CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

rebo
22. únor 2010

Ahojte snažilky,

ja sa chystám v marci na konzultáciu na Obilní trh ohľadne darovaných vajíčok. Absolvovala som 4 neúspešné IVF a pri mojom veku už nemám inú nádej, len takúto. Chcem len vedieť, že či ste spokojné s týmto CAR-om a že či je tu nejaká úspešná tehuľka s darovanými vajkami. A poprípade koľko to v tomto centre asi vyjde. Máte už veľa strán napísaných a nemám šancu to prečítať od začiatku. Ďakujem.

chanel
22. únor 2010

já už si píchám třetí den a pěkně mě bolí břicho 😖 ,jako vždy. Veri: minulý měsíc jak jsem špinila a měla bolesti, tak mi vzali krev na všechno a říkali, že ovuluji, stejně jsem neotěhotněla přirozeně a pak jen 3DC krev a ultrazvuk a řekli v pořádku můžu začít stimulovat, ve čtvrtek jdu zase na kontrolu a píchám si 175j Puregon a Decapeptyl.Tak mi to napsala ta mladá dr.myslím Pánková. děkuji za info,tak Puregon za 30tis., tak to je pěkná pálka 😅 , no na 4.pokus už stejně nemám peníze a Fostimon nesnesu,takže bud se ted stane zázrak a já otěhotním nebo už končím. 🙄 Veri: a kdyby ti Čadová řekla, at jdeš dřív, že Ti to doporučuje,šla bys?Klarko, at Ti genetika dopadne dobře! Chrobi: co si pícháš od soboty? Ještě ms nemáš?Alisea: zeptej se na Ascorutin, jestli by Ti ho napsali, taky mi dřív tekla krev proudem,ale právě Ascorutin to dal do pořádku! Jinak Tě vítám a přeji hodně štestí!!! 😝

chanel
22. únor 2010

rebo: ahoj! Na Obi jsou všichni super! Bohužel zkušenosti nemám z darovanými vajíčky. Ale vím, že hodně nazpět tu byla jedna holka, co měla dar. vajíčka, čekala na ně,ale pak to nevyšlo 🙄 jo ještě jsem vám chtěla říct hlavně Chrobi, že mě Pánková překvapila, řekla, že mám 4 vajíčka, že je to málo, jestli právě neuvažuji o darovaných....přitom Čadová vždycky říká, jak je všechno super 😠

ivanalysonkova
22. únor 2010

holky, prosím poraďte. Dnes mám píchat Ovitrele, a na Obi mi zapoměli napsat přesný čas (vím, že večer,ale nevím hodinu). Zkoušela jsem se tam dovolat, ale zatím bezúspěšně. Na OPU mám jít ve středu na 9hodin. díky moc

chrobacek
22. únor 2010

chanelko mám od soboty decapeptyl protože mám dlouhej protol mrcha někdy na konci týdne

ivano ve 21,00

ivanalysonkova
22. únor 2010

chrobacek: moc děkuji 😉

chrobacek
22. únor 2010

není za co 🙂 píchá se 36h předem 🙂

chrobacek
22. únor 2010

jo a držím palce 😉

monulkab
22. únor 2010

ahoj chrobi, díky za odkaz, prolítla jsem ho v rychlosti,musím to ještě pročíst. jinak já byla u šuly 3x a pak jsem od něj utekla, ale je to individuální, každýmu sedne něco jinýho. na znamylekar.cz nemá moc dobré ohlasy.











j

veria
22. únor 2010

Chrob - já si myslím, že mi zas dá Synarel a Puregon, dlouhý protokol.
Chanel - kdyby mi řekla, že bych měla jít dřív (nedokážu si představit ale, z jakého důvodu, 3 měsíce snad nehrají žádnou roli, to nejsou 3 roky), tak bych to zvážila, letenky ještě nemám zaplacené 😉
Takže vy už jste všechny pěkně zas v procesu 🙂 Tak držím palce!

