CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
25. čer 2009

miradko měla jsem 225 a to mi zůstalo celou stimulku crha mi předposlední den dopíchl ještě fostimon, ale evidentně jsem měla malé dávky protože mi folíky nerostly hned jen ty čtyři co z nich byla vajíčky zbytek byl naprd........ takže si myslím, že mi to přiště taky zvednou

estroten jsem měla 1,4 a 4,2 jak jsou ty kontroly

monterka
25. čer 2009

Já toho Crhu fakt nechápu a je pravda,že moc upovídaný není. Ikdyž já sem spíš chodila k Čadové než k němu. Chrobi,vyprdni se na něj a zkus zavolat Čadové co ti řekl on a myslím,že ona Ti poradí líp a taky srozumitelněji!

chrobacek
25. čer 2009

mont zkusím při té krvi jste říkaly že přepojují na doktora ne?

miradka
25. čer 2009

tak to je pomerne málo, asi aj ja som mala taký estrogén. Pri druhej stimulke som na konci mala okolo 11 a to už sa báli aby som nemala ohss. Aj tak som mala len 6 vajíčok...je to veľmi individuálne, ale nízky estrogén može asi za málo folíkov a vajíčok...nabudúce ti určite zdvihnú dváky. Mala si k tomu synarel, alebo si pichala dekapeptyl?

miradka
25. čer 2009

mne vždy dali doktora, ale može sa stať, že ti dajú Kummela alebo Vránu...opýtaj sa, čo možeš hovoriť s Čadovou. Ráno tam nebola?

chrobacek
25. čer 2009

decapeptyl jsem měla.... no sestra mi řekla jestli si chci počkat na doktorku ted nebo až v tu jednu tak jsem řekla, že ted .... a sestra tak si počekejte ona předává služby no a nakonec tam byl crha 😢

chrobacek
25. čer 2009

víš co udělám to tak, že když tam čadová nebude tak se rovnou objednám a hotovo a bud 2DC budu schopná nebo ne minule mi to taky odkývala ....

chrobacek
25. čer 2009

miradko děkuju moc jsi mě uklidnila byla jsem fakt vykolejená

miradka
25. čer 2009

tak je možné, že tam bude Čadová, určite nič neskazíš keď to skúsiš, no zatiaľ máš nádej...už aby bola jedna hodina..

miradka
25. čer 2009

nemáš za čo chrobáčku, bude to dobré, neboj...moc ti držím palce, nabudúce to bude určite úspešné 😉

chrobacek
25. čer 2009

naděje už není test nega mrcha je docela dost

miradka
25. čer 2009

Ywush, berieš ešte utrogestan? Už mi začína vadiť to zavádzanie, ide mi to čím ďalej, tým horšie a je mi to nepríjemné ☹ Akoby ten vstup sa mi nejako zmenšil čičo.. 😖

miradka
25. čer 2009

to ma mrzí chrobi, ale ďalšie testy budú už len pozitívne, verím tomu 😉

sajmona
25. čer 2009

Ahoj chrobi..jak si ted čtu jak tu píšeš o Crhovi .Je fakt že mi minule po tom druhým iui taky vrznul brožurku na ivf aa na laparoskopii a přímo mi neřekl jako že doporučuji laparku,spíš mi nabízel ivf,jenže já měla strach že když půjdu hned do ivf že to bude zbytečný,tak jsem řekla že chci na laparku a pak na ivf.Na jednu stranu je to zásah,ale minimální,co jsem se tak bavila s kamoškama co na tom byly a pak je strašně velká šance,že to pomůže a otěhotníš.Nechceš jít na tu lapar přece jen??aspon budeš jistá že jsi pro to udělala maximum.

bsik
25. čer 2009

Ahoj holky, tan Crha je sice asi dobrej, ale taky z něj mám divnej pocit. Za prvé toho moc nenamluví a když už, tak huhlá, že mu sotva rozumím. Člověk aby byl vědma, aby vůbec věděl, co ti chce říct.
Chrobi, s tou laparkou nevím, ale tu hysteroskopii jsem měla taky. Vezmou ti i stěry na nějaký skrytý zánětlivý ložiska, který by taky mohly bránit uhnízdění. Ráno ti to udělají a odpo jedeš domů. Bylo to skoro jako OPU. Ale četla jsem a tehdy mi to i Crha potvrdil, že se tím částěčně naruší sliznice a ta potom vylučuje cosi, co podpoří zahnízdění. Tak je dobrý jít hned pak v dalším cyklu do IVF.

sajmona
25. čer 2009

Je teda pravda že komunikace s Čadovou je daleko příjemnější než s Crhou,Ne že by byl nepříjemnej,to ne,ale tak nějak se chová moc rutinně...

