CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
4. zář 2009

Jo holky, snažím sa ukľudniť...jejda, musíme si dávať na seba pozor...

Ywush, zo zákona ti to musia vyriadiť a vrátiť prachy.

Saj, to je skvelá správa, len tak ďalej 🙂

chrobacek
4. zář 2009

saj ty bunky ti řekla sama nebo jsi se zeptala?

sune
4. zář 2009

chrobi, sranda musí být 🙂
Saj, bezva, statečně bojují. v neděli máš morule jisté!

sajmona
4. zář 2009

Ted uz myslim ze snad jo verim jim🙂

petula82
4. zář 2009

saj,gratuluji,jen tak dál. 🙂

gabina79
4. zář 2009

Ahojte děvčata 🙂
Tak předně gratuluji Cin k // - určo tam vydrží a hcg bude krásné 😉 ....Taky gratulace Saj k embrouškům - ty budou určo kvalitní a budou z nich krásné miminka 🙂 ....Sune, Chrobi - taky budou // 😉 🙂
Chanel, nebooooj, budu na tebe zítra myslet, aby OPu byla v pohodě a byly krásné vajucha 🙂
Jinak já byla dnes v poradně - jak jsem přepokládala - pouze mě prohamatal, řekl, že je to v pořádku, děloha se zvětšuje.....a jinak nic 😒 ..podle vážení jsem zatím přibrala 2,5 kg a v pondělí jdu na krev na ty triple testy (výsledky za týden)....joooo a ptala jsem se na sexík, ale netvářil se. Prý mi to zakázat nemůže, ale nedoporučuje, protože je riziko krvácení....tak nevím, já bych i sexovala, ale steně myslím, že bych z toho nic neměla, jen bych se zbytečně stresovala, aby byl prcošek OK ☹

gabina79
4. zář 2009

Mir, ty košíky vypadají senzačně - to je z papíru (novinového) a pak natřené? Vypadá to jako z lýka 😕

miradka
4. zář 2009

Ahoj Gabi, ten tvoj je fakt divný...škoda, nebola si na tom screeningu v 12tt?

chrobacek
4. zář 2009

Gábi ahoj... to ti toho ten tvůj dr. teda řekne ... máte držet celibát do porodu nebo cO?

miradka
4. zář 2009

DíkyGabi, myslela som, že si ich narobím teraz hromadu, ale kvoli tomu lakovaniu a moreniu to budem musieť asi nechať. Jedine že by mi to natieral manžel a nemohla by som dýchať ani tie výpary...síce existujú aj lepšie laky, čo tak nesmrdia..tak by sme použili ten...

gabina79
4. zář 2009

Mir, no to už všechny víme, že je divný 😀 ...jj, na screeningu ve 12tt jsem byla na Veveří 😉
Chrobi, on je úplná studna informací 😀 ....asi to tak vidí, a pak máš ještě šestinedělí....takže sexík tak někdy v dubnu příštího roku - uložím si to do upomínky 😀 ......no myslím, že to stejně jednou prubnem, ale jak říkám, stejně to asi bude stát za prd 😒

chrobacek
4. zář 2009

😀 😀 😀 jůůů to bude u vás v dubnu veselo vždyt to zapomenete do té doby 😀 😀

gabina79
4. zář 2009

😀 😀

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

mir to jsou nádherné košíčky z čeho čerpáš nápady? pošli mi link prosím
🙂

gabina79
4. zář 2009

Jo ještě jsem mu říkala, že bych chtěla jet na ten utz ve druhém trimestru zase na Veveří a přijde mi, že se mu to moc nelíbí....pořád říkal, že se uvidí, jak dopadnou ty triple testy a pak, pokud by tam bylo něco špatně, tak by mě poslal do Brna, ale jinak si asi myslí, že ten utz udělá on...no to v žádném případě, manžu k němu pustit nemůžu, ten by mu dal 😀
Luci, kdy ty jdeš na to Veveří?

gabina79
4. zář 2009

Hani linky od Miradky jsou pár stránek vzadu 😉 ...jak se máš kočko? Koukám, že máte doma prvňačku 😉

cincolina
4. zář 2009

Hanuli, odkazy od Mir jsou na straně 225 (to bylo dnes ráno 😉 )

hanulamarkova
autor
4. zář 2009

děkuji holky už jdu studovat 😀 gabi ano snažíme se zatím mám já úkoly jako obalit knihy a tak ale jde to hlavně aby jsme ji přinutili nezapomínat úkoly

miradka
4. zář 2009

Díky holky, Hani hrozne ma to baví, sú to také užitočné vecičky, akurát chce to čas a trpezlivosť. Dala som tam hafo odkazov, asi tie najdoležitejšie, ktoré som navštevovala... 🙂

gabina79
4. zář 2009

Jo a ještě jste se bavily o tom plicním...tak mě sestra řekla, že tam už neposílají, že to není nutné. Takže jen zubař a obvoďák 😉...Ptala jsem se jí i na ty ozvy a to mi řekla, že dělají až tak ve 36tt, což se mi teda moc nezdá 😕

gabina79
4. zář 2009

Jinak po dlouhé době peču buchtu..mňam...objevila jsem nějaké zavařené borůvky, co už tam mám dýl, tak je musím nějak zpracovat 🙂

miradka
4. zář 2009

Gabi, mňa poslali len na EKG, k obvoďáčke a k zubárke

gabina79
4. zář 2009

no vidíš...a mě nikdo na ekg neposlal 😉

miradka
4. zář 2009

to musí, v tehotenskej průkazke je na to kolonka

miradka
4. zář 2009

obvoďáčka by ti mala napísať doporučenie

chrobacek
4. zář 2009

holky ted jsem se nasrala

fakt do Heliosu nejduůůůůůůůůůůůů to je pakáž

gabina79
4. zář 2009

ani jsem si nevšimla, že je tam na to kolonka....tak uvidím, až půjdu k obvoďačce...teď tam nepoletím, asi až si půjdu na konci měsíce pro lístek na peníze..to bude stačit, ne?

gabina79
4. zář 2009

Chrobi, co se ti stalo 😕

sajmona
4. zář 2009

chrobi na ty buňky jsem se ptala,ona totiž jen že se oplodnily obě dvě a vypadá to dobře,tak jak má a já na to a kolik kolik??????? 😀

sajmona
4. zář 2009

miradka to jsou krásný ty košíky🙂 a je to dostatečně pevný????