CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
13. dub 2010

Chanel super zprávy, jsem ráda že máš z reprofitu dobrý pocit, a s jakým lékařem jsi mluvila??? Nás to čeká až v květnu, hrůza!!!!asi to nevydržím....

petula82
13. dub 2010

MM: jsem ráda,že ti to dobře dopadlo.Já takový štěstí neměla.Mějte se hezky

veria
13. dub 2010

Morgan, gratuluju a ať se tě drží.

Petulo, co se stalo?

Chanel, jsem mírně rozhozená z toho, co ti řekl Ventruba....Že to máš brát sportovně!! To je vůl a ještě při pohovoru telefonoval.....

sajmona
13. dub 2010

ahoj holčiny.dlouho jsem tu nebyla,tak vás dočítám...
v prvé řadě gratuluji MM a petuli 🙂 to jsou super zprávy..
jinak vás všechny zdravím a přeji pěkný den a hlavně pozitivní myšlenky;)
jinak jdu příští úterý na konzultaci k Čadové,tak jsem zvědaqvá co se dozvím nového...asi nic,jen že jdem na to 😀 teda doufám...pořád uvažuju,mám si zavolan na reprofit nebo někam jinam ještě????ach jooo..nevím...

petula82
13. dub 2010

veria,klesly hodnoty.Tak asi brzo začnu i krvácet.Budu na vás myslet,ať to výjde aspoň vám.

veria
13. dub 2010

Teda Petul, to mě vážně mrzí. To se ti nestalo poprvé, že 😠

monulkab
13. dub 2010

Petulko je mi to moc líto..... ☹

chrobacek
13. dub 2010

Petulo nééé proč? sakra ? to ti doktoři neumí pomoct?????

chrobacek
13. dub 2010

sajm... objednej se klidně do heliosu a reprofitu za konzultaci nic nedáš

chanel
13. dub 2010

Petulko: néééééééééééééé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , prosím Tě nevzdávej to do budoucna!! Ventruba mi včera řekl, že než se člověk dočká, může mít za sebou hodně bolestivých věcí!!! Veri: taky mě to zamrzelo a naštvalo! Zazvonil mu mobil a on řekl,pardon,zakopl o mou nohu a do mobilu říká,ahoj tak co zařídil jsi to......a pak řekl,kdo mě operoval? A přitom to byl on 😔 , v reprofitu říkali, že operovat se na Obi,je špatné,že je tam mnoho studentů..včera mi dali podepsat na Obi papír, že je to pracoviště mediků,mohou nahlížet do karty a být u zákroků a zkusit si to.Mono: určitě budeš spokojená. A Puregon tam stojí 4900 a na Obi 5700, co jsem platila naposled. Sajmonko: zdáár kočko, neboj rozhodni se v klidu a správně.Kde je Chrobáček?????????????

chanel
13. dub 2010

Chrobi: ahoj, jak se máš?

chanel
13. dub 2010

Mončo: jmenoval se Štencl?? Snad jsem to nespletla. Dokonce mě i vyšetřil na ultrazvuku,aby viděl jak vypadám i na křesle.

chanel
13. dub 2010

já jsem to blbě napsala, jak vypadám...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 po ivf

xovicka
13. dub 2010

chanel to jsi mě s Reprofitem potěšila, já ho mám stále jako záložní variantu, kdyby se mi Obilňák znelíbil. Já bych měla mít dneska ovulku, tak budu svádět přítele. Držte mi palce, aby opravdu proběhla. V neděli jsem sebrala odvahu a poprvé v životě do sebe zabodla jehlu. Teda nic moc příjemného ten pregnyl není, když si to má člověk píchnout sám, docela to štípalo. Když mi to píchávaly sestřičky do zadku, tak to snad ani tak neštípalo... Kolik hodin po Pregnylu má správně ta ovulka probíhati?

chanel
13. dub 2010

Xovi, ahoj no tak ho pořádně sved 😀 , gratuluji k píchanci, ovu by měla přijít 36h po Pregnylu, takže si to pojisti několik dnů po sobě 😀 😀 😀 ,držím pěsti! Reprofit o.k., jsem spokojená.

