CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
14. pro 2009

jsi tu to je super...dělala mě to čadová a tak zatím to vypadá dobře...ne??4b..to je jak má být

elennka
14. pro 2009

ahojda holky... Nestíhám ☹ ☹ ☹ ☹ V práci je to na.... Jinak hlásím dneska 1DC.. MS přisla sama bez léků..
Přemýšlím o změně práce.. tak nevím, jak se snažením...
Saj, během zítřka se ozvu, jak ségra ty nehty.. Moc se jí líbily, jak si mě poslala emailem...

mayllou
15. pro 2009

ahojky chanelko 🙂....no mě právě pánková fakt nesedla noo....s čadovou se nedá vůbec srovnat...jak říkáš crha mě taky osobně nevadí, ale od čadové se toho člověk vždycky dozví nejvíc a je nejpříjemnější a jde vidět, že je tady hlavně pro nááááás...........no mě právě když řekla, že si budu při dlouhém protokolu píchat decapetyl skoro tři týdny, tak jsem tam málem zkolabovala...za prvé jsem na to nebyla vůbec připravená, protože jsem s čadovou měla domluvený sprej a za druhé ta představa, že to štípe a člověk u toho trpí jak pes mě hrozně znepokojila a rvala jsem se o ten sprej jak daš..no nakonec si nechala zavolat crhy a ten bezproblému sprej napsal...no tak chápeš to????? Já jsem právě strašnej cíta a ten decapeptyl já bych psychicky i fyzická vůbec nezvládala...při první IVF jsem si ho musela píchnout jenom jednou a i ta jedna dávka mě stačila k tomu, aby do decapeptylu vickrát nešla a ta představa, že je to tři týdny...ufffff....to bych raději změnila CAR...oni totiž jinde skoro ten decapeptyl nedavají jsem se dozvěděla...jestli ti můžu doporučit, tak se rvi o ten sprej...je to fakt pohodička!!! normální sprej jak nasivin 🙂 fakt jsem za něj ráda...kdybych měla ten decapeptyl tak já prostě vím, že bych si ho stejně prostě nepíchala a nikdo jinej by ho ani do mě nepíchl
🙂 a ty teda jsi ted jak na tom???? ty už máš za sebou myslím pokusy dva, vid??? a plánujete ten třetí nebo si to necháte na později????

monulkab
15. pro 2009

ahoj holčiny, jsem zde! 😀 Ještě k těm doktorům, Kalvodouvou jsem tam taky dlouho neviděla, při posledních utz před iui jsem tam měla vždy tu Pánkovou, Crha mi taky nevadí, ale asi má jiný názor na inseminace než Čadová, páč při té poslední konzultaci mi tu možnost inseminace vůbec nepřipouštěl, zkoušela jsem na to zavést řeč dvakrát, a pokaždé mi zopakoval že tam je nízká úspěšnost a že je tam riziko vícečetného těhotenství, neodpověděl mi vůbec na můj dotaz i kdybych přes to všechno co říká do toho chtěla jít (jakože chci), tak jak bych stimulovala vzhledem k mírnému zlepšení spermiogramu (kvůli špatným výsledkům minule mi nabídla Čadová buď IUI s fostimonem - injekčně, nebo IVF). Naštěstí jsem to pak probrala s Čadovou po telefonu, takže jsem se uklidnila.
Uf, teď si budu užívat 2 měsíce bez stimulky a uvidíme, taky popravdě doufám že by se nám to mohlo povést přirozeně, dneska mi skončila ms, tak do toho musíme začít bušit 😅

sajmona
15. pro 2009

ahoj holky🙂
jojo monul bušte bušte 🙂 ,ještě jsi plná hormonu tak třeba to klapne

chrobacek
15. pro 2009

saj ahoj tak jak vypadají ty vaši bobísci??? máme držet palec na zítra??

monulkab
15. pro 2009

já taky budu držet pěstičky!!!!!

