CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
4. zář 2009

Saj, aspoň tam přijdeš na jiné myšlenky a na Obi se určitě domluvíš 😉 uvidíš, že ti to prospěje a miminkům by to taky prospělo.

simulin
4. zář 2009

Luci, no snad se tam nějak zorientuju, díky. 😉
Holky zítra jdu na svatbu a zkouším věcičky, no a ejhle zajítm nic neobleču, se na to vy... 😒

sajmona
4. zář 2009

na chvíli papa,přišla mě kamoška na pokec.pak se ozvu co mimíska🙂

simulin
4. zář 2009

jéé tak jedny přece jen. Se mi oddechlo. 😎

lucka.adis
4. zář 2009

Sim, co budeš dělat 😅

Holky, můžu pít Coca colu 😕 ????

simulin
4. zář 2009

Luci, už jedny mám, tak je to dobré, i když tak tak. Jinak já colu piju normálně, v poslední době mám na ni strašnou chut, i když to asi není nejzravější. Švagrová ji pila snad celé těhu, jednou říkala, že jí manza musel o půl noci pro ni zajít do hospody. 😅

sune
4. zář 2009

hezké dopoledne holčiny. to je dnes škaredě, ale Cin to hned rozveselila s těma//. Cin, moooooooooooooc gratuluji! To je bezva, že už by se zas začlo dařit a ty byla první vlaštovka 😉 Na kole radši nejezdi. Hodně známých potratilo po jízde na kole a to otěhotněly přirozeně a žádný rizikový těhu neměly. A jak se citíš?
chrobi, co ty? už se těším, jak budeš Cin následovat! taky mám břicho jak balon a jsem nafouklá.Včera jsem vytáhla kratase, co jsem si koupila na začátku léta a nemohla je dopnout. dnes v noci jsem si do 2.h. štelovala postel, pořád se mi nelíbilo nastavení roštu. 🙂 mám ho u nohou zvedlý, aby se mi odkrvili trochu a ted to nejde. nateče mi asi krev do břicha a to pne, bolí i záda a hlava.
holky, chci se zeptat.Sexujete po Et? Nám ted sestra nic neříkala. A posledně říkala, že se nemá kvůli tomu, že jsou velký vaječníky, tak nevím. A zkušené těhulky 🙂 myslím psaly, že stahy dělohy mimčům neubližují.
Sim, jak si užíváš volna, odpočíváš víc s mimčama?

miradka
4. zář 2009

Luci, cocla cola je to najhoršie čo možeš piť, jednak je tam hrozne moc cukru, jeden pohár asi tak 10 kociek a za ďalšie obsahuje fosforečnany, ktoré viažu vápnik z kostí. Nehovoriac o kofeine...Ale raz za uhorský rok - to ti neublíži... 🙂

miradka
4. zář 2009

Sune, sexík je hodne individuálna záležitosť, ale väčšine nám nedoporučovali prvé 3 mesiace, podaktoré sme to aj dodržali 😀 Teraz na to vobec nemám chuť, ale občas sa premožem...radšej ešte vydržte a keď tak potom veľmi veľmi jemne a nežne, žiadne akrobatické kúsky 😉

cincolina
4. zář 2009

Sune ahoj, přesně tak. Čekám, že mně budete následovat! 😀
S tím kolem mně neděs, já měla pocit, že se jízda doporučuje - samozřejmě žádných 100 km za den...

lucka.adis
4. zář 2009

Miradko, já jsem si dala jenom trošku do hrníčku jinak toho nevypiju moc... jen tak na chuť, tak snad to miminku neublíží.

miradka
4. zář 2009

Cin, ak si veríš že nespadneš a nepojdeš po hrbolatých cestách...inak aj ten stres, že okolo teba jazdia autá a zvlášť ráno, teda záleží kedy chodíš do práce...nie je zrovna najlepšia viditelnosť. Ten stres može tiež sposobiť špinenie alebo iné problémy. Ja by som neriskovala. IVF nie je žiadna sranda aby si riskovala na kole..

miradka
4. zář 2009

Jasne Luci, a ráno potom mliečko? 😀 To vieš, kvoli vápniku. Inak vraj na večer by sa mal jesť jogurt, lebo cez nos sa najlepšie vstrebáva vápnik. 😉

lucka.adis
4. zář 2009

To já piju mléka dost a jogurty to samé... i tvaroh 😀 s tím problém nemám.

lucka.adis
4. zář 2009

Kolikrát se mi stalo, že jsem vypila celou krabici mléka 😅

sune
4. zář 2009

A Cin, jakým testíkem jsi testovala? Abych věděla, jaký si mám koupit, abych tam měla taky // 😉
Mirad, díky.Poslechnu rady dvojnásobé maminy 🙂 a neboj, žádná akrobacie a upřednostňovat spíš nekoit. praktiky asi 😉 😀
Chanel, jde na opu zítra. Moc na ni budu myslet,aby to dobře zvládla a měla krásný vajíčka. Jo, Chanel, však si tu pomáháme navzájem. A když můžu, tak ráda pomůžu druhým 🙂

cincolina
4. zář 2009

Sune, mamatest, teda dodneška na něm bylo vždycky bílo, asi nějaká dobrá várka 😉 . Budeš testovat zítra nebo až v neděli?
Nám říkali po ET, že sex zatím nee.

