CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
24. zář 2009

Ahoj holky,
zabicko zdravim do nemocnice a preju at te brzo a vporadku pusti domu.
Ja jsem prave poprve zaspinila, jenom takove hrk, hnede krve, tak snad to nic neni.

snahapada
24. zář 2009

holky dekuji vam vsem moc tet nemam naladu ale vecer jdu v 19 hod na kardiologii tak vam dam vedet zatim ahoj a drzte mi palce

cincolina
24. zář 2009

Co všichni plánujete na prodloužený víkend? My jedeme s kamarádama na Šumavu, tak se mooooc těším.

miradka
24. zář 2009

Cin, to nič nieje, aj ja som špinila. Pokiaľ nie je krv, tak je to dobré. Vždy som zašla k dr a ten mi akurát povedal, že tam mám hematom. Pokiaľ je to len špinenie, lebo krátkodobé krvácanie- ale slabé, tak neni sa čoho báť 😉

Snaho, budem držať palce... 🙂

lucka.adis
24. zář 2009

Cin, neboj... špinění v těhu může být, já špinila 14dní a taky jsem byla ještě v tom jakoby "riskantním" měsíci.
Pokud to není červená krev, tak to bude určitě v pořádku. Bereš ještě utrogestan? Jestli ne, tak si ho nech od své dr.napsat a ber to do konce 3měsíce 😉
My chtěli také někam jet, ale bohužel jsme nesehnali ubytování, takže jedeme další víkend už ve Čtvrtek večer a vracíme se v Neděli, chtěli jsme do lesa na houby a asi tam to " houby " najdeme, když je takové sucho 😀

Snaho, neboj...aspoň budeš vědět víc a oni vám určitě řeknou, co se dá v tomto případě dělat.
Držím palečky, aby to nebylo tak vážné, jak ti řekli na tom UTZ!!!!!!!!!!!!!
(mě také čeká kardioultrazvuk, jsem na něho také zvědavá)

cincolina
24. zář 2009

Luci, Mir, díky. Utrogestran mám 2-2-2 ... už se těším na konec 12. týdne až se ho zbavím 😠

lucka.adis
24. zář 2009

Cin, já ho brala až do 15tt ale to jsem už měla jenom jednu tabletku 😉 určitě to potom řekni dr.říká se, že to nesmíš vysadit hned, ale já to potom už vysadila...jednoduše mi došel 😀 a je fakt, že se mě potom už špinění nevrátilo.

irminka
24. zář 2009

tak já jsem se ted probudila u TV v pyžámku, popapkala dva rohlíky se salámem, kakajíčko jak miminko, na hlavě řepu, no prostě kočka...a čtu tady, že jsi Žabi zase v nemocnici.....tož se holka drž a přeji ,aby jsi byla co nejdříve doma....A nedělala jsi něco podezřelého s mužíkem, teda myslím nějakou těžkou fyz. práci? 😉

Snaho: držím na dnešek palečky,at vše dopadne dobře, na kardio jsou machři , poradí vám co a jak dál.......

Cin: tož, že by to kolo nedělalo dobrotu? 😉 A na Šumavu jedete jen tak nebo tam polezeš po skalách? 🙂

sajmona
24. zář 2009

žabi: jejda už zase nemocnice....ale neboj bude to v pohodě,důležitý že jsi pod kontrolou,někdo to hold tak má,že občas zakrvácí,ale to nemusí znamenat nic tragickýho...myslím na tebe a držím palečky 😉

irminka
24. zář 2009

saj: a ty jak v lázních?

cincolina
24. zář 2009

Irmi, na Šumavu jedem na kola 🙂, ale uvidím jak mi bude. Kamarádka co tam jede je o dva týdny těhotnější, tak to asi strávíme spolu procházkama.

irminka
24. zář 2009

cin: ty jsi fakt poděs, já bych ti doporučila asi jen ty procházky, špinění nemusí nic znamenat, ale já jsem pověrčivá a co když ti tělíčko říká:"Brzdi děvčico".....Kolečko jen tak po rovince a nanejvýš do obchůdku a zpátky, tak jako já, hodná, krásná, poslušná holka.... 😀

sajmona
24. zář 2009

irmi: v lázních pohoda,dneska jsem se teda probudila s bolestí v krku...to je ten horský vzduch a krátký tričko 😉 ..jinak každý den bazén,tak je to fajn.a nemusím nic dělat,včetně vaření a ůklidu dobrý že?? 🙂

lucka.adis
24. zář 2009

Saj, ahoj kočko... téééda, ty se máš 🙂 Co dceruška, všechno dobrý..

irminka
24. zář 2009

saj: já chci také do lázní, ale musím říct, že mám také vcelku veget, když chci něco dělat tak to dělám a když chci lenošit, tak lenoším, žádný stres......Tak si to Saj hlavně užívej a čerpej síly na další boj....

