CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
4. zář 2009

ywushko 🙂 nedivím se to jsou ted supr radosti, že?

ywushka
4. zář 2009

chro: to si pis,vzdycky se na kazdy balicek tesim,abych mohla obdivovat ty "obrovske" vecicky!!! Uz toho mame tolik,ze to asi ani neunosi,jeste musim koupit nejake kombinezky,to nam chybi!🙂

ywushka
4. zář 2009

lucka: jinak ja jsem objednala i ten balicek 1kg obleceni za tech 160kc od toho prodejce,co si u nej muzes zvolit i barvu oblecenicka,tak jsem zvedava,az mi to prijde-to bude asi az pristi tyden,ale i tak,pak to nafotim,kdyz to bude stat za to!!🙂

sajmona
4. zář 2009

Dobré ránko holky.)
taková krásná zpráva hned po ránu,Cico to je supeeeeeer,moc gratuluju,zatím jen potichu 😀 😅 😉
Hanulko ahoj 😉
Miradko: ty tehu gate jsou slušný,taková klasika,Já když jsem tenkrát byla těhu taky jsem měla s laclem a byla jsem uplně spokojená,kor ted na zimu se ti budou hodit.
Chrobi ahojky jak se cítíš těhule??? 😉
Já mám doma pohodičku,všichni pryč a já jsem si udělala siestu,dobrou snídani a jsem tu s vámi 😉
Včera jsme se s manžou pohádali a nebavíme se spolu,tak jsem z toho tak nějak smutná,ani nemám chut volat na tu embr:(

ywushka
4. zář 2009

saj: to at te ani nenapada ze by jsi tam nevolala,taky me vzdycky stve kdyz se chytnu s manzelem,ale vyprdni se na chlapa,to me vzdycky rika moje mamka,ted jsou dulezitejsi deti nez nejaky chlap!!!

simulin
4. zář 2009

Dobré ránko,

Cin, v první řadě ti mooc gratuluju k těhu testíku. 😵 A kdy jdeš na krvičku?

Mir, ty kolhoty jsou docela hezké, ale jak jste psaly, asi je opravdu lepší si to vyzkoušet i když kdyby ti paní poslala přesné míry, tak by se to možná taky dalo. 🙂

chrobi s těma prdíkama, to je docela děs, pamatuju si jak jsem to měla já, po OPu i po ETu, byla jsem nafouklá jak balon a zavzdušněná, musela jsem dělat různé polohy, aby se mi to uvolnilo a šlo to ven a když to pak šlo, tak to stálo za to.... 😅 😝 Pamatuju si chudáka manžu... 😀 ani dýchat nemohl.

Luci a kde jsou asi ty obchody s tou těhu modou? Chtěla bych do Brna na nákupy, ale nevím kam přesně. Vím, že jsi posílala stránečky, tam kde jsi koupila ty supr trika, našla jsem si to i na mapě, ale teď jsem to někam zašantročila. Můžeš mi sem když tak dát odkaz. 🙂

chrobacek
4. zář 2009

saj ahoj proč jste se chytli? to máš z těch hormonů !!!

sim ahoj 🙂 no to jsem ráda, že mi to říkáš protože ... mě to sice ven nejde ale o to je to asi horší .... tak pak se divím, že mě bolí břicho až k žaludku co? 🙂))) tak o víkendu budu pracovat na tom aby to šlo ven 🙂)))))

simulin
4. zář 2009

Saj, opravdu se teď soustřeď na mimísky a uvidíš, že dneska budou krásné embryjka 😉 Moc ti to přeju.
Vím, že to asi moc nepřidá, když se lidi hádají, ale většinou je to jen na krátkou dobu a zase to přejde. 🙂

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

jo přidám si do albíčka prvňačku jen co budu mít trošičku volno ale stihnu to za dopoledne...
jsem moc ráda, že jsem tu s vámi a moc vám vše přeju...jen to nejlepší... 😀

chrobacek
4. zář 2009

http://www.leny.cz/ já jsem se ptala na tento kšeft jestli jste tam některá nešly ... ale asi ceny budou vysoké jinak se prý dobře nakupuje v C a A a HaM

sajmona
4. zář 2009

Iwy já vím,prostě 10 let jsme spolu a je mezi náma jedna věc na kterou máme oba jinej názor,nebo přístup a to se nikdy asi už nezmění.pořád si říkám,jestli vůbec má všechno cenu.Mám dneska fakt splíny,tak se omlouvám:(

ywushka
4. zář 2009

saj: nemej spliiin to prejde,chlap je chlap a ty my uz bohuzel nezmenime

chrobacek
4. zář 2009

Saj má to cenu jste spolu dlouho a máte se rádi tak je potřeba se prostě tolerovat i v tom rozdílném názoru