rioko
23. únor 2010

holky prosím vás, už jsem dlouho na OBi nebyla, jak je to teď s objednáním na KET? a můžu se objednat přímo k lékaři? chtěla bych k Crhovi nebo Čadové...a nevíte stačí se objenat na duben když chci v květnu na KET? Díky

xovicka
23. únor 2010

U mě MS nakonec o víkendu dorazila, no bylo to asi deset dní po agolutinu, už jsem opravdu nechápala, co se děje... První se mi spustila krev z nosu a hned v zápětí i odjinud. Takže včera jsem absolvovala první odběry, za týden jdu na druhé. Čekala jsem, že mi budou brát kdovíkolik zkumavek, když jsem na lístku viděla, co všechno mi vyšetří, naštěstí to byla jenom jedna malinká. Za pár dní se vrátí do práce kolegyně, na jejíž místo jsem nastoupila, když šla na mateřskou. Já naštěstí zůstávám, ale všichni stejně předpokládají, že každou chvíli budu mít taky děti a zase se tady vystřídáme. Kdyby tak šéfové tušili, že to není jenom tak... Nu alespoň vím, že odteď můžu kdykoliv otěhotnět a mám za sebe náhradu. 😀

mirenkam
23. únor 2010

ahoj holky, tak manžel byl včera na urologii a nedopadl dobře... ☹ jsme objednání na 10.3. na genetiku 😒
holky, mohu se zeptat, co to obnáší?díky

mmorgana
23. únor 2010

mirenkam: to jsme na tom podobně ☹ Minulé pondělí se muž dozvěděl, že má varikokelu a čeká ho operace. Na genetiku nás oba objednali na zítra. Dneska jde na genetiku klarka.k, tak určitě poreferuje. Kam vás poslali? Do Dětské nemocnice nebo na Obilňák? My jdeme na Obilňák, jsme dostali 4 dotazníky, které musíme vyplnit, pak bude pohovor a odběr krve.

chrobacek
23. únor 2010

mirenkam co mu řekli?

mmorgana... kde vám to zjistili? u nás Beharka taky tvrdil, že můj muž má varikokelu, ale další vyšetření to vyvrátila

genetika je OK jen se zeptají na to jak to máte oba v rodině kdo na co kdy umřel atd. jestli jsou všichni v pořádku a jestli nemáte nějaké nemoci atd. v rodině... bezmou krev a čeká se na výsledky cca 2 měsíce

mmorgana
23. únor 2010

chrobacek: vyšel dost špatný spermiogram, Sviteková nás poslala na urologii (na Obi) a rovnou řekla, že by to mohla být varikokela. Muž byl na urologii, říkal, že tam byl dobrý doktor, že si hodně popovídali. Dělali mu i ultrazvuk varlat i ledvin, poslali ještě na další vyšetření (genetika, nový spermio ...). Má varikokelu 2. a 3. stupně, počká se na další výsledky a naplánuje se mikrochirurgická operace (v ČR se dělá jen v Brně a Hradci Králová). Po operaci do tří měsíců pravděpodobně dojde ke zlepšení spermatu.

chrobacek
23. únor 2010

mmorgana k varikokele mám nastudované hodně protože jsme si taky mysleli že ji má můj muž ale jak říkám nakonec na vyšetření v Bohunicích to dr. vyloučila....

chrobacek
23. únor 2010

a ten spermiogram se vám hodně zhoršil? skokově? ale těhu jsi byla takže to není tak zlé ne?

chrobacek
23. únor 2010

takže když nevyjde ivf tak půjde na operaci?

mmorgana
23. únor 2010

chrobacek: muž měl jiného doktora, byl to nějaký Muhamad Nassir (nevím, jestli to píšu dobře). U varikokely 3. stupně jsou ty žíly vidět. Jaká další vyšetření Vám dělali? Jak jste se dostali do Bohunic - poslali vás tam?