monulkab
13. dub 2010

chanel a myslíš že je to standartní postup, že tě tam i vyšetřili, abych věděla jak se mám na to připravit (resp. upravit 😅 )

chanel
13. dub 2010

Mončo: já Ti nevím proč,ale tušila jsem to a byla jsem za to ráda, že se na mě mrkne, hlavně, kvůli nevydařenému ivf, jestli tam není problém, raději jsem se upravila 😝 , takže štestí přeje připraveným!! 😝 😝 😝 😝 Rozhodně s tím počítej.

chrobacek
13. dub 2010

chanelko no myslím, že supr přístup ne? co minimálka to ti nenabídl?

chanel
13. dub 2010

Chrobi: ano, minimálku nabídl,tím,že vybere na VZP co se dá a skombinujeme to,aby byla nějaká úroda. Takže jsem se rozhodla pro hystero,pak další stimulace. Ale hysteroskopie se bojím 😅

chanel
13. dub 2010

Chro: na laparku jít můžu vždy, dokud nemám krvavé cysty,tak si říkám proč.....to tak viděl i Ventruba,takže jsem se uklidnila.

chrobacek
13. dub 2010

toho se neboj nic to není opravdu je to stejné jak punkce ... nic víc

chrobacek
13. dub 2010

no podle toho co jsem četla na Reprofitu myslím, že můžeš při minimálce mít i víc vajíček jsem opravdu zvědavá jak ti to půjde na hysterku běž co nejdřív ... já po ní čekám 2,5 měsíce

sysysy
13. dub 2010

mm - gratuluju ke statečňáčkovi 🙂

petulko,moc mě to mrzí 😢

Jinak já holky jdu do 2.IUI, včera jsem testila a ani duch, takže počkám na MS a hurá na to 😉

marietea
13. dub 2010

Ahoj holky! Petul, diky za odpoved. Ze stejneho mesta bych ditko taky nechtela, bude mi stacit, kdyz bude z CR 🙂 Nechci se ptat na tvuj vek, to by bylo neslusne, jen me zajima, zda i zeny kolem 35 mohou dostat miminko. Zalezi na veku? Prekvapilo mne, jak dlouho to trva nez te schvali a zaradi na cekacku. Musime to jeste zvazit a zazadat. Jinak mne strasne moc mrzi ty tve hodnoty. Ale treba to jeste neni ztraceno, co? Jeste by to mohlo vyjit, ne? Stasne bych ti to prala, uz jsem to tve tehotenstvi brala za hotovou vec. ☹ MM: Moc gratuluju, je to super. At se bojovnicek drzi zuby nehty 🙂 Holky, ja se budu ptat jak trdlo, ale co je minimalka? Jeste jsem to neslysela. Myslite ultrakratky protokol? Ja mam ted plodne dny, svadim taky jak o zivot, ale vicemene cekam na koncem mesice na MS a ultrakratky protokol. Uz aby to bylo, ani to svadeni mne uz nebavi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marietea
13. dub 2010

JInak jste mne tedy prekvapili s temi operacemi na obi a mediky. To tedy koukam. To aby tam clovek radeji nechodil. A dokonce to chteli podepsat, to je des. Myslite, ze mohou asistovat u vsech vykonu? Ja chapu, ze nejak se to naucit musi, ale pokusneho kralika jim na druhou stranu delat nechci, kdo by chtel, ze? Chanel: Je mi to strasne moc lito, ale nevzdavej to, musi to vyjit. Z pristupu na Obi jsem tedy dost prekvapena. U Ventruby jsme jeste nikdy nebyla, ale co pises, to se mi vubec nelibi. Jak neprofesionalni. A jak vubec muze rict, abys to brala sportovne. Chapu, ze ma jednu pacientku za druhou, ale to ho neopravnuje k tomu, aby nevnimal, jak choulostiva a bolestna a psychicky narocna je to procedura. Safra, mel by te trosku podporit, protoze psychika na tom ma dost velky podil. Chanel, zkousela jsi treba cvicit podle Mojzisove? Jinak jsi v poradku, ne? Treba, kdyz se ty svaly zpevni a nektere uvolni, mohlo by to pomoci. Ja si tu knizku koupila, rikala jsem si, kdyz nepomuze, budu mit alespon zpevnene telo, kdyz pomuze, bude to zazrak, za zkousku nic nedam. U mne je to bohuzel fyziologicky problem, takze zadne cviky nepomohou ☹ Ale ani neuskodi...