rioko
24. zář 2009

ahoj holky, už sem moc nechodím, nějak mám pocit že už sem nepatřím, ale koho to zajímá, Vojtík má první zoubek a v albu mám pár nových fotek - Vojta má už půl roku 😵

rioko
24. zář 2009

a kdybsste chtěli, tak ohodnoťte prosím http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9451

irminka
24. zář 2009

rioko: malý je hezoučký, toto letí,co? A je hodný, spinkáte v noci?

rioko
24. zář 2009

irmi hodný je ale teď spinkal poslední dobou špatně a nechtěl jíst, ale zoubek to vyvsvětluje 🙂 blahopřeji k chlapečkům, to je moc krásné 🙂

irminka
24. zář 2009

děkuji, doma budeme mít veselo...ještě, že to máme v příjmení 😉

rioko
24. zář 2009

to jo budete mít hoooooooooodně veselo ale tak to má být 😉

ywushka
24. zář 2009

cin: no jo mela by jsi mozna trosicku ubrat!!! Vic se setrit!!

Zabi: tak to je mi lito,ze jsi v nemocnici,ale snad to bud ev pohode,vzdyt my mame tady vsechny bojovnicky!!

Snaha: myslime na tebe a drzime palecky!!

lucka: mrkla,ale spis jen tak jednim ockem!!

Ted odpoledne manzelovi volal tatka,ze zitra ma nakladku a jede do italie,tak z toho byl cely takovy spatny,ale nakonec z toho seslo a bude doma cely vikend a pojede asi az v pondeli/utery

rio: je krasny,roste jako z vody🙂,ted uz je s nim i sranda,ze?

me dneska prijela ta prebalovaci podlozka,jsem ji koupila novou na mimibazaru jen za 290kc a je fakticky pekna!!!Ta pani jich tam ma vic na prodej!!!

zabicka007
24. zář 2009

Luci, teď už jenom slabě špiním, je to stejné jak minule, takže už jsem klidnější. Zítra po ultrazvuku mi dají vědět, jestli mě pustí, pokud to nevadí, tak bych ti zavolala, jestli se máš stavovat nebo ne, já teda doufám, že už budu moct jít domů, ale pokud tam bude hematom, tak mě nepustí, čili bys mohla klidně zajít. 🙂
Saj, ty si to užij v lázních, jaj, já ti táááák záááávidím, hned bych jela taky 😀
Ahoj Rioko, Vojtíšek je opět a stále naprosto nádherný!!! Mimochodem, kdo jiný víc než ty by sem měl patřit, vždyť jsi tyhle stránky založila 🙂
Jinak všem Vám děkuju za podporu,snad to bude všechno dobrý

sajmona
24. zář 2009

Luci jojo vše v pohodě,ted tady pokukuje po jednom klukovi tak mám hlavu jak rohovej barák🙂)

ywushka
24. zář 2009

saj: no jo puberta🙂

Ja jsem dneska rano byla na kosmetice,uplne jsem si odpocala,bylo to super!!! O vikendu mi prijede ta kamaradka na to foceni,tak snad to bude v pohode🙂,jsem si kvuli tomu koupila i nove kalhotky🙂 ha ha ha

irminka
24. zář 2009

tož k tomu měla být i podprda,ne? 😉

ywushka
24. zář 2009

ja jsem si koupila jen takove jako bodycko pres prsa🙂,ale ona chce fotit jen v tech kalhotkach🙂

zabicka007
24. zář 2009

ywuš, tak jsem si konečně udělala čas a prohlídla jsem si fotečky co máš v albíčku a to oblečení je prostě dokonalý pro toho malýho ,to nemá chybu!!!! Ještě to tak týden dva vydržím a pak se taky zaregistruju na aukru a začnu nakupovat, úplně jsi mě navnadila. Akorát pořád přemýšlím, jestli si mám nechat říct pohlaví...P by se radši chtěl nechat překvapit,a mě neutrální barvy jako zelená či oranžová vůbec nevadí, takže vážně uvažuju, že si to nenecháme říct... 😅
A těhulky, od kdy jste si mazali bříško a čím? Ywuš tam má elastin Q, kamoška mi doporučovala weledu, ale to stojí 100 ml 300 Kč a to se mi zdá moc...mamka mi řekla, že stačí obyčejný dětský olejíček aviril, tak já nevím...poraďte prosííím

ywushka
24. zář 2009

zabi: tento kremik na brisko je prijemny,vonavy a dobre se roztira,ja se mazu snad od zacatku jak mi zacalo rust brisko!!! Jo nakupy jsou paradni🙂

irminka
24. zář 2009

zabi i v DM mají dobré olejíčky a nestojí moc, měla jsem i ten elastin, ted mám z DM a je také fajn