CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
6. srp 2009

Holky, já našla čokoládu Milku ve spížce, to bude mejdan 🙂 😝 😀 !

muschka
6. srp 2009

Snědla jsem jen půlku.......protože tam víc nebylo 😠 .

Musím se přece na zítřek posilnit 😉

simulin
6. srp 2009

muschko, neboj určitě mrazáčci zbydou, budu moc držet palečky na zítřejíš KETík. 😉

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

ahoj holky tak je to v čudu 😢 ... manža, aby jsme se nestresovali, jestli odchází mi řekl ať skusím tesnout a negativní. Krev se rozjela začala jsem špinit a do večera bude určitě normální krev... ☹ ...tak jsme si řekli, že vydržíme do soboty a pak hnedka se vrhneme na KET teda jestli se jim povede rozmrazit nějaké embryou z těch našich dvou...bolí to ale co se dá dělat...už vím jak reaguji na utroš tak už příště nebudu myslet, že to jsou příznaky.
Díky za podporu co by jsem bez vás dělala...

muschka
6. srp 2009

Hanulko, bobečku, myslím na Tebe 🙂 . Není to ani tři týdny co jsem to prožívala taky. Příznaky z Utroše, ty už znám, lze zaměnit s počátky těhotenství, ale jiskřička tam byla. A pak test negativní. Tak jsem brečela jako krokodýl.

Ale hned svitla nová naděje. A podívej už stojím před KETíkem. Ty budeš brzy taky, strašně to utíká.

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

Jo taky brečím...ale už jsme se s manžou o tom bavili, že nás to nesmí porazit - máme zdravou krásnou holčičku...a když nevyjde KET tak musíme se s tím smířit a možná až se někdy podaří naspořit tak se znova pustíme do IVF uvidíme...

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

Muschko moooc ti držím palečky na KET-ík ať V8m to vyjde moc dobře. Máš moc mrazáčků tak se nějaký určitě chytí a bude se snažit držet..

muschka
6. srp 2009

Hanulko, já si říkala, že do toho budu bušit tak dlouho, dokud budu moct. Už nejsem vůbec nejmladší, takže žádná pohoda. Ale nemůžu jinak. Prostě věřím.....

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

Jasně drž se...a moje palečky a myšlenky jsou s tebou zítra 😀

chanel
6. srp 2009

Ahoj holky, já už zítra jedu na dovolenou 🙂 . Hanulko, to mne mrzí,ale určitě Ti ty mrazáčci vyjdou jako Muschce!!! Musíte být silné!!!! Moc Vám to přeji a žádné slzy!!!! Sim, gratuluji k chlapečkům, ti si spolu vyhrají!!! Vůbec holky Vám to těhotenství utíká!!!!! Ywushko, Tebe taky zdravím, jsem zvědavá co to bude! Gabčo Ty se drž a Zabko taky gratuluji k těhotenství!!!

veria
6. srp 2009

Muschko, prosím tě, jak probíhal ten KET cyklus, kdy ti dali Pregnyl, kolikátý den cyklu ti plánují ten transfer? Kolikadenní embrya máš zmražená? Díky.

sajmona
6. srp 2009

Ahoj hani,to me mrzi,verila jsem podle priznaku ze budes. Ale tak mas mrazacky,musis porad verit. Hlavu vzhuru holka a do boje🙂 chrobi tak zhruba bych to mela dostat 18.,19.8. Tak co myslis,vyjde nam to zaroven?🙂 achanel preji peknou dovcu,taky zitra odlitam. Sim: dva raubire,to budete mit doma prcu:D ellen: nic si z toho nedelej. Je jeste moc moznosti. Jinak holky,mejte se krasne,za tyden se ozvu a doctu vas- teda snad. A domluvte na pevno srazek,tesim se na vas pa pa

ywushka
6. srp 2009

hanu: tak to je mi lito,kdyz to nevyslo ted,vyjde treba ketik!!!

mus: drzime palecky na zitra

preju vam krasny vecer a dobrou noc

my jsme se ted dodivali na nejaky film-manzel me to pujcil,jako ze romantickou komedii,ale to spis byl takovy pribeh,ktery mel blby konec,jsem z toho uplne rozhozena,i kdyz o byl jen film!!Mejte se krasne a pa zitra

muschka
6. srp 2009

Veri,KET cyklus je strašě rychlý. 12.DC jdeš na UTZ, kde mi řekli, že si nejsou jistí, zda to vyjde a tak mi píchli Agofolin na dorostení sliznice, ale už v pondělí to vypadalo hezky. Tak jsem začala s přípravou. To znamená - píchli Pregnyl a Agolutin a nasadili mi od 15.DC Utrogestan a Estrofem. No a 17.DC voláš na embryologii kvůli rozmrazení. Musíš jim to potvrdit, že jsi ok. Abys neměla třeba horečku, virozu, úraz apod. Takže já jdu 18.DC na KET, ale musím si to zítra ještě ověřit.

muschka
6. srp 2009

Jo a mám 5-ti denní embrya 9 zamražených.

veria
6. srp 2009

Aha, ok. Mně dala Čadová rozpis a estrofem beru už od začátku cyklu!!

muschka
6. srp 2009

Jo, někdo to prý potřebuje. Asi záleží na výsledcích z krve, na hormonálním profilu. Ale asi to není nic proti ničemu, když to musíš brát dýl. Každá jsme zkrátka jiná, ale šance je vždycky 🙂 .

elennka
6. srp 2009

hani vyjde to příště.. jednou nás štěstíčko potká všechny... jinak jsem přibrala 2 kg... se do ničeho nevlezu 🤐 .. jak zase užívám hormony... zítra si jedeme pro nové auti... tak snad budu mít větší klid..
V pondělí a úterý mám dovču a ve středu jedu na služebku do Jihlavy.. zatím pěkný večer

muschka
7. srp 2009

veri, zdravím v den D 🙂 . kdy Tě čeká ketík?

