CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
10. zář 2009

☹ ☹ ☹

elennka
10. zář 2009

ahojda holky, dneska jsem měla jít na Obi a vesele mě návštěvu zrušili, protože tam není Vrána.. tak jsem taková rozhozená. Mám toho teď strašně moc a všechno mě se.... ☹ ☹ ☹
V pondělí mám přjít na 11h, asi si projdu jen výsledky a kašlu na všechno, protože teď nejsem ve stavu, kdy bych chtěla něco podnikat ☹

chanel
10. zář 2009

Luci: neboj, ber to v klidu zvlášt od sestřičky co je nepříjemná, test se udělá znovu a bude to v pořádku!!

chrobacek
10. zář 2009

el jak to? co tě trápí?

chanel
10. zář 2009

Chro: úplně Tě chápu, když jsem si tehdy dělala ty testy a viděla to bílo a představu, že si tím projdu znovu..ale zase i tak v krvi se objevit hcg může!!

chanel
10. zář 2009

Jak si to tady čtu, tak je tady nějak smutno....chybí mi tady Sune!! Drž se, všechno bude zase dobré!! Elennko, Ty stimuluješ? Petulo: držím moc pěstičky na vynikající vajíčka a hlavně Tvůj třetí a USPESNY pokus věřím v to!!

chanel
10. zář 2009

Elennko: ale Vrána tam už od června není..prý je na rizikové odd., tak jak jsi mohla být k němu objednaná? přece to tam věděli,tak se objednej k Crhovi je velmi dobrý a je tam skoro pořád!

irminka
10. zář 2009

Holky: mně ti mimísci snad odebírají mozkové bunky, já na ten velký UTZ mám jít až zítra. manža si ohledně nás i přehodil službu, aby mohl jet se mnou a já to popletu, takže naše domácnost bude dnes asi velmi tichá... 😠 Takže den blbec...

Chrobi: ještě nehaž flintu do žita, krev vše potvrdí a když můžet láteřit do kalendáře na jméno Irminka...já to snesu

Miradko: mně tvrdne břicho už tak 3 týdny a je to takový pocit napnutí, nebolí to, ale je lepší brát magnésko. Mně ho napsal gyndař, ale může i obvodák.....Nevím, jestli ti v nemocnici nějak pomůžou, ale určo ti napíšou ten Magnosol....

chrobacek
10. zář 2009

Irmi ty jsi trdlo ... 🙂

monulkab
10. zář 2009

chrobi, vyznáš se v těch grafech BT na FF?

lucka.adis
10. zář 2009

chrobi, opravdu ještě nehaž flintu do žita. Dokud není MS, tak tam ještě šance je.

Jinak já se tady ukážu asi až zítra, jsem dneska fakt mimo a pořád jenom bulím... jedniné štěstí je to, že mimi se projevuje kopáním, takže vím, že je živé 😵
Mějte se pěkně.

chrobacek
10. zář 2009

monul ve ff se vyznám

lucinko opravdu se neboj bude to dobré

irminka
10. zář 2009

luci: přesně tak, to bude dobré neboj, může to být falešně pozitivní a potom na velkém UTZbude vše OK

majdula
10. zář 2009

Miradko,

horcik si kup v lekarne, Magnesium lacticum je volne prodejne. Jsou to tabletky, brala jsem je nejdriv na krece v nohach, pak na tvrdnuti briska a kdyz jsem pak ve 29tt lezela na Obilnaku s hrozicim predcasnym porodem, tak mi ho davali take. 4x2 tbl denne. A brala jsem ho pak i doma az do 36tt.

