CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
13. led 2010

Chanelko, diky za optani, je mi dobre, morusku uz trochu citim, tak jsem mooc spokojena. Uz "jenom" dva mesice v praci ;) a pak nakupy a teseni se. Ja sem porad nakukuju jak jste na tom 😎
Antoan, my meli taky dve morulky, chytla se "jenom jedna" ale moc diky za ni, morusku nasi. Moc ti preju, aby Vam to taky dopadlo dobre jako nam...

petula82
14. led 2010

Cinkolinko,ahoj,to tě ráda vidím.Jak se pořád máš?Jinak u nás nic nového.
Antoanetko,no to jsem zvědavá,jestli to fakt vydržíš.Já si myslela jak to vydržím a nevydržela,7.den už jsem ho zkoušela a byly tam.Akorát škoda,že jsem si to moc neužila,v říjnu jsem pak musela na další revizi.Budu ti držet palečky,aby ti to dobře dopadlo.Kolikátého jedeš na krev?Já si myslím,že to budeš mít dobrý,tak hodně štěstí.Budu na tebe myslet. 😉 Chanel,tak jak je? Jinak já mám pořád nějak rozházenou ms po tý revizi.Dneska jsem30.dc a čekám,kdy mě dorazí.Chtěli jsme jet do termálek,no a díky tomu nemůžem nic ani naplánovat.Mějte se pěkně holky.pá

chrobacek
14. led 2010

Petul... hele už jsi byla na té hematologii ??

cincolina
14. led 2010

Petuli, ahoj, taky te rada vidim... Porad cekate na telefon? Da se odhadnout, kdy by se Vam s adopcatkem mohli ozvat?

emers
14. led 2010

monulkab: Lupínek i Barny je pěkný! 🙂 anebo mu dej jako jméno složeninu z těch dvou a bude to Luba! 😀 tak ho pak nafoť ať můžeme mrknout...

chrobi: jsem četla, že ti našli ten zvýšenej prolaktin v Helíku, to mně tenkrát taky a dali jakýsi léky, ale než jsem si je stačila vzít, tak na Obi mi dělali taky ty krevní testy a prolaktin byl v normě a zas bylo blbě cosi jinýho viz. to podezření na PCO... 😠 no a na ty hraniční protilátky proti spermiím mi taky přišli, jenže až po otěhulení došly ty výsledky... myslím, že jít na další vyšetření, taky něco dalšího ještě najdou... 😔 a to jsem původně myslela, že problém je jen ve spermiích... no ale nakonec jsme "to dali", tak věřím, že i přes různé "diagnozy" to jde! 😉

chci vám říct... teď opět kamoška co nemohla otěhotnět přes umělý, tak otěhotněla normálně 😵 (a to není jedinej případ co znám) Tak mi to prostě hlava nebere! Ale je to super! 😉

emers
14. led 2010

monulkab: anebo obráceně Balůůů 🙂

monulkab
14. led 2010

jé, Balůůů, to je hezký, už mu říkám Lupínku ale moc se mnou nekamarádí, je hrozně vyplašenej. Ale baští všechno co jsem mu dala, tak snad se to zlepší! Foto mám zatím jen v mobilu, ale nemám kabel na propojení s PC. Dám Vám ale odkaz k tomu klukovi co mi ho prodal.

antoaneta
14. led 2010

cincolinko: děkuji moc!!! Tak snad se i u nás bude alespoň té jedné morulce líbit 😉 už jsem ji slíbila snad všechno na světě 😀 A tobě hodně zdaru v pupíčkování!!!

peťuli: to víš, že je to nářez, ale zkusím vydržet! 🙂 Tyjo a už sedmej den se ti tam ukázali? Že by? 😕 Já zrovna dnes sedmej den jsem 😉 ..... no teda ještě že ten test doma ještě nemám 😀 To je mi moc líto, že to takhle u tebe skončilo. ☹ A jak dlouho po potvrzení těhu? A zjistili, čím se to mohlo stát? Toho já se taky bojím, jako čert kříže 😖 Ale snažím se takových myšlenek vyvarovat. Ikdyž člověk asi musí počítat se vším, že? Ale tím spíš moc moc děkuji za palečky!!! Na krev jdu v úterý 19týho, tak snad to fakt všechno dobrý bude. Děkuji moc! Budu pak hned informovat!
Holky jste moc fajn a já věřím, že takový hodný lidi, musí mít pán bůh rád a to štěstí určitě příjde.... třeba už letos!!! Dyť ten rok je dlouhej a celej před náma!!!!

