CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
26. črc 2009

Holky, taky to nechci zakřiknout, ale řekla jsem si, že jednou věcičkou nic nezkazím.. ostatní mám tak od rodiny.
A mimču jsem to koupila jako úplatek 😀 aby jsme to úspěšně dokončili-to těhulkovství 😉

Tak my jdeme ven, M se chce tady u nás projít..tak doufám, že aspoň někde na chvilku sednem a něco si dáme, jinak bych si sebou musela vzít nějakou tu miňonku 😀 😀

irminka
26. črc 2009

ahojte děvčata,
tak my jsme právě přijeli od manželovi babičky, byly tam hody, takže jsem se napapkala tak, že je mně opět tak trošku zle 😝
Dnes tu budou spát Ríšánkovi kámošky, mimochodem mladší o dva roky(ještě, že tak), takže zase bude veselo...Je to v pohodě, zalezpu si do klubovny a hrají karty, potom si pustí přenosné DVD, takže já jim přinesu nějaké papáníčko a pitíčko a mám klid 🙂
Ani jsem vám to včera nechtěla psát, ale já jsem i sobě nebezpečná.No, já jsem včera vstávala trošku dřív, bolela mě noha a zjistila jsem, že ji mám nějakou napuchlou, tak jsem si sedla v kuchyni k PC, pustila si malou telku a chtěla si hodin na stůl at mně to odpuchne. A já blbec jsem si sedla na otočnou koženou židli, pěkně jsem se opřela a práááásk na zem...opět zvalená jak jitrnice....musela jsem držet hubu, protože by si fakt o mě doma řekli, že jsem praštěná, ale jak mně manža večer viděl v kalhotkách jak pobíhám po obyváku, tak jsem musela říct pravdu. Vyfotím modřinku a hodím ji do albíčka.....potom ji vymažu, jenom prostě pro ukázku 🙂

hani: budu na tebe zítra myslet, at se mimi hezky zakousnou 🙂

miradka
26. črc 2009

Ywush, ty si v revírní pojišťovně?

miradka
26. črc 2009

Sim, my ešte nenakupujeme, ale ja sa malinko rozhliadám... 🙂

ywushka
26. črc 2009

miradka: jo jsem v revirni!!

irminka: jejda musis na sebe davat pozor s tema padama🙂!!!
ja uz se jdu vyvalit do postele,tam je mi nejlip🙂!!Dobrou nocku

irminka
26. črc 2009

ywus:už se musím nad sebou fakt zamyslet 🙂

miradka
26. črc 2009

ywush a nechala si si preplatiť ten screening v 12tt?

miradka
26. črc 2009

iIrminko, to je poriadna modrina, dávaj na seba väčší pozor!!! 😉

majdula
26. črc 2009

Miradko, ja jsem u OZP a proplaceji tehulim cokoliv za 1000,- takze jsem si nechala proplatit prave ten screening - stal 1400,-
Jo a bacha, neni NT jako NT... oni ho oficialne se vsim vsudy delaj jen na par pracovistich v republice, tady v Brne myslim jen na Veveri a na Orli, protoze aby to melo skutecnou vypovidaci hodnotu a nemuselas pak na ty tripply v 16tt, tak se musi udelat komplexne to sijove projasneni zaroven s temi hodnotami z krve a to delaji fakt jen nekde. Urcite to nedela kazdy gyndr.
Jo a pospes si, ta presnost s rustem miminka klesa... ideal je fakt ten 12-13tt.

ywushka
26. črc 2009

miradka: ten ve 12tt neproplaci!!! Tam kam na ten screening chodim,tak tam nemaji smlouvu s moji pojistovnou,takze si ten ve 20tt zase musim zaplatit,ale ten uz mi proplati!Ja jsme zjistovala co revirni proplaci tehulam: je to nejaky kurz,ale to si nepamatuju jaky a pak je to 300 kc bud si je vyberes na vitaminy a nebo na epidural!!!

miradka
27. črc 2009

Holky, díky za presné informácie. Škoda, že revírní nemyslí trošku viac na tehulky...dnes skočím do pojišťovny a vypýtam si nejaké letáčiky. Inak holky, od včera som strašne precitlivená...každá maličkosť ma dojme a chce sa mi plakať. Nemohla som spať už od pol 5, tak mám zapnuté správy. Dávali slovenské správy a ukazovali ako v nejakom meste urobili program pre postihnuté deti...no skoro som sa rozplakala dojatím.. 😅
No a teraz mi prišiel tento mail:
Hledat někoho, s kým mi bude vždy příjemně
a nikdy mi ničím nepoleze na nervy,
je odsouzeno k nezdaru.
Takový člověk totiž neexistuje.

I milovaný člověk mě může rozčilovat svými nedokonalostmi,
které se navíc setkávají s mými omezeními.
Snášet slabosti druhého s vědomím,
že on zase snáší ty moje, může být hlubokým projevem lásky.

Skutečná láska
dává motiv a sílu
přes všechny těžkosti,
uschopňuje zachovat pouto pokoje.

