CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
11. kvě 2010

ver a co se narovinu zeptat kdy se dává to a kdy to ?

veria
11. kvě 2010

Chrob, vsadím se, že mi řekne, že je to jedno, že to má účinek podobný.

chrobacek
11. kvě 2010

no tak jí řekni, že tak to asi nebude ne? ... 🙂 snad naše výsledky se saj mluví za všechno 🙂 ale je možné že ty máš poměr správný tj. hodíš se na Puregon, Gonal ...

Saj nevíš jaké jsi měla ty hodnoty?

chrobacek
11. kvě 2010

i když máš pravdu Čad. manžela při posledním rozhovoru tak nas... , že už tam nikdy nepůdeme ☹

veria
11. kvě 2010

Chrob, co vám řekla??

chrobacek
11. kvě 2010

ono je to víc věcí : měla jsem při stimulaci polyp ignorovala ho, žádná odpověd na to proč mi funguje jen jeden vaječník na stimulku ... po každem ivf mě posílali na laparku ..

monulkab
11. kvě 2010

babizny já se v těch hormonech co tady rozebíráte vůbec nevyznám!!!! 😝 jdu teď studovat zážitky holek který podstoupili rentgen vejcovodů, mám z toho fedry jak sviňa....! 😒

xovicka
11. kvě 2010

Těm protokolům až tak úplně nerozumím, ale třeba u dlouhého protokolu se ještě před samotnou stimulací myslím dávají nějací agonisté nebo antagonisté, kteří mají úplně tělo utlumit, aby neprodukovalo žádné vlastní hormony, tím bych si vysvětlovala to srovnání hladiny hormonů. Já myslím, že u syndromu PCO, kdy je vysoká hladina LH jsou jednoznačně doporučovány injekce z křečků s čistým FSH. Jinak je to asi individuální.

majka43
11. kvě 2010

Saj moc gratuluju.
Já dopadla blbě. Jeden folík, žádné vajíčko. Naštěstí jsem aspoň nemusela platit OPU. Zaplatila jsem jenom 2800.
Jinde bych zaplatila 26 tisíc jen by to fiklo.
Mari a nechseš zkusit Sanus Jihlava? Tam ti všechno vysvětlí a proberou s tebou fakt všechno.
Za konzultaci nic nedáš.

chrobacek
11. kvě 2010

majko a mluvili jste o nějakých dalších možnostech ? toto je teda dost blbej výsledek ☹

majka43
11. kvě 2010

Máme si do rána rozmyslet, jestli nechceme jít ještě tenhle cyklus do darovaných embryí. Já bych šla hned, ale přítel nechce. Chce svoje dítě. Teď v obyváku poslouchá Kabáty a přemýšlí. Moc tomu nevěřím, že s tím bude souhlasit.

sajmona
11. kvě 2010

ahojky holky;)
majka,to je mě líto ☹ ,počkej a nabídla vám přímo darovaná embria a nebo jen vajíčka??

sajmona
11. kvě 2010

chrobi tak podle papíru z obi: 2 dc LH 3,5 FSH 5,4

majka43
11. kvě 2010

Embrya, tak v pátek by mohl být transfer.

sajmona
11. kvě 2010

holky mě tak strašně chytly záda,bolí mě v kříži jak čert,to mě tak scházelo 😠

majka43
11. kvě 2010

Vajíčka už jsem měla z OBI dvakrát a nic.

chrobacek
11. kvě 2010

majko a v přirozeném cyklu máš ovu?

sajmona
11. kvě 2010

já být tebou asi bych do toho šla...ale asi záleží na příteli,to chápu ☹

monulkab
11. kvě 2010

majka ale když vezmete jen vajucha tak to dítě přece bude jeho....tak co řeší? když to nejde tak to prostě nejde, to radši nebude mít žádné dítě nebo co??? 😲 😖

chrobacek
11. kvě 2010

jo je to když to řeknu fakt hnusně furt lepší jak adoptované protože to odloží někdo kdo to podle mě nemá v hlavě úplně v pořádku .. kdežto tato embrya jsou od lidí, kteří usilovali přes ivf o miminko a povedlo se jim... a jen nějaká embryjka zbyla navíc

sajmona
11. kvě 2010

chrobi souhlasím s tebou,taky prostě my ženský nemáme tu možnost plodit ve vyšším věku,tím nechci říct že je Majka stará 😉 ale hold, nekdo už v 45 letech jde pomalu do přechodu...

majka43
11. kvě 2010

Já nevím jestli mám OVU, mám neprůchodný vejcovody, a abych vypotila nějaké vajíčko,tak musím mít vysoké dávky.
V sanusu stojí vajíčka 80000 a embrya 6800. Je to rozdíl.

sajmona
11. kvě 2010

to je veliký rozdíl...

chrobacek
11. kvě 2010

majko no já právě myslela co zkusit nativ .. nebo minimálku zjistit jestli sama bez léků nemáš kvalitní vajíčko

chrobacek
11. kvě 2010

nechce poslat dotaz do RF ? jen s hodnotami HP a výsledkem stimulace? oni ti odpoví

majka43
11. kvě 2010

To asi ne.

majka43
11. kvě 2010

FSH 17,7 to už mluví za vše.

chrobacek
11. kvě 2010

i když ty máš to FSH už vysoké, tak asi je to blbost to co píšu ☹

chrobacek
11. kvě 2010

jo já jsem si to uvědomila dřív než jsi to napsala

majka43
11. kvě 2010

Počkám do večera, jak se rozhodne přítel.