CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

xovicka
20. kvě 2010

Já bych asi do Řecka raději nejezdila, mají tam tu krizi, občas nějaké nepokoje, Itálie bude trochu jistější.

sajmona
20. kvě 2010

Ahoj holky 😉
klara.k : 😀 .....odpočívej a připrav se na opu,jsem zvědavá na úrodičku...
chrobi jojo KET je náš....dělá dobře mě i tobě🙂)) ....to bylo jinak v té písničce ale ted tohle bude naše hymna...protože jsem začala zvesela krámovat, a je zase vše na pi....píp
žabi,jsi zlatíčko,jojo asi si tím musíme projít,ale tohle už je vrchol...no já už se tomu směju normálně,Ještě že teda jsou ti moji mražáčci,je to útěcha.
monul,vykašlala bych se na to oddalování akorát si to tím všechno rozhasíš,jsou to přece jen taky hormony,třeba to dostaneš dřív zkus víno,mě to vžycky urychlí,nebo jakýkoliv chlast,ale víno s kolou to jistí.
xovi: ajá být tebou šla bych do iui s inj...aspon se posuneš dál..

sajmona
20. kvě 2010

jinak já bych do Řecka teda jela,já jsem tam byla jen jednou na Parze a bylo to něco úžasnýho,na tu dovolenou vzpomínám asi ze všeho nejradši,byly to naše opožděný líbánky...jojo tenkrát ještě bezstarostní mladí a na všechno plno času...jojoooo 🙂

sajmona
20. kvě 2010

kde je chanelka????? dlouho tu nebyla,doufám že se na nás nevyprdne když je ted v RF...haloooo 😲

monulkab
20. kvě 2010

Nepokoje v řecku jsou u nás nafouknutý do větších rozměrů než to ve skutečnosti je, navíc když už nějaká ta demonstrace je, tak ne v turistických oblastech. (navíc se demonstrace zvrhne jen díky podobným lidem jako jsou u nás např. anarchisti, kteří se jsou prostě jen pobavit a přiživit se) Chodím na diskuzi kde si píšu s lidma kteří v Řecku žijí a tvrdí že Řeci jsou nešťastní jak se jejich situace podává přes média. Lidi kvůli tomu ruší dovolené úplně zbytečně. Je to dobře pro turisty, páč tam nebude tak narváno, ale Řecku to ještě zhoršuje současnou ekonomickou situaci. Teď jsem to počítala, v Řecku jsem byla už 9x a nesetkala jsem se s žádným špatným chováním vůči turistům. Jen mě jednou nasrali na letišti v Aténách celníci nebo co to bylo. Bohužel moje angličtina je tak chabá že jsem je nemohla ani poslat pořádně do řiti....
Ten norethysteron teda nakonec nevemu, tak mi držte pěsti ať to dostanu včas! 😉

monulkab
20. kvě 2010

saj jojo, po práci valím pro lampu červenýho! 😀

sajmona
20. kvě 2010

monul jo dej si aji za mě já počkám na sobotu až mě potvrdí krev a ožeru se taky 😀

sajmona
20. kvě 2010

holky posílám vám na pobavení toho mýho pitomečka umazlenýho 😀

sajmona
20. kvě 2010

a ještě jednu.To je moje miminko,Dám jí dudlík a čepeček,dám si ji do kočárku...a nikdo nic nepozná 😀

chrobacek
20. kvě 2010

Saj tak přesně to se mi vybavilo když jsem to psala 🙂))) takže si na dálku s tebou plácám 🙂

sajmona
20. kvě 2010

chrobi: 😉

chrobacek
20. kvě 2010

saj to je opravdu miminečko 🙂))

a do Pargy máme namířeno 🙂)) já tam byla jen na skok při poznávačce a byla jsem unesená

sajmona
20. kvě 2010

no jako stojí to tam opravdu za to je to strašně romantický místo,doporučuju 😉

monulkab
20. kvě 2010

Ježiš to je mazel saj! Já si stejně jednou toho anglickýho buldoka pořídím! I když víc prdí a chrochtá 😀 Parga mě taky láká, ale pokud můžu něco doporučit tak místo č. 1 má Lefkáda, č. 2 Kefalonie a č. 3. Skopelos

sajmona
20. kvě 2010

monul : no prdí fest 😀 ale i tak ju milujeme 😀
nic holky opouštím vás jdu za povinnostma a odpo sem nakouknu papa

chrobacek
20. kvě 2010

ale Kefalonii ted nikdo moc nejezdí ne?