Piti mineralky Magnesie nebo sumivy magnesko je uplne na pytel, je tam toho malo ☹

irminka
10. zář 2009

Majdulo: jejda, ten váš malý prcošek je nádherný a také ty fotky....to je prostě nádhera.Asi vás focení dost baví, že? Jde to poznat. A vidím, že máš v albíčku látkové plenečky, používáš je? A ten šátek, to je super.
Moc se mně to líbí, ale nevím, jak bych dvojčátka poskládala do toho šátku. To asi nejde,že?

sajmona
10. zář 2009

Luci: nebud smutn určitě to bude dobrý 😉 😵 miminko je v pořádku
Tak dnes je fakt den blbec.Mě ještě nedošla nemocenská ani za červenec a tak jsem si dneska řekla že to vyřeším a zavolám.Úšetní v práci mi řekla že to museli mít na socialce cca 10.8.a mají na vyplacení 30dní.Tak jsem volala na sociálku ....no a oni tam moje papíry prý ani nemají...dobrý že??? takže se to bude dělat znovu,a můžu být klidně bez peněz,však na co prachy žeeeee???????ty nepotřebujeme.

chrobacek
10. zář 2009

no hlavně, že to předělali a vypláci to sociálka když to vyplácel zaměstnavatel tak nebyl problém

rioko
10. zář 2009

holky nebuďte smutné zase bude líp, myslím na vás 😉
Majdulko teda Radimek ja fakt hezounkej a fotky taky máte krásné a nejvíc se mi líbí ty popisky jak je s tou holčičkou, super 😵

elennka
10. zář 2009

Vrána funguje i na obi, byla jsem u něho v červenci, ale dělá jen odpolední poradny, jezdí z Bohunic.. A jsem teď ve stavu, kdy se nechci do ničeho pouštět. Bohužel mám problémy se zády a v říjnu musím na imunologii kvůli opakovaným herpetickým infekcím.. a bohužel ani po psychické stránce to není dobré, mám stresy v práci.. a doma je to jak na houpačce.. takže asi tak... V pondělí si jdu pro výsledky, jen zkonzultovat.. ale vidím to, že do konce roku nechci o "plánovaném snažení" slyšet.. nebudu se cpát ani hormony, buď tělíčko naskočí nebo ne.. a snad do konce roku stihnu i lázně, popř.se dát trochu do kupy..

sajmona
10. zář 2009

chrobi:no to je pravda,a nejlepší je že kdyby jme jim dlužily my prachy tak to z nás vytáhnou i s penálama.Ted mi volala ůčetní,že jim tam volala znovu a prý tam fakt o mě ani ň není tak jim to bude faxovat znovu a tak snad se to vyřeší.Já nemám ani floka,manža v praze a já tady žeru čočku na kyselo🙂)))

elennka
10. zář 2009

Jinak Vás nestíhám moc číst, tak těhulkám přeju rychlé naskakování týdnů, snažilkám ty // na testíku... a snad vás dočtu večer u růžovky.. 😉

chrobacek
10. zář 2009

El jasně dělej jak je to nejlepší .... my taky plánovaně snažit nebude tak půl roku .... prostě si budeme muset dát oraz a čekat na zázrak....

sajmona
10. zář 2009

elenn: to mě mrzí že máš špatný období,budu na tebe myslet at se to zlepší a chod sem za nama častěji 😉

chrobacek
10. zář 2009

Rioko Majdul obě máte krásné dětičky 🙂))

elennka
10. zář 2009

Je toho teď hodně i v práci... a není na nic nálada... ☹ a dneska byla staniční z odd. velice nepříjemná..

monulkab
10. zář 2009

chrobi, díky, mám z toho grafu radost, i když samozřejmě, sex v den ovulace nebyl, takže naděje nic moc...

chrobacek
10. zář 2009

mona před jo?

monulkab
10. zář 2009

byl, ale nevím který dny, mám to napsaný doma, musím na to kouknout do ručně kresleného grafu...máš vyzkoušeno, jestli jsou ty výpočty věrohodné? myslím podle UTZ a tak?

chrobacek
10. zář 2009

mon to nemám protože mě nikdo cyklus nikdy nesledoval

chrobacek
10. zář 2009

což je možná taky chyba