mmorgana
13. dub 2010

marietea: neboj, medici nesmí operovat, ani při operaci asistovat - jen někdy se můžou koukat. Ten souhlas jsem dneska musela vyplňovat taky, ale to hlavní na něm bylo to, že si vybereš osoby, které mohou bez omezení nahlížet do tvé dokumentace a pořizovat z ní výpisy (uvedla jsem otce a partnera, přemýšlela o právničce), dále osoby, které mohou s omezením nahlížet do Tvé dokumentace nebo si vybereš, že nikdo nesmí nahlížet do Tvé dokumentace. A pak je tam taky upozornění, že nemocnice je školním pracovištěm (pro sestřičky i mediky). Kdo aspoň občas koukne na noviny, tak asi ví, proč se to teď musí vyplňovat.
Stejný papír jsem vyplňovala před nástupem do nemocnice.
Mně bylo řečeno, kdo mě bude operovat, po operaci vždy operatér přišel a popovídal mi o průběhu operace (a skoro nic si z toho nepamatuju, protože jsem po narkóze tak půl den úplně zblblá). Zkoušela jsem pátrat mezi známými (bohužel moc brněnských lékařů neznám) a na mé operatéry pěli jen chválu.
A tu Mojžíšovou bych necvičila podle knížky, ale určitě se objednala k vyškolené sestře.

chanel
13. dub 2010

Marietko: právě nevím,jestli se to podepisuje i na 16tce,protože jsem si vyzvedla kartu a tam mi ten papír dali k ní, prý vypsat a dát sestřičce a já nešla na 16,ale k Ventrubovi do ordinace. mamka rodila taky na Obi, a říkala, že medici tam asistovali taky,naštestí odrodila nad ránem a oni přišli na 7h 😠 .On mi právě k tomu řekl, že to do ted nevyšlo, že se musím smířit s tím, že to nemusí vyjít a sportovně od ted beru já jeho 😠 ,nad tou Mojžíšovou,jsem pramýšlela taky i nad lázněmi,ale žádný lékař mi nikdy nic nedoporučil ☹ ,já budu chytřejší po té hysteroskopii, trochu si přeji,aby tam něco bylo, vyčistili to a pak se zadařilo 😀 Mariet: Ty taky musíš být silná, nikdy nevíš kolik překážek ještě musíš zdolat! Ale kdyby Ti to na Obi nešlo, zkus taky ten Reprofit.Chrobi: dík za uklidnění, já budu panikařit den předtím 😝 . Sysy: duch neduch, dokud není ms a ani příznak,šance je a hlavně se mi líbí,že jdeš dál 😉

chanel
13. dub 2010

MM: dík, tak ted jsem tady za blbce

mmorgana
13. dub 2010

marietea: ten papír budeš vyplňovat, ať půjdeš na Obi kamkoli 🙂 Prostě je to zavedli po té aféře s dokumentací. Horší než koukající medici jsou sestřičky, které se učí brát krev - to bych ale normálně odmítla, protože mi má problém vzít krev i sálová sestra. A vždy můžeš požádat, aby medici odešli.
A kdyby mi to 2x nevyšlo, asi bychom to zkusili jinde - změna prostředí udělá své.

Holky držte se, já už se pomalu přesouvám do prosincových maminek. A taky na Začínající těhulky z Brna, tak doufám, že vás tam za chvíli všechny uvidím!

mmorgana
13. dub 2010

chanel: za blbce? proč? 😕