CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
16. čer 2010

Majko, aha, tys to vlastně nedělala z ranní, no tak to zítra ráno už bude pořádnej stín 😎

chanel
16. čer 2010

@majka43 já to chápu,asi bych taky testovala co chvilí se strachem 🙂 , a až to bude líp vidět přihod do albíčka,at se pokochám,jak to má u mě taky vypadat!

majka43
16. čer 2010

Holky jestli mi to vyšlo, tak to moje miminko bude za 250 tisíc.

magieee
16. čer 2010

@chanel uudělám proto vše.Musím to,ale skloubit s prací.Mám totiž ranní a odpolední směny a teď s těmi dovolenými to bude náročný

majka43
16. čer 2010

@magieee určitě proto udělej všechno a na práci se vyprdni.

veria
16. čer 2010

@majka43 No, a to je jen začátek, co tě bude stát potom celý život 😀

majka43
16. čer 2010

Já jsem si nechala vystavit neschopenku u obvodní, aby v práci nic nevěděli. Mám jako zánět žil. Ty se poserou, jestli už do práce nepřijdu. Já jim to neřekla, protože švagrová mi to nepřeje. Já totiž dělám u bráchy v obchodě a když skončím, tak budou v pr....

majka43
16. čer 2010

@veria to už nějak zmáknem, nejsme moc náročný.

veria
16. čer 2010

Majko, nároční nenároční, dítě stojí spousta peněz, nemyslím ani tak mimino, ale od školy ...a vem si, že to máš tak na 25 let celkem, když půjde na VŠ 😀 .....Ale ono se to rozloží v čase a nějak se to určitě zvládne.
To je sranda, já ten tvůj stín už posílám na VŠ 😉

majka43
16. čer 2010

Holky, já mizím a ráno dám vědět, jak jsem dopadla. Ahojky.

veria
16. čer 2010

Měj se a zítra hned poinformuj.

majka43
16. čer 2010

@veria No to je teda sranda, ani neznám rodiče toho stínu.

magieee
16. čer 2010

Budou mi dělat testy na štítnou žlázu a jestli nevytvářím protilátky proti spermiím.Dá se to zjistit i z těch odběrů co mi teď dělají zkraje nebo půjdu ještě na něco jinýho? 😨

rioko
16. čer 2010

@majka43 to je úžasné mám velkou radost, myslím že jsi fakt na dobré cestě a čárka bude sílit, krása 😵
teď se přidá za 12 dní chrobacek, pak veria a další a já tu pak budu strašit v září sama 😀

majka43
16. čer 2010

@magieee Na štitnou žlázu půjdeš na Endokrynologii, já jí mám taky. A pak na Imunologii a tam mě nic nenašli.

majka43
16. čer 2010

@rioko Rio budu šťastná, když to bude pravda a ty nás budeš následovat. Aspoň nám budeš radit, bude to naše první těhotenství.

majka43
16. čer 2010

@magieee Já šla na imunologii až po druhém IVF a to jsem si o to musela říct, jinak by mě tam ani neposlali. A na Endokrynologii chodím už skoro 20 let.

majka43
16. čer 2010

A Chrobáček se tady dneska ani neukázal.

veria
16. čer 2010

Chrobák leží a drží embrouše 🙂

majka43
17. čer 2010

Holky tak tam je, ale jenom stín jako včera. Ani trošku nezesílila.

rioko
17. čer 2010

@majka43 to nemusí hcg neroste ještě tak rychle, já měla tehdy 10 den slabou tak ještě počkej, hlavně že tam je 😉

chrobacek
17. čer 2010

zdááááár 3 v 1 se hlásí !!! Májo co to vidím holka ty jsi těhuleéééé mě se něco stane ... stínek bude dlouho mrkni na testy jinejch než to zesílí tak to dost dlouho trvá kolikátý jsi den po ET ?

rioko
17. čer 2010

chrob tak jak se cítíš ? a jaké jsi měla nakonec embrya?

chrobacek
17. čer 2010

Majko jakým testem jsi testovala?

Rioko supr mám u sebe dvě mimča co už se asi vyhatchovala u obalu hledají si ted nejvhodnější místo k zavrtání 🙂))

byly to hatch blasty, ale takové málo hatchující prý jim lezlo pár buněk ven tak snad to od toho včerejška už stihly se dostat ven 😎

rioko
17. čer 2010

@chrobacek tak to je super, těším se na další pozitivní zprávy za 12 dní 😉

chrobacek
17. čer 2010

no holky já se taky těším jak budu hlásit // 😉

majka43
17. čer 2010

@chrobacek Osmý den.

majka43
17. čer 2010

@chrobacek Mamatest, prý jsou s ním nejlepší zkušenosti. Ty blasty to je supr, to musí určitě vyjít. Když vydrželi na misce, tak vydrží i v tobě v krásný peřince.

chrobacek
17. čer 2010

no jasně já se ptám kvůli citlivost jestli máš 25 tak tam je stín menší

monulkab
17. čer 2010

ahoj babizny, chrobi tak hafo moc štěstí přeju!!!! když jedete do toho Řecka, mohli byste dětem dát nějaká řecká jména - aspoň jako "pracovní" název. Co třeba Loizos a Jorgos ???? 😀
Majka, gratulace největší!!!!!!!!!
Já jsem si dneska koupila asi stopadesátý balení Calibrum babyplan a 2x balení mamatestu, zítra jdu na ten rentgen a tak projistotu testnu, abych byla v klidu že nejsem těhu a mohli mě celou zrentgenovat. Lékárnice si po mém odchodu asi klepala na čelo, páč jsem chtěla mamatesty 2 a ona že v balení už jsou dva, tak jsem jí řekla že to chci do zásoby 🙂