CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
1. pro 2009

ahoj🙂 tak ode dneška píchál 262 j gonal...

chrobacek
1. pro 2009

jůůů tak to valíš máš stejně jak já minule 🙂))

chrobacek
1. pro 2009

tak pěkně podávej infošky z UTZ

monulkab
1. pro 2009

ahooooooooooooj, já jsem zde, chvíli jsem byla s těhulkama z obi.....saj tak ať je tohle to píchání tvoje poslední který budeš potřebovat!!!!!

sajmona
1. pro 2009

no jasnačka🙂)))) tohle mě vyhovuje mnohem víc aspon nemusím píchat ten debilní dekapeptyl...auuuuu 😝

monulkab
1. pro 2009

chrobi co ty, jak se vede, co vůbec děláš, furt baštíte vitamíny?

chrobacek
1. pro 2009

saj no jo takhle je to lepší decapept. je velká stříkačka .....

sajmona
1. pro 2009

děkuju mony a to tvoje taky kočko 😉 já myslí že se ti to podaří...

sajmona
1. pro 2009

no to ani ne ale štípe jak svina...

chrobacek
1. pro 2009

moni furt baštíme a zítra jdeme konečně na imono .. pak po mrše HP a spermiogram pak snad dovolená a pak se uvidí 🙂

sajmona
1. pro 2009

jé vidíš to já se ani nezaptala na výsledky imuno:(((( no nejsem já blbá????

chrobacek
1. pro 2009

no tak kdyby byly špatné tak ti to asi řeknou 🙂

monulkab
1. pro 2009

a vy si chrobi necháváte to imuno udělat někde jinde než na obi? s tím spermiogramem, chce to fakt čas, ono se to musí vzpamatovat, když už to dřív bývalo dobrý, no ne? 😉
saj já jsem ráda že mám po píchání, nebolelo to, to vůbec, ani mi to nějak nevadilo, ale od iui mě furt pobolívají vaječníky a tak se bojím všech těch nežádoucích účinků, kecala jsem o tom s těhulema z obi a je fakt že asi 4 ze 6 potkali hyperstimulák....měřím si teď dle rady lucky adis a nakonec i Čadové obvod pasu, ráno jsem ho měla o 2 cm větší než večer....v noci musel manža odjet do práce a já se pak bála usnout abych se třeba potom neudusila nebo tak něco...ohss se bojím jak čert kříže.jsem takovej trochu hypochodr, já vím 😅

chrobacek
1. pro 2009

monul jo protože na obil nám udělali velmi chabé jdeme do stejného centra kam to posílá obil. ale jdeme až po 3 měsících od vysazení Prednisonu protože po jeho dobrání kdy mi brali krev je to absolutně nevypovídajíci .... takže jdeme na kompletní imono i manžel... ne ta šontačka co nám udělali na obilnáku asi bych to neřešila kdybych neměla hraniční hodnotu proti spermiím to mě nakoplo si to nechat udělat pořádně..... protože to může být důvod nevydařeného ivf...... a ten spermiogram uvidíme hodně doufám, že se to zlepšilo tak snad 🙂))

neboj hodně pij a bílkoviny a sleduj se .....

monulkab
1. pro 2009

no tak hlavně potom dej vědět jak jste dopadli, a kolik vás to bude stát? já si teď stejně budu muset dát pauzu, tak bych o tom možná taky zauvažovala, stimulka může počkat. Myslíš že po tom fostimonu bych měla taky počkat 3 měsíce?

chrobacek
1. pro 2009

no předpokládám že nic 🙂 a neboj určitě řeknu jak jsme dopadli doufám, že do vánoc to ještě budeme vědět

ne to s tím nemá nic společného Prednison je kortikoid který se dává pri ivf jako prevence právě protiprotilátkám, takže ten by se měl vysadit

chrobacek
1. pro 2009

ale myslím, že u vás je to zbytečné ty jsi měla hodnoty OK

monulkab
1. pro 2009

tož to jo, toto 😀 venku je tak depresivně, to je hrůza, žádnej sníh, v telce žádný vánoční filmy.... 😖 dneska mám píct perníky a ani nemám vánoční náladu, sakra! přemýšlím co bychom si manžou mohli uvařit na véču, mám na něco chuť, ale nevím na co....

