CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
2. čer 2010

Chrobi já bych nejela, já bych se asi bála.

chrobacek
2. čer 2010

ver no tak to si právě myslím taky kdyby se náhodou něco stalo tak prostě dostanu mrchu ne? .. a dovolená se odložit nedá ..

chrobacek
2. čer 2010

a já jsem si myslela jak je to dobrej nápad jet se uklidnit

veria
2. čer 2010

Můžeš začít krvácet a mít bolesti, někdy je nutná revize.....No radši nemyslet.
A kdy letíte? To by se to posunulo o tolik, o dva měs?

veria
2. čer 2010

Jako jo, ale jela bych se uklidňovat třeba do jižních Čech🙂 Nebo do Rakouska, tam mám s lékaři nejlepší zkušenosti. Já vím, že už to máte zaplacené, tak pozdě teď špekulovat.

chrobacek
2. čer 2010

jo o dva měsíce ☹

sajmona
2. čer 2010

ahoj holky 😉
chrobi...já byc to odložila,myslím si po tom všem,co jsi podstoupila a čekala jsi,že už i dva měsíce tě nezabijou,v řecku je zdravotnivtví strašný,mám dvě známý,co potřebovali pomoc a i hygiena a přístup v nemocnici je prý šílený a to byli taky na pevnině,ne na ostrově. já bych si to pak vyčítala kdyby se cokoliv stalo.ale dovolenou bych nerušila...aspon budeš vyrelaxovaná...
majko to je super,bude jim u tebe dobře 😉
jinak z mojžíšovky jsem příjemně naladěná,bylo to fajn,příjemný sestřičky...ted už to jen dodržet a cvičit každý den 🙂 , říkaly že je dobrý těsně před transferem jít na to odblokování,že to může pomoct.

chanel
2. čer 2010

čau kočky, teda Chrobi, zlobíš!! Odlož KET a pak jdi na to, rozhodně po Ketu ne, nerada bych,aby jsi byla pak neštastná a něco si vyčítala. ☹ No a ta akce na Obi: to je jako,pojdte dneska k máslu rohlíky zdarma. Minulý rok, jsem taky stimulovala a byla akce AH zdarma, tak jsem si pak řekla, že jsem ušetřila peníze, když to stejně nevyšlo. V RF od června pro změnu zase podražili, s 10 tis., za minimálku pěkně na 13, krása jen tak dál!!!!!!!!! 😠 Saj: taky v Mojžíšku věřím, taky jsem nadšená, ted jde o to se k tomu denně přinutit 😀 😀 😀 😀 😀 Majko: tak paráda, at to vyjde!!!

majka43
2. čer 2010

Já jsem měla vloni taky AH zdarma a stejně to bylo na nic. Teď si ho nedám. V Sanusu od toho prý už ustoupili.

rioko
2. čer 2010

ahoj holky
chrobi semnou byli na trasferu dvě holky a ty řešili to stejné, obě měli jet někdy 10 -11 den na dovolenou k moři. Tak se na to ptali, no měli jet autem, což je otázka delší cesta, ale taky jim říkali že rozhodně ne slunko, navíc oni byli i po odvěru vajíček kdy já bych se bála pozdějšího OHSS ... no já osobně bycj asi nejela, neužila bych si to, ale pokud to máte zaplacené a objednané, radši bych posunula KET, nebo se zkus ještě zeptat jiného lékaře
břicho mě spíš pobolívá s utrogestanu, jinak absolutně nehrozí abych dodržovala nějaký klidnější režim, Vojtu tahám úplně stejně, se s tím už nechci stresovat že ho nemůžu pochovat a podobně, pokud j embryo dost silné, snad se udrží, s malým dítětem to prostě jinak nejde
verio já měla jen 10b ale kvality 1 tak uvidíme, to víš že s čerstvýma morulama jsem si věřila víc a tomu všemu, co naděláme
chanelko jak to vypadá s Tebou teď?

rioko
2. čer 2010

jo a ty slevy na Obi no ty jsou fakt celkem na nic, nic z toho bych asi nepotřebovala, škoda

veria
3. čer 2010

kdyby dali PK zdarma nebo slevu z ICSI.....takhle je to naprosto o ničem.....

veria
3. čer 2010

Rio, a ty jsi měla zamražené 10b a rozmrazilo se taky s 10 b, žádné ztráty?

