CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
26. srp 2009

Krasne dobre ranko vsem🙂 prijemny cely den🙂

chrobacek
26. srp 2009

Dobré ráno,

saj jak to jde už to bylo včera lepší ?

já dnes píchám poslední dvě injekce 🙂

dakaj
26. srp 2009

Dobré ráno těhulky a snažilky 🙂
Dlouho jsem tu nebyla,protože jsem čekala na dárkyni. A až teť se na nás usmálo štěstí a už mám od pátku dvě morulky v sobě.
Jinak koukám že tu pořát setrvává Ywushka a Chrobáček a sem tam za váma zavítá i Rioko zakladatelka těchto stránek.
Ale koukám kolik je tu novích lidí .
Tak držím palce všem po ET ať se morulkám u nás líbí 🙂
Tět vás budu pravidelně hlídat,protože nemám co dělat. 😉

ywushka
26. srp 2009

dakaj: drzime vsechny palecky aby se miminka uchytily!!!

chrobacek
26. srp 2009

Dakaj ahoj no to je krása holka držím ti moc palce 🙂)) kdy budeš testovat? nebo budeš čekat až na krev??

rioko
26. srp 2009

dakaj moc blahopřeji a držím pěstičky aby to byli opravdu bojovníčci a drželi se 😉
holky já vás dočítám, ale vždycky na několikrát, protože Vojtíšek vyžaduje čím dál víc pozornosti - teď teda kouká na televizi pustila jsem mu písničky s Dádou a tak se mu to líbí jak tam zpívají a tancujou a ho to tak na pár minutek zabaví 😅
doufám že příští sraz vyjde i mě, přeci jen ty horka už snad dlouho nebudou, je to pro nás náročné a radši jsme doma, ani nechodíme moc na procházky

dakaj
26. srp 2009

Ywushko moc děkuji a jak tobě se daří. Četla jsem že čekáte chlapečka a vše v poho?
Chrobacku já ješně nevím kdy budu testovat ,asi to nechám na neděli to budu v 10 den. To už by tam mohlo něco bejt vidět ,co holky? 😉 Zatím jenom čaruju a je to nadějny.

dakaj
26. srp 2009

Rioko doufám že to zvládnou 🙂 teť tomu nějak věřím víc než když to bylo po prvé. Ale koukala jsem na tvé fotečky a Vojtíšek je moc krásný .

chrobacek
26. srp 2009

tak čaruj čaruj a dvě čárky si vyčaruj 🙂) takže jdeš v úterý na Obil.??

dakaj
26. srp 2009

Chrobacku na Obil. jdu 2,9. já ty dny mám nějak popleteny. 😉 Tak že oprava v neděli budu 9 den po ET.
Já to teda skusím až v pondělí testnout. Jde někdo na obil. 2.9 ?

sajmona
26. srp 2009

Ahoj holky🙂 chrobi je to uz v pohode,ale picha manza. Ale je to sup sup. Jinak mam docela ve vaj srumec citim to,jsem zvedava jestli me snizi davky,myslim ze jo. Tak ty pichas posl? A kdy opu,v patek? Dakaj na gratuluju a drzim pesticky!!

dakaj
26. srp 2009

Holky těhukly chci se zeptat : chodili jste taky ze začátku pořád čůrat ? Já se mužu klidně odstěhovat na wc. Ten muj si dělá země srandu že jsem jak prutokoví ohřívač 😀 .

chrobacek
26. srp 2009

já půjdu asi 1.9. ale možná mi nechají delší kultivaci jako sune a to bych šla 2.9. ale to teda v jiný čas jako ty 🙂)

saj supr je to asi fakt lepší když to zlo dělá někdo jinej i když můj chlap už taky říkal doufám, že je to naposled !!!
no já si taky myslím,že ty budeš reagovat supr tak půjdeš s dávkama dolů já dnes poslední decapeptyl už bez gonalu a večer ovitrele .... a v pátek OPU 🙂)) už se těším a pak hlavně na úterý nebo středu moc doufám v morulky 🙂)

sajmona
26. srp 2009

Ja budu chrobi moc drzet pesti,verim ze bude vse tak jak si prejes. Jen tak dal s pozitivnim myslenim🙂

chrobacek
26. srp 2009

jo a dneska jsme teda dělali neco co jsme neměli, takže teda vůbec netuším zda budeme mít do pátku do rána vyrobeno ☹(((

miradka
26. srp 2009

Dakaj, gratulujem k morulkám, čo sa týka wc tak to bolo moje najčastejšie navštevované miesto hneď od začiatku, presne ako píšeš, takže to vyzerá skutočne najdejne 😉 Držím palce, nech si aj ty konečne šťastná...