chrobacek
23. únor 2010

No Čadová manžela poslala na Obil. k Beharkovi a ten na základě svého vyšetření usoudil tu varikokelu a poslal ho na vyšetření viz moje album... do Bohunic a ještě myslím do dětstké na spec. UTZ a na vyšetření prostaty a na HP atd. všechno vyšlo v pořádku a tím u Beharky zkončil... diagnoza nejasná spermiogram máme už rok hodně špatný

mmorgana
23. únor 2010

chrobacek: než posvačím a sesmolím odpověď, napíšeš další 2 vzkazy 😀 Spermiogram před vícenež rokem byl lehce podprůměrný, ale tehdy můj gynekolog říkal, že je to dobrý a Sviteková říkala, že je dobrý. A teď v lednu dopadl špatně. Jestli další vyšetření u muže potvrdí tu varikokelu, půjde na operaci bez ohledu na to, jestli vyjde nebo nevyjde IVF - kvůli dalším zdravotním rizikům. Říkali nám, že do 3 měsíců od operace se spermiogram může podstatně zlepšit. Jenže mě je 33, nemám už jeden vejcovod a po 35. roce kvalita vajíček prudce klesá. Tak jsme do toho skočili.
A chrobi, díky za informace 😅

chrobacek
23. únor 2010

hm tak to vypadá, že u vás je to opravdu ten problém... protože nám se to nemění ... spíš krapet zlepšuje... já jsem si načetla, že se zlepšuje v podstatě za 6-12 měsíců resp. pokud se za 12měs. od operace nezlepší tak už to lepší nebude.... 3 měsíce se vyvíjejí nové spermie takže bych po 3 měs. žádné zázraky nečekala ale za toho půl roku by to mělo být znát kor když předtím byly výsledky dobré !!

klara.k
23. únor 2010

ahoj holky,
tak jsem tady z genetiky. Byli jsme v dětské (mám pocit že Dr. Beharka), asi hodinový pohovor, kdo měl jaké nemoci, co bylo v rodině. Vysvětlovat nám něco ke genetice jako takové (nemělo to moc úspěch 😀 ), ale trochu to přece jen něco zanechalo. U toho nám vykládal co a proč nám bude vyšetřovat, pak nám vzali krev a šli jsme.

Taky bylo zajímavý, že se nás ptal, jestli bere manža ten profertil a poradil místo něj jen kyselinu listovou a E, že to stačí a cena je nesrovnatelná, což jsme tak udělali už před tím, ale trcohu jsem se bála, že je to špatně, tak to sám od sebe řekl.

Píšu možná trochu zmateně, ještě jsem nejedla a nepila, tak to potom doplním. Jestli něco chcete vědět tak písnite.

petula82
23. únor 2010

Chanelko,tak už jsem si volala na obil.,manžel mě vyzvedne příští týden recept na tabletky,zapomněla jsem název.A začnu stimulaci na IUI.Měj se hezky pá
Jo a hematologie je v pořádku

chanel
23. únor 2010

Veri: díky. 😀 Petulko: Tak to je moooc dobrá zpráva! Hlavně, že je všechno v pořádku a můžeš na IUI, budu Ti držet pěsti a věřím,že to dobře dopadne!!! 😉

chrobacek
23. únor 2010

chanelko kdy jdeš na UTZ?

chanel
23. únor 2010

ve čtvrtek 😉

chrobacek
23. únor 2010

jůůů to bude drámo .... se máš ..... 🙂 to já půjdu tak max příští pátek na první utz 😠

veria
23. únor 2010

Tak jsem byla na Obi, nic nového, domluvily jsme se s Čadovou na květen, dlouhý protokol se Synarelem. A HAK mi předpsala předtím. Doporučila udělat si pro jistotu ještě genetiku.

Klárko - za jak dlouho vás objednali? Výsledky prý budou až za 2-3 měsíce.