CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
22. kvě 2010

klarko super urodička 😉
rioko: max do půl 9 ,tak mě to řekly sestry.
Jo jinak holky já negativní 😒 ......příští týden se mám stavit a napíšou mě žádanku na mojžíšovku....

klara.k
22. kvě 2010

saj - to je mi líto, ale cítíš že KET vyjde, tak počkej, nech se zpravit mojžíšovou a pak to vyjde, budu ti držet palce

chanel
22. kvě 2010

Klarko: to je krása!! MOc gratuluji a at se jim daří 😀 ............No,Saj. co na to říct, to je prostě pech.....nějak naše skupinka tu smůlu nemůže prolomit ☹ ,ale máš ještě zásobu,tak snad už to konečně vyjde!! A nebud smutná, určitě to všechno dobře dopadne!!!!! A na tu Mojžíšovou, to bych šla s Tebou, zeptám se na žádanku v RF, v pondělí,tam jdu se domluvit,kdy začnu stimulovat. Já jsem slyšela, že mnohdy pomůže srovnat spodek přes konečník,že to umí dobře fyzioterapeutky u SV. Anny.

klara.k
22. kvě 2010

jo holky o mojžíšové jsem taky slyšela, jak je to účinný. Moje kolegyně, byla na dvou IVF a nic, pak asi vlivem stimulace a taky Mojžíšovou - kdy jí odkřupli něco v zádech u kostrče, tak má holku. Ona - diagnostikovaná jako neplodná. Fakt to nějak funguje a naděje umírá poslední.

začínám být trochu nervozní co mi zítra řeknou, ale věřím tomu, že bude vše OK.

zrovna obědvám a fandím hokeji, docela se i těším na tu neschopenku, že se trochu zregeneruju.

sajmona
22. kvě 2010

chanel jo já si tam jdu v týdnu crha říkal kdykoliv kolem 11 že se mám zastavit....mám kamarádku fytioterapeutku a kdysy asi cca 2 roky mě dala kontakt na jednu co je právě u sv anny...no ale ten kontakt už nemám,ale zjistím ho,to nebude problém,že prý je strašně šikovná. jako je pravda,že jsem strašně stuhlá a dřevěná a pořád mě bolí v kříži,třeba je to taky tím,a když nic tak mě třeba bude líp...jo a začnu pít zase ten zelený ječmen,jak jsem ti říkala...

rioko
22. kvě 2010

holky díky a můžete mi ještě říct, pokud bude sliznice ok za jak dlouho tak bývá transfer?

sajmona
22. kvě 2010

rio: dneska mě říkal crha,že cca kolem 17 dc , takže tak jak u ET a i kdyby sliznice ok nebyla,tak ti na to dají hormony aby byla

klara.k
23. kvě 2010

holky, jak dlouho vás bolelo břico po odběru, já jsem hrozně překvapená, že mě pořád bolí 😒 není to sice nic hrozného, ale ani příjemného

za chvilku budu volat jestli se oplodnili nebo co je nového, trochu bojim bojim, ale věřim 🙂

jinak vám přeju pěknou neděli

klara.k
23. kvě 2010

dnes máme 7 embryi, zítra si máme zase zavolat. Tak snad to dobře dopadne.

rioko
23. kvě 2010

Klari určitě to dobře dopadne a zbydou i mrazáčci, držím pěsti
sajmono díky a prosím Tě už jsem zapomněla jak to funguje - vezmu kartu v kartotéce, jdu na 16 a pak na UTZ nebo rovnou s kartou na UTZ? díky

sajmona
23. kvě 2010

klary: supeeer;)
rioko asi jo,já nevím jak to je při ket ale myslím že jdeš nejdřív na kontrolní utz takže zaplatit poplatek a vzít kartu a jít s ní na 16 a oni tě pošlou na ten utz...ted něvím jestli ti budou brát ještě krev....což je možný.pak dej vědět s tím ketem co a jak ti řekli,jak je to s tím rozmražováním.

monulkab
24. kvě 2010

Ahojte babizny, u mě průser, jak na sviňu jsem MS nedostala, takže mi to nejspíš výjde na dovoleno v celé parádě, asi mě trefí šlak...Na nasazení Norethysteronu je asi pozdě páč se má brát 3 dny před MS, navíc mám asi nějakej zánět. Za chvíli jdu na gyndu tak jsem zvědavájak dopadnu...jestli mi doky něco poradí nebo tak ...

chrobacek
24. kvě 2010

moni a testovala jsi ???