chrobacek
1. pro 2009

bramborový knedlíky s uzeným a špenátem 😉

monulkab
1. pro 2009

já špenát miluju, ale nemám ho doma, bramborový knedle od babči mám v mrazáku a snad bych našla v obchodě i to uzený, hm, dobrej tip! doufám že v lidlu najdu nějakej normální mraženej špenát, u našeho baráku je totiž boj o parkovací místa, tak budu muset dojet dom, zaparkovat a do obchodu jít pěšky (lidl je nejblíž), jinak bych pak musela parkovat o ulici dál.... 😝 a ještě mám chuť na nějakou polívku, asi uvařím fazolovou, v mrazáku mám 2 párky a předvařený fazole, to si pošmákneme...... 😀 po té stimulaci mám normálně furt hlad, jsem hrozně nenažraná, kdo ví jestli mi ten pupek neroste z toho 😅

monulkab
2. pro 2009

Ahojte!
Tak jsem konzultovala s Čadovou ten můj pupek a říkala že je to ok, že při hyperstimuláku bych měla nárůst třeba 5 cm za den, mě to jde nahoru po centimetrech, tak doufám že mi to pak nezůstane, nebo zůstane, ale z jiného důvodu 😀

lucka.adis
2. pro 2009

Čauky kočky, tak jak všechny bojujete?
Doufám, že se co nejřív všechny přestěhujete k nám na diskuzi těhulek 😉 držím Všem palce!!!!!

monulkab
2. pro 2009

luci, já v to taky doufám páč tady v této diskusi je většinou mrtvo... 😠

lucka.adis
2. pro 2009

Monu, no jak tak koukám, tak tady je jakési mrtvo 😅 ...

sajmona
2. pro 2009

halo já už jsem tady já jsem dneska dělala do ted nehty a neměla jsem čas...tak ted je tu zase mrtvo🙂))

lucka.adis
2. pro 2009

Saj, ahoooooj...tak jak se ti píchá? (myslím injekce 😀 😀 ) Doufám, že ti to už tentokrát vyjde a další nebudou potřeba 😉

sajmona
2. pro 2009

ahoj Luci jojo píchá se mě dobře,teda píchá manža🙂)))....myslím injekci,tak je to druhý den zatím v poho ale jsem tak nějaká furt unavená a mám pocit že na mě něco leze,nj pech....a mám opar na bradě ...paráda 😖

antoaneta
2. pro 2009

Ahoj holky! Na milé pozvání od sajmony, která zavítala do mé nově založené diskuze - jsem tu 😉 a ráda bych se k Vám teda taky přidala 🙂 Jsem na samém začátku, informacemi a zkušenostmi nepolíbená ☹ ale budu ráda, pokud mě mezi sebe vezmete 😉 Včera jsem odešla od MUDr. Crhy s receptem na Utrogestan a injekcemi Decapeptyl. Od příštího týdne s tím mám začít 😕 . Jestli jsem pochopila správně, pokud vše půjde dobře, tak hned na to bych se měla rozhodnout co dál, co všechno a za co si taky připlatit ☹ ☹ ☹ a pak začnu stimulovat? No a pak ? .... snad 🙂 Jsem tak zvláštně natěšená, ale zároveň i vyplašená. Mám strach, nevím co mě čeká. Samozřejmě mě nic chytřejšího nenapadlo, než před tím koukat na internet. K mé smůle jsem narazila spíš na ty negativní zprávy, než pozitivní 😖 (rizika, vedlejší účinky atd atd).

lucka.adis
3. pro 2009

Saj, mě to také píchal manža...já bych se prostě sama nepíchla 😠 taková jsem posera 😀 😀
Budu ti móóóóc držet pěsti, aby to vyšlo.
Něco na tebe leze? No, v tomto počasí se nemůže člověk ničemu divit..jednou je tak a po druhé je zase jinak.

Antoaneto, holky ti tady určitě poradí 😉 Držím pěsti!!!!

monulkab
3. pro 2009

ahooooj, už su tady 😀