CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

ahoj holky ten nápad kvituju taky vás ráda poznám 😀 jj folíci v sobotu budu vědět (jsu na KO) ale jinak kolikátý DC berou? tak cca 12?

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

rioko určitě ořines vojtíška aspoň se s ním poňuhňáme to bude koukat jak se budem mazlit...a pak možná se i nakazíme 😀

simulin
16. črc 2009

Člověk tady chvilku není a přijde o takovou švandu.
Žabko, tak to bylo fakt výborné, úplně jsem si představila jak jsi vážná na jednom konci drátu a Kummelek se uculuje na druhém konci. 😀 😀 Ale je to prostě zlatíčko a určitě nejsi první ani poslední. 😉

Irminko, když jsem byla teď u svého doktora, tak jsem se ho taky ptala jestli se dělají nějaké krevní testy, tak říkal, že se dělají v 16tt a ty jsou zdarma a pak se můžou udělat ve 12tt, ale ty si bohužel pacientka hradí sama. ☹ Tak že taky o tom docela uvažuju i když ta cena teda fakt stojí za to.

Taky jsem pro nějaký ten srázek, ségra studuje v Brně, tak přespat mám když tak kde. 😉

Muschko a Žabko, vy nás budete určitě napínat, co?! 😝
Canette, tak jak říká chrobacek, musíš být k dispozici na utz a ten je vcelku častý. 😉

irminka
16. črc 2009

simulin: mně bylo řečeno, že ve 12 tt je to nadstandart, ale fakt v Batovce je to zadara, jinde ne...už jsem se rozhodla, že půjdu, takže si to zaplatím. Člověk utratí za jiné blbiny, toto je alespon něco prospěšného,ne?

Srazík schvaluji, už se těším.... 🙂

simulin
16. črc 2009

Irminko a ty testy ti jako neudělá tvůj gynekolog? To musíš někam jezdit? Sestřička mi aspoň minule říkala, že mi vezmou krev a o víc se nestarám...? 😕

irminka
16. črc 2009

simulin: tyto testy se dělají jen na spec. pracovištích, ale nechci kecat, tak mně to řekl můj gyndař

simulin
16. črc 2009

canette, tak jsem se zase nasmála tvým ropuškám, to máte fakt pěkné obsazenstvo na chatičce. 😀 Dneska je tu fakt veselo 😀 😀 A když jsi je tak pěkně vyfotila nechceš nám sem dát fotečku? 😉

simulin
16. črc 2009

irminko, aha, no v pondělí jdu na kontrolu to budu 10tt, tak to všechno pozjišťuju, minule jsem nechtěla doktora zdržovat, byla jsem tam jen na skok 😅 , teď bude mít snad víc času. Už se nemůžu dočkat, až zase uvidím ty malé cipísky v bříšku. 😉 😵

irminka
16. črc 2009

jo, poptej se na to, mně to bylo řečeno vcelku pozdě..ty testy se dělají od 11-14 tt, takže já to mám jaksitaksi narychlo 😉
Já uvidím miminka v pondělí, také se těším na prdolínky 🙂

zabicka007
16. črc 2009

Canette, já myslím, že ty tvoje žáby nemůžou být nic jinýho než dobrý znamení!!!
Sim, no přesně jak říkáš, já mu tam sděluji svoje obavy ze začínající OHSS a snažím se přitom působit maximálně profesionálně, a Kummel mi na druhé straně oznámí se smíchem zaražený prdy... 🙂

simulin
16. črc 2009

😀 😀 pořád se musím smát. Zákazníci už na mě hledí, jestli mi náhodou nehrabe. 😀 😝

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

žabi ty jsi měla stimulku v pohodě? bez nafouknutého bříška a tak? já teda zatím na sobě nic nepozoruju ani nafouknuté bříško, ani bolesti no nic...snad se to ve vnitřku vyvíjí v pohodě 😉

hanulamarkova
autor
16. črc 2009

😀 😀 😀 teda žáby a prdíky no to je bezva taky jsem se uculovala. A Kümmel musel být dobře paf 😀 ale tak na to tam jsou ne? 😉

miradka
16. črc 2009

Žabko, tak to sú priaznivé príznaky, presne tak sme sa so Sim cítili 😉 určo tam budú dve mimča 😀 😝 Inak som sa aj ja pekne pobavila na tom telefonáte s Kummelom. Aj ja som papkala hrášok a prdela som úplne hrozne.. 😀 teraz už si dávam poriadne bacha. Nie je to moc príjemné keď tlačí deloha zároveň s plynmi 😅

rioko
16. črc 2009

holky ty testy si ve 12 tt připlaťte jestli můžu radit - na Obi je UTZ zdarma a + 1000 kč krevní test, ale je to přesnější než ten v 16 tt který je zadarmo - mě vyšel ve 12 tt negativní a v 16 tt pozitivní, ale věděla jsem, že v 16 jsou často falšně pozitivní, ve 12 tt to nebývá

simulin
16. črc 2009

rioko, to je zajimavé. 😕 Určitě si ho nechám udělat, co by člověk pro mimi neudělal, že a ještě když se tak dlouho snaží. 😉

miradka
16. črc 2009

Ahoj Rio, tomu nerozumiem. ako je možné, že tie testy sú potom pozitívne? Čo všetko sa vlastne vyšetruje?