Klarko gratulace !

chrobacek
24. kvě 2010

moni vsadím se že jsi těhule a že to nebude zánět 🙂

chanel
24. kvě 2010

ahoj, souhlasím s Chrobi, MÓno, to by bylo nádherný!!!!

klara.k
24. kvě 2010

monul - 😀 to by bylo překvápko parádní

já zase volala na obi, teď máme 5 krásných 8, 6 a 4 buňky, Zítra si jdu pro dvě a snad zbyde i na zamražení 🙂 .
Jak to vypadá, když vám je zavádí zpět. To si mám vzít zase košilu a všechno a budu tam ležet, je to i přes noc? A měli jste AH?

chrobacek
24. kvě 2010

Klarko já měla AH dvakrát a dvakrát k ničemu ... jinak z těch 8b budeš mít zítra krásné morulky 🙂 vezmi si košilku a papučky.... ležet budeš 2h a pak šupeš domů

chrobacek
24. kvě 2010

jinak já čekám mrchu až v pátek a přitom už mě bolí záda tak třeba bude dřív 🙂

majka43
24. kvě 2010

Klárko, ať ti to vyjde.
Holky jdeme do toho. Stačilo na dva dny odjet a včera mi napsal SMS, že mě chce a chce i to malý. Zrovna včera jsem dostala MS a tak si teď jedu pro léky na přípravu ketu.

klara.k
24. kvě 2010

majko - tak to mám z vás velkou radost, budu vám fandit. 🙂

monulkab
24. kvě 2010

Kvasinková infekce, a těhotná nejsem, dělala mi UTZ a sliznice je jen 7 mm, testnu zítra ráno, dnes jsem si na to vzpoměla pozdě. Mám si nasadit noreth. jak začnu špinit, doporučovala jít na krev ale na to prdím, těhotná nejsem.
To bude dovolená, krámy a mykóza...bych do toho kopla! 🙄 🙄 🙄

monulkab
24. kvě 2010

chrobi pošli mi tu tvoji ms, klidně to za tebe do pátku vemu!

chrobacek
24. kvě 2010

můžeš si ji vzít napořád 🙂

chrobacek
24. kvě 2010

Majko supr 🙂))to půjdeme na KET skoro společně 🙂

monulkab
24. kvě 2010

hele vcamcaď pocamcaď jo ? 😀 já chci mít taky někdy děti 😅

klara.k
24. kvě 2010

no tak koukám. že taky je srandy kopec a na moje otázky nic. 😀 tak se připomínám.

Jak dlouho vás bolelo břicho po OPU a dali byste si AH?

Mě se totiž do AH nechce, četla jsem že je to zbytečné, že není jistý výsledek. A břicho mě furt docela dost bolí. Tlačí mě skoro celý břicho, i na boku atd. Tak nevím jestli je to normální nebo co?

monul - letíte už tento pátek, jo?

monulkab
24. kvě 2010

jojo, tento pátek Klari, a s tím bříchem ti neporadím, snad jen abys hodně pila a dávala pozor na OHSS, kámoška měla hyperstimulák, sice jen mírnej, ale projevovalo se jí to právě přetrvávajícíma bolestma, tak si pro jsitou měř obvod břicha a kdyžtak si cinkni na obi!

monulkab
24. kvě 2010

dneska je tak krásně..... 😝

klara.k
24. kvě 2010

jo pěkně je a nevím jestli to dělá jen můj počítač nebo jsem tak mimo, ale podle příspěvků posledních je už 17:42, že to není pravda. Vidíte to taky?

já právě se chci pořád změřit a pak na to zapomenu. Pěkně je, jen co je pravda, chci jít nakoupit a vybrat peníze na zítra a furt nemůžu vyrazit. Tak se to snad do konce vycházek uklidní.

monulkab
24. kvě 2010

jojo, je to nějaký divoký s tím časem tady....