sajmona
4. zář 2009

chrobi nene,,mám jet ted 16.9. s dcerou do lázní a mu se tohle prostě nelíbí,Nejradši by mě měl pro sebe (můj názor),že jí už je 15 a jezdím tam s ní jak s miminkem,ale pořád mu asi nedochází že jsem matka a ona mě potřebuje:( budeme tam 6-8 týdnů.Vím že je to doba,ale jezdíme tam už 3 rok a proste je nutný aby tam jela.Navíc kdybych ted zrušila to že by měla mě jako doprovod a jela by tam sama,tak by to prostě nešlo a lázně by ten poukaz zrušily,mají to tam narvaný.
Tak si vymyslel další důvod proč bych neměla jet,kdo se postará o psi:(

simulin
4. zář 2009

chrobi, přesně tak nechtělo to jít ven a tlačil se ten vzduch pořád výš a výš, tak že jsem kolikrát ani nemohla dýchat 😝 Tak že se vrtět a krčit nohy, no prostě co ti vyhovuje aby se to uvolnilo. 😉

sajmona
4. zář 2009

Tak si říkám,kdyby byla jeho měl by stejný názor???

chrobacek
4. zář 2009

no jo tak prostě se tím musí srovnat..... nedá se nic dělat

simulin
4. zář 2009

Saj, tak to mě mrzí. Chlapi když neví z které do které, tak to zkouší po zlém a dokáží i pěkně vydírat aniž by si to uvědomovali. Je to sice dlouhá doba, ale pokud tě dcera potřebuje, tak to určitě časem pochopí a přejde ho to.

chrobacek
4. zář 2009

SIM ták přesně to mám já 🙂)))) ted 🙂)) včera to bylo jen dole a dnes to mám taky nahoře, že nemám ani hlad .......

Saj asi ne ... asi by měl jiný, ale s tím nic nenaděláš já vím jak je to u nás já mám taky nevlastního syna..... je to boj ....

sajmona
4. zář 2009

já tam prostě pojedu...i mě to tam pomůže tak nějak psychycky a tak,je tam moc krásně,je to v Jánských lázních.I kdybych byla tehotná a nebo ne,tak i tak mě to pomůže🙂

chrobacek
4. zář 2009

jasně prosím tě to vůbec neřeš jedeš a hotovo ... a kdy máte jet?

sajmona
4. zář 2009

já si říkám,že bych se vždycky chovala tak aby to dítě třeba nemuselo ničím trpět,možná jsme my ženský jiný než chlapi.

sajmona
4. zář 2009

16.9. takže jestli to dobře dopadne a já si ted o víkendu vyzvednu miminka tak ani nebudu asi vědět výsledek a pojedu a budu muset někam tam jet,třeba do hradcce a nebo do trutnova na krev.Tam v janských nevím jestli je vůbec gynda:(

lucka.adis
4. zář 2009

Sim, tady máš ten odkaz co už jsem sem jednou dávala: www.betterfly.cz
Jinak ten druhý obchůdek je v Brně ve městě, ale tď si nevzpomenu na název ulice.... 😅

chrobacek
4. zář 2009

saj tak to by jsi výsledek skutečně nevěděla ... krev budeš mít napsanou tak na 18.9. takže jedině se zkusit domluvit na toho 16.9. a nebo teda až tam ono v podstatě o nic nejde, že? ony ty kontroly taky nejsou úplně nutný při normálním tehu by jsi šla až za 14 dní na kontrolu od //.....

simulin
4. zář 2009

Luci, díky. Hnes si ho uložím 😎
Saj, určitě jeď, prospěje to tobě a určo i budoucímu mimi. 😉

sajmona
4. zář 2009

no právě,aspon se nebudu stresovat a myslet každou minutu na výsledek,ale pekně se budu chystat a balit a pofrčíme a pak to nějak vyřeším,zkusím se domluvit na obijestli by mi nedoporučily nějaký car nebo tak něco poblíž,snad to nebude problém.

miradka
4. zář 2009

Viete čo, tak ja ešte počkám, zhruba za 3-4 týždne pojdeme do Ostravy a tam sa mrknem do CaA, dúfam, že tam bude tehumóda...

lucka.adis
4. zář 2009

Sim, už vím kde je ten druhý obchůdek... v Brně (Galerie Orlí) je to na Orlí ulici naproti je vyhlášená cukrárna 😉 a je to kousek od Náměstí Svobody. Jestli teda víš kde to tam je.

lucka.adis
4. zář 2009

Mir, já byla v C/A tady v Brně a to ještě ze žabičkou, jak jsme se rozcházeli po tom našem srazíku a měli toho plno, akorát néé můj styl. Tak snad něco pořídíš 😉