CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
28. kvě 2010

veri ahoj ,tak už jsi z dovči 😉 to je super ,ted půjdeš na to,budeš plná elánu ,no já zas nic...já nemyslím že to je ustavem,ale mnou... 😒 v pondělí se jdu objednat na tu mojžíšovou,a budu cvičit a budu doufat,že mě to pomůže,než půjdu na ket.
Klarka jestli je v nemocnici tak je určo 100% těhule. 😉
rioko držím pěsti na Ketík 😉 at se mimous pěkně rozmrazí jak má 😉
jdu spat,straším na netu a je tolik hodin.Tak holky dobrou a krásný víkend přeji

majka43
29. kvě 2010

Ahoj holky
Klárko kdo měl hyperstimulák, tomu to vyšlo.
Rio držím palečky na zítřejší telefonát.
Veria jdeme do těch darovaných, ale on má pořád strach, že nebude mít to dítě rád, když nebude jeho.
Já si dneska jedu zaběhnout na poslední hasickou soutěž před transferem. Snad dovezeme nějaký pohár. Stejně jsem blázen, 44 let a lítám s hadicema. Naše starý družstvo bojuje s dvacetiletáma holkama. Ale baví nás to, to je hlavní.

majka43
29. kvě 2010

Tak máme pohár za první místo.

chanel
29. kvě 2010

Majka: gratulace k poháru a k tomu, že jdeš do toho 😀 😀 😀 😀 😀

rioko
30. kvě 2010

Majko blahopřeji k poháru a že se manžel umoudřil jsem taky moc ráda
Verio začínáš dlouhý protokol?
já jsem volala na embryologii a zatím mi jen řekli že je dnes rozmrazí, zítra si mám 9.30 volat jak to vypadá a když vydrží tak v 11 transfer

majka43
30. kvě 2010

Rio hodně štěstí.

sajmona
30. kvě 2010

rio tfuj tfuj at to doře dopadne 😉

veria
30. kvě 2010

Rio, taky držím palce na zmrzlíky.
Já jsem včera začala stříkat Synarel, takže se mi vše taky blíží. Těším se a bojím zároveň. No co vám budu vykládat.

rioko
31. kvě 2010

holky tak přežilo jedno 10b prý vypadá hezky, no jsem trochu zklamaná ale jdeme do toho, držte pěsti

chrobacek
31. kvě 2010

ahoj kočky...

ver vítej zpět a přeji úspěšné stimulování

rioko tak jedno stačí ne? 😉

majka43
31. kvě 2010

Rio to vyjde, jedno stačí, představ si k tomu drobečkovi co máš doma, mít ještě dvě. To by jsi nespala už vůbec.

chanel
31. kvě 2010

Ver: držím pěsti a hlavně s stimuluj s dobrou náladou 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . Bylo na dovolené sluníčko? Jsi opálená? Tady hrůza 😔 Rio: bud a nebo!! Otěhotněla jsi hned na poprvé, musí to vyjít i ted!!! Chrobi: ptala ses jinde na ten Kontryhel, že jo????????Pij ho, až do ETU ,slyšela jsem, že je dobrý, nic tím nezkazíš.

veria
31. kvě 2010

Chanel ahoj, nebyla jsem u moře, ale bylo tam mnohem lepší počasí než tady. Náladu mám zatím poměrně dobrou, dost jsem si tam od všeho psychicky odpočinula.
Tady hrůza co, zase prší a je zima, letos nás asi žádné léto nečeká.....:(

sajmona
31. kvě 2010

ahoj holky,veri tak já pořád doufám,že pár slunečných dnů se najde aspon pro ty děcka at mají nejaký prázdniny 😝

mirenkam
31. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se v zimě jsme začali chodit do CARu na Obilňák a absolvovali jsme i genetiku - pohovor byl 8.3. a na odběru krve jsme byli 22.3. Tak jsem si myslela, že do konce května nám dojdou ty výsledky a zítra už bude červen... 😨 Prosím, za jak dlouho jste výsledky obdrželi... a jakou formou, a objednávali jste se pak ještě na konzultace výsledků.... díky 🙂

chrobacek
31. kvě 2010

zavolej tam !!

mirenkam
31. kvě 2010

až asi měly dojít, že?

mirenkam
31. kvě 2010

ach jo "už asi měly dojí" tam mělo být 🙂

mirenkam
31. kvě 2010

....dojít .... samozřejmě 😀

rioko
31. kvě 2010

ahoj holky tak bojovníček je u mě, teď je to na něm, prý byl kvality 1 a sliznice byla taky ukázková tak uvidíme za 12 dní
verio to je dobře že jsi v pohodě a prožíváš to zatím v klidu 😉

chrobacek
31. kvě 2010

rioko tak tfuj tfuj at se drží 🙂...brala jsi teda neco na sliznici ? at nemusím hledat zpět

rioko
31. kvě 2010

no jenom utrogestan, pak jsem si nechala pichnout agolutin a Pregnil, teď mám ještě prednison a na středu nějakou ijnekci, ale já jsem měla vždycky hezkou sliznici

chrobacek
31. kvě 2010

no já nemám nic tak uvidím ... a taky mám dobrou tak snad 🙂

rioko
31. kvě 2010

a kdy na to jdeš?já měla utrogestan jen týden před

chrobacek
31. kvě 2010

já jdu 14 den na utz a předpokládám že nasadí utroš...

rioko
31. kvě 2010

tak to dostaneš určitě to co já a kolik máš mrazáčků?

veria
31. kvě 2010

No, takže už v klidu moc nejsem, manžel ulehl s angínou. A chce ivf posunout, páč má 16-17 června důležitou služebku (to by tak nějak mohla vyjít opu) a děsně se diví, jaktože na to jdeme už teď. Že myslel až v červenci. Jenže já už 3. den fetuju ten Synarel. K tomu beru HAK, tak pomocí jí by se to dalo určitě posunout, ale nevím, zda má vliv, že jsem už začala s tím sprejem. Poradím se zítra s Čadovou a když tak to posunu, nebudu se nervovat. A kdoví zda tu angínu nechytnu taky, začíná mě dost bolet v krku....Asi jsme si něco přivezli z letadla, tam je plno bacilů ☹

rioko
31. kvě 2010

verio to je teda smůla mrzí mě to, že se vám to komplikuje, určitě Ti Čadová řekne co a jak a posunout to půjde, je fakt, že se aspoň uzrdaví jak manžel tak případně Ty ale stejně to zamrzí viď

veria
31. kvě 2010

Rio, njn, týden sem týden tam, to už při našem dlouholetém čekání nehraje roli, radši ať jsme na to zdraví a v klidu, jen aby nevadilo, že už beru ten Synarel.

veria
31. kvě 2010

mirenkam - my taky byli na odběrech kolem 20. března a výsledky taky furt nic......Asi tam zavolám a zeptám se.....