CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

marietea
13. kvě 2010

Ahoj holky, Majko moc ti drzim palce. Pokud te ma vazne rad, tak si to rozmysli. Bude se mu po tobe urcite styskat. MMorgano, moc gratuluju, je to uzasny. Vsechny se te tehotenske prukazky dockame, musime, verim tomu. Klarko, mne taky pri stimulaci nic nebylo az na tlaky v brise a normalne jsem chodila do prace, akorat par dni pred OPU me bolebo vic bricho, ale dalo se to v pohode vydrzet. Pokud ti nic nebude, neschopenku nebudes potrebovat.

veria
13. kvě 2010

Tak určitě bych si PN vzala na den OPU a den potom. Pak už není třeba, pokud je vše v pořádku. Já jsem teda před OPU nevěděla o ničem, břicho nebolelo, ale potom trochu jo. Ale nothing to write home about. Tak se držte 🙂

klara.k
14. kvě 2010

ahoj,
tak hlásím, že po včerejší injekci, která mě docela bolela mě bolí a reje u pravého vaječníků. Těším se na zítra, co nám řeknou. Je nějaká zkušenost, aby ty injekce neboleli. První nebolela vůbec a každý den to bolí o něco víc. Tak nevím jestli se trefuju do nějakého nevru nebo je to normální.

a včera mě došla zrpáva z genetiky, manžel zatím nic. Já jsem asi v pořádku, jestli jsem to dobře pochopila. Doporučení na různá vyšetření, ale u všeho je že výsledek negativní. Tak jsem byla ráda. Ještě si to nechám vysvětli na obi, jestli dobře chápu.

monul - jak jste dopadli vy na genetice?

Jinak přeju pěkný den

monulkab
14. kvě 2010

No podle doky z RF které jsem dávala kopiie si to pročetla a říkala mi že u mě jsou nějaké drobné odchylky ale že to prý má každý, tak jí věřím, na konzultaci jsem u genetičky ještě nebyla, a nevím jestli vůbec půjdu...

monulkab
14. kvě 2010

Holky dneska jsem nechala 1400kč v lékárně 😝 😖 kupovala jsem si opalovák a poopalovák od Biodermy, faktor 30 a v práci jsem zjistila že je to přelepená 40SPF ! oni prý měnili tu stupnici ochrany, tak mám fedry že budu i po dovolené bílá jak tvaroh, asi si půjdu koupit ještě 20SPF nebo co... 🙄

sajmona
14. kvě 2010

tady je ale dneska mrtvolno 😀 😝
monul: no jo to naštve,ale neboj opálená budeš i tak a aspon zdravě 😉
jinak já mám příznaky přesně jak před ms...doufám že to jsou příznaky uplně na něco jinýho 😝
hezký víkend kočky

elennka
14. kvě 2010

Pěkný večer, hlásím, že žiju... jinak stále beze změny..

chanel
15. kvě 2010

Saj: ale fuj, nestraš s tou menstruací................brr, zrovna na mě čeká, za pár dní, takže já si ji vyberu za Tebe. Ellennko: jak to, že beze změny?? Pořád ještě zkoušíš přirozeně???

sajmona
15. kvě 2010

chanel nechci strašil,ale víš jak to je 🙂

chanel
15. kvě 2010

Saj: vím,ale Ty jsi ta co si to zaslouží, Ty víš jak to myslím!!!! A zvládneš dvojčátka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elennka
15. kvě 2010

pořád zkoušíme přirozeně, vlastně teď máme období, kdy se aktuálně plánovaně nesnažíme.. Prostě si užíváme manželskcýh povinností. A zatím to necháme asi volné bez zásahu z venčí. Vzhledem k tomu, že jsem poslední dva měsíce měla pár kolapsů a hormony mě úplně rozhodilli, potřebuju si odpočinout..

klara.k
15. kvě 2010

tak já hlásím na levo 3x12, 1x11, 3x10 a drobné a v pravo 5x10 a drobné, dnes ještě 225 jednotek, zítra a v po 262, v uterý kontrola, asi čt nebo pá odběr.

sajmona
16. kvě 2010

ahojky holky pěknou neděli přeji 😉
klári,super,budu držet pěstičky ,jen tak dál... 😉

sajmona
17. kvě 2010

ahoj holky,kde jste všechny?? 🙂 co je u vás novýho,jaký byl víkend.

monulkab
17. kvě 2010

ahoj saj, u mě nic nového, momentálně mrznu v práci, je tady kosa jak sviňa.... 😝

sajmona
17. kvě 2010

no to ti nezávidím,chceš naštvat?? jáležím z notasem v postýlce 😀

monulkab
17. kvě 2010

se máš, mě drží nad vodou myšlenka že se za 14 dní budu cachtat v moři, doufám 🙂 holky prosím vás, minulej rok jsem letěla do řecka na občanku - z brna, moje matka mě dneska vystresovala, že prý z prahy na občanku letět nemůžu, že to není pravda???

veria
17. kvě 2010

čauky. Proč bys jako nemohla letět na občanku z Prahy? Buď v klidu, letěla jsem z Prahy na občanku mockrát, i do Řecka.

chanel
17. kvě 2010

Saj: a kdy budeš testovat? Jak se cítíš?

monulkab
17. kvě 2010

veria, já vím, ale moje máti mě dokáže vždycky tak rozhodit....je to bývalá učitelka, tak je taková žňová hlídka prostě. úplně mě normálně vynervovala.

sajmona
17. kvě 2010

chanel ahoj 😉 já ti ani nevím,břicho a v kříži mě bolí pořád jak před ms ale zatím nic...mám jít pro test?? 🙂 já myslím že bude zbytečnej 😒

chrobacek
17. kvě 2010

ahoj kočky ... saj nenapínej.... a makej pro test 🙂))) jsem z tebe na hadry kdo to čekání má vydržet 🙂)

chanel
17. kvě 2010

Saj: bude pozitivní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monulkab
17. kvě 2010

saj já bych netestovala, počkala bych na krev, takhle i když bude negativní, tak budeš furt doufat a rozpotáš tak kolo testování každej den...na druhou čárku je ještě čas ne?

klara.k
17. kvě 2010

saj - no tož to je samozřejmé že máš valit pro test a hned hlásit tu nej zprávu 😀 nabeton 😀

sajmona
17. kvě 2010

no udělám ale až zítra,dnes je to teprve 7 den 😒 mám strach,na smutek je ještě dost času,už se těším na sobotu,jak ji probrečím,až mi řeknou výsledek...

sajmona
17. kvě 2010

monul,jo máš pravdu...testovala jsem pokaždé,minule jsem měla naději a pak nic.no asi testovat nebudu,achjo mě tohle jednou dostane do blázince 🙂

klara.k
17. kvě 2010

holky prosím co si mám sebou vzít na odběr? Mám si brát svou košili nebo dostanu nějaký jejich hacafrak? a co dál?

sajmona
17. kvě 2010

klary,vezmi si svou košliku a přezůvky.Já si vzala ještě župan,protože jdeš přes dvůr na to opu jak je ultrazvuk.

chanel
17. kvě 2010

klarko: přesně jak říká Saj. a hrozně moc držím pěsti,aby bylo hodně kvalitních vajec. Saj. : neboj, dobře to dopadne! Budeš brečet štestím!!! Mončo: Řecko je krásný!! To si užiješ!!