Tak to dojme úplne hrozne 😅

ywushka
27. črc 2009

Kraaaasne dobre ranko!!! Ja uz taky vztavam,i kdyz se mi vubec nechce,ale jako kazde rano,tak i dneska jsem si vzpomela,ze jsem nasemu pejskovi nedala vecer antibiotika,takze jsem utikala ji dat honem vcerejsi tabletku a v osm ji musim dat druhou co ma normalne na cas a vecer hlavne nezapomnet 🙂!!! Musim dneska zajet do hodonina do prace zavest listek na penizky a vratit manzovo dvdcko co za nej zase zaplatim pokutu-vzdycky si neco pujci a pak zapomena vracet!! Tak vam preju krasny slunickovy den!!!

ywushka
27. črc 2009

Ja jsem se vcer divala na nove na MR.GS a malem jsem u toho curala smichy🙂 slzy mi tekly jak jsem se nemohla ani zastavit!!! Uplne super 😀

simulin
27. črc 2009

Dobré ránko,
tak dneska jdu zkusit volat na ten screening do té Baťovky, snad se tam to nějaké místečko najde. 😝 Jinak jsem i přemýšlel, že když tento pátek jedu do Brna na OBI na tu rizikovku, že se zkusím zeptat, zda by mi ho neudělali i tam, ať to mám při jednom, no ale když říká Majdula, že v Brně je jen na Veveří a na Orlí, tak asi je to zbytečné se tam na to ptát. 😒

miradka
27. črc 2009

Holky čo idete na IVF alebo ste čakateľky na test, mám pre vás pekný článok 😀

http://www.pritelkyne.cz/clanky/umele-oplodneni...

simulin
27. črc 2009

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na ty týdny musí to být přesně mezi 12-13tt, to znamená, kdybych byla 11+5 a 11+3 tak je to ještě brzy? 😕

simulin
27. črc 2009

Mir, kdy jdeš na kontrolu ke svému dr.? Budeš se teda objednávat na ten screening?

hanulamarkova
autor
27. črc 2009

ahoj holky tak já za chvíli vyrazím.Jsem napnutá jak to dopadne, ale to budu ještě 14 dn 😅 í. Moc díky, že na mě myslíte...uvidím, jak přijedem domu, kdy se ozvu. Jinak přeji nádherný sluníčkový den. 🙂

simulin
27. črc 2009

Hanulko, držím mooooc všechny prstíky i na nohách. 😉 To se tam možná potkáte s žabičkou, šla dneska na krev, že?

miradka
27. črc 2009

Sim, zajtra o 14:45 som objednaná, určite chcem o tom hovoriť s doktorom a poradiť sa. Tiež by som chcela, keď už, ísť tam, kde je to oficiálne. Inak ja myslím, že to nie je skoro..tak akurát, ale to ti asi najlepšie povedia keď tam zavoláš

Hani, myslíme na teba 😉 dobre to dopadne a vezmi si hafo peňazí na kryo 😉 😉

irminka
27. črc 2009

ahoj,
simulim: právě je to od 11 - 13 tt, takže 10plus0a více

miradka
27. črc 2009

Irmi, ty si na tom bola? Kde ti to robili? Holky ako mám vedieť kde všade sú tie testy na 100% oficiálne?

irminka
27. črc 2009

miradko: já jsem na těch testech byla minulý týden v pondělí a to jsem byla 12plus4 a to jsem byla už dost pozdě. Tvůj gynekolog by ti měl doporučit centrum, kde se to dělá ofic

simulin
27. črc 2009

Tak jsem volala na tu Baťovku a paní mě objednala na 5.8. v 11:30 a to budu 12+1 a 12+3, byla celkem ochotná. Mám si vzít průkazku těhotenskou a kartičku pojišťovny, jo a chtěla vědět jméno mého gynekologa, nevíte proč? Oni mu pak pošlou výsledky?
Irminko, nejlepší je že vůbec nevím kam mám jít, tak že mě budeš muset poradit, nemáš jejich stránečky nebo nevíš kde to přesně je? 😝 😕

simulin
27. črc 2009

Irminko, ale já jdu taky tak pozdě, myslíš že to něčemu vadí?

miradka
27. črc 2009

Irmi a výsledky si mala hneď?

simulin
27. črc 2009

Holky, tak jsem si teď mazala své prsa a zjistila jsem, že je mám pěkně popraskané 😢 ☹ Mažu si je i 2x denně, ale strašně moc mi za ty 3 měsíce povyrostly z menších dvojek mám snad už čtverky, ach jo. ☹ Nemáte nějaký spešl krém na strije?

miradka
27. črc 2009

Sim, ja mám Elasti-Q a som s ním veľmi spokojná. Mažem len raz denne a niekedy zabudnem. Stál 153,- a je 200 ml. Zatiaľ strie nemám, snáď sa mi tomu podarí predísť. Ja som mala menšie dvojky a teraz mám plnejšie dvojky, teda podprda mi je stále dobrá, akurát v nej vyzerám lepšie 😉

miradka
27. črc 2009
rioko
27. črc 2009

holky na Obi to ale dělají taky, jak šíjové projasnění a nosní kůstku tak i tu krev a je to fakt levnější než třeba na Veveří. Ale zase na Veveří je asi lepší doktor, fakt kapacita...
simulin všude kde jdeš s něčím jako těhotná budou chtít TVého gynekologa, výsledky mu asi pošlou - na Obi jsme si teda na ně jen volala, na veveří v tom 16 tt je posílali