miradka
26. srp 2009

chrobáčku, ja som z teba úplne zmätená...píšeš akoby si bola už po punkcii, ale nezaregistrovala som to...čo takého ste robkali? To predsa nemože súvisieť s počtom vajíčok 😉

miradka
26. srp 2009

nemýlila som sa, takže OPU je v piatok a vy ste dnes robili niečo čo ste nemali?? Tak o tom pochybujem, to na to nemá žiadny vplyv, my sme si tiež ešte naposledy užili 🙂

chrobacek
26. srp 2009

miradko ne jdu v pátek pochopitelně 🙂) neovlivní ? vždyt má být abstinence 3 dny a zrovna u naší extra kvality teda nevím nevím aby tam za dva dny vůbec něco kvalitního bylo 😉

chrobacek
26. srp 2009

pochopitelně nemyslím vajíčka 🙂) s těma my nic nenaděláme bohužel 🙂

chrobacek
26. srp 2009

já si bude naposledy užívat po OPU do ET 😎 😎 😎

sune
26. srp 2009

ahoj holky, tak mám zas radost z těch naších cipísků. Máme 2 morule, jedno se dělí,tak neví, co se z něj vyklube a ještě je tam to jedno opožděný, to se nezměnilo. a embryol. mi řekla,že od rána přemýšlí, co se mnou a nakonec teda, že mi to zavedou zítra. Tak snad to není riziko a vydrží ve zkumavce. Konečně mám taky morule, myslela jsem ani,že se jich nedočkám 😉
Cin, to moc gratuluji, máš to krásné a přímo ukázkové. Tak přeji, at to dobře dopadne a jsi další těhule. Já taky zvažovala, zda si nevzít jen dovu místo neschop.ale už jen to, že si máš zavádět utroš 3x denně a chvíli u toho ležet, to se v práci nedá. A holky, jak píšou, že 3 dny ležely, něco to má do sebe. Já posledně neležela, prala jsem, tahala prádlo a pak i peřiny, protože musím pořád něco dělat 😉 a nevyšlo to. neříkám,že je to z tohoto,ale tentokrát už budu víc lenošit a nejspíš nejedu ani v pátek na pohřeb blízkému příbuznému.
Miradka, tak si penízky hlídej a odpočívej. Ty změny tlaku cítím taky hodně a to nečekám dvojčátka 😉 Ty musíš hodně odpočívat.
A Žabka taky 😉
Chrobi,já taky už nedoufala a zatím se embr. drží. Tak uvidíš, jak to nakonec budeš mít ty. prodl. kultivaci si taky nech asi co nejdéle. snad jim to neublíží a nám to konečně taky vyjde. tak se nenervuj a drž se

sune
26. srp 2009

Saj, to je dobře, že něco cítíš, to se ti tak klubou krásná vajucha. 😉 Přeji ,at máš krásno úrodu a zadaří sehend tento cyklus.
chrobi, my měli abstin. týden, protože byl manža nemocný a já neměla ani náladu a najednou byl spermi. výborný! přikládáme to té abstin., manža ted už dlouho nic nejí za vitamíny.

chrobacek
26. srp 2009

🙂 🙂 sune ahoj 🙂)) holka no krása já ti tak závidím !!!!!!!!!!!!!!!!! musí se to povést i nám 🙂))) chci taky morulky .... ale myslím, že když je máš tak ti je tam mohli šupnout už dnes ... ale to je jedno zítra budou ještě lepší 🙂

chrobacek
26. srp 2009

no právě proto jsem to zminovala my měli po delší době abst. taky lepší, ale ted už je to jedno něco tam snad vyhrabou .... ale víš co my máme 1% takže tam je to docela důležíté to řešit vy jste v klidu

miradka
26. srp 2009

Sune, gratulujem k morulkám, do zajtra budeš mať určo blastulu 🙂 to je krásne nadejné 😵
Chrobi, teda ja už som fakt mimo...normálne som sa musela pozrieť do kalendára, či je utorok alebo streda..no je to malinko risk, ale určo tam čosi bude 😉 ja by som sa nebála. Inak som čítala v Betynke, že keď chce niekto chlapčeka, tak je lepšia dlhšia abstinencia, aj týždeň, ale to sa netýka IVF

chrobacek
26. srp 2009

Miradko vidíš alespon díky mě víš co je za den .-))))) jo asi je to malinko risk, ale neco tam bude určo a třeba naopak budou lepší čerstvější ... ted už je to jedno .... nemůžeme každé ivf mít stejné ne?

chrobacek
26. srp 2009

my chceme dvě holčičky 🙂)))

chanel
26. srp 2009

Ahoj holky, tak mám krev a ultrazvuk za sebou, poprvé značně bolestivý, to jsem teda nechápala:((( a po jedné si jdu pro papání.Ještě ráno jsem byla na vážkách jestli jít nebo ne, jenže i za měsíc a za půl roku by se to cítila stejně, takže zadělám na květnátko. Sune gratululace k morulkám!!!!!!!!!!!!!!! Chrobi: neboj, do pátku se zase zásoby doplní, já jsem minulé ivf nedělala nic od prvního píchance strachem a ted dělat budu!!! Saj: doufám, že se cítíš fajn a , že je vše o.k. Cin: at se mimča drží a nepustí!!

chrobacek
26. srp 2009

chanel supr jsi se rozhodla tak to má být budeme mít květnátka 🙂)) já jsem při ivf taky furt čekala kdy něco přijde a ono vlastně nepřišlo nic nikdy ... takže proto mi nějak přijde i zbytečné strašit doma .... ale asi budu muset poslechnout vaše rady a zůstat alespon nějaký dne doma 🙂