sajmona
14. led 2010

ahoj holky...jé vy jste toho nakecaly🙂))
antoanetko...jestli ti můžu poradit...netestuj...víš jak jsem dopadla já,nech se překvapit kočko jo??? 😉 držím pořád palečky
monul:jé morčátko??, to je super 😉
jinak přeji všem moc krásný den,já jsem ho dnes začala opět nesnesitelnou migrénou,tak super,ted jsem se teprve probrala...ale už je líp.Od pol února mám začít na rehabilitaci chodit,tak snad mi to pomůže

mirenkam
15. led 2010

ahoj holky, je tohle vůbec možný???!!!http://www.rodina.cz/clanek3579.htm 😠

elennka
15. led 2010

holky zdravím Vás, ani vás nestíhám dočíst ☹ mám toho moc v práci... jinak u mě stále stejné...

sajmona
15. led 2010

mirenkam: tak to je síla,co to je za hovado proboha???
dnes je tu mrtvo:(

mirenkam
15. led 2010

sajmona ☹ k odkazu - to je můj CAR, u toho "hovada" jsem byla taky 2x na ultrazvuk a nic moc 😒 ...naštěstí chodíme k jinému Dr..

elennka
16. led 2010

holky přeju pěkné raníčko 🙂 Saj nehtíky drží 🙂.. jinak zkusím zavolat jilcici, jestli by neměla v týdnu čas, že bychom se potkaly 🙂)) Večer jsme se dívali na avatar.. a pizza byla dobrá 🙂

chanel
16. led 2010

mirenkam: to je drsný,ale je to 100% pravda? Já sama vím, že dokážu taky být až přespříliš přecitlivělá.....ale nechtěla bych tohle zažít,podle mě už udělala chybu tak obvodní gyn.,měla pacientku okamžitě poslat do nemocnice na vyčištění. Máš už provedený ket? Petilko, zdravím: jak Ti dopadly výsledky vyšetření? Saj: ahoj Broučku 😝

mirenkam
16. led 2010

ahoj holky
chanel jojo mám po KETu - ve středu 😉 Jen přitom transferu se jim stalo, že po zavedení embrya se vrátila embryoložka, že embryo je pořád tam - bylo pařilepeno na stěnu, tak mi ho dělali ještě jednou.....Tak snad to ničemu nevadí a bude to dobrý... Doktor si z toho dělal srandu, že když se tak drží pipety, tak se 100%ujme a bude se držet, tak doufám 😉 ...

petula82
16. led 2010

Chanel na tu hematologii jdu až 10.2..A až budu mít výsledky,tak asi půjdu zkusit iui.Nedá mě to.To víš,co kdyby. 😀 Cinkolinko, no řekli nám že nejpozději do září2011 bude naše žádost uspokojena.Tak jsem zvědavá.Chanel a jak ti je,pořád krvácíš nebo už je to dobrý.Všechny vás moc zdravím.pá

chanel
16. led 2010

Mirenkam: no tak tfuj tfuj, tentokrát to musí vyjít!!! 🙂 Petko, aha, já zapomněla 😔 ,ale to už máš za pár, jasně, že zkus iui. Zrovna Emers je důkazem,že to vychází! Budu držet pěsti. Já už týden nekrvácím, v po jdu na gyndu na preventivní kontrolu.

chanel
18. led 2010

kde jste kdo??? 😠

mirenkam
18. led 2010

ahoj 😉

chanel
18. led 2010

mirenkam: jsi jeěte tady, já jsem letěla na gyndu, vše je o.k.,prý zase dostanu ms 😠 ,ale je to kvůlu hormonům 😀 , jsem štastná, že tam nemám nic vážného. Jak se cítíš? Zavádíš si Utrogestan?

petula82
18. led 2010

Antoanetko,hodně štěstí! a co test,zkusila jsi ho?Moc ti držím palečky,tak dej vědět.Chanel a jak ty?Koukám,že kontrola dopadla docela dobře.No musíš to chvilu vydržet,než se ti to urovná.Měj se hezky pá

mirenkam
18. led 2010

ahoj chanel jj zavádím 2 denně 2 tbl utrogestan a 1 tbl ethinyestradiolu večer

chanel
18. led 2010

Petko: urovná....vždyt další stimulace je za dveřmi 😒 , nevím, nějak v tom pokračování nevidím naději,když to nevyjde, stejně mě čeká operace ☹ ,ale zkusím na to ted nemyslet! 10. února máš výsledky, pak plánuješ iui? Mirenkam: moc Ti přeji,aby se embryjko zavrtalo, Ty jsi taková klidná, vůbec se o tom nechceš bavit 😅 , myslím na Tebe a přeji dvě čárky,stejně jako Antoanetce, která se už dlouho neozvala! A my čekáme na dobrou zprávičku!!!!!!!!!!!! a ještě Mirenkam: utrogestan vím, že se bere,ale co ten druhý lék k čemu je?