chrobacek
25. čer 2009

já nevím holky už zase brečím prostě mi přijde, že se to čím dál víc komplikuje a přitom ..... ze začátku jsme měli jít jen na IUI nakonec nám zjistili ty špatné spermie i přesto, že manžel má dítě což byl šok ted neuspěch s ivf potřebovala bych jít asi domů a vybrečet se pořádně takto mám furt slzy v očích .....

já se té laparky bojím nechci ležet v nemocnici atd. sajmon..já vím, že by to mohlo pomoct, ale fakt nevím co mám dělat ☹....bsik jojo hysterka je docela v pohodě včera jsem si to četla....ale já prostě myslím, že u nás nebyl problém, že by se neuhnízdily ale to že se nevyvíjely správně vždyt měly málo buněk ten 4 den myslím, že tímto se to podělalo, ale třeba ne....... nejsem doktor

miradka
25. čer 2009

Ach jo, je to ťažké rozhodovanie...ak hystero nie je tak hrozné, možno by si ho mohla skúsiť - využiť čas do druhého IVF

zabicka007
25. čer 2009

Chrobi já měla end. 4. stupně a nepozorovala jsem na sobě vůbec žádné příznaky, takže ji můžeš mít aniž bys o ní věděla. Každopádně dr. Čadová řekla, že při IVF má end. negativní vliv na kvalitu vajíček jinak ničemu nevadí (oproti přirozenému početí, tam je to samozřejmě horší). Vývoj tvých vajíček nebyl úplně optimální, takže mohla být příčinou endometrioza...chci tím říct,že předně si promluv s dr. Čadovou a pokud i ona doporučí laparku tak do toho jdi-lepší udělat maximum než jít hned do dalšího IVF a pak znovu litovat...

sajmona
25. čer 2009

já se taky na jednu stranu bojím,ještě nikdy jsem nebyla na operaci a neležela jsem v nemocnici,Jen jednou 4 dny v porodnici.Já tě chápu,vím jak se cítíš,ANI NEVÍŠ JAK JÁ JSEM PROBREČELA,KDYŽ JSME DO TOHO ŠLI TAK JSEM TAKY MYSLELA ŽE TO NA POPRVÝ NEBO MAX NA PODRUHÝ VYJDE,ŽE BUDE STAŘIT IUI,TED SI ŘÍKÁM KOLIKRÁT,JESTLI VŮBEC SPOLU TO DÍTĚ MÁME MÍT,JESTLI TO NENÍ ZNAMENÍ....:(

sajmona
25. čer 2009

přesně tak jak říká Žabi....proto to podstoupím a přebolím,než pak litovat a trápit se že jsem to měla přece jen zkusit.Už i otázka peněz,co když to nevyjde a peníze v háji,i když je to to poslední ale přece jen,co jsem se tak bavila s ženskýma na obi,taky říkaly,že třeba na další ivf musí nejdřív našetřit,že nemůžou jít do dalšího hned,Je to těžký..

chrobacek
25. čer 2009

holky to je v pytly ☹

sajmona
25. čer 2009

chrobi néééé není 😉 ,uvidíš ať se rozhodneš jakkoliv stejně to bude cesta k vytouženému🙂,jsou případy že i chlap má třeba jen 1% a vyšlo to a říkej si jak já dokud mám dělohu a vaječníky a manžel aspon nějaký procento tak to prostě jedou vyjít musí🙂 😀

sajmona
25. čer 2009

já furt čekám na mrchu a ne a ne...nějak se jí nechce,už potřebuju vědět kdy budu mít nástup...

chrobacek
25. čer 2009

😢 😢 😢 já jsem z toho ted prostě strašně smutná a mám chut volit nějakou jinou cestu .....

chrobacek
25. čer 2009

sajm a ty jsi se jen objednala na tu laparku nebo jsi měla zase nějakou konzultaci předtím?

zabicka007
25. čer 2009

Chrobi nesmutni, teď to na tebe všechno dolehlo a bohužel Crha ti chuť do dalšího boje nedodal, ale uvidíš, za pár dní to uvidíš úplně jinak, srovná se to...byl to první pokus, vem si, čím musela projít třeba Bsik a zvládla to a teď je z ní šťastná nastávající maminka. 🙂

chrobacek
25. čer 2009

kolikátý den cyklu se chodí?

chrobacek
25. čer 2009

zabičko přesně tak dolehlo a naopak on mě totálně položil já myslela že odejdu s tím, že za měsíc můžeme přijít znova .......

zabicka007
25. čer 2009

Saj, taky mi nechtěla dorazit, zkus červené víno, horkou vanu a pak sexík a uvidíš 😉