chanel
20. kvě 2010

Saj: to je od Tebe hezké, že Ti chybím 😉 😉 😉 😉 😉 😉 já si Vás čtu,myslím na Vás a držím všem pěsti,ale mám ted dostat ms a náladu je hrozná,k tomu pes měl otravu,bojoval kdo z koho,naštestí vyhrál,ale už jsem z toho na dně. Moni: na Krétě je krásně,byla jsem tam před 5 lety,ani jeden den nepršelo a krásný moře.Doufám, že je tam už ted krásně, já jsem tam byla v červenci,ale abyste neměli studený moře.Saj. nádherný pejsánek 😝

monulkab
20. kvě 2010

No my jedeme úplně na jih, takže si myslím že teploty tam budou už příjemný, a studená voda mi nevadí, ale myslím že to nebude náš případ....

klara.k
20. kvě 2010

saj - máme taky psisko a taky prdí co to de. Je to už strarej pes, má 11 let a smrdí už tak trochu pořád (hodně), ale co naděláš, rádi ho máme stejně, taky mu říkáme že je to naše miminko, smrdutý 😀

tak jsem dofandila při hokeji a jdu se koupat a holit a balit. Tak se mějte fajn, jak budu moc, tak vám písnu co jsem snesla.

😉

elennka
20. kvě 2010

ahojda holky, mám fotečky od Jílčice, během večera je sem hodí. Je s malou doma, měly žloutenku ☹ tak se slunila.. Zatím se aklimatizují.. 😀 😀

elennka
20. kvě 2010

Tak dávám fotečky malé od Jílčice 🙂

marietea
20. kvě 2010

Ahoj holky, no to je krasa, pekna babulka.

Klari, hodne stesti na OPU, uz se tesim na pozitivni zpravicky. Uricte to bude nadherna urodicka.

Jinak vam tedy holky tu dovolenou docela zavidim, ja bych jela do Recka i Italie, jeste jsem tam nebyla. Anglictina na urovni a je mi to k prdu 🙂 No jo, letos asi nebude nic, mozna nejaka Sumava nebo Orlicke, ale taky dobry 🙂 Uvidime...

Saj, jsem napnuta jak ksandy, ja doufam, ze to v sobotu klapne a i kdyz to vypada ted vselijak, tak ze budes tehu. Drzim palecky.

Jsem zvedava do Majka, verim, ze se s tim svym udobri a on si to rozmysli,. Snad nam da brzy vedet.

U mne se nic nedeje, ctu vas, jen ted neni co psat, nic noveho 🙂

monulkab
21. kvě 2010

ahoj, taky už vyhlížím netrpělivě zprávy od Klarky!

sajmona
21. kvě 2010

ahoj jojo já taky 😉

monulkab
21. kvě 2010

No tak co je, sakryš!

klara.k
22. kvě 2010

holky ahoj, konečně zdravím,
nebylo mi nejlíp a prospala jsem celý den.
Máme 10 vajíček, na všech budou ICSI a v neděli vojat, co a jak.
Jdu vás dočíst, pá a děkuju

klara.k
22. kvě 2010

no moc jste toho nenapslali, dočtené raz dva.

saj- držím palce na testy 🙂 a netrpělivě vyhlížím

monulkab
22. kvě 2010

sajmon tak co? Klarka jsi dobrá nosnice! celý plato 🙂

rioko
22. kvě 2010

dobré ráno chci se vás holky zeptat - v kolik se chodí ráno na UTZ? a do kolikati je to možné? v úterý jdu na UTZ před KET ale takové věci jsme už zapomněla, díky
Klarko blahopřeji to je krásný počet 🙂

klara.k
22. kvě 2010

monul 😀 😀 vtipné to mě nenapadlo

rioko - děkuju, já tam šla vždy na 8, brali mi kre, pak utz a zase zpět na pohovor
a včera když jsem šli na OPU tak tam po deváté už nikdo (z pacientek) nebyl (v čekárně), tak bych to viděla cca do 9? ale nevím