 2009

BSIK koukala jsem se na tebe, že jste dopadli dobře 🙂 jsi šikulka bojuješ 🙂

irminka
24. črc 2009

bsik: to jso nervy co? Nezávidím a doufám, že to nebudu prožívat také. Já jsem měla ted pro 1.screeningu na DS 1:660, tak to je ok, ale nevím, odkdy se to považuje za velkou pravděpodobnost.Nevíš to náhodou?

simulin
24. črc 2009

Ach jo holky, snad budeme všechny i s mimískama v pořádku. 😉

bsik
24. črc 2009

Chrobi moc děkuju. Mě to riziko vyletělelo hlavně kvůli věku, ale to víš červík hlodal. Irmi většinou se považuje pozitivní screening od 1:300, ale mají to nastavený různě. Na netu jsem se dočetla,že někdě je ještě 1:250 negativní.

simulin
24. črc 2009

Irminko a jaká je teda čekací doba nebo ty Luci, za jak dlouho tě objednali na ten screening? Nevím, jeslti nemám zkusit do toho Brna zavolat, nebo kam se volá poblíž Hradiště?

irminka
24. črc 2009

zkus Batovku,ale tam měli narváno měsís dopředu a nebo Prediko Zlín, tam se to platí, tak by tě mohli někde vprcnout 🙂
Batovka : 577 552 537, 577 552 869
Prediko:577 645 172, mob 606 780 317

simulin
24. črc 2009

Irminko, díky si hodná. Zkusím to. Tak že je to bez doporučení, jen řeknu, že se chci objednat na screening jo?

irminka
24. črc 2009

hm, ano tak......

simulin
24. črc 2009

Tak na Baťovce mi řekla, že si mám zavolat v pondělí, že už tam nikdo není. Tak nevím, jeslti počkat nebo zkusit zrovna to Prediko. 😒

irminka
24. črc 2009

😉 zkus počkat, v pondělí se rozhodneš 😉

simulin
24. črc 2009

Dobroš, ten jeden den už mi nic neuteče. 😉

irminka
24. črc 2009

také si myslím 🙂

rioko
24. črc 2009

holky mě vyšlo riziko DS 1:25 ale já jsem odběr plodové vody odmítla i k vůli tomu 1% riziku potratu, na velkém UTZ se na to doktor Vlašin zaměřil a vady vyloučil. Jo a jedné holce z jiné diskuze vyšlo, blbě šíjové projasnění, neměla nosní kůstku, vyšly jí blbě testy v tom 12 tt z krve, na genetice jí připravili že to bude muset dát pryč a plodová voda vyšla negativně, žádné vady. takže tak je to.

lucka.adis
24. črc 2009

Sim, mě objednala paní hnedka..zeptala se mě v kolikátém jsem přesně týdnu a potom mi hned řekla datum a hodinu 😉

miradka
24. črc 2009

Jejda, tak uvažujem, čo je dobré ísť do tých testov. Aj jednej známej povedali, že bude mať postihnuté dieťa a narodilo sa zdravé mimčo, už má chlapec asi 13 rokov... 🙂

ywushka
24. črc 2009

Gabi: jen odpociveeeej a poradne aby mel cas miminek delat nejake super vykony v brisku!!🙂

Zabicka: ani nevim jetsli jsem ti gratulovala k 5tt???!!! MOOOOOOOOOC GRATULUJU!!!

ja dneska nejak nestiham,to bude asi proto ze tady v podkrovi se pri techto silenych teplotach neda vydrzet!!! Pokud dneska nebude prset,chtela bych se jet podivat jen tady na chvilicku do baru,uz jsem nebyla nikde ani nepamatuju takto si sednout,tak pojedu autem,abych nemusela jit pesky a budu pit jen dzusiky,ale to jen za predpokadu,ze nebude prset. Nas pejsek dneska byl na kontrole,tak chudinka porad chodi s tim silenym krunyrem na krku,ale uz si pomalu na to zvyka,mela ho privazany jen obvazem,tak jsem ji koupila novy mekky fialkovy obojek,aby ji to neskrtilo. Ja jsem na tech triple testech byla vcera a vysledky budou pristi tyden v patek. Mejte krasny zbytek dne!🙂

simulin
24. črc 2009

Luci, no uvidím v to pondělí na kdy mě objedná. Jestli to ještě zvládneme. 😉

miradka
24. črc 2009

Tak my sme sa rozhodli, že na ten screening si počkáme až na 16 tt. Aj keby zistili nejaké zlé veci, nenechám si ich vziať. Takže nie je dovod s tým ponáhľať. Nechcem sa do predu strachovať a stresovať. Beriem to od Pána Boha..ale modlím sa, aby boli v poriadku 😉

rioko
24. črc 2009

mirando ale právě v tom 16 tt bývají často falešně pozitivní, v tom 12 tt ne, jsou přesnější - právě to pro mě bylo důležité, že i když v 16 tt mi vyšly špatně, věděla jsem, že ty přesnější jsou v pořádku

ywushka
25. črc 2009

DOBRE RANICKO!🙂 Jak jste se vyspinkali?😀
My jsme byli si posedet chvilicku v tom baru,uz jsem nebyla takto vecer nikde ani nepamatuju. A tak jsme vcera sli-teda jeli-ja jsem ridila,byli jsme jen tady v baru,ale prece pak nepujdu takovou dalku pesky😀. Vypila jsem asi 7 dzusu snedla jedny bramburky a v deset jsme byli doma🙂. Preju vam krasny den. Ja dneska musim varit,manzel si vymyslel karabanatky.Tak mu musim vyhovet!🙂 Mejte se krasne Pa

hanulamarkova
autor
25. črc 2009

ahoj holky, dobré ráno - tak ještě hodinku a budu volat na embryologii, tak jsem napnutá. 🙂

irminka
25. črc 2009

🙂 doobré ránko,
hani: myslím na tebe a držím potichoučky pěstičky 🙂

ywus: já chtěla jít také na "pivko", ale pohadrkovali jsme se s manžou, tak jsem čučela doma..no nic, prdím na to, jsou to prostě blbí chlapi 🙂