simulin
4. zář 2009

mir, no já to taky s colou nepřeháním, když už mám na ni chut, tak si dám jen tak decinku, vím že není nejzdrvější ☹ Ale když je chuť tak je prostě chuť a zase se nějak extra omezovat, protože je to nezdravé....., to taky nepřeháním. Říká se, že tělo si samo řekne o co chce. 😉
Sun, no už jsem doma, tak se snažím být v klidu a odpočívat, i když mám tu jak po výbuchu, tak že mě čeká úklid, ale samozřejmě pomaličku, vždyť mám na to 5 měsíců. 😀

simulin
4. zář 2009

Sun a testík bude? Držím pěstičky, kolikátý den jsi?

sune
4. zář 2009

Cin, taky právě zvažuji mamatestík. Tak doufám, že už bílá várka skončila a bude ted už jen // 😉 . Ty jsi dnes kolikátý den, 10.? Já kddyžtak testuji až v neděli, chtěla jsme v pondělí,ale manža chce být u toho,takže to vypadá na neděli. A jak se cítíš? máš citlivá prsa nebo nějaký jiný příznak? Takže nesexujete taky
🙂
Sim, děkuji, jsi hodná. Já jsem 8. den, když nepočítám den trans. A uklízej pomaličku, nic neuteče. 😉
Holky, já měla brát ještě Dostinex,ale beru ho už 4. měsíce bez pauzy a ted mi není moc ok, tak si ho tentokrát nevezmu asi a nasadím až pak. snad to neva, nemáte s tím někdo zkušenosti?

miradka
4. zář 2009

Sune, tak si to užite 😀

Sim, ano to som aj ja počula a asi to tak funguje, ja sa zase už druhý deň napchávam nezdravou francúzskou paštétou...je tááák dobrá 😅 a tááááááátučná 😀 Skoro som ťa prehliadla, fajná fotečka 🙂

Luci, tak to obdivujem, ja sa do mlieka musím nútiť a niekedy sa ani nedonútim. Včera ma švagrová ponúkala čokoládou, ale hovorila som jej, že akonáhle budem mať miesto v bruchu, musím si dať jogurt. Ja to s tou zdravou výživou práveže vobec nepreháňam..mám problém aj s tvarohom a na jogurty nemám chuť, tak si ju musím vyrobiť 😅

chanel
4. zář 2009

Ahoj holky, bude mě to trvat, než Vás dočtu. Saj: občasné hádky taky dobře znám! Neboj, bude dobře, vyčistí se vzduch. Cin: tak to je paráda první ivf a úspěšné, velká gratulace!!!! Sune: držím pěstičky,aby jsi nám napsala to samé. Chrobi: tam je to taky jasné!!!!! Jdu zítra na OPu a jsem doslova posraná strachy. Už si přeji, být zpět doma a mít to za sebou, snad tam zítra nebude moc lidí a půjde to rychle!!

lucka.adis
4. zář 2009

Sim, pěkná fotečka v pase 🙂 slušinkuje ti to!!!!!

Mir, zrovna teď jsem zase vypila sklinku mléka 😅 je to mňamka.. a jogurty baštím bílé a potom s těma kuličkama, je na to i reklama 😀

chanel
4. zář 2009

Miradka, dívala jsem se Ti do alba, to je ukázkové bříško. 🙂

miradka
4. zář 2009

Chanel, aj ja som sa bála, aj keď som išla už na druhý pokus...to je asi normálne..ale keď ti pichnú ten oblbovák, tak je ti všetko jedno, pekne si schrupneš 😀 a úroda bude určite akurátna 😉

miradka
4. zář 2009

Luci, s tými kuličkami to mám aj ja rada 😀 Mužík včera kúpil to Mulera, tak si ho idem dať...

Díky Chanel, no rastie ako z vody 🙂

cincolina
4. zář 2009

Sun, příznaky nic, jenom citlivé bradavky. A začíná se mi zdát, že chodím pořád čůrat, ale asi se moc pozoruju 🙂. Jo a taky mám dost často hlad, ale to taky není nic nového ;).
Chanel, budeme na tebe zítra myslet!

cincolina
4. zář 2009

jo a jsem 10 po ET (den ET nepočítaje)

simulin
4. zář 2009

Luci, Mir díky. Vidím, že si je tu pořád měníte, tak jsem si řekla, že udělám taky změnu, aby jste mě přístě na srazíku léépe poznaly 😅 Luci, pořád jsem přemýšlela v jakém pase, však tam vyfocený pas nemám až pak mi to docvaklo, nj mám to vedení ale dlouhý.
S tím mlékem jsem to taky nepřeháněla, skoro vůbec jsem na něj neměla chuť, ale mám ten dologran a tam je denní dávka, tak že snad to stačí. Ale je fakt, že co mě začala pálit žáha, začala jsem mléko pít po kvantech a to hlavně večer vypiju i půl litra a víc. 🙂 A dnes na snídani byl jogurtek, nj chutě se prostě mění a teď zrovna dětičkám chutna mléko a jogurt. 😉
Sun, neboj pomalinku nebudu to přece přehánět. Budu se těšit na neděli, uričtě tam budou //. 😉
Chanelko, neboj se, OPu je úplně procházka růžovým sadem, pěkně si schrupneš a pak se jen dozvíš úrodičku. 😉

chanel
4. zář 2009

Mir: to máš pravdu, to tak příjemně usínáš a za chvilku Tě někdo budí a hlásí Ti vajíčka..... 😝