rioko
3. čer 2010

verio já nevím měla jsem jednu morulu a ty dvě nevím kolika, prostě zbylo jedno 10b já jsem to víc nezkoumala, říkali že kvality je jedničkové no stejně víc nanadělám, trochu jsem přemýšlela jestli do toho jít nebo radši dát peníze na nový cyklus IVF a zvýšit šanci, jenže mě odrazuje riziko OHSS u mě tak jsme to zkusili

veria
3. čer 2010

Jasně, riskovat další OHSS je nesmysl, lepší bylo vyzkoušet tohle. No já měla asi 11b a ono se pak smrsklo na 5 b a přesto mi ho dali!! Nechtěla jsem ho dávat, ale manžel mě ukecal, že to zkusíme. No, mám poučení, tohle už nikdy.

chrobacek
3. čer 2010

holky co to Klára? snad není furt v nemocnici?

rioko
3. čer 2010

chrobacek já myslím že je, já jsem tam byla vždycky aspoň týden, ale určitě pak pro nás bude mít dobrou zprávu 🙂
verio tak 5b to je fakt na nic i podle mě, já bych si nenechala dát asi ani 8b , to je těžký když oni by mi to ani neřekli kdybych se nevyptávala kolik má buněk
holky mě pořád dost pobolívá břicho, ale asi je to tím utroušem a navíc jak prostě namáhám břicho a všechno jako obyvkle, no co se dá dělat

chrobacek
3. čer 2010

no já počítám s tím, že je těhule 🙂))... rioko musíš to vydržet ... já po utroši jsem byla jak balon....

rioko
3. čer 2010

jak jsem začala zavádět tak se mi nemotá hlava ale zase mám fakt nafouklé břicho

chrobacek
3. čer 2010

jo tak to jsem měla přesně to samé ....

lucka.adis
3. čer 2010

Hoj kočky, jdu na Vás mrknout, co je nového 🙂 A koukám, že Klára je v nemocnici, že by OHSS a byla těhulkou 😵 😵
Většinou to na zahryzání embryjek pomáhá, aspoň to teda říkala Čadová. Tělo je prý šíleně přehormonované.

Rioko, tak už máš po ET. Super, tak držím palečky, aby se to povedlo a malej měl brzo sourozence 😵 😉

Chrobi, co ty? Kdy máš ET?

chrobacek
3. čer 2010

Luci ahoj ... asi za 14 dní podle sliznice 😉

majka43
3. čer 2010

Holky zase u vás tak leje? To už je na palici.

rioko
3. čer 2010

Luci díky
majko dnes ani nelilo, bylo pod mrakem ale celkem teplo tak to šlo, mohla jsem jít i ven s Vojtou ale jinak mě to počasí štve strašně, já jsem se tak těšila že budeme chodit na hřiště a nic, byli jsme párkrát
holky já jsem dnes úplně vyřízená, břichno mě bolí, i záda a jsem strašně unavená, mám dost, kéž bych aspoň věděla jak na tom jsem 😅 ale koupila jsem si už test, no týden ještě počkám - kdy jste testovali vy?

majka43
3. čer 2010

Já většinou od devátého dne, ale nikdy jsem druhou čárku neviděla. Vlastně jednou, ale to byl pregnyl. Teď pregnyl nemám, tak uvidím.

rioko
3. čer 2010

já minule testovala 9 den a nic až 10 den tam byly // tak asi počkám do 10 pokud to vydržím teda 😅

majka43
3. čer 2010

Rio vydržíš, malej tě zabaví. Stejně nevíš, kam dřív skočit.

rioko
3. čer 2010

to jo zabaví ale v hlavě mě to straší, pořád mám trochu výčitky že ho nosím, zvedám, musím k vůli němu stejně tak vysávat, umývat zem , prát a věšet prádlo, žehlit, prostě dělám vše a trochu mám strach abych třeba to nepřeháněla, ale co mám dělat že

veria
3. čer 2010

Rio, když otěhotní ženská normálně a má doma dítě, tak taky dělá vše normálně. Zdravé embryo se udrží, neboj. Únava by mohla být dobré znamení! 😉

rioko
3. čer 2010

verio však tím se taky pořád ukliňuji že většina holek ani na začátku neví že je těhu a taky dělá všechno ... ale to víš, jak mě teď bolí víc břicho je to nezvyk a říkám si jestli jsem něco nepodělala, třeba je to naopak dobře že něco cítím 😅