Holky, asi se vám ozvu až některý den po ketíku, odcházím na 9h do práce a budu od tam volat, zapomněla jsem tam mobil, papa

muschka
7. srp 2009

tak jsem se osprškovala, nasnídala a vyfoukala si vlasy a pejsek mi rozbaluje tašku nachystanou do nemocnice. Tak toho jdu využít a zacvičím si ještě Mojžíšovou. S ním se to totiž nedá. Vždycky ho musím vyhodit, protože když ležím, háže mi plyšáky zhůry na hlavu 🙂.

muschka
7. srp 2009

ahoj holčičky, depak ste? ani ty miradko 😉 ? já tu furt vyvolávám a vy eště asi spinkáte 🙂 . no jo dyť byl úplněk 😝

zabicka007
7. srp 2009

Muschko ahoj, za chvíli nám začíná audit tak trošku nestíháme, ale slibuju, že budu na mražáčky myslet aby se úspěšně rozmrazili! S tím pejskem to musí být sranda když se na tebe vrhá s plyšákama v tlamičce 😀
Hanuli, nemůžu tomu uvěřit, že by se to nepovedlo, vždyť to všechno tak vypadalo, měla jsi vysoké dávky a vůbec...mrzí mě to, hold vzhůru do KETu kočko a nesmutni prosííím, vyjde to 😉

chrobacek
7. srp 2009

ahoj holky

Mushko držíííím moc palec

Hani ... budu opakovat holky, ale fakt mě mrzí, že to nevyšlo a sama moc dobře vím jaké je to zklamání, ale jak píšeš hlavu vzhůru máte mražáčky a nebo prostě bude druhé ivf a ono to dopadně

saj ... jo tak to se snad s MS cca potkáme 🙂 a půjdeme spolu na OPU 🙂))

a přeju ti a chanel krásnou dovolenou a naberte holky sílu 🙂

ywushka
7. srp 2009

krasne dobre ranko a prijemny den!!!

miradka
7. srp 2009

Dobré ránko holky, dnes sa mi konečne podarilo spať do 7. Mám na návšteve maminu a bude tu asi 10 dní, takže mám o zábavu postarané 😀

Verio, Muschko, držím vám palce na KET, nebojte, dobre to dopadne 😉

simulin
7. srp 2009

Nazdárek kočky,

chanelko a saj, přeju moc pěknou dovolenou, holky pořádně si to tam užijte a pak huráá na mimča. 😉
Hanulko, taky mě to moc mrzí, v klidu se vyplakej a ulev, ať můžeš do Ketíku s čistou hlavou a pozitivníma myšlenkama. Moc budu držet pěstičky. 😉

muschko neboj jsme tady a s tebou, tak se pěkně připrav, ať jsou embryjka jako v bavlnce. 🙂
Elennko, ty si taky užij dovolenou i když jen dva dny. Ono to někdy stačí a relax. 😎

simulin
7. srp 2009

Žabko a ty jdeš dneska na utz ne?

hanulamarkova
autor
7. srp 2009

Ahoj holky tak včera jsem se v klidu vyplakala, manžel je totálně zlatý absolutně mě podpořil i když jsem viděla, že ho to stojí moc sil aby se i on nerozbrečel. Je to můj poklad nejdřív dá mě do pořádku a pak to v se to snaži si srovnat v sobě. No hodně mi pomohl. Dneska se mrcha rozjela naplno no ale i nadále beru utroš a pregnyl a píchám si fragmin tak jak mi bylo řečeno. Hnedka v sobotu se chceme domluvit na KET a uvidíme jestli se rozmrazí prďolky nebo ne. Tak uvidíme. Je to lepší, když jdeš hnedka na KET ne? než to nechávat na později?
Přemýšlím, jestli si nechám PN nebo pujdu rovnou do práce. Uvidím jak se domluvím na OVI

Jo holky moc díky za podporu jste zlaté 🙂 ...DÍKY MOC

ywushka
7. srp 2009

holky tehulky,taky vas tak zacinaji bolet zada??? Ja jsem vcera nemohla ani vydrzet lezet ani sedet proste nic,tak jsem si objednala masaze,ale jeste pro jistotu jsem volala na gyndu,jestli se muze masirovat!! Tak pry jo!!! Tak uvidime,bude ma masirovat v sede!!! Nemate s tim nekdo zkusenosti???

monterka
7. srp 2009

Ywush,taky mě bolívali záda...objednala sem si podpůrný těhotenský pás a mám klid.