simulin
16. črc 2009

Můžu se ještě zeptat, co to je přesně za testy, to jsou jako vývojové vady? A u toho se dělá i utz, to se dá v tak nízkém týdnu něco poznat?

miradka
16. črc 2009

Sim, vieš že mne dr neponúkol tú poradňu čo ideš 31.7 na obi? So mnou sa teda lúčil ten taký nesympoš...už mi vypadlo jeho meno...ale vždy má sliny okolo úst 😖 🤐

zabicka007
16. črc 2009

Hani,břícho jsem měla nafouklé,ale nijak zvlášť,spíš než než jo,a ke konci stimulky tuším poslední dva dny jsem začala cítit vaječníky, vyloženě bolest to nebyla,ale věděla jsem o nich a ke konci jsem taky začala chodit častěji čurat. To přijde, neboj... 🙂

simulin
16. črc 2009

😀 😀 Mir, tak to fakt nevím, kterej tam tak sliní. 😀 No a nechceš si tam zavolat a zeptat se na to, možná to byl nějaký nezkušenný mlaďoch a ani nevěděl, že se to pacientkám nabízí.

simulin
16. črc 2009

A nebo tam Mir zavolej jakoby nic, že by jsi se chtěla do té poradny objednat, že ti to bylo nabídnuto a že jsi si měla pak zavolat na termín. Mně to taky tak Crha řekl, že buď si zavolám a objednám se nebo, jeslti vím kdy mám volno a je mi to jedno, tak že mě sestřička objedná hned. Tak jsem se nechala hned. 🙂

miradka
16. črc 2009

opýtam, sa mužíka či tam mám ísť, čo si o tom myslí a keď tak tam zavolá, predstavovala som si to ako nejaké posedenie s viacerými mamičkami, takže by som mohla ísť s tebou, nie? nooooooooooo už som si spomenula, bol to dr. HUSER 😀

simulin
16. črc 2009

No, to asi Mir ne,... posezení s mamičkami 😅 Když jsem se ptala Crhy, o co se jako jedná, tak mi řekl, že se zjišťuje, zda je čípek schopný zvládnout toto těhu nebo tak něco. Tak že moc si nedovedu představit, co se tam bude dít, ale je možné že na mě bude dr. Vrána kukat, jak jinak by to zjistil. 😅 😨

larri
16. črc 2009

Jeje holky,nedavno jsem si s vama psala,jestli si pamatujete a vy obe cekate dvojcata,to je naaaadhera.Moc a moc gratuluji.

simulin
16. črc 2009

Jéé, ahoj Larri. Moc mě mrzí jak to dopadlo, snad budeš v pořádku a silná do dalšího ivf. Občas k vám nakuknu do vaší debatky CAR Aplinář, tak že jsem docela v obraze. Zrovna dnes jsem byla zvědavá jak jsi dopadla, tak jsem to dočítala.
Jinak děkuju. 😉 Určitě se i tobě brzy povede. 😉 🙂

larri
16. črc 2009

Ja se musim dat dohromady.Trvalo to dlouho nez jsem se dozvedela vysledek.Spadlo to ze mne,ale zaroven mi teprve ted dochazi,ze jsem mohla mit mimi.ze se vlastne ivf povedlo.
Ja mam behem 8 mesicu dve laparky a dve ivf.Chci se hodit do klidu,at jdu na dalsi ivf jako silna bojovnice. 😉

Ale diky moc,budu vas sledovat,jak rostete. 🙂

muschka
16. črc 2009

Hani, já jsem neměla u stimulky vůbec žádný příznaky asi týden, až pak to začalo. Citlivý vaječníky, nadýmání a tak tři dny před odběrem jsem si nemohla ani lehnout moc na bok. Ale nic co by ženská už nezažila. Některý holky mě strašily, že je to očistec, ale to já rozhodně nemůžu říct. Nic horšího než když má přijít menzes a to se mi tam toho urodilo hodně 🙂 .

Simulin: no já bych šla do testu hned, ale fakt počkám až do neděle. Né že bych byla tak uvědomělá a rozumná, já se spíš bojím bojím, že tam bude jen jedna čárka 😎 a tak to zklamání pořád odkládám. Až na tu mou hlavu, na kterou jsem si už musela dát prášíček, a snad slabost a únavu, ale to nevím jestli si nesugeruju, se cítím úplně noumálně 😠 ...

miradka
16. črc 2009

Ahoj Larri, tak to ma mrzí, že ti to nevyšlo, nie som v obraze ako Sim, ale pochopila som...vyjde to na tretí krát, uvidíš 😉

muschka
16. črc 2009

Larri, já to nepochopila, jak to že se IVF povedlo, ale nevyšlo to? Je to dost záběr za těch 8 měsíců, tak si udělej pořádný odpočinkový léto. I když to se lehce řekne, že?