mirenkam
19. led 2010

chanel ahoj to píšeš mně? Že jsem klidná? Vůbec ne 😕 !! Když to nevyjde, tak valím do práce a za čas vše znovu....Já nevím, jsem pořád nějaká unavená (asi z léků - pořád se mi chce spát a když lehnu do postele, tak to nejde). Občas mám divné pocity v podbřišku... Tady se všichni baví, že když je bolí podbřišek tak jak před MS, no mě asi ne... Před MS to fakt bolí, tohle jsou jen takový divný pocity... Někdy se mi dělá trochu divně od žaludku... Manžel je nachlazený - rýma a kašel, tak mám strach, abych to od něho nechytla....vůbec nemá teploty, ale já mám už dnes 4. den mezi 37,0 - 37,4...(A jen tak mezi námi 😉 nevím, jestli je normální , ale buď jsem ráda, že doběhnu na záchod - na stolici a nebo to naopak nejde vůbec 😲 takže klidná fakt moc nejsem 😔 No ten ethinylestradiol jsou taky nějaký hormony, mají se brát do srdečních ozev plodu....

monulkab
19. led 2010

Ten článek z Heliosu, to se mi ani nechce nějak věřit, Texla si baby většinou chválí...ale možný je cokoliv. Akorát, myslela jsem že právě Texl a Texlová jsou majiteli sanatoria, ne nějaká primářka....?

mirenkam
19. led 2010

monulkab taky jsem na ten článek koukala.... 😖 Texl je myslím ředitel, tak asi sjou majitelé....

petula82
19. led 2010

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/bylin...
Chanel,mrkni na to.
Antoanetko,dneska jsi byla na krvi,ne.Tak jak?Dej nám vědět.

antoaneta
19. led 2010

Ahoj babulky, moc se omlouvám, že jsem Vás tak dlouho nechala čekat a vůbec jsem nenepsala. Byla a jsem totiž hrozně moc smutná, tak smutná, jako jsem snad nikdy nebyla. Moc se omlouvám, ale to zjištění tak moc bolelo, a bolí, že jsem neměla sílu sem jít a třeba Vám i přiznat, že už jsem si test udělala. Ano. Nakonec jsem nevydržela. Manžel mě přesvědčil (byl natěšený jako malé dítě) a já jsem mu neodolala a ten hloupej test jsem počůrala už 9 den od transferu. A to, že jsem odolala, byl asi pro mě velký trest. Ten papírek zůstal totiž tak bílý, jako před tím než jsem ho počurala. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem to hodila za hlavu a řekla si, že však co, že je to ještě brzo. Ne. To jsem si neřekla a první slzičky byly na světě. Nakonec mě ale manžel přesvědčil o opaku a já se z toho oklepala a vydržela jsem. Do rána. Do dalšího dne - tentokrát 10 dne od transferu - 28 dne cyklu s vírou, že dnes se to alespoň trošičku už zarůžový. Nezarůžovělo. Ani náznak. Ano. I teď mě manžel uklidňoval a utíral slzy a chlácholil. Ale potom co jsem začala navečer i špinit, tak už mi moc pomoc nešlo. Plakala jsem a plakala jsem a plakala jsem. Strašně - strašně moc to bolelo a bolí. Dnes mě tu špatnou zprávu potvrdili i doktoři, kteří mě teda taky do poslední chvíle chlácholili o možném opaku. Snažím se, moc se snažím, neplakat, nemyslet na to, nehledat důvody a příčiny, prostě na to nemyslet, ale nejde to. Cítím v sobě takovou prázdnotu, takovou díru skrze mě. Nevím. Oči od pláče mě hrozně pálí a bolí, a hlava taky.

Holčičky moc Vám ale všem děkuji, za vaše palečky (ikdyž nestačily) děkuji moc za Vaši podporu, za vaše rady, za to, že jste to procházeli se mnou. Děkuji moc. Bylo krásné si číst všechny ty povzbuzující větičky, všechno to jak mi to přejete, jak tomu věříte. O to mě to mrzí ještě víc. Ale holčičky, Vám naději brát nechni. Hold ta průkopnice bude některá jiná. Hurá do toho! Opravdu Vám přeji moooc štěstí. Na to své, si budu muset ještě chvíli počkat....... Děkuji.

monulkab
19. led 2010

antoanetko, moc mě to mrzí, nic víc k tomu říct nemůžu, moc jsem ti to přála ☹ ☹ ☹ chjo.... 😔