chanel
15. pro 2009

ahoj mayllou: máš pravdu! představ si, že mě Čadová při druhém ivf nabídla sprej a to jsem měla krátký protokol a já vyplašenec, jsem raději zvolila ty bolestivé injekce,protže jsem se bála, že sprej by mi nesedl a injekce byly vyzkoušené, já třeba nesnáším Fostimon, je mě po něm zle.,ale tentokrát si ten sprej vezmu,pokud mi ho teda dají a netrefím zrovna na Pánkovou, ještě jsem ji tam neviděla. Ale stačí,aby mi nějak odsekla,nebo byla nepříjemná a pak budu já, protže si myslím, že tuhle práci mají dělat lidi,co s námi soucítí, jistě mi není milé, tak chodit už od roku 2006 a "obtěžovat je". Crha moc nemluví, za to je cilivý a hlavně umí!!! Ventrubu jsem am viděla minimálně. Jinak to asi vidím na poslední pokus zatím bez laparky, já jdu na konzultaci do Heliosu,pozeptám se jak to vidí jinde někdo jiný.Přece jenom, už je poslední pokus 😖 Moni: mě taky od iui odrazovali, teda jednu mi doporučili a pak mi to rozmlouvali, myslím, že dokonce Čadová...ale tak asi s mojí diagnozou, pokud jsi zdravá, nevidím problém! Saj: samozřejmně i já držím palce i na nohou 😀 ,Chrobi Tebe zdravím! Ellenko a co u Tebe pokračuješ v něčem, už nemám přehled.

petula82
15. pro 2009

Chanelko,ahoj.Tak jak pokračuješ? Dočítat to nestihnu,to bych tu seděla dlouho. Už máš ty výsledky? Já si volala minulý týden na ty svý.Byla jsem ještě na hematologii,vzali mě osum zkumavek a šla jsem domů.Já to mám všechno v pořádku,prý mám ukazkový hodnoty,tak jak mají být.Jenom škoda,že na nic nepřišli.No počkáme na tu adopci a pak možná půjdu ještě na tu iui nebo nativ.Pak už snad nepotratím.Já jsem jinak pořád v práci,tak nic moc nestíhám.Minulý týden jsem byla v Brně na výpomoci a jsem ráda,že jsem na naší prodejně.Jenom se divím,že se jim vyplatí platit penzion a ještě cesťáky 😖 .Měj se hezky 🙂

sajmona
16. pro 2009

ahojky holky 😉 ahoj Petul jak je??
tak si jdu za chvilku pro dětičky,včera byly šikulky obě 8 buněčný tak doufám že dnes si je odnesu a budu na ně náležitě hrdá 🙂 tak mmi držte pěsti

chanel
16. pro 2009

Petko,ahoj!!! Prosím Tě chod sem častěji!!!!!!! U mě taky výsledky v pořádku, no to je právě pak nejhorší, že nikdo neví proč. Zkus ten nativ, není tak drahý a co, jednou se ledy musí prolomit!! Mám to taky v plánu třetí ivf a pak nativy...musím to zkoušet,když nic,aspon si nikdy nebudu vyčítat, že jsem proto nic neudělala. Tak Tě moc zdravím a přeji jen to nej a nej!!!!!! 😀 Saj: a to bylo strachu, a jak jsou pěkný a obě dvě!! Takže já gratuluji k Etu,pak napiš, jak to probíhalo, kdo Ti to dělal, jsem zvědavá!!!!! 😝

monulkab
16. pro 2009

ahoj holčiny, venku krásně sněží ... a je tam kosa jak sviňa 😀 Saj moc na tebe myslím a držím pěsti, hafo moc!!!!!!
Pet vy už jste nějak zaregistrovaní pro tu adopci????
Chanel pak dej vědět co ti řekli v tom Heliosu! Jak to máš vůbec vymyšlené? Vyzvedneš si kartu na obi a okopčíš tam něco pro ten Helios nebo co???
Holky nedá se něco okopčit přímo na obi???? Moje gynekoložka po mě chtěla nějakou zprávu z obi, já o to chtěla požádat při té poslední konzultaci ale Crha mi nějak zamotal hlavu a já na to úplně zapoměla...

elennka
16. pro 2009

Holky, já zatím nic.. teď přemýšlím, jestli si mám dát clostil..

monulkab
16. pro 2009

a proč nad tím přemýšlíš? šup tam s ním! 😉

veria
16. pro 2009

čau holky
Teda ten Obi mě začíná štvát, jak se tam pořád mění doktoři. Jediní zkušení tam jsou Čadová a Crha. Já bych snad nejradši přestoupila do Reprofitu, ale tam berou jen VZP a já mám jinou pojišťovnu.

