CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
21. říj 2009

jdu na inseminaci, ale většinu jsi mi zodpověděla 🙂

pilotkaanetka
21. říj 2009

Ahojda přidala jsem foto do alba 🙂

rioko
21. říj 2009

pilotko Amálka je moc hezkoučká a strašně to letí viď...Vojta má už 7 měsíců, je to fakt mazec 🙂

emers
21. říj 2009

ahoj holčinky,
nebyla jsem tu dnes, teď jsem rychle dočítala...

monulko, sparingparťačko, nezoufej, u nás před půl rokem spg katastrofa, morfo 0 a vidíš... neříkám, že máme vyhráno, se uvidí, ale hodnoty spg se zlepšily a ťuk ťuk (no zítra se konečně dozvím zas něco víc) ... ty máš výhodu, že jsi mlaďučká a máte ještě spoustu času na to zkoušet různý věci... spg se fakt mění, jsem sem psala i o té mé kamošce co po IVF otěhotněli přirozeně... prostě to jednou vyjde!!! drž se!!!

já dnes ukončila neschopenku kvůli té bourajdě a zítra jdu na Obi na ko, tak please držte pěsti ať je vše jak má být neb já tomu právě taky furt stejně nemůžu uvěřit...

sajmona
21. říj 2009

Monul: iui ma myslim stejny prubeh kontrol,pri iui jsem sla 14dc a pri ivf 13 dc. Mayl: urcite🙂 a musime sem hlasit kazdou navstevu obi a tak,at jsme v obraze🙂

xmerssy
21. říj 2009

Pilotko Anet Amálka je nadherna, moc gratuluji, leti to leti........Doufam, ze je vse v poradku, mejte se krasne!

Rio zdravim, Vojtíšek roste jako z vody.

monulkab
21. říj 2009

emers, myslím na tebe hooooooodně často, doufám že to všechno klapne tak jak má! já se nedám, od příšťího měsíce budem tahat ty pupky spolu! 😉

monulkab
22. říj 2009

Ahoj holky kde to vázne????

hanulamarkova
autor
22. říj 2009

Ahoj mon právě jsem si říkala kde je kdo 🙂

chrobacek
22. říj 2009

nazdar 🙂 já zjištuju co ty moje protilátky 🙂)))

hanulamarkova
autor
22. říj 2009

no a? jak jsi dopadla?

chrobacek
22. říj 2009

nijak jdu znova v prosinci ale nevím jestli je to ted problém ve snažení 😠 😠

monulkab
22. říj 2009

jaký protilátky zase???
Holky, já vám musím něco bonznout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kámoška má za sebou neúspěšný IVF, první ovulaci po krámech ale zřejmě otěhotněla, a to mají jen 1% dobrých spermoňů (podle HELIOSU)...takže teď to rozdejchává doma. Doki jí řekl že má jít hned na neschopenku. Je totiž hafo nachcípaná a ten test si udělala jen proto, aby si s jistotou mohla vzít coldrex proti nachlazení...a ups....čárečka navíc se vloudila!!!!!!!Nic není nemožné...TOYOTA!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 už magořím 😅

chrobacek
22. říj 2009

mon ... no ty z té imunologie já to nemám negativní jak ty 🙂)))

no tak to kamošce dost závidím jinak pokud mají 1% v Helisou tak to je 10% normálně, takže nic moc....

monulkab
22. říj 2009

Chrobi, snažte se o stošest! Ta kámoška má totiž v diagnóze alergii na sperma, a přesto otěhotněla. Důležitý je ale do toho prý pořádně bušit! 😉

chrobacek
22. říj 2009

😀 😀 😀 supr tak to ráda slyším 🙂))) a dali jí proti tomu něco v Heliosu??

monulkab
22. říj 2009

No tak to jsme na tom s kámoškou teda stejně, když má manža najednou 90% morfologicky špatných.. Tak kurňa, doufám že se nám taky zadaří!!!!! Jinak jsem přemýšlela co se dělo v dobu před tím naším IUI a tím pádem i před zjištění spermiogramu, a uvědomuju si že tchán byl v té době na celkem vážné, i když plánované operaci, manža to nenesl moc dobře....myslíte si že by to mohlo mít vliv na morfologii? když se nám tak náhle zhoršila z ze 70% špatných na 90% špatných?

monulkab
22. říj 2009

myslím že nebrala nic jako prednison....nebo tak něco, proto mi to příjde divný páč na obi se něco dává i po ivf nebo ne?

monulkab
22. říj 2009

ale říkala že se jí zároveň udělal opar a byla (vlastně ještě je) hrozně nachcípaná, doki jí řekl že se jí náhle hodně snížila imunita, proto to možná klaplo....
Ivanko jestli mě čteš tak promiň že tě tady rozebírám, musela jsem ale trochu pozitivně nakopnout holky tady! 😅

hanulamarkova
autor
22. říj 2009

asi jo hoooodně toho je z psychiky 😒

monulkab
22. říj 2009

hanul a co teď máte v plánu vy? další IVF?

sajmona
22. říj 2009

Ahoj holky,co je tady nového????
Já musím do města,vyřizování ...fůůůůj 😝

monulkab
22. říj 2009

No do města ani nejezdi, já jsem jela na Křenovou do servisu s pressovačem, a byla jsem z toho provozu hotová, navíc jsem pak nevěděla jak se mám dostat do práce 😅 zákaz odbočení tam kam jsem potřebovala mě jaksi zaskočil 😅 nakonec jsem ale po vyhylídkové jízdě Brnem trefila, takže aspoň něco... 😝

monulkab
22. říj 2009

Saj jak jsem včera byla na tom obilňáku , tak jsem tam hypnotizovala jednu blondýnu co šla taky na šestnáctku a řikala jsem si, je to sajmona, není to sajmona, no ještě že jsem jí neoslovila, vypadala bych jak blbec 😅

sajmona
22. říj 2009

no na Křenku zrovna musím...na policajty,kvůli pokutě...no nevím kde zaparkuju,asi u tesca a dojdu...já totiž musím ,v sobotu zase valím za holkou do lázní a potřebuju to vyřídit,jinak bych se na to vyprdla..

monulkab
22. říj 2009

Já jsem parkovala v areálu bývalé Musilany nebo co to je, jela jsem tam do Chladservisu, sice jsem to projela až na konec, ale místo tam bylo, je tam spoustu vyhrazených míst, ale i míst kam to můžeš píchnout. Tak to kdyžtak vyzkoušej. Je to hned vedle pracáku.

sajmona
22. říj 2009

ajooo...vidíš to,vím kde,to budu mít kousek,díky 😉
nic valím,tak vás pak dočtu

chrobacek
22. říj 2009

jasně že jo stres je svině

jojo prednison se dává preventivně behem celé stimulky a při těhu i dál....

Ivanko my jsem rády, že tě tu máme za vzor 🙂))

hanulamarkova
autor
22. říj 2009

mon my jsme si dali nucenou pauzu, máme ještě 2 embrya zamražených ale na KET chceme až po novém roku já byla z té stimulky tak rozhozen´á že jsem menzes měla až za 2 měsíce po ET (neuspešném) a tak necháváme tělo zregenerovat a teť jsem měla poslední menzes v pohodě tak snad to bude mít výsledek 😀

monulkab
22. říj 2009

tož to jo, toto....
zase se to tu nějak zaseklo