pajass
16. pro 2009

Ahoj holky, jak dlouho po podání žádosti trvá, než pojišťovna schválí IVF? Jestli nás to moc nezdrží, jako že asi jo, že? 😠

monulkab
16. pro 2009

veria klid, v pohodičce, neplaš se, třeba je ta Pánková jen na nějakým kolečku po porodnici. Dokud tam je Čadová, tak je všechno v cajku! 😉

chrobacek
16. pro 2009

Pajass na obilnáku se to neschvaluje ... resp. nečeká se na schválení jen podepíšeš papír a jdeš na ivf

sajmona
16. pro 2009

ahojky holky tak mám obě dvě morulky u sebe 😉 a byl tam Crha a byl strašně milej.
holky já teda nevím ale ta Pánková mě přišla v pohodě.
Jinak ta zácpa z obilnáku mě stála nervy.Hodku a půl jsem visela v koloně.Beztak má polovina lidí ještě letnáky byly s toho vyjukaní

pajass
16. pro 2009

nečeká? to by bylo supr, to bysme mohli a začátku února...!

sajmona
16. pro 2009

pajas určitě stačí si domluvit konzultaci a nahlásit že jdete do toho...tak držím pěsti 😉

chanel
16. pro 2009

mončo: já bych se bála to tam říct na Obi, že si ofotím kartu 😖 ,mám takový pocit, že by to neklaplo....já si ji vyzvedla a pak jsem valila do města,okopírovala jsem co jsem chtěla a zase jí vrátila a to jsem musela přes nemocnici,aby se nedivily,že jdu s tím ven.....potřebovala jsem operační protokol, vysvětlovat jinde,co a jak je bez dokumentů těžký,ale jinak veškerou dokumentaci mám u sebe, po každém pokusu,Ti dají papír co s Tebou dělali.Saj: odpočívej a užívej si..ted si to zasloužíš po té stimulaci!

monulkab
17. pro 2009

Chanel, já byla už na dvou IUI a ani nikdy jsem nic nedostala....a kam se to dá zajít okopčit nejblíž? já to okolí obilňáku moc neznám, nevím kam bych s tím mohla zaskočit...akorát jak to potom udělat s tím vracením, normálně dojít zase zpět a šoupnout jim to tam....?
Saj držím moc pěsti!!!!!

chrobacek
17. pro 2009

Sajmon moc na tebe ted budu myslet šikulky máš morulky tak se to určo povede 🙂

sajmona
17. pro 2009

chrobi: děkuju ale víš jak to je ani morulky nemusí nic znamenat..ale uvidíme 😉

monulkab
17. pro 2009

kdy budeš znát "výsledek" saj???

chrobacek
17. pro 2009

saj fuj to jsem neslyšela jo?? pohlad bříško 😉

sajmona
17. pro 2009

monul 28.12 mám jít na krev ale pokud to bude nega tak to zjistím dřív že dostanu mrchu minule jsem ji dostala 8 den po et

petula82
18. pro 2009

Saj.,hodně štěstí,ať vám to výjde. 😉
Chanel,v úterý jak jsem šla do práce,tak mě volala sestřička z hematologie,doktor mě vzkazoval,že se mnou potřebuje mluvit a kdybych otěhotněla,tak musí hned dojít.Tak to vypadá,že tam ten minulý týden neměli všechny výsledky.Tak si mě objednali na10.2.,tak jsem zvědavá.Moni,jj. jsme schváleni a zařazeni do evidence.No příští rok ještě stihnem dovču a pak už jen budem šetřit jen na výbavu pro mimčo.Sice jsme si neuváděli pohlaví,ale asi bych radši kluka.Mají lehčí život.Půjdu něco uvařit a poběžím do práce.Zítra jdu na patnáctku a vůbec se mi nechce.Půjdu i štedrej den,ale to budu naštěstí končit kolem13.h.Mějte se hezky

monulkab
18. pro 2009

Pet a kde pracuješ že děláš takový směny? vždyť právě to může být příčina že se nedaří....ti to nezávidím....doufám ře na to mimčo nebudete moc dlouho čekat, pro mě je to taky alternativa, kdyby nám